Молитва за материнство й дар материнства

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем галичанка, 14 Січень 2009.

  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Складаємо подяку Господу Богу, що вислухав наші молитви і дозволив завагітніти Ірушці, Кandi та Ірені!!! Господи Боже, подай їм щасливої вагітності та народження їх діток, щасливого материнства!
     
    • Подобається Подобається x 16
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    У сьогоднішньому Високому Замку є цікава стаття для тих, які не можуть завагітніти "Святі мощі Олімпії і Лаврентії зцілюють людей":

    "Зцілень було багато, але найбільше ставалося випадків чудесного народження дітей, – каже сестра Маркіяна. – Жінки, в яких були проблеми з позаматковою вагітністю, загрозою викидня, і ті, які не могли завагітніти, приходили сюди, молилися, а потім народжували цілком здорових дітей"

    "Останки сестер Олімпії Біди і Лаврентії Герасимів знаходяться в монастирі Святого Йосифа в капличці. Сюди може прийти кожен – помолитися... Щодня тут відбуваються молебні. Останнім часом люди приходять сюди частіше. Сестра цього монастиря Маркіяна Василишин показує купку листів – люди виліковуються від затяжних депресій, від морального зубожіння, розповідають про фізичне зцілення."

    " Зараз мощі знаходяться в монастирі Святого Йосифа на вулиці Личаківській, 171-а".

    http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=72409

    Форумчанки, що живуть в районі Личаківської, може підскажете, яка це зупинка трамваю 2, як туди добратись? :confused:
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!


    Галичанко, ви вже їздили? Завтра хочу поїхати, але не знаю чи капличка весь день відкрита... Може хтось підкаже?
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Ще не була - може на вихідні спробую, але не обіцяю, мені трохи далеко. Може ви перші будете.

    Колись як гуляла з чоловіком в районі Шевченківського гаю - натрапила на якийсь монастир, думаю, це був він. Памятаю, він якось захований, з Личаківської не було входу, ми йшли якимись вуличками, я ніколи до того і після його не бачила і не памятаю, як тоді туди потрапила.... :confused:

    Янусьо, як ви там побуваєте - перепишіть, будь-ласка, розклад відправ чи сфотографуйте телефоном!!! Тоді і розкажете, як туди добратись.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Завтра поїдемо з чоловіком машиною, щоб я не блукала. Про все відзвітуюсь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Дівчатка!!!!!!!!!!!Вітаю!!!!!!!!!!!!!!!!:clapping: Я б теж хотіла, правда в мене і так четверо..........:)
     
    • Подобається Подобається x 12
  7. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    .
    Здається, я знаю про який монастир йде мова. Це осередок Сестер Св.Обручника Йосифа. Я десь років зо п'ять тому до них на реколекції ходила, але можу і помилитись.
    Ось тут знайшла детальніше: http://www.dlab.com.ua/rubrika/669
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    лежу в лікарні на збереженні - прогестеронова недостатність...
    дуже прошу про молитву за моє здоров"я та довгоочікуваної дитинки
    хай вас благословлять вищі сили...
     
    • Подобається Подобається x 18
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Тримайтеся ІРЕНО!!! Нехай Ангел охоронець вам допомагає!
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Ірено, нехай Матінка Божа вас оберігає. Будемо за вас молитися. Все буде добре:clapping:
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Вже котрий день у мене патологiчні перейми без відкриття шийки:sad:... І так щовечора, а вчора з 20 до 2-ї ночі... Помоліться, будь-ласка, і за нас..:o!
     
    • Подобається Подобається x 16
  12. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Дякую всім дуже-дуже:D за молитву! Допомогло!- цього вечора обійшлось без уколів(спазмолітиків):) !!!
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Знайшла таку молитву. Зі змісту - розрахована на те, що це молитва подружжя про материнство та батьківство. Пропоную трошки узагальнити і спільно молитися за сімї всіх форумлянок з гілочки "Як нарешті стати мамою?". Нехай Бог допомагає!


    Вислухай нас, милосердний і всемогутній Боже, щоб за благання наше послана була благодать Твоя. Будь милостивим, Господи, до молитви нашої, згадай закон Твій про помноження роду людського і будь милостивим покровителем нашим, щоб за Твоєю допомогою зберігалося Тобою ж установлене. Могутньою силою Твоєю Ти з нічого все сотворив і поклав початки всього, що існує у світі, - сотворив і чоловіка на образ свій, і високою тайною освятив союз подружжя на вказівку про тайну єднання Христа з Церквою. Зглянься, Милосердний, на слуг Твоїх цих, союзом подружнім поєднаних, коли вони благають допомоги Твоєї, нехай будуть плодовитими і побачать дітей своїх аж до третього й четвертого роду, і до бажаної старости доживуть, і ввійдуть у Царство Небесне через Господа нашого Ісуса Христа, Якому належить всяка честь, слава і поклоніння зі Святим Духом навіки. Амінь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    це ваш переклад? чи ви таку знайшли?
     
  15. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    вибачте за оффтоп. А до кого питання?
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    до вас. просто мені цікаво, бо знаю таку на старославянській мові, а в українському перекладі -не читала.
     
  17. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Знайшла в інтернеті, на цьому сайті http://velikden.ks.ua/biblioteka/mol_za_dit/molitvoslov.html
    До речі, тут гарні молитви вагітних жінок і матерів, в яких ростуть дітки
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Сьогодні середа... Згадайте ввечері ще про мене, будь-ласочка:sad:. Щось нічого не виходить- самі перейми без толку, вимучуюсь і морально, і фізично:8:......дякую......
     
    • Подобається Подобається x 15
  19. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Дівчатка, помоліться, будь-ласка, і за мене сьогодні, щоб цього циклу все вийшло! Я так стомилася чекати... :sad: :sad: :sad: Я так хочу дитинку!!!
    Минулого циклу зробила перевірку прохідності труб, лікарка каже, що ця процедура не тільки діагностична, але і лікувальна, після неї зростають шанси завагітніти...
     
    • Подобається Подобається x 21
  20. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Сьогодні ми були з чоловіком там! В 13-00 щодня там відправляється молебен до преподобних мучениць Олімпії та Лаврентії. Справа і зліва є великі образи сестер Олімпії і Лаврентії, а біля них - їх святі мощі.
    Привітна монахиня все показала нам і сама запропонувала записати нам прохання, за яке вони будуть молитись аж цілий місяць під час молебня! Вона навіть сама здогадалась, що це буде проханя за дар материнства :). Каже, найчастіше тут саме такі прохання. Сестра сказала, щоб і ми кожного дня в 13-00 духовно молитовно злучались з ними, помолившись в цей час хоча би "Отче наш", "Богородице Діво" або і сам молебен - дала нам книжечку. І приходили ще на молебен пару раз.
    Мені сподобалось, що коли я спитала куди класти пожертву - сестра сказала, щоб я не переживала, тут нема якоїсь плати.
     
    Останнє редагування: 4 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 14