Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Koza-Dereza, 16 Вересень 2008.

?

Чи я задоволена (ний) своєю роботою/кар'єрою?

  1. Так

    51,5%
  2. Нi

    48,5%
  1. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    А я сьогодні так набігалася! От така моя кар'єра. Інколи так вимотує.
     
  2. PISOCHANKA

    PISOCHANKA миється в бані

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    доброго дня.я теж вирішила розсказати вам про своє наболіле.я пропрацювала 3 роки бухгалтером в торгівлі ,а потім захворіла мама-інсульт,результат-моїй карєрі кінець.тепер маю вже можливість працювати але як повернутися до бухгалтерської роботи-незнаю,адже минули роки.може хтось порадить
     
  3. meros

    meros New Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    я медик (акушер,масажист), дуже мрію про роботу по-спеціальності! Спочатку хотіла іти в медунівер, та тут підвернувся підходящий мужчина, який запрпонував мені цікавішу пропозицію - одружитись! Універ накрився!!! Тепер навчаюсь на інженера по проектуванню та спорудженню нафтогазопроводів, та про медицину не забуваю ні на хвилину!!!
    Хочу бути людиною, яка перша бачить і приймає на світ, тих ще беззахисних наших і ваших діток!!!
     
  4. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    У мене цікава робота, багато спілкуюся з людьми. Часом, всі вони надоїдають, але в жодній іншій професії себе не уявляю.
     
  5. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Це часом не пропонувати рекламні послуги???
     
  6. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Зараз я студентка ЛНУ ім.І.Франка, 4 курс. Зі самого дитинства мріяла поступати на журналістику, від чого мої батьки не були в захваті.. Поступила на кафедру туризму, спеціальність - менеджмент туристичної діяльності. Впринципі задоволена, тому що є можливість поєднувати навчання і роботу. З 2-го курсу почала працювати, спочатку міняла фірми, а тепер знайшла найкращий варіант. Робота цікава, хоча інколи хочеться подалі втекти від всіх. Але дивлячись на своїх одногрупників, які думають, що потрапити на туристичну фірму не реально, починаю розуміти, як мені пощастило.. Хоча в перспективі хочеться в аспірантуру, щоб коли буде дитятко то мати більше вільного часу ніж зараз..
     
    • Баян Баян x 1
  7. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Ні, ні в якому разі.:girl_smile:
     
  8. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Та, чому ж так?

    Для когось це також приємна робота...:)
    А в якій тоді сфері???
     
  9. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Можливо, але не для мене.

    Хіба це важливо? :girl_smile:Основне, що мені подобається.:girl_smile:
     
  10. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Психологи говорять, якщо уявити, що на твоїй роботі тобі не будуть платити, чи будеш ти далі ходити? Якщо так, то ти на своєму місці!
    З усією впевненістю можу сказати НІ, я би не ходила на роботу, якби не платили заробітню плалту і точно знаю, що це не моє! Але таке життя і треба якось жити і виживати. Мій шеф перекинув на мене весь свій бізнес і всю відповідальність-зараз приходить і лише забирає гроші, навіть не знає що і по чому ми беремо. Стала мінішефом, хоч домовлялись, що буду простим менеджером. Відповідальність велика, бо через мої руки переходять тисячі гривень, а получаю найменше зі всіх менеджерів в моїй сфері з нашого міста.
     
  11. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Я за освітою інженер.Але працюю логістом в міжнар.компанії експрес доставки вже більше ніж 2 р. Коли тільки влаштувалася на цю роботу,то мені здавалося,що це те,що мені потрібно. І колектив хороший, робота цікава й,здавалося тоді,перспективна. Але тепер мені ця робота здається нудною,монотонною.Роблю все на автоматі,розвитку нема..про обіцяні перспективи кар'єр.росту взагалі мовчу. Директор кожного дня підкидає все більше і більше роботи (одноманітної і такої ж монотонної);та й директор у мене людина настрою.Буває так дістане,що готова Вже йти і писати заяву на звільнення.А тут пару днів тому запропонували мені подібну посаду,в кращій компанії,зарпл.та сама,робота в іншому кінці міста (добират.мені 1-1,5 год),АЛЕ з можливістю росту,набуття нового досвіду.І ось я зараз у роздумах..змінювати мені місце роботи чи ні.На даний час я вирішила,що буду міняти роботу,а раптом завтра пошкодую про свій вибір.Чи я просто боюся змін?
     
  12. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    А ви точно впевнені, що там буде ріст, а не тільки слова як в теперішній компанії?
     
  13. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею.

    Murashe4ka, візьміть відпустку і спробуйте себе на новому місці, а потім звільнитеся.
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

    Просто скажіть тим, хто запропонував, що Вам немає зиску йти на ті ж гроші з гіршим добиранням. А можливість росту.. Не вірте таким обіцянкам. Вимагайте відразу в півтори рази більшу зарплату. Інакше потім пошкодуєте. Зміна роботи - це теж бізнес. Якби це не звучало, але заради нових емоцій вже відому роботу міняти на щось туманне... Це проект з великою кількістю невідомих - і цей ризик новий роботодавець повинен Вам оплатити. Тільки так.

    До речі, якщо не дадуть більшої на новій можете хоч теперішньому керівництву, повідомити між іншим, що Вам пропнують з кращими умовами роботу. Але Ви не певні, бо дуже лояльні до цього керівництва. Може й звідси більше грошей докинуть.
     
  15. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

    Або скажуть, ну тоді щасливо і помахають ручкою, якшо в директора буде поганий настрій:girl_impossible:
     
  16. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

    Ще жодній моїй подрузі чи другові не сказали, а ми десь схожі в прагненні розвитку і зміні місць праці.) Знову ж таки ми знаємо, що керівництву в нас десь так й розходиться, що ми входимо в ту 20-ку відсотків, що тягнуть фірму. І ніби очевидно коли краще в дружній розмові сказати про пропозицію керівництву. Але певно знаю випадки коли сказали "гуд бай" тим, хто приходив з претензіями чи матюками.)) Я якось розраховую, що ділюсь досвідом з адекватними, працьовитими і розумними людьми:)
    І взагалі. Знаєте, не треба далеко ходити - на одній роботі ми всі маємо різну зарплату. Одні бояться підійти, інші не вміють подати результати роботи, треті некоректно ведуть себе з керівництвом, четверті нічого не ролять тому й мовчать про підвищення зарплатні і т.д. В нас принаймні керівництво нормальне. А буває й направду рабовласник. З такими нема чого в принципі працювати. І таке бачила. Й все дивувалась чому наші нібито горді люди роблять з себе наймитів - і терплять нізащо всі образи. Але на тій роботі бачила водія якого "посилали" і тут же його партнера до якого дуже обережно слова добирали - бо він себе так поставив.
     
    Останнє редагування: 15 Серпень 2010
  17. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

    Це дуже добре, головне бути впевненому в своїй позиції на роботі. Я також як залишала попередню роботу, то зі мною генеральний директор говорив, може передумаю і залишусь, сам запитував, що мені там пропонують.
    А от моя співробітниця попала під поганий настрій, він її навіть не питав нічого. Шкода. Вона була найкращим фахівцем в своїй роботі.

    Погоджуюсь на усі 100, я відношусь до категорії людей, що вмію за себе постояти: хочу більшу зп - показую ефективність своєї роботи, суму зекономлених грошей для компанії і т.д.

    Головне себе правильно поставити !!!!!!
     
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

    З кольоровими графіками? [​IMG] Презентацію в power point?
     
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Моя кар'єра, чи я задоволена(ний) нею. (забила'м би шефа)

    а у мене вже третій директор помінявся :crazy: а я тримаюсь (напряму підпорядковуюсь директору). Отакі ми живучі.