Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Koza-Dereza, 16 Вересень 2008.

?

Чи я задоволена (ний) своєю роботою/кар'єрою?

  1. Так

    51,5%
  2. Нi

    48,5%
  1. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Та, розумієте, якось воно не склалося. Спочатку навчання, а потім викладання - так люблю з дітьми працювати....
     
  2. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Якби я була менш імпульсивною і приймала рішення більш обдумано і виважено то у своїй професії б вже чогось досягла...
    За фахом я мікробіолог...працюю в санстанції...з 2003 року....багато чого досягла і ще б могла досягти, якби не кардинальні зміни в особистому житті...в тому розпачі перше що прийшло на думку - покинути роботу....незнаю чого саме це перше прийшло в голову, але я таки звільнилася...пішла працювати оператором мобільного звязку в Київстар....але зрозуміла що то не моє..і зрозуміла що мені бракує моїє колишньої роботи...і я повернулася...але карєру потрібно починати спочатку, адже перерваний стаж і т.д і т.п.....
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    це встановлено законодавством, а не мною:) ..............була б моя воля. ггггггггггггг:xaxa:
     
  4. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Здається нас, тестерів ПЗ поназбиралося тут трохи ))) Хороша професія, дозволяє швидко зростати, як професійно так і фінансово. Я задовлена :radist:
     
  5. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    і висіти на різних форумах, чатах:xaxa::xaxa::xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    а хто ше тестер?
     
  7. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Оце дуже влучно сказано :lol::clapping:
     
  8. Іннусь

    Іннусь Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Приємно чути, що є люди, які дійсно задоволені своєю професією - значить знайшли себе! Адже не розвивати і не використовувати свій талант - то є гріх.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Доця

    Доця Active Member

    Амерікан дрім

    Власне мене цікавить одна із складових цієї самої мрії - робота, а саме чи багато з нас займається улюбленою справою. Сьогодні гуляла з мальотою своєю і всі знайомі при зустрічі скаржились на свою роботу. Більшість з радістю її б змінила при першій же можливості.

    Я от теж маю дві різнопланові освіти, а знайти улюбленої справи так і не вдалося. Може хтось зможе похвалитись поєднанням приємного і корисного? А простіше, чи подобається Вам ваша робота, і чим би Ви хотіли займатись якби була така можливість ? :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Амерікан дрім

    Почну. Мені дуже подобалась моя робота. Працювала в сфері ІТ(інженер-програміст). Приносила робота і задоволення і прибуток. Працювала в хорошій компанії з чудовими людьми. Єдине, що незручно було добиратися.
    Дуже надіюсь що після декрету буде не гірше:)
    Але якщо вже про "дрім" то ліпше зовсім не працювати:)
    ПС. Пропоную перейменувати тему на зрозумілішу...
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    В мене, на жаль, освіта і "робота" - речі ну зовсім не споріднені... А хтілося б бути файним рекламістом...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. adyl

    adyl Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Дуже люблю свою роботу!!!! Але аж плакати хочеться, коли викладаєшся на повну, а в кінці місяця отримуєш копійки. От тобі і специфіка державної роботи:sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    я хотіла бути синхронним перекладачем з німецької мови, ще з часів школи (закінчила спецшколу з поглибленим вивченням нім. мови), але мама сказала, що мова то не професія, її і так треба знати, а поза мовою мені було всеодно де буду вчитись. Закінчила медицину, вчилась, не погано, але навряд чи моє... особливо за то що тут платять, тому... МАРКЕТИНГ... він - моє на всі 100!!!!!!!!!!!!! я це люблю, вмію, я це бачу, відчуваю!

    працювала маркетологом до декрету, сподіваюсь не дуже міняти напрямок, хіба галузь... хоча не знаю чи є щось цікавіше ніж маркетинг проектів комерційної нерухомості (ото розписала, скучила за роботою чи що?:girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dreams:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Аліса

    Аліса Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Я теж в рекламі, скільки ж то нас рекламістів і маркетологів розвелося? не знаю які у вас враження, але я все більше останнім часом дізнаюся, що на цій посаді працює багато людей без спеціальної освіти ( я теж) і якось мені так сумно стає, якщо одні "самоучки" там працюють ( не ображайтеся, я і про себе таеж) то що ж очікувати від розвитку цього напроямку?
     
  15. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    І я про себе. Вивчилась на викладача біології та хімії в ЛНУ ім. Франка.Поступала, вже наперед знаючи, що працювати по спеціальності за ті копійки не буду, то ж хоч трохи часу присвятила тому, що люблю(тварини, природа...).На 5-й курс перевелась на заочне і пішла працювати в прямі продажі - велика зарплата, шалений темп , ненормований роб. час(вихідний тільки неділя, з дому о 7.00, додому о 21.00).На 4-му році обіцянок про підвищення зарп. та посади та ще й компанія перебралась в ін. кінець міста(якщо маршрутками - 1.5 год в одну сторону, і то я першою марш. не встигала на 8.00) + непорозуміння з начальством =я не витримала, і пішла в декрет. І зовсім не шкодую, тепер є можливість займатись улюбленою справою - дизайн , рукоділля.Поєдную з вихованням синочка.А ще маю захоплення - фото, але то вже ін. історія...
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    не знаю до кого це, я не самоучка наприклад, маю закінчену вечірню другу вищу економічну і пару дууууууууууууже непоганих семінарів та тренінгів...
    до рекламістів я себе взагалі не відношу, бо я не створюю рекламу і не продаю її, а працювала найманим менеджером і власне займалась маркетингом (а реклама - це ж тільки частина маркетингу)...........
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Напишу і я про себе...
    Закінчила юрфак ЛНУ. З третього курсу влаштувалась працювати на велике державне підприємство і працюю (принаймні рахуюсь) по сьогоднішній день.
    Тоді це було престижно, мало студентів працювало. Але пройшло вже багато років, і нічого не змінилось. Часом мені не зручно йти на зустрічі однокурсників - і кожен раз на запитання:"А ти де?" відповідати те саме. Зав"язла я в своїй роботі як муха в патоці. Кар"єрного росту ніякого, вузька спеціалізація, з/п невелика,і всі+ та -державної роботи. З одного боку є соціальні гарантії - оплачувані лікарняні, відпустки, відомчі лікарні, пансіонати, знаю, що маю куди повернутись з декрету, що для мене,як жінки з дітьми важливо. Та й колектив хороший. З другого - піднятись по посаді можна лише,якщо хтось піде на пенсію чи звільниться,та й те підняття принесе скоріше моральне задоволення ,ніж матеріальне,а чисто адміністративних обов"язків і відповідальності стане дуже багато. Щодо самої роботи: чисто радянська система - прийшов в 8.00- вийшов не раніше 17.00- працюєш цілий день як проклятий чи нічого не робиш - з/п та сама, стимулів ніяких - хібю що придумали копійчані премії від яких під час кризи відмовились. Часто незрозуміло, що робимо і для чого - так начальник наказав, або виправляємо чиїсь дурні помилки чи зловживання. Купа дурної роботи, нікому непотрібної - типу довідок-щодня, щотижня, щомісяця, щокварталу і т.д.. Від безділля, в якому ніхто не хоче зізнатись -постійні пльотки та міжсобойчики. Є відрядження, в які чомусь направляють не бездітних чоловіків,а жінок з маленькими дітьми.
    Та і взагалі, походивши по судах,задумуюсь я, чи хочу бути юристом.
    Хочеться,щоб праця давала якісь видимі результати, була корисна і мені і людям.
    Треба міняти або місце роботи, або вид діяльності. Та навряд чи рішуся - малі діти -соц.гарантії - стаж -вік.
    Вийшовши з чергового декрету буду "дамою бальзаківського віку",а почитавши оголошення бачу, що роботодавцям потрібні працівникии до 35,і навіть до 30 років. Так що єдиний вихід, мабуть, свій бізнес. Хотілось би зайнятися туризмом, вирощуванням квітів чи торгівлею - але це все "мєчтанія".
     
    Останнє редагування: 24 Листопад 2009
  18. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Як я Вас розумію......Я теж юрист......Плюс мама двох дітей....Приїзджаю з відрядження, а моя маленька доця хоче дуріти....а я ледве дихаю...Дивлюсь на сина-Боже коли він так виріс!!????Так він вже вищий ніж я!!! І думаю-я віддаюсь роботі більше ніж дітям, а хіба це цінують???? Ні. Тому в останні дні, коли до мене нарешті це дійшло, а вже не сижу до 20 год на роботі.А як тільки знаходиться можливість втікаю до своєї малечі. Так я юрист,адвокат........але саме головне я МАМА!!!!!!!!! І якраз тільки своїй сім"ї я справді потрібна!!!!!!!!!
     
  19. mazyr

    mazyr Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Не пам’ятаю де я прочитала ось таку історію - успішна оперна співачка залишила сцену на 7років для догляду за дитиною. Коли її спитали, а як же кар"єра, вона відповіла, що в кар"єрі завжди можна почати все спочатку, у вихованні дитини - ніколи! Я вчитель початкових класів.Працювала вихователем у місцевому інтернаті. Але графік роботи:girl_devil: був не сумісний з сімейним життям і з вихованням донечки. Тому пропрацювавши аж 2 місяці, я звільнилась. Тому зараз без роботи. Але шукаю, бо вважаю, що жінка повинна працювати. Люблю працювати з дітьми, і себе ніким більше не бачу.:girl_in_dreams:
     
  20. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Ого...бачу тут зібралися самі викладачі....:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

    Ще колись в дитинстві (то напевно всі про це мріяли) я також хотіла бути викладачем....добре, що не стала...:girl_crazy:
    Зараз вже майже рік працюю на одному виробництві....роботою задоволена повністю, зарплатою тим більше, маю всі умови для нормальної робочої обстановки, маю декілька підлеглих...але от що немаю то часу....вже привикла постійно робити декілька справ одночасно...і ще й посиденьках одною рукою клацати, але той постійний тиск....постійна напруга....постіна робота в зосередженні...:girl_sad:мені практично ніколи не вистачає часу на сімю, на коханого, на наші спілкування...на те, щоб приготовити щось смачненьке і разом посмакувати біля телевізора, постійно хочеться спати...
    Одним словом, робота хороша.....але вже тоді не сімя....:girl_sad: