Мої улюблені парфуми...

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliya, 15 Жовтень 2007.

  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Сьогодні шукала один документ і натрапила на коробочку з-під Magie Noire від Lancome, який це аромат! Це ще запах мого дитинства...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ооо, ЇЇ Величність Магія:girl_tender: Нажаль, сучасна версія, як віскі з льодом - ніби і віскі, а смак не такий насичений. Так шкода.
     
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    це єдині духи, від яких у мене захоплює дух. Ще не знайшла таких, які були такими "моїми". Але мова іде про вінтажні, нової версії не "пробувала".
     
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    О, мати василева! То що за ціни ? Як же мені із вподобаннями пощастило! Я свій вінтаж за 160 гривень замговила. Хоча там 3 міліграми.... Але мені того на рік (а може і два вистачить). Блін, муж, як же тобі пощастило!
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    От скажіть: скільки у житті символізму!!! Обирала я духи для чоловіка. Купила Дольче і Габбана, щоб вночі під подушку покласти. Вчора ввечері чоловік дивився сюжет про Андрія Шевченка по тєлєку. Ну і тут такий добрий кусок сюжету присвячений знайомству Шевенка із отими дольче-габаною, їхні фото, відео. Я ще чоловікові кажу: ООО! дОЛЬЧЕ гАБбанна! Тепер ці парфуми вийшли для чоловіка, по суті, із спортивним підтекстом, із футболом, із Шевенком будуть асоціюватись. Ну просто, як на замовлення! Що то є хотіти зробити подарунок отак від душі (ще й із 40% знижкою)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    то називається вінтаж. І врахуйте що їх там тільки 15 мл. Але який то аромат! В мене вдома вже років 30 баночка з-під використаних стоїть, ще будучи маленькою я туди вмудрилась води налити (пополоскати баночку), але нічого, ще досі як відкриваєш баночку відчутний сильний аромат, навіть якщо потерти кришечкою по шкірі, то деякий час буде відчутний запах духів на тілі!

    Вчора трішки гуглила, сучасну чорну магію можна купити за 300 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Все, отримала я свій Контрадишин. Супер. Майже повна банка, пахне люкс. Буду пахнитись!
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Потребую поради,в парфумерії не розуміюся зовсім.Подобалися мені 5 авеню від Елізабет арден,Боб Макі,Jesus Del Pozo Halloween,Шалімар,вінтажна Красная Москва.
    Хочу спробувати щось новеньке,а не маю уявлення в якому напрямку ароматів вибирати?
     
  10. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    дівчата що можете сказати про ці парфуми, хочеться чогось солодкого, з ноткою рози, шлейфового
    upload_2017-11-23_11-27-30.png upload_2017-11-23_11-27-46.png
     
  11. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Затестіть ще ці:
    Я зі своїм мускусом та трояндою)
    Нарцісо ще чорний можна спробувати Screenshot_2017-11-23-13-14-15.png Screenshot_2017-11-23-13-09-53.png

    Знайшла "свої"вінтажні, вже зняті з виробництва, буду купувати. Вирішила після того, як на днях дістала із свого засіку флакон, в якому залишилось декілька мл.на особливі випадки. І тут втішилась, що буде на безліч особливих випадків. Дев'ять років тому не розуміла цей аромат і повторно би точно не купила, хоч використала флакон. Виросла.
    Передивилась ноти-це ж треба)))мускусні. Тепер все ясно.
    Screenshot_2017-11-23-13-26-23.png
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Хто знає де зараз такі можна знайти? Колись мала, стійкі, солодко-мускусні.
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 24 Листопад 2017
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Vinnytska, а Ви б могли описати асоціативно Narciso Rodrigues for Her, приглядаюсь до них....
     
  14. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Котрий саме? Рожевий флакон чи чорний?
    Подобаються вони мені. (Котрий парфум, в рожевому флаконі) Одні з улюблених. Мускус, троянда, чуть фруктиків. Аромат ніжний, на зиму дуже гарний. Як тільки попробувала, то відразу полюбила. Не знаю як пояснити. Оксамитова троянда, ледь вкрита персиковою росою, окутана мускусною вуаллю. Часом навіть чую бузок. Якось так я його бачу. Гарний, красивий шлейф.
    Якщо маєте можливість замовити пробничок, я б радила затестити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @Mansikat , можу))Я не з тих "зрадниць", щоб змінювати часто свої парфуми. І Нарцисо саме з тих самих моїх-моїх)Три флакони Нарцисо Нарцисо (білий кубик) та Нарцисо фо хеа (чорна плитка) були на одній хвилі з моїм тілом роками. Та, Нарцисо (байдуже який) зливався повністю із моїм тілом та пахнув мною, а я пахнула ним. В нас з ним інтим, про який ніхто не підозрював, крім близької моєї людини. Нарцисо з'являвся, коли моя шкіра ставала теплою та мокрою та погодні умови тут ні при чому)Нарцисо міг цілий день ховатись та мовчати, а потім, ні з того ні з сього, заявити про себе. Так, хованки-його улюблена гра.
    Благородна квітка з вишуканим мускусом-так би я його охарактеризувала. Цей тандем не дусить, дає якусь таку легкість та зливається із теплом твоєї шкіри. Тобто стає твоїм запахом, запахом твого тіла, без тієї зайвої солодковості, хочеться торкатись носом та вдихати, примружуючи очі) Від мене не було шлейфу ніколи, від доньки - завжди (правда, білий Нарцисо).
    Рожевий флакон-парфумована вода, чорний - туалетна. Для мого тіла байдуже, в якій концентрації поданий Нарцисо. Інтимний та сексуальний, але сексуальність кришталево-чиста, без ноти вульгарності)В Тернополі Нарцисо не існує, вийшов новий аромат в 2017 році - чистий мускус, якби мали можливість протестувати-поділіться враженнями, так як відливанти-не моє)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    ох, я насправді мрію знайти такі, яким не захочеться зраджувати і вже часами думаю, що то міф - мати якийсь такий свій-свій аромат....але шукаю)
    спокусливо звучить Ваша історія.
    дякую, дівчата, за відгуки, точно буду пробувати)
     
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Можу дати тобі "пшикнутись", маю :girl_wink:
    Мої улюблені :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    :girl_tender:дякую, було б чудово)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

  20. катенок

    катенок Well-Known Member

    Вирішила я таки затестити їх...якось обходила завжди їх стороною.Білий кубик мені ДУЖЕ сподобався.Ніжний вміру пудровий...вуаль,в якій затишно.
    Чорний(який ви описуєте) нанесла на блоттер .. .і фу .. .який мені неприємний запах.Думаю От і чудово....одною хотілкою меньше..Приїхала додому...щось так пахне звідкись.. .Ааа .то той блоттер...а в принципі не погано..... Встаю зранку Який гарний запах коли підходжу до шафи....мммм.....підходжу кожні 5хв нюхаю .. ну супер!!!!! І головне стійкість......капець просто! Шикарні.. .Але перша година мені не приємна.
    І шо делать?
    Ще мені цікаво як рожевий Родрігес...не змогла потестити вчора якийсь поломаний тестер там був.не пшикав
     
    • Подобається Подобається x 1