Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Koza-Dereza, 16 Вересень 2008.

?

Чи я задоволена (ний) своєю роботою/кар'єрою?

  1. Так

    51,5%
  2. Нi

    48,5%
  1. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Перечитавши все, я вже точно впевнилась, що я не щаслива, в розумінні кар"єри. Зрештою, і кар"єри ніякої немає. Закінчила ЛНУ ім.І.Франка, спеціальність Фінанси, тобто я економіст. Але власне того економіста в мені і непахне...: Були короткі навики праці в банку, потім пішла працювати в Головне управління юстиції , а перед весіллям звільнилась за власним ВЕЛИЧЕЗНИМ бажанням. Робота для мене була настільки нудною, що ранок кожного дня починався з думкою - Що зробити, що б туди не йти?! Це була наче каторга, я там вже кінцево зрозуміла, що поступлення на економічний - велика помилка, а економіка, бухгалтерія чи банківська справа - це точно не до мене. І що далі??? Це мабуть, одне з найгірших відчуттів, коли ти розумієш, що зовсім не розумієш чим ти в цьому житті хочеш займатись:8::8::8:
    Спочатку я себе тішила, що не я одна, що багаттьом людям їхня робота не подобається і вони займаються не своїм, та прочитавши всі ваші дописи, я зрозуміла, що я помилялась. Рада, що ви змогли знайти себе і дійсно є задоволені тим чим займаєтесь. Мені ж залишається чекати, чекати на те "розуміння" чи що???
     
    • Подобається Подобається x 11
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    і в мене своя історія:)
    Закінчила ЛКА,факультет митна справа,питається чого туди попхалась????:confused:
    ....але загалом я задоволена що там навчалась,мені було досить цікаво ,плюс з інституту в мене лишились справжні подруги,.
    Під кінець навчання на 5 курсі мені запрпонували йти на роботу в банк....я погодилась,в тому ж році ми планували весілля,я вирішила піти попрацювати рік а потім зі спокійною душею в декрет,знаючи що за тобою зберігається місце.

    І от,скоро вересень,мені час виходити,а я не хочу.
    Перша причина-робота знаходиться в іншому кінці міста,добирання займає годину в одну сторону.
    По друге,рідко коли робочий день закінчується в 18,частіше в 1900, реально додому попадаєш після 20.
    ну і по третє,ЗП бажає бути ліпшою,знаючи себе,я пів зп протрачу на таксі:xaxa:
    Нехочеться мені приходити додому в восьмій годині,і бачити своїх рідних дві години в день.Знаю,щоз синочком мене підстрахують і мої батьки,і в чоловіка вільний графік роботи,але всерівно ці думки про роботу наводять на мене жах....:8:
    Ще пів року тому в мене були зовсім інші плани,думала спробую пошукати посаду в іншому банку,або хоча б в свому але перевестись на відділення ближче додому.Але тепер ті плани накрились мідним тазом,в банках йде сорочення,нових людей не наймають,всі тримаються за свої місця.

    Зараз чоловік віддає мені гілочку від свого бізнесу щоб я тим займалась,дуже сподіаюсь що в мене щось вийде,закрутиться,і можна бути не виходити на роботу....але тоді я буду просто пп, і про карьєру взагалі можна забути. :sad::sad:...Отака ділема
     
    • Подобається Подобається x 15
  3. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    як я вас розумію...:sad:
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    І я розумію...Як про мене написано.:sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Аналогічно :sad: :sad: :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Приєднуюсь:sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    І я :no::sad::sad::sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    А чому кар"єра, будучи ПП, неможлива??? Я ПП, але працюю за контрактом в американській компанії, кар"єра чудова.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Згідна! Кар"єра - це не тоді коли просто в трудовій книжці міняються записи на вищу посаду. Кар"єра - це коли працюєш сам на себе! А не на новий мерс якогось дядька!
    так що якщо у вас є можливість займатись ПП то вперед:tanksmile:, і навіть не думайте!!!:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    А ще великий плюс ПП в тому, що незалежно від суми доходів сплачуєш невеличку суму податку (я 200грн щомісяця плачу). А коли працюєш "на дядю", то з твоєї з/п забирають більше третини! І причому направляють їх в багато всяких абсолютно непотрібних фондів...
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Ну тут не завжди незалежно від доходів! Є ліміти. Незнаю зараз який ліміт доходів на єдиний податок.:umbrage:Але він точно є!
     
  12. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Для єдиноподатників дохід не повинен перевищувати 500 000грн на рік. Думаю, такі доходи мало кому з нас світять:)
     
  13. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Ам, ну тоді так, але ж всім раджу надіятись на такі доходи!!!
    Можна питаннячко ще?)))
    А якщо ФО-П - там інший ліміт, правда? А то давно я з тим не стикалась
     
  14. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    ФОП-це то саме, що ПП. ПП мається на увазі підприємець-фізична особа, а не юридична. Це ліміт для фізичних осіб такий - 500 000грн/рік. Якщо сплачувати фіксований податок, там, якщо не помиляюся, 10% від доходів платиться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    tslezinska, спата єдиного податку не дає підприємцю повного страхового (пенсійного)стажу, він пенсійний розраховується: 42% від розміру єдиного податку йде до ПФ і на сьогоднішній день це становить 12-13 днів стажу на місяць, а щоб заробити повний стаж для мінімальної пенсії труба доплачувати до ПФ суму ще близько 182 грн./міс. на сьогоднішній день. крім того у випадку хвороби - у вас не буде виплати лікарняного. Це мінуси єдиного податку, хоча згідна з вами - плюси у цього податку є теж вагомі, просто треба реально оцінювати як "+" такі "_".
    До речі із звичайної заробітної плати мають стягувати 2-5% до ПФ, 0,5-1% до фонду тимчасової втрати працездатності, 0,6-1% до фонду безробіття, 15% прибуткового податку залежно від розміру ЗП.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Оскільки я не вірю в нашу пенсійну систему, я б залюбки взагалі відмовилась сплачувати до пенсійного фонду, але в нашій державі такої опції не передбачено. Якщо цікаво, можу пояснити, чому шанси на те, що ми в свої 55-60 років (якщо доживемо) отримаємо хоч якусь пенсію - мізерні. Краще я, поки молода, забезпечу собі нормальне існування на майбутнє, не буду залежати від нашої нестабільної економіки, політичних катаклізмів, не буду зранку вишиковуватися у чергу на пошті, аби отримати свої копійки, не буду терпіти приниження від держави, на яку я все життя пахала, а отримала пшик...
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Повністю підтримую.. Вчора навіть сюжет по ТСН був, що за ті відрахунки до ПФ чоловік би зміг придбати квартиру в Києві.
    А який вихід вам здається кращим ? накопичувальна система чи недержавні ПФ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    А пiдкажiть будьласка, щоб пeрeвiрити що там зi страховим/пeнсiйним стажeм i внeсками для мiн.пeнсiì, то треба йти в пeнсiйний свого району з паспортом та iд.кодом i вони все мають розяснити/показати?
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    в мому випадку все трішки інакше,виходить що я буду працювати на чоловіка:xaxa::xaxa::xaxa:.Для мене це не є мрією мого життя:)
    я б залюбки верталась на колишню роботу,в колектив,але нажаль мене не влаштовує та ЗП
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Я однозначно проти того, аби мою пенсію контролювала держава, бо я їй не вірю! Я вважаю протиправною систему, коли в мене примусово забирають якийсь відсоток кревно зароблених якоби на "щасливу старість". І я проти аферистів (недержавні ПФ), знаючи як наші банки люблять наживатися на народі. Наразі я не думала, в який спосіб збиратиму собі на дійсно пристойну старість, але як тільки з"явиться можливість відмовитись від внесків до ПФ, я це зроблю.

    Так, підійдіть до свого районного ПФ, вони все мають пояснити.
     
    • Подобається Подобається x 3