Мої улюблені парфуми...

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Liliya, 15 Жовтень 2007.

  1. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @катенок Вам щастить тестувати Родрігези)) В Тернополі їх просто нема. Ще минулого року був в одній парфумерній крамниці білий кубик і все)))Летуаль теж не розповсюджує)) В яких містах поблизу є колекція Родрігезів? Тестувала в європейському Дугласі чорний і пудровий кубик. Якийсь мені дуже припав до душі. І годен знати який саме?))А відливантами принципово не бавлюсь. Не моє. Вибирати парфум-цілий ритуал. Атмосфера,місце і наявність поруч рідної людини - ось що впливає на вибір. Один аромат на декілька років. Щоб тим, хто поруч, врізався в пам'ять та почувши десь запах, подумали :" Це вона", шукаючи мене очима)) Шерше ля фам)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. diankaUA

    diankaUA New Member

    Coco Chanel Mademoiselle
    --- дописи об"єднано, 26 Січень 2018 ---
    улюблені
     
  3. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    дівчата, чи є по львову групи розпиву нішевих парфумів?
     
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Чи замовляв хтось на "кремчику"?....
     
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Так, я замовляю періодично
    Все влаштовує, можна виловити хороші ціни, і на пробу по 1 мл взяти чогось , чого в Брокарді нема понюхати
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. New look

    New look Well-Known Member

    Я часто замовляла цього року. Все супер. Вибирала продавців по рейтингу. Останній раз вихопила вінтажний флакон Дюни діорівської:girl_dance:, щаслива безмежно. :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Знавці і любителі парфумів, хелп!!! Який стосунок інтернет-магазин Брокард має до оффлайн магазинів?? Мене завжди дивувало, чому в інтернет-магазині вічні знижки, яких нема в магазині реальному. Вчора зайшла понюхати аромат, а мені кажуть, що магазин Брокард немає відношення до однойменного інтернет-сайту. Де шукати, блін, тих оригінальних парфумів??
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    В мене, особисто, таке враження, що звиклих для нас оригіналів, просто не існує. Є назва, і стійкість аромату +ціна. Якось так я розумію.
    В мене, чоловік купує мені парфуми, знає, що мені подобається. Купує в посередника, жодного разу не було претензій. Для мене це запах, заявлений в описі, стійкість аромату. Щодо оригінальності, ХТЗ))
     
  9. New look

    New look Well-Known Member

    Вам точно саме сказали, що це інший магазин онлайн? Бо на скільки я знаю і лету.юа і брокарди онлайн+офлайн це одна мережа, одні власники, але різні склади. На сайтах часто знижки, так вони розвивають онлайн магазини, при чому на сайті броку і лету різні ціни можливі і акції, такий маркетинг у них.
    Мені продавці казали, що все одна мережа. Я особисто весь люкс купую у них, ніразу не попадала на підробку. На мейкапі попадала на підробки.
    У броці були раз сумніви щодо діор пойзон, через флакон, на слідуючий день прийшов офіційний лист від діору, що вони недавно оновили флакон.
    Можливо Вам в магазині сказали що ціни не мають відношення до інтернетних, а не взагалі магазин?

    Аж самій цікаво, спитаю у них теж.
     
  10. Louth

    Louth Well-Known Member

    Мені при покупці крему в "Брокард" в "Вікторії Гарденс" запакували його в пакет, на якому була надрукована реклама brocard.ua. Так що це таки їхній магазин
     
  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Від неділі у мене улюблені Jo Malon English Pear & Freesia, який видали у мініатюрі 9 мл у Дугласі :girl_in_love:
     
  12. ElinaRozova

    ElinaRozova New Member

    Поки улюбленець серед парфумів carolina herrera good girl. Стійкий, має приємний шлейф, а на речах декілька днів відчувається.
     
  13. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Закохана в Baccarat
    На осінь, зиму саме то.
    Привезла з Єгипту масляні. Розбавляють зі спиртом. Бомба аромат і шлейф неймовірний.