Молитва за материнство й дар материнства

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем галичанка, 14 Січень 2009.

  1. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Думаю тут, щоб всі бажаючі помолитися бачили.
     
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Сьогодні в 22-00 будемо молитись за дар материнства:
    галичанці (Ірині), Єві,
    Christі, kristina, Chortenia, Kitty,
    Лідочці, Ludmilі_Os, Lenusya,
    Muchachі, майбутній мамі, Мар'яночці, матусі Оленці,
    Nastynі,
    Славочці,
    Virginiі, Vusokі, Vesnyanka,
    Janochka, Янусі,
    і всім подружжям, які так бажають мати діточок...
    Вервицю за завагітнення всіх форумчанок я вже сьогодні помолилась, як ходила до мощів о.Піо (раджу всім туди брати з собою вервицю, бо сьогодні я стояла в черзі десь більше години, можна за той час стільки помолитись!)

    За щасливу вагітність Мар'яни-Пупсика, Тanuchka, Дівоньки Зіроньки, Ірени, Ірушки, Кенді, Ольги, ЗоряниЗірки.

    Зголошуйтесь ще! Напишемо тоді остаточний список.
     
    • Подобається Подобається x 12
  3. Mariana

    Mariana Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Можна і мене у цей списочок....
    Звати Мар'яна
    Дуже дякую
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    За дар материнства? :)
     
  5. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Всемилосердний Господи Боже подай ласку материнства нашим форумчанкам:
    галичанці (Ірині), Єві,
    Christі, kristina, Chortenia, Kitty,
    Лідочці, Ludmilі_Os, Lenusya,
    Muchachі, майбутній мамі, Mariani (Мар'яні), Мар'яночці, матусі Оленці,
    Nastynі,
    Славочці,
    Virginiі, Vusokі, Vesnyanka,
    Janochka, Янусі,
    і всім подружжям, які бажають мати діточок...

    Преподобномучениці Олімпіє і Лаврентіє, вимоліть в Бога ласку завагітніти їм і стати добрими матерями...


    Вислухай нас, Милосердний і Всемогучий Боже, хай за молитви наші буде зіслана благодать Твоя. Будь милостивий, Господи, до молитов наших, згадай закон Твій про примноження роду людського і стань милостивим Покровителем, щоб з Твоєю поміччю збереглося Тобою ж встановлене.
    Ти владною силою Своєю з нічого все сотворив і заклав початок усього на світі існуючого-сотворив і людину за образом і подобою Своєю й високою тайною освятив об”єднання супружжя як передбачення тайни єднання Христа з Церквою.
    Зглянься, Милосердний, на нас, рабів Твоїх, священним шлюбом з”єднаних, що молять Тебе про допомогу й зіслання на них милості Твоєї, щоб бути їм плідними і побачити онуків та правнуків, щоб до бажаної старості дожили вони й увійшли в Царство Небесне через Господа нашого Ісуса Христа, якому вічна слава, честь і поклоніння належаться зі Святим Духом на віки віків. Амінь

    Дозволь, о материнства Мати,
    Неплідність в радість обернуть,
    Нехай свій паросток зачнуть,
    Батьки і ми, що хочем діток мати!
     
    Останнє редагування: 29 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 14
  6. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Господи Боже, подай щасливу вагітність і народження здорових діточок Мар'яні-Пупсику, Тanuchсі (Тетяні), Дівоньці Зіроньці, Ірені, Ірушці, Кенді, Ользі, ЗоряніЗірці.

    Преподобномучениці Олімпіє і Лаврентіє, просіть Бога за народження ними здорових діточок.

    О, Маріє! Божа і моя мати!
    Твоєму непорочному серцю присвячую моє дитя, що його ношу ще під серцем. Нехай воно в житті і вічності буде Твоєю власністю, задля того щастя, що Ти носила Божого Сина та вдостоїлась бути Його матір"ю, захищай моє дитя, наче б воно уже було членом тіла Твого Сина. Син Твій казав: що Ви зробили одному з моїх найменших - те ви зробили і мені.
    Благослови моє дитя та дай, щоб воно доступило до святої Тайни Хрещення. Хорони його в житті, як зіницю ока та заведи його, Мати доброго Пастиря, навіки до Сина, щоб воно його любило і славило цілу вічність.
    Амінь!
     
    • Подобається Подобається x 12
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    І я до ваших молитов долучаюся іноді... У неділю ставлю свічечки за тих, хто просить про дар материнства. :shy: Най вам Бог дасть усього, що лиш потрібно, для вашого спасіння!
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. molcha

    molcha Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Дівчатонька, просила сьогодні молитися за вас бабуню свого чоловіка. Вона вже 11 років перебуває в постійній молитві, Господь дав їй сильну віру і під час молитви вона іноді знає, який буде результат. Помолившись, вона сказала, що скоро деякі завагітніють, я дуже тішуся з того! Я вірю, що Господь і Діва Марія заопікуються вами і пошлють вам це щастя!
     
    • Подобається Подобається x 18
  9. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Дякуємо вам! Добре, що є стільки добрих і співчутливих людей!
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Lenusya

    Lenusya Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    І я молюся за тих, хто хоче мати діток і особливо за тих, хто їх втратив. І ще пропоную помолитися за свідомо ненароджених діток і за жінок, які зробили аборт; за жінок, які збираються зробити аборт, щоб Бог дав їм мудрість не робити цього.
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Давайте помолимося за всіх тих, хто так дуже бажає мати діточок!
    За всіх тих, хто зараз тривожиться за те, чи завагітніла чи ні, щоб Господь Бог дав їм мир і спокій в їх душі та терпіння чекати добрих новин.
    Помолимося за дар материнства та здоров’я
    галичанці (Ірині), Єві,
    Christі, kristina, Chortenia, Kitty,
    Лідочці, Ludmilі_Os, Lenusya,
    Muchachі, майбутній мамі, Mariani (Мар'яні), Мар'яночці, матусі Оленці,
    Nastynі, Natalia,
    Славочці,
    Virginiі, Vusokі, Vesnyanka,
    Janochka, Янусі, Jarysi, Уляночці
    і всім подружжям, які бажають мати діточок...
     
    • Подобається Подобається x 17
  13. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    в який раз переконуюсь шо Галичанка просто мусить мати діток, тому шо такої людини як вона я вже давно не зустрічала :clapping: :clapping: :clapping:
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Мар"яночко, дякую! Та мені незручно :shy:, хіба мої молитви і переживання за всіх вас є чимось винятковим :confused:
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    якби це дивно не звучало, але так: не кожен буде молитись за всіх, не кожен буде переживати за когось, радіти з кимось і так далі ..... :umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Згідна з кожним словом! Галичанко, ви така молодець!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Дякую за добрі слова. Але мені незручно. :shy: Нічого особливого не роблю. Дівчата, ви чого мене стидаєте? :) :shy: Всі ви молодці!
     
    Останнє редагування: 10 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 13
  18. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Сьогодні середа, день нашої спільної молитви.
    Давайте помолимось за щасливу вагітність і здорових діточок Мар’яни-Пупсика, Дівоньки-Зіроньки, Марії, Tanuchka, Ірени, Іруні, Ірушки, Кенді, Ольги, ЗоряниЗірки та всіх інших вагітних форумчанок (їх так багато, що всіх не пам’ятаю :shy:).

    Господи Боже, просимо Тебе, подай радість материнства
    галичанці (Ірині), Єві,
    Christі, kristina, Chortenia, Kitty,
    Лідочці, Ludmilі_Os, Lenusya,
    Muchachі, майбутній мамі, Mariani (Мар'яні), Мар'яночці, матусі Оленці,
    Nastynі, Natalia,
    Славочці,
    Virginiі, Vusokі, Vesnyanka,
    Janochka, Янусі, Jarysi, Уляночці
    і всім форумчанкам, які цього так прагнуть...
    Якщо вони не мають діток через проблеми із здоровям – уздорови їх, якщо просто потрібно чекати – подай їм терпіння.

    Сьогодні в мене був час вдень і я вже помолилась раніше за всіх нас Вервицю, а вечером в 22-00 приєднаюсь до спільної молитви всіх форумчанок.
     
    • Подобається Подобається x 20
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Дівчатонька, я тут якось нарила різну інформацію, може, вам згодиться.

    Щодо покровителів:
    Св. Анастасия покровительница беременных и помощница в родах
    Антоний Покровитель бесплодных женщин
    Евдокия, преподобомученица II века нашей эры (ей молятся женщины, которые не могут забеременеть)
    Евфимий Великий, преподобный (о разрешении бесплодия в браке и во время голода)
    Захария Пророк и Елизавета, праведная, родители святого Иоанна Предтечи (о помощи в трудных родах и в супружеском бесплодии)
    Иоаким и Анна, праведные, родители Пресвятой Девы Марии (о разрешении от бесплодия)
    Ипатий, игумен Руфианский, преподобный (об избавлении от бесплодия и об исцелении от водянки)
    Параскева Пятница, мученица (о даровании дождя, о защите от града и молнии, о хороших женихах, об исцелении детей, о разрешении бесплодия, о покровительстве семейного очага, о добрых отношениях в семье, о покровительстве сельскохозяйственных работ, во время сеяния и жатвы хлеба)
    Роман, преподобный (о разрешении от бесплодия)

    13 января (31 декабря) - день памяти преподобной Мелании Римляныни. К святой обращаются при разных нeдyгax, а также при тяжелом течении беременности и трудных родах.
    27 марта (14 марта) - день празднования иконы Божией Матери Феодоровской, которой молятся при тяжелом течении беременности и трудных родах
    Про саму ікону можна прочитати отут.
    13 апреля (31 марта) - ДЕНЬ ПАМЯТИ ПРЕПОДОБНОГО ИПАТИЯ ПЕЧЕРСКОГО, исцеляющего бесплодие.
    18 сентября (5 сентября)- день памяти святого пророка Захарии и праведной Елисаветы, исцеляющих бесплодие.
    8 января (26 декабря) - ДЕНЬ ПРАЗДНОВАНИЯ ИКОНЫ БОЖИЕЙ МАТЕРИ "МИЛОСТИВАЯ" (КИККСКОЙ), исцеляющей бесплодие, немоту и паралич


    А тут є молитви від безпліддя:
    http://www.orthomama.ru/cat/?cat=73

    Тут є ще інші молитви для мамів і дружин:
    http://www.orthomama.ru/cat10.htm
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 13
  20. Irchyk

    Irchyk Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Привіт усім. я б теж хотіла приєднатися до вашої спільної молитви дівчата. ми вже 2 роки чекаємо на малечу, залишається лише вірити в Божу ласку. Я знаю дуже багато випадків чуда з небес, коли ситуація здавалася безнадійною. В нас все получиться, удачі всім. :)
     
    • Подобається Подобається x 6