Молитва за материнство й дар материнства

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем галичанка, 14 Січень 2009.

  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Наступну середу будемо молитись і за вас, за здійснення вашої мрії!
    В нас є ще тема в "Пузатій хаті" "Як нарешті стати мамою???" - заходьте для моральної підтримки вас/нас :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Іру

    Іру Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Дівчата, можна я теж до вас приєднаюсь? хочу молитись разом з усіма. у мене теж немає діточок, чи можна попросити вашої молитви, щоб Бог допоміг нам усиновити дитинку? а всім, хто дуже мати своїх діточок раджу поїхати на озеро св.Анни, що на Рівненщині. Кажуть, що туди приїжджає багато жінок і потім вагітніють. я теж туди збираюсь, бо в Бога нема нічого неможливого!
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Господи Боже, вислухай наші молитви та подай завагітніти та народити здорових діточок
    галичанці (Ірині), Irchyk, Іру,
    Єві,
    Christі, kristina, Chortenia, Kitty,
    Лідочці, Ludmilі_Os, Lenusya,
    Muchachі, майбутній мамі, Mariani (Мар'яні), Мар'яночці, Mokka, матусі Оленці,
    Nastynі, Natalia,
    Славочці,
    Virginiі, Vusokі, Vesnyanka,
    Janochka, Янусі, Jarysi, Уляночці
    і всім форумчанкам, які цього так прагнуть...

    Господи Боже, просимо Тебе, подай легку вагітність і здорових діточок Мар’яні-Пупсику, Tanuchka, Дівоньці-Зіроньці, Марії, Ірені, Іруні, Ірушці, Кенді, Ользі, ЗоряніЗірці та всім іншим вагітним форумчанкам

    Преподобномучениці Олімпіє і Лаврентіє, вимоліть в Бога ласку нам щасливо завагітніти, народити, всиновити і виховати для Бога добрих християн.
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Дівчатка, приєднуйтеся до молитви на вервиці - бо є перекази, що Матір Божа дала обітницю: "Те, що проситимеш через вервицю, дістанеш".
    (хто шукає сьогоднішнє прохання про молитву із списком - воно на попередній сторінці, останній допис)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    прошу про моливтву за Маря'ну. Вагітність, ранній термін і мало шансів у дитятка...
     
    • Подобається Подобається x 24
  6. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Знову середа і час нашої спільної молитви.

    Милосердний Господи Боже, дякуємо Тобі за дар материнства для Vesnyanka, який ми всі просили у Тебе!

    Господи Боже, вислухай наші молитви та подай завагітніти
    та народити здорових діточок

    галичанці (Ірині), Irchyk, Іру,
    Єві, Any,
    Christі, kristina, Chortenia, Kitty,
    Лідочці, Ludmilі_Os, Lenusya,
    Muchachі, Mariani (Мар'яні), Мар'яночці, майбутній мамі, Mokka, матусі Оленці,
    Nastynі, Natalia, NikaLovely,
    Славочці,
    Virginiі, Vusokі,
    Janochka, Янусі, Jarysi, Уляночці
    і всім форумчанкам, які цього так прагнуть...

    Господи Боже, просимо Тебе, подай легку вагітність і здорових діточок
    Мар'яні, Vesnyanka, Марічці, Lavazza, Мар’яні-Пупсику, Tanuchka, Ірені, Іруні, Ірушці, Кенді, Ользі, Дівоньці-Зіроньці, ЗоряніЗірці
    та всім іншим вагітним форумчанкам

    Преподобномучениці Олімпіє і Лаврентіє, вимоліть в Бога ласку нам щасливо завагітніти, народити, всиновити і виховати для Бога добрих християн.

    (Наш список майбутніх мам все росте. Вірю, що завдяки нашим молитвам, він скоро закінчиться, і всі вони, до єдиної, поповнять ряди щасливих вагітних!)
     
    Останнє редагування: 27 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 20
  7. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Щиро дякую всім за молитви. Особливо Галичанці.
    Твердо вірю, що завдяки такій спільній щирій молитві скоро для всіх плануючих треба буде вже молитися за щасливу вагітність та пологи.:)
    А ще, я не лише в середу, а й в інші дні по можливості намагаюся помолитися за дар материнства і за терпіння його дочекатися для наших форумчанок.

    І нехай гілка для плануючих не пустіє, адже постійно зявляються нові й нові форумчанки, які вирішили планувати (у весільних гілочках скільки учасників :xaxa:). Тож нехай просто час перебування їх в гілочці "як нарешті стати мамою" буде дуже коротким, і всі швидко-швидко переходять до майбутніх мам :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Ольго, як справи в Мар'яни?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    на жаль втратила дитину :no:
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    :sad: :sad: :sad: :sad:
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    :sad::sad::sad::sad::sad::sad:
    Най Господь дасть їй силу то перейти та подасть віру в майбутнє!
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Милосердний Господи Боже, вислухай наші молитви та подай завагітніти
    та народити здорових діточок усім нашим форумчанкам, які цього так прагнуть, тим що тільки приєднались до нас, і тим, що давно тут:
    Any,
    галичанці (Ірині), Irchyk, Іру,
    Єві,
    Christі, kristina, Chortenia, Kitty,
    Лідочці, Ludmilі_Os, Lenusya,
    Muchachі, Mariani (Мар'яні), Мар'яночці, Medusa, майбутній мамі, Mokka, матусі Оленці,
    Nastynі, Natalia, NikaLovely,
    Славочці,
    Virginiі, Vusokі,
    Уляночці, Janochka, Янусі, Jarysi ...

    Господи Боже, просимо Тебе, подай легку вагітність і здорових діточок
    Vesnyanka, Марічці, Lavazza, Мар’яні-Пупсику, Tanuchka, Ірені, Іруні, Ірушці, Кенді, Ользі, Дівоньці-Зіроньці, ЗоряніЗірці
    та всім іншим вагітним форумчанкам

    Преподобномучениці Олімпіє і Лаврентіє, вимоліть в Бога ласку нам щасливо завагітніти, народити, всиновити і виховати для Бога добрих християн.
     
    • Подобається Подобається x 16
  13. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Я дуже вдячна Марічці, яка розказала мені про молитву, через яку Бог вислухав багато її прохань... Зараз і я почала молитись Дев'ятницю до Божого Милосердя. Це щоденна молитва і вервиця на 10 хв, дуже гарні молитви. Після них так добре на душі... Це ідеально для тих, хто не має багато часу молитися класичну Вервицю.

    "23 листопада 1931 року в Полоцьку Ісус Христос з’явився Сестрі Фаустині Ковальській в білому одязі. Одна Його рука благословила, а друга доторкалась одягу на грудях. З під відкритого одягу виходили два промені: один – червоний, другий – білий… Ісус промовив до неї: "Відтвори образ, подібний до цього, котрий бачиш і підпиши його: "Ісусе, уповаю на Тебе". Посилаю людям посудину, з якою нехай приходять просити милості від джерела Милосердя. Нехай цей образ вшановують тут, у цій каплиці, і всьому світі. Я обіцяю спасіння кожній душі… Обіцяю їй перемогу над земними ворогами, а особливо в смертну годину. Сам спасу її і збережу для Своєї хвали." Два промені символізують Кров і Воду. Червоний промінь – це Кров, яка є життям душі; світлий промінь – Воду, яка обмиває душу. Ці два промені вийшли із надр Мого Милосердя, коли Моє вмираюче Серце на Хресті було пробите списом. Вони захищають душу людини перед гнівом Мого Отця."

    Ісус Христос, коли об'явився сестрі Фаустині, сказав : "Знай, дочко моя, що серце Моє є самим Милосердям..... Швидше небо і земля будуть знищені, ніж віруюча душа залишиться без Мого Милосердя". Тому вірмо, що Милосердний Бог, який помер задля нас на хресті, не залишить нас в біді! Люблячий Бог подасть нам радіть материнства!

    Дев’ятниця до Божого милосердя є тут (це коротка молитва на кожен день, після якої треба відмовити коротеньку Вервицю до Божого Милосердя)
    http://www.promin-lubovi.narod.ru/public/22/pub22st6.htm, можна собі роздрукувати або купити книжечку в релігійних книгарнях чи кіосках

    Вервиця до Божого Милосердя
    Початок:
    Отче наш... Богородице Діво... Слава Отцю...
    На великих зернятках вервиці промовляємо 1 раз:
    Отче Предвічний! Жертвую Тобі Тіло і Кров, Душу і Божество наймилішого Сина Твого, а Господа нашого Ісуса Христа на переблагання за гріхи наші і за гріхи цілого світу.
    На кожному маленькому зернятку вервиці промовляємо:
    Задля болючих Його терпінь май Милосердя над нами і цілим світом
    Закінчення:
    Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний, помилуй нас. Амінь 3 р.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 3 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  14. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Дівчата, а ви помітили лінієчку в Полунички?:o
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Linet

    Linet Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Дуже хочу усім подякувати за молитви.Я усі розпечатала і хочу роздати подругам.А знайшла я вас випадково шукала в гуглі молитву до Матінки.Прочитала від самого початку, переживала за вас і раділа за тих хто здійснив свою найзаповітнішу мрію.
    Хай Матінка Божа Вас оберігае
    Ісус Христос- повчае,
    а Господь в усьому допомагае.
     
    • Подобається Подобається x 11
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    дівчата щойно дізналася, на щастя не дійшло до чистки хоча вже скерували... Бог дав ще один шанс, хоч і є кровотечі, але лікарі ще досі чекають і кладуть на підтримку !!:girl_claping: ДЯКУЄМО ЗА МОЛИТВИ!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 11
  17. Linet

    Linet Well-Known Member

    http://sir35.narod.ru/Sharbel/Sh_124.htm На цьому сайті Ви зможите прочитати про святого монаха Шарбеля із Лівану.Який творив дива,виліковував людей,проте сам відказався від усіх людських благ.Жив лише молитвою і відавав усе Богові.Натомісьть Бог наділив його даром зцілювати і після смерті тіло Шарбеля Стало нетлінним тобто наче він спить і його ряса виділяла чудотворне і пахуче миро.Досихпір люди їздять і стілюються а його образочки виліковють.Прикладаете на хворе місце з молитвою на вустах і усе проходить на собі провіряла і вам раджу.Головне віра бо насвіті стільки див відбуваеться навіть у ту хвилину.Я думаю що Ісус Стільки за нас перетерпів,що тепер ніяких доказів уже і не потрібно.Вірте усім серцем і просіть і получете жадане.
    Хотіла іще образочок показати але невмію просто в гуглі наберіть Шарбель фото.:girl_bye2:

    На одному сайті прочитала що мощі Шарбеля чи ряса знаходиться у Львові У Хромі Святого Юри незнаю чи правда може хтось підсаже буду дуже вдячна. Бо коли образок допомагое то це буде ще краще.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  18. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Оце так гарна новина!!!! :radist::radist::radist: Плачу від радості!!!
    Господи Боже дякуємо! Милосердний Боже збережи дитинку Мар'яни!
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Вислухай нас, Милосердний і Всемогучий Боже, хай за молитви наші буде зіслана благодать Твоя. Будь милостивий, Господи, до молитов наших, згадай закон Твій про примноження роду людського і стань милостивим Покровителем, щоб з Твоєю поміччю збереглося Тобою ж встановлене.
    Ти владною силою Своєю з нічого все сотворив і заклав початок усього на світі існуючого-сотворив і людину за образом і подобою Своєю й високою тайною освятив об”єднання супружжя як передбачення тайни єднання Христа з Церквою.
    Зглянься, Милосердний, на нас, рабів Твоїх, священним шлюбом з”єднаних, що молять Тебе про допомогу й зіслання на них милості Твоєї, щоб бути їм плідними і побачити онуків та правнуків, щоб до бажаної старості дожили вони й увійшли в Царство Небесне через Господа нашого Ісуса Христа, якому вічна слава, честь і поклоніння належаться зі Святим Духом на віки віків. Амінь

    Господи Боже, вислухай наші молитви та подай радість материнства нашим форумчанкам
    галичанці (Ірині), Irchyk, Іру,
    Єві, Any,
    Christі, kristina, Chortenia, Kitty,
    Лідочці, Ludmilі_Os, Lenusya,
    Muchachі, Mariani (Мар'яні), Мар'яночці, Medusa, майбутній мамі, Mokka, матусі Оленці,
    Nastynі, Natalia, NikaLovely,
    Славочці,
    Virginiі, Vusokі,
    Уляночці,
    Janochkа, Янусі, Jarysi ...
    Подай їм здоров’я, мудрих лікарів, терпіння, витривалості.

    Преподобномучениці Олімпіє і Лаврентіє, вимоліть в Бога ласку нам щасливо завагітніти, народити, всиновити і виховати для Бога добрих християн.

    Господи Боже, просимо Тебе, подай щасливу вагітність, легких пологів і здорових діточок
    Gaichka, Galyna555, Дівоньці-Зіроньці, Zoryanazirka,
    Ірені, Іруні, Ірушці, IrunkaS,
    Кенді, Lavazza, Leila
    Мар’яні, Марічці, Мар’яні-Пупсику, Matiola, марі177
    Ользі, Полуничці,
    Tanuchka, tslezinska
    Vesnyanka,veronka, я_тут,
    та всім іншим вагітним форумчанкам
     
    • Подобається Подобається x 10
  20. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Кожної середи з нетерпінням чекаю цього допису. Бо прочитавши його завжди стає якось так тепло і спокійно.
    І хочеться помолися відразу почитавши. Задуматись про Бога та наші прохання.
    Так що виходить дві молитви - ввечері і зараз. :)
     
    • Подобається Подобається x 4