Молитва за материнство й дар материнства

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем галичанка, 14 Січень 2009.

  1. Kapush

    Kapush Member

    Прошу додати мене до списку,прохання про дар материнства,звати Ірина,буду молитися за вас разом з вами) дякую вам велике
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Додайте і мене (Ольгу) у список вагітних. Дякую.
    Молитимемся разом за вагітність і легкі, щасливі пологи.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Єва

    Єва Well-Known Member

    Додайте мене, будь-ласка, до другого списку. Галина. Дякую!
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Видаліть, будь ласка, зі списку
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Всім щиро вдячна за молитву, народила моя сестра Олена гарного хлопчика. Заберіть будь ласка зі списку.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  6. Virner

    Virner Well-Known Member

    Господи Боже, дякуємо за численні отримані дари, за те, що наш список список вагітних росте!

    Дякуємо Богу за народження синочка Олени (сестри @KhrystynaM)! Дякуємо милосердному Богу за вагітність Ольги, Юлії, Ольги, Галини та молимось!

    «У людей це неможливо, у Бога все можливо»(Мт 19:26)
    «А вона каже: "Так, Господи! Але й цуценята їдять крихти, що падають зі столу в панів їхніх." Тоді Ісус у відповідь сказав їй:
    "О жінко, велика твоя віра! Нехай тобі буде, як бажаєш. І видужала її донька від тієї години.»Мт 15:21-28
    Господи Боже, віримо, бо Ти Всемогутній, і можеш визволити нас від будь якої недуги, розв'язати пути безплідності. Допоможи нам, Ісусе, даруй нам радість втішитись звісткою про вагітність, щасливо доносити та народити дитинку, виховати її в доброті, любові, християнстві.
    Ісусе, на Тебе уповаємо!
    Господи Боже, благослови наш шлюб діточками, подай радості материнства



    [​IMG]
    Матінко Божа, подай всім вагітним, щасливо доносити діточок в своїх лонах, а як прийде час, легко народити їх



    Я дякую Тобі, Господи, за Твоє велике милосердя, що Ти поблагословив мене подружжям і дарував плід, який я зараз ношу у лоні своєму. Це Твій дарунок, Твоє милосердя, любий Господи! Тому я з покірним серцем звертаюсь до Тебе з вдячною молитвою і прошу – збережи те, що сотворив єси і приведи його до благословенного народження.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Smiwna

    Smiwna Мама непосиди

    Прошу забрати зі списку вагітних, подругу -Христину, вчора народила малятко.
    Дякую всім за спільну молитву.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата! Прошу про молитву, переводять в родзал!!!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 8
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дякую всім за молитви!!! Усе пройшло добре! Маємо тепер доню - 53 см і 3,150 кг.
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Зе бест! Зе бест! x 12
    • мімімі мімімі x 5
  10. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    Додайте, будь ласка до списку вагітних мою куму Анну, і до списку тих, хто хоче завагітніти -подругу Христину.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Virner

    Virner Well-Known Member

    Господи Боже, дякуємо за численні отримані дари, за те, що наш список список вагітних росте!

    Дякуємо Богу за народження маляток Христини (подруги @Smiwna ) та Оксани (@Rodionochka )
    А також молимось за дар вагітності Анни (кума @khorosha ) !


    «У людей це неможливо, у Бога все можливо»(Мт 19:26)
    «А вона каже: "Так, Господи! Але й цуценята їдять крихти, що падають зі столу в панів їхніх." Тоді Ісус у відповідь сказав їй:
    "О жінко, велика твоя віра! Нехай тобі буде, як бажаєш. І видужала її донька від тієї години.»Мт 15:21-28
    Господи Боже, віримо, бо Ти Всемогутній, і можеш визволити нас від будь якої недуги, розв'язати пути безплідності. Допоможи нам, Ісусе, даруй нам радість втішитись звісткою про вагітність, щасливо доносити та народити дитинку, виховати її в доброті, любові, християнстві.
    Ісусе, на Тебе уповаємо!
    Господи Боже, благослови наш шлюб діточками, подай радості материнства




    [​IMG]
    Матінко Божа, подай всім вагітним, щасливо доносити діточок в своїх лонах, а як прийде час, легко народити їх



    Я дякую Тобі, Господи, за Твоє велике милосердя, що Ти поблагословив мене подружжям і дарував плід, який я зараз ношу у лоні своєму. Це Твій дарунок, Твоє милосердя, любий Господи! Тому я з покірним серцем звертаюсь до Тебе з вдячною молитвою і прошу – збережи те, що сотворив єси і приведи його до благословенного народження.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Забреріть будь ласка і дівчат , про яких просила і я. Завагітніли і народили . Дякую щиро за молитву!!!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. KardaMonka

    KardaMonka Member

    Додайте, будь ласка, і мене(Юлія) до списку тих, що просять про дар материнства.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Smiwna

    Smiwna Мама непосиди

    Прохання забрати зі списку вагітних Катeрину-народився малючок вжe
     
  15. Alinochka

    Alinochka Member

    Я (Аліна) продовжую молитись з вами за дар материнства. Не забирайте мене зі списку. Дякую.
     
  16. Nica

    Nica Well-Known Member

    Прошу забрати мене зі списку вагітних, ми щасливо народилися! Доня 3600 і 54 см. Всім дуже дякую
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  17. Virner

    Virner Well-Known Member

    Господи Боже, дякуємо за численні отримані дари, за те, що наш список список вагітних росте!

    Дякуємо Богу за народження маляток @Nica (Вероніки) та Катерини (знайомої @Smiwna )


    «У людей це неможливо, у Бога все можливо»(Мт 19:26)
    «А вона каже: "Так, Господи! Але й цуценята їдять крихти, що падають зі столу в панів їхніх." Тоді Ісус у відповідь сказав їй:
    "О жінко, велика твоя віра! Нехай тобі буде, як бажаєш. І видужала її донька від тієї години.»Мт 15:21-28
    Господи Боже, віримо, бо Ти Всемогутній, і можеш визволити нас від будь якої недуги, розв'язати пути безплідності. Допоможи нам, Ісусе, даруй нам радість втішитись звісткою про вагітність, щасливо доносити та народити дитинку, виховати її в доброті, любові, християнстві.
    Ісусе, на Тебе уповаємо!
    Господи Боже, благослови наш шлюб діточками, подай радості материнства



    [​IMG]
    Матінко Божа, подай всім вагітним, щасливо доносити діточок в своїх лонах, а як прийде час, легко народити їх



    Я дякую Тобі, Господи, за Твоє велике милосердя, що Ти поблагословив мене подружжям і дарував плід, який я зараз ношу у лоні своєму. Це Твій дарунок, Твоє милосердя, любий Господи! Тому я з покірним серцем звертаюсь до Тебе з вдячною молитвою і прошу – збережи те, що сотворив єси і приведи його до благословенного народження.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    3аберіть зі списку мою братову Марію, сьогодні вночі шляхом КР народився хлопчик, 2850 г та 50 см. Всім дякую)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Оксана вагітна, прошу молитви, щоб змогла доносити. Дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Smiwna

    Smiwna Мама непосиди

    Додайтe, будь ласка, до списку вагітних Тeтяну, вона з чоловіком дужe довго нe могли мати діточок, алe Бог милостивий... Нeхай лeгко виносить, та народить малeнькe чудо.
     
    • Подобається Подобається x 1