Молитва за материнство й дар материнства

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем галичанка, 14 Січень 2009.

 1. Dorothi

  Dorothi Member

  Дівчата, додайте й мене до списку. 5 тижнів, дуже хвилююсь. Спочатку аналізи були не дуже, зараз все внормувалось. Але страшно за своє дитятко. Знаю і вірю, що Бог допоможе. Уляна.
   
  • Подобається Подобається x 5
 2. fillette

  fillette Well-Known Member

  Прошу додати мене в список вагітних (Наталія).
   
  • Подобається Подобається x 5
 3. Nadya L

  Nadya L Well-Known Member

  Господи Боже, дякуємо за численні отримані дари, за те, що наш список вагітних росте!

  Дякуємо Милосердному Богу за вагітність Уляни (@Dorothi) та Наталії (@fillette)!


  «У людей це неможливо, у Бога все можливо» (Мт 19:26)
  «А вона каже: "Так, Господи! Але й цуценята їдять крихти, що падають зі столу в панів їхніх." Тоді Ісус у відповідь сказав їй: "О жінко, велика твоя віра! Нехай тобі буде, як бажаєш." І видужала її донька від тієї години.» Мт 15:21-28
  Господи Боже, віримо, бо Ти Всемогутній, і можеш визволити нас від будь якої недуги, розв'язати пути безплідності. Допоможи нам, Ісусе, даруй нам радість втішитись звісткою про вагітність, щасливо доносити та народити дитинку, виховати її в доброті, любові, християнстві.
  Ісусе, на Тебе уповаємо!
  Господи Боже, благослови наш шлюб діточками, подай радості материнства


  Матінко Божа, подай всім вагітним, щасливо доносити діточок в своїх лонах, а як прийде час, легко народити їх


  Я дякую Тобі, Господи, за Твоє велике милосердя, що Ти поблагословив мене подружжям і дарував плід, який я зараз ношу у лоні своєму. Це Твій дарунок, Твоє милосердя, любий Господи! Тому я з покірним серцем звертаюсь до Тебе з вдячною молитвою і прошу – збережи те, що сотворив єси і приведи його до благословенного народження.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  • Подобається Подобається x 2
 4. BlackRed

  BlackRed New Member

  Слава Господу нашому Ісусу Христу, який дарує щастя материнства. В цьому прославляється наш Бог Отець, Син і Дух Святий. Вся подяка тільки Йому одному!
   
 5. Zoscka

  Zoscka Well-Known Member

  Прошу додайте мою знайому Надію вагітна, зараз проблеми з нирками.Велике дякую.
   
 6. Nadya L

  Nadya L Well-Known Member

  8 грудня з 12-ї до 13-ї – Година ласк: багато духовних ласк і фізичних благословень одержать ті, які будуть молитися цієї години.
  Чому саме молитва має тривати 8 грудня з 12-ї до 13-ї години без перерви чи відволікання?
  У маленькій церкві в місті Монтіхіарі (Італія) від 24 листопада до 8 грудня 1947 року одинадцять разів появлялася Пречиста Діва Марія сестрі-монахині Пєріні.
  Під час цих об’явлень Пресвята Богородиця сказала, що хоче бути знана у світі як «Містична Троянда». А також запевнила, що випросила у Свого Сина Ісуса Христа, щоб кожного року 8 грудня з 12 – 13 години була Година ласк.
  Пресвята Богородиця пообіцяла, що багато духовних ласк і фізичних благословень та оздоровлень одержать ті, які безперервно будуть молитися цієї години. «Мій Божественний Син покаже стільки Свого безмірного Милосердя, скільки люди будуть молитися і просити. Під час цієї Години ласк найбільш затверділі грішники будуть торкнені ласками від Бога».
  Мати Божа пообіцяла, що навіть неможливі випадки будуть вислухані, якщо на те буде Воля Отця Небесного.
  Тому, молитва має тривати 8 грудня з 12 до 13 години без перерви чи відволікання, і в цей час не треба відповідати на телефонні дзвінки чи відчиняти двері, бо це – перешкода молитві.
  Всі справи в цей час можуть почекати. У цю годину можна випросити все для себе, для родини, для України і для цілого світу.[​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 2