Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Koza-Dereza, 16 Вересень 2008.

?

Чи я задоволена (ний) своєю роботою/кар'єрою?

  1. Так

    51,5%
  2. Нi

    48,5%
  1. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    "Я вас чудово розумію":no: але маю вже два приклади, коли люди виходили на пенсію через інвалідність (Інфаркт, Інсульт :sad:- не дай Боже нікому такого) і тоді дуже чухалися чому платили фіксований податок?, бо там стажу виходило 2-3 дні за місяць... Тому у нашій державі "і так зле, і так не добре"... Чоловік для себе прийняв рішення здійснювати ту доплату до повного стажу, поки та сума не буде критичною для нашого сімейного бюджету. Поки що платить. А про нарахування на зарплату найманим працівників :8::confused:, платимо, а що поробиш...
    Про відкладати самому - мого чоловіка як підприємця це не влаштовує - гроші мають крутитися, в приватні ПФ я не вірю і він теж, тому працюємо, а державний ПФ як підстраховка.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    В таких випадках напевне найоптимальнiшe потроху мiняти якусь частку грошeй на золото. Або нeрухомiсть... Дeсь на ЛФ про це вже говорилось.
     
  3. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    я взагалі не задоволена своєю роботою і карьєрою.....
    після університету пішла на роботу, щоб хоч десь працювати, посада абсолютно не відповідала спеціальності міжнародні економічні відносини... але фірма розвинена, перспективи були, таки через неповний рік підвищили конкретно, ближче до спеціальності. потім я вийшла заміж і пішла у декрет. після декрету перекинули мене в іншу фірму, специфіка зовсім інша, але цікавіше і переспективи заробітку були кращі. потім розійшлися з чоловіком.... тоді в державі наступила криза і галузь в якій я працюю, вона конкретно зачепила. тому сиджу я на роботі, практично без роботи, шукати щось інше нереально, бо малий часто хворіє, а тут я і запізнитись іноді можу, і відпроситись... дитина повністю на моїх плечах.
    тому говорити про карьєру зараз просто недоречно, а так хочеться добитися в житті принаймні нормального доходу, щоб вільніше себе почувати, не кажучи про самореалізацію і т. п.
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Скажіть, будь ласка, а що спонукало Вас вступити на такий факультет?. Просто цікаво, бо не так давно обговорювали тут перспективи цього ф-ту.
     
  5. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Дівчата, а роз"ясніть мені, будь-ласка, дещо на рахунок мінімальної пенсії. Чи буде отримувати мінімальну пенсію людина, яка ні дня ніде не працювала? Бо мені здається, що в Україні всі по досягненні певного віку мають пенсї, хоч і копієчні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Людина, яка не має страхового стажу без поважних причин , буде отримувати соціальну пенсію, яка за сьогоднішнім законодавством буде дорівнвати 30% від мінімальної трудової пенсії (=30% прожиткового мінімуму) тобто приблизно 170 грн. на сьогодні. Сума не точна, бо не маю точних розмірів мін.труд. пенсії насьогодні. Але приблизно так.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Ого, так мало...
     
  8. Іннусь

    Іннусь Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Мабуть розповім і я про себе, тим більше, що моя кар"єра зараз мене хвилює.....
    Я навчалась в Чернівцях, в філіалі КНТЕУ, закінчила магістратуру з відзнакою (прохідний бал в мене був - 5, я не те, щоб старалась вчитись чи зубрила, прото саме по собі виходило так).
    Десь на останніх курсах пробувала працювати в банку - простажувалась тиждень - і відмовилась - ну то взагалі не моє було...... І вирішила все-ж-таки завершити навчання стаціонарно. І от після захисту магістерської роботи з обліку і аудиту, мені запропонували залишитись працювати викладачем в тому ж таки інституті. На той час я бачила, як важко було моїм одногрупникам працевлаштуватись - то й погодилась на пропозицію.
    Зараз мені 21, я від вересня 2008 року викладаю, і чесно кажучи не знаю чи задоволена професією, зарплати невисокі, хоча як для початку трудової діяльності - зійде, колектив ніби нормальний, проте ще не до кінця прийняли мене..... Не скажу, що на роботу лечу, як на крилах - швидше, розумію, що на даний час - це моє місце і працювати я повинна.
    Найбільше лякає навчання в аспірантурі - це повинні пройти всі викладачі, це 4 роки навчання з вічними відрядженнями до Києва, не кажучи вже про захист, і самі витрати - коли покрию їх - невідомо. Поживемо, побачимо..... А взагалі, я практик, мені дійсно подобається професія бухгалтера на фірмі, колись могла годинами сидіти, складаючи баланс чи вишукуючи помилки в звітностях підприємства.... Хоча в мене так буває - проведеш пару, поясниш все, бачиш, що достукалась до умів студентів - і так приємно стає, радісно, що залишила по собі якийсь слід!
    Отож не знаю :confused: подобається мені професія, чи ні, і як в собі розібратись?
     
    • Подобається Подобається x 10
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Так. А ще якщо людина ніде не праювала,а доглядала дітей, то ще порахують типу декрету. Ну а решта мінімум.Але як можна жити на ті гроші, що наша держава не соромиться назвати пенсією.:no:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Іннусь :Отож не знаю :confused: подобається мені професія, чи ні, і як в собі розібратись?

    одна з моїх коліжанок гарно поєднує і посаду гол. бухгалтера і аспірантуру. можна також так спробувати. знайти фірму чи кілька фірм, які зацікавлені у послугах бухгалтера, проте не потребують присутності на робочому місці...лише звіти в кінці місяця, кварталу, року
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Наскільки я знаю, при навчанні в аспірантурі виплачують стипендію, якщо відрядження по роботі, їх також мають оплачувати. Але дивлячись на знайомих, які пішли в аспірантуру, залишились там одиниці. Більшості просто нерви не витримують...
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    А я програміст, по 1с, на роботу після декрету кличуть, а я не знаю чи хочу... колектив точно хочу змінити, і спеціалізацію(та 1с вже набридла). Але думаю може б я чимось іншим захотіла займатись? А чим, то незнаю. *більше 6 років пропахала як коняка, з відрядженнями і сидіннями на роботі до пізна, не хочу того всього знов. І досягнення є в роботі, але не радує вона мене. Словом, я не задоволена кар'єрою... Думала, що за час декрету знайду чого хочу, а тут вже майже 2 роки минуло, а я досі нічого для себе не визначила :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Анастасія, можу порадити вам, в яку фірму звернутися щодо роботи по 1С. Дружній колектив, нема відряджень (хіба якщо за вашим бажанням підвернеться), робочий день з 9:30 до 18:00. Якщо цікаво, пишіть в ПП.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Виплачуюють, але денне відділення передбачає три роки навчання, а якщо 4 роки (про які писала Іннуся), то це заочне відділення, де про стипендію мова не йде.
    А відрядження для студентів оплачуюють, аякже, якраз на квитки в Київ і додому вистарчає :lol:
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Іруня, я вказала вам варіант коли у людини немає жодного дня страхового стажу - абсолютний нуль і немає декретів (що теж вважається стажем страховим) чи інвалідності -тобто ця людина не заплатила державі жодної копійки податків за все своє життя. хоч я розумію на ту суму: ні жити, ні вмерти...
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Не хочу тут розводити рекламу-але Настя-спеціаліст суперовий, якщо не пердумаєте міняти спеціальність, то закинете свої координати, таких як ви людей бракує:):y:
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    А ви мeнe звiдки знаeтe :) ? Хоча мeнe багато хто знаe, чи краще сказати знав.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    О, а я хочу цим займатися, тільки не маю часу вивчити ту 1С:sad: Ось така в мене кар'єра:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Ви в нас (Танго) чудеса виробляли в сімці і вісімці, на замовлення власників))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Іннусь

    Іннусь Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Дякую вам, Катрінко! можливо, мені дійсно варто спробувати так працювати, як ваша коліжанка. Проте спочатку мабуть треба призвичаїтись на основному місці роботи (чи укоренитись там).
    Зможемо, якщо захочемо!!!!! :tanksmile:
     
    • Подобається Подобається x 1