Мої улюблені парфуми...

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliya, 15 Жовтень 2007.

  1. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    До речі, дівчата, про Брокард. Не закидайте камінням, просто вискажусь. Одного разу (років зо два тому) я вирішила купити чоловікові парфум. Ходила-шукала. ЗАйшла з подружкою в Брокард. Одягнена я тоді була простенько, не гламурно і продавщиця-консультант замість того, щоб допомогти мені знайти і підібрати парфум мало не прямим текстом сказала, що це магазин не для мене.
    Чесно скажу, образилась тоді сильно і більше туди не ходила. Зайшла і сусідній Лєскаль і там купила парфум.
    І хотілось би зайти подивитись в той Брокард зараз, та як згадаю той випадок, то аж муторно.
    От так в малих магазинчиках підбираю мініатюрки, а потім замовляю то через інет, то в тих же магазинчиках і беру.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    який жах
     
  3. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    В мене теж таке траплялося, причому не раз. Найбільш неприємний випадок - в Києві, в "Мандарин Плазі" (я якраз жила біля неї, її тільки відкрили і я вирішила подивитися, була вбрана в звичайні джинси і майку). Таке враження, що консультанти - мало не власники магазину, або ні, ще краще - власники марки, яка цю косметику виготовляє! совок совком...

    Додано через 2 хвилини
    Як вам це вдається???Чи це не у Львові відбувається? В наших магазинах не те що пробника задарма не дадуть, та ще запитаються перед тим, як дати понюхати парфуми "Ви будете купувати чи просто понюхати хочете?"...А про те, щоб пшикнути на себе і мови немає (я про звичайні магазини, не Брокард, не Лескаль, не ДЦ).
     
  4. Оля

    Оля Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Це відбувається в UK- United Kindoms. :)

    А у нас кожного парфума тестер стоїть. :) Пшикай, скільки хочеш.
     
  5. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Я так і подумала! Закордоном в цьому плані рай - можеш зайти в магазин ненамальований-ненапахчений, а вийти при повній параді :D
     
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Страшне. Я б написала у книгу скарг, пригрозила Управлінням у справах захисту прав споживача, Союзом споживачів України, судом за моральну шкоду і статтею у газетах якщо офіційно переді мною не вибачиться дирекція. Власники сто відсотків переживають за репутацію закладу.
    Ми мусимо знати свої права і не боятись ставити на місце продавців інакше це хамство ніколи не закінчиться.:sad: Та останнім часом нічого подібного не помічала ніби.
    http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1023-12

    Скарги можна подавати тут http://consumerunion.org.ua/complaint.php
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    таких продавців треба провчати по повній програмі. Це не тільки парфумів відноситься.

    Колись знайомий з Києва розповідав, як йому не дали поміряти мешти... то він їм помахав на прощання Visa Platinum і написав гарний відгук в Книзі скарг.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Ось це ви про наших консультантів точно сказали, вони думають, що мало не власники самої марки. А це свідчить лише про їх непрофесіоналізм. А ще... Справді грошовиті люди не завжди вдягаються "гламурненько", і такі консультанти просто відлякують клієнтів. Навряд чи вони самі це усвідомлюють.

    Мене теж питали не раз так, чи буду брати, перед тим як дати понюхати пробник. Так я казала: "Якщо підійде, то, звичайно, візьму" :D

    Додано через 2 хвилини


    Ото їм був прикіл певно :)
     
  9. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Так всім треба робити...залишати відгуки в Книзі скарг, яка є в кожному магазині і створювати "погану репутацію".

    Бо пробники повинні давати безплатно всім без виключення.
    Магазини ж за них грошей не платять
     
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Власне таке відношення до людей просто вбиває... Але люди самі винуваті, що мовчать. Я вже кілька разів викликала дирекцію, бо думаю, що книга скарг не помічна. Люди, не терпіть поганого ставлення до себе!!! Тим більше, продавців чи іншого обслуговуючого персоналу.
    А що треба завжди ходити по моді - це справжній совкізм... Чому я маю робити шопінг на шпильках???
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    В Україні є проблема обслуговуючого персоналу всюди.. Кожен вважає себе мало не директором.

    Додано через 2 хвилини
    Мені в Одесі тільки пробників накидали задурно - парфумів, кремів. А у Львові продають їх..
     
  12. Liliya

    Liliya Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Два роки тому користувалась Noa від Cacharel. Думаю на зиму взяти

    Характеристика: чистые и нежные
    Средняя нота: белый пион, зеленая нота, кориандр
    Конечная нота: кофейная нота, смола и ладан
     
  13. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    А на мініатюрках так і написано, що вони не для продажу :)

    Додано через 1 хвилину

    Дуже гарний парфум. Я ним користуюсь. Він і літком і зимою підійде :)

    Додано через 3 хвилини
    В мене, взагалі-то, ціла колекція тих парфумів :))) Бо я люблю під настрій їх "вдівати". Але в основному це свіжі та квіткові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=28966
     
  15. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    колись прочитала, що якщо спробувати хороші парфуми, то вже всякі підробки неможливо навіть бачити :) не вірила поки не спробувала :)))
    колись в дьюті-фрі перед вильотом пшикнулась Шанель Шансом, то ледве долетіла щоби вдома купити. пішла в найближчий магазин-ларьок... бєєєє...
    довелось розжмотитись і купити в Брокарді :) А далі - пішло-поїхало... Ральф Лорен Romance, Версаче Bright Crystal, Шанель Chance, зараз отой зелененький
     
  16. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Так воно і є. Повністю згідна. І ті підробки тоді сама чуєш за версту :)))
     
  17. Mademuasel

    Mademuasel Загублений

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    А мені коханий придбав на днях ось таку цікавинку

    [​IMG]
    http://elites.com.ua/catalogue.php?brands_id=83&items_id=1685

    Хоча придбавали в інет-магазині, але нарікань не маю. Стійкість влаштовує, на мені аромат розкривається просто чарівно. Занесла сайт до зеленої зони довіри.

    Та і взагалі, в розділі Новинки помітила досить багато нових композицій, на які цікаво будет "поглянути" зайшовши в брокард. Мені так легше, коли я цілеспрямовано знаю, що хочу подивитись и оцінити.
     
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Є гарний фільм "Парфумер" (Власне зараз йде по ТРК Україна)
     
  19. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Я так хотіла подивитись цей фільм! А в мене, як на зло, пропав канал.. Синій екран і все.. Ніяк не злапала :sad:
     
  20. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Мої улюблені парфуми...

    Хороший магазин, дивилась по Вашому лінку, але там доставка тільки по Києву, на жаль :sad:



    Фільм дуже хороший. Та й книжка Зюскінда - одна з моїх улюблених. Вчора з задоволенням подивилась ще раз :)