Молитва за материнство й дар материнства

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем галичанка, 14 Січень 2009.

  1. Linet

    Linet Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Вибачте це мала бути цитата ві Галичанки
    Галичанка щиро дякую від імені моєї сестрички Оксани! і усім хто молився разом з нами!
    "Господь милостивий ,бо ми його дітки, просіть і здійсниться"
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Милосердний Господи Боже, якщо Твоя воля, подай радості материнства
    Any,
    галичанці (Ірині), Irchyk, Іру,
    Єві (Галині), Галюсі, Galynka St,
    Christі (Христині), kristina (Христині), Chortenia (Юлії), Kitty,
    Лідочці, Ludmilі_Os, Lenusya,
    Muchachі (Ользі), Medusa, майбутній мамі, Maryanochka, Mariani (Мар'яні), Мар'яночці (Мар'яні), Марті, Mokka (Катерині), матусі Оленці, мамочці
    NikaLovely,
    Олюсi1985, Оксані,
    Virginiі (Ользі), Vusokі,
    Уляночці,
    Janochkа (Яні), Янусі (Мар'яні), Jarysi (Ользі) ...
    Подай їм здоров’я та не ніколи втрачати надії і віри в Твоє Милосердя.

    Ісусе, я надіюсь на Тебе! Всю свою надію на Тебе покладаю!

    Преподобномучениці Олімпіє і Лаврентіє, вимоліть в Бога ласку нам завагітніти, народити, всиновити і виховати для Бога добрих християн.

    Господи Боже, просимо Тебе, подай щасливу вагітність, легкі пологи і здорових діточок
    Gaichka (Орисі), Galyna555, Дівоньці-Зіроньці, Zoryanazirka,
    Ірені, Ірушці, Іруні, IrunkaS,
    Кенді, Lavazza, Leila
    Марічці, Мар’яні, Пупсику (Мар’яні)
    Nastynі, Natalia,
    Ользі, Полуничці,
    Tanuchka, tslezinska, Тамара, Євгенія,
    Vesnyanka (Ганна), veronka,
    я_тут,
    та всім іншим вагітним форумчанкам
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Я сьогодні буду з Вами молитися, от тільки вервиці ще не маю, але до наступного тижня виправлюся!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Сьогодні день Святого Юда Тадея, який був одним із 12 апостолів Ісуса Христа (не путати з Юдою Іскаріотом). Святий Юда Тадей переніс мученицьку смерть і прославився багатьма чудами.

    Молитва до апостола Юди Тадея у важких обставинах життя

    Святий Тадею! Ти мав щастя належати до сім'ї Христа Спасителя, преславний апостоле й мученику. Ти яснієш великими чеснотами, вірний заступнику тих, що тебе прославляють і до тебе з довір'ям припадають! Ти опікун і заступник наш у найтрудніших обставинах. Тому стаю перед тобою і благаю з глибини мого серця:

    Прийди на поміч мені своїм могутнім заступництвом, бо ти маєш від Бога ласку приходити зі скорою поміччю тим, хто втратив уже всяку надію на порятунок. Глянь на мене ласкаво!

    Моє життя - життя хрестів, а дні мого життя - море терпінь. Дороги життя мого вкриті терням і кожна хвилина його — свідок сліз і зітхань. А на збільшення мого нещастя чорні думки вкрадаються до мого серця. Неспокій, малодушність, брак довір'я, навіть розпука тиснуться до серця. Провидіння закрите перед очима моїми, і віра хитається в серці моїм. Такі думки впроваджують мене у чорні хмари смутку. Не залиши мене в такому тяжкому стані, а прийди з поміччю мені!

    Прошу тебе покірно: Глянь милосердно на мене і не погорди моїм проханням. Хай довір'я моє не буде зраджене! Тебе обдарував Бог ласкою приходити на поміч тим, хто потрапив у безнадійне становище. Тому і я, що теж опинився у скруті, прошу тебе про заступництво перед Христом Спасителем. Усе життя моє складати буду тобі мою подяку і прославлятиму ім'я твоє та шануватиму тебе як мого особливого опікуна. Дякувати буду Богові за ласки, одержані через твоє посередництво, і щосили моєї ширити буду славу імені твоєму. Амінь.

    Святий Юдо Тадею! Подай здоров’я та щастя стати матір’ю нашим форумчанкам!
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Галичанко, а можна ще Лілію до молитов про дар материнства додати? Щиро дякую!
     
    • Подобається Подобається x 11
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Так! Пора мені в Канаду... я така плідна то трохи з Лількою поділюсь.:girl_spruce_up::girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Ну, давай, я чекаю! :girl_in_love: Може, наберуся троха! :girl_in_dreams:
    Якщо чесно, то трохи страшно мені, от вирішила через молитву відшукати мир і з ним і починати цю справу важливу.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    А на Україну не збираєтесь?:girl_smile::girl_smile: Бо я б також трошки перейняла:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Галичанко, і будь ласка, за дар материнства-Валентину, за щасливу вагітність, легкі пологи та здорову дитинку-Ангеліну
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Зараз запишу [​IMG] :girl_smile: А ви Валентина чи Ангеліна, якщо не секрет?:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Не секрет, я-Ірця :girl_crazy:. Ще навіть не одружена, тому і не плануюча, а Валя та Ліна-то мої коліжанки.
    Дуже вірю в силу спільної молитви, тому і приєдналася до Вас.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    До списку вагітних ще треба нашу Галю консультанта додати ;)
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. shagkatja

    shagkatja Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Доброго дня, дівчата. Помоліться і за мене, 5 рокі одружені, а дітей нема(
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    shagkatja, заходьте сюди http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40919&page=250 :girl_smile:, читайте і пишіть, будемо вас підтримувати морально, а може ви знайдете тут корисну інформацію для вирішення своєї проблеми
     
  15. Linet

    Linet Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Дівчата треба мені тепер молитву за здорову вагітність і легкі пологи та здоровеньке дитя зробила тест дві полоски за моїми підрахунками 3 тиждень я так переживаю все себе перевіряю чи неболить чи колить ніби нетак як тамтого разу прошу Бога кожну хвилинку і вас прошу помоліться зімною а я звами за вас.Дякую щиро за ваші молитви бачити усе склалося добре і вас усе буде добре.Щиро ваша Оля.

    "ПС" А ще хочу попросити про здорову вагітність для Марусі вона навіть незнає що я її сюди вписую це моя подруга дитинства тепер ми рідко бачимся але мені її так жалко вана втратила дитя на 3 місяці 2 роки немогла завагітніти атепер сталося але також зпідтримок невилазить прошу щиро вас помолитися і за неї.
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 10
  16. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Милосердний Господи Боже, дякуємо Тобі за дар материнства для Олюсi1985! Подай їй щасливо виносити і народити цю дитинку !
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Linet

    Linet Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    О, Маріє! Божа і моя мати!

    Твоєму непорочному серцю присвячую моє дитя, що його ношу ще під серцем. Нехай воно в житті і вічності буде Твоєю власністю, задля того щастя, що Ти носила Божого Сина та вдостоїлась бути Його матір"ю, захищай моє дитя, наче б воно уже було членом тіла Твого Сина. Син Твій казав: що Ви зробили одному з моїх найменших - те ви зробили і мені.
    Благослови моє дитя та дай, щоб воно доступило до святої Тайни Хрещення. Хорони його в житті, як зіницю ока та заведи його, Мати доброго Пастиря, навіки до Сина, щоб воно його любило і славило цілу вічність.
    Амінь!

    Всевишній дякую тобі щиро за вагітність і прошу щоб усі наші форумчанки дістали Твоє благословення мати дитятко
     
    Останнє редагування: 5 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 9
  18. Марічка

    Марічка Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    А я також вже є у списку вагітних :girl_curtsey: !!! Вибачайте, що так пізно зізналася...
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Ось тут знайшла про чуда апостола св. Юди-Тадея http://20minut.ua/news/140063
    "T@R@S 21/12/2008 14:11 - Я теж пересвідчився у чудотворчій силі Юди-Тадея, коли мій синочок був важко хворий і лікарі лише розводили руками, я з дружиною і рідними молили дев'ятницю до св. Юди-Тадея і за деяки час синочка перевели з реанімації у відділ. Лікарі говорили це дійсно чудо, що після такої хвороби дитина залишилась здоровою."

    " - 20/06/2009 01:12 - я теж хочу поділитися радістю тих чудес .я не могла заваглаітніту довгий час і тільки я відмолила девятницю до св.Юди-Тадея з проханням і в перший місяць завагітніла.зараз моїй доці два місяці і я не перестаю дякувати Святому за це чудо.Від тоді все про що молюся все мені дається.Чоловік перестав запивати.знаю що звучить неправдоподібно але це правда.Повірте спробуйте помоліться.Він вас чує і обовязково допоможе"
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Я теж читала молитву до нього,коли не могли завагітніти,а потім коли не могли встановити діагнозу дитині,а потім коли оперували-він дуже помічний!
    читала багато відгуків про його чуда.
     
    • Подобається Подобається x 9