Молитва за Україну та українців

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Лідочка, 30 Листопад 2013.

  1. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Увага, Дівчата, молимось вже за Майдан, за людей!!!!!!!!!!
    Спецпризначенці оточили Майдан з водометами, "Тигр", "Беркут"!!!
    У найближчий час вирішуватиметься доля нашої країни!!!
    Боже, допоможи, збережи!!!
     
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Закликаю до молитви!
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Хто не має змоги молитися, але може слухати, тут 50 хвилин Ісусової молитви. Мені тільки вона приносить спокій, коли ні сон не береться, ні робота, і від думок голова тріщить... Тут і співана, і говорена. тут можна стягнути альбом.
    https://www.youtube.com/watch?v=fiMuNHQbgm4
     
  4. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Спільна молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    храмі Володимира і Ольги у Львові із 1 грудня до тепер йде безперервна (цілодобова) молитва за Майдан!

    А У храмі св. Архистратига Михаїла кожного дня після Повечерія триває година
    за Майдан
    Провадить хор Аксіос
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2013
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Прошу помолитись за наших сміливих патріотів, яким не байдужа доля України, які зараз ризикують своїм життям, своїм майбутнім!
     
  6. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Давайте помолимось за людей яким зараз не солодко на Майдані,які захищають нашу державу від покидьків...сьогодні має бути важка ніч і можливо нова історія...помолимось,щоб все було добре!
     
    Останнє редагування модератором: 21 Січень 2014
  7. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    ще є інформація що хор молиться вервичку молитовної варти майдану погодинно. Молиться вже десь біля 200 осіб. Так і має бути - вони стоять за нас Там, ми молимось за них тут.
    і ще “Всемогутній Бог (…), будучи добрим у найвищому ступені, не дозволив би ніколи якому – небудь злу існувати у Своїх ділах, якщо б Він не був на стільки могутнім і добрим, щоб добути добро навіть зі зла.” (Св. Августин)"
    Господня Сила і Мудрість понад наші сподівання. Віримо, надіємось і молимось!

    З"явилась інформація,що з нашого боку в Києві вже двоє вбитих. Один, скинутий беркутівцями з колонади, помер у лікарні. Іншого сьогодні вранці принесли до медпункту з вогнепальними пораненнями, одне з яких - у голову - виявилося смертельним. Є численні підтвердження очевидців.

    За одного інформація вже підтверджена.
    Молимось за упокій душі.
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Нехай спочивають із миром ті загиблі, про кого ми знаємо, і про кого не знаємо...

    Господи, захисти дітей своїх і не дай їм потрапити під приціл та в лапи звірів, які втратили будь-яку людську подобу!!
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    дівчата, ось сторінка керівника хору Аксіос
    https://www.facebook.com/marta.karapinka?fref=ts
    Вона часто пише, що потребує до молитви цілодобової когось, бо часто хтось не може і треба замінити. Це є 15хивилинна молитва, безперервна
     
  10. Detektyv

    Detektyv Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Дівчатка, давайте помолимось за упокій душ загиблих на Майдані у Києві. Хай Боженька простить їм їхні гріхи і візьме до Царства Небесного.
     
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Молимось за усіх, хто бореться зараз за нас у Києві. Вони справжні герої. І щоб все вирішилось позитивно для України.
     
  12. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Помолімось за о. Михайла Димида і його сім"ю-нехай справедливість восторжествує, і отець Михайло цілим та неушкодженим повернеться з суду до дому та парафіян
     
  13. Amarillis

    Amarillis New Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Сьогодні в 12:00 спільна молитва за Україну - 2 рази Отче Наш і Богородице Діво і за померлих на майдані Отче Наш і Богородице Діво.
     
  14. Відповідь: Молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Дівчата, дорогі! Молимося спільно за Україну, за народ наш! Молитва має особливу силу, коли вона підтримується постом! А взагалі для того, щоб бути почутим Господом потрібно три складові: молитва, піст і милостиня. Вчора ввечері дуже щиро молилася спочатку до Господа, потім - до Пресвятої Богородиці - спочатку своїми словами, а потім - Отче Наш і Богородице Діво. А ще почала Новенну до Апостола Юди Тадея у безнадійних обставинаж. Це у нас, людей - обставини можуть бути безнадійними, та немає нічого неможливого у Господа!!! Мені стало трохи легше на душі. А коли ввімкнула телевізор та інет, то вже були добрі новини! Вірю, що і моя молитва серед сотень тисяч молитов була почутою!!!
     
  15. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Дівчата, сердечно дякую за молитовну підтримку! Брат повернувся додому!
    Повернувся з думками їхати знову, однак вірю, що все найгірше, що нам усім довелось пережити, вже позаду і все буде добре!
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Зараз Україні може допомогти лише Бог! Лише в це вірю!!! Давайте молитися!!! Молитви стількох людей будуть почуті!!! Хто як може, коли може, де може. Дуже вас прошу, давайте в цей критичний час віддамо частинку свого часу молитві!
     
  17. Setka

    Setka Мамулька непосидок

    Відповідь: Молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    Молюся щоденно про тих людей які за нашу свободу і кращу долю потерпають різні прикрості (холод, переслідування, побої і т.д.) і дуже вірю і сподіваюся на Божу ласку і Богородичну опіку за український народ. На тему натрапила тільки сьогодні, але хочу приєднатись до спільної молитви, бо вона нам конечно потрібна. Всім щиро дякую за ваші молитви, за вашу віру і надію... хай нам Боженька поможе!!!

    СПЕЦІАЛЬНА МОЛИТВА В ДНІ НАПРУЖЕНОЇ СИТУАЦІЇ В КРАЇНІ

    Любий наш Боже, Найсолодший Ісусе Христе, не дай злим силам, котрі нас так мучать опанувати нашою країною. Благаємо Тебе, не допусти, щоб розпалилась громадянська війна, щоб убивали брат брата, батько сина. Не допусти, щоб у нашій країні панували цинізм і жорстокість. Господи наш Любий не допускай вторгнення з боку будь-якої іншої держави. Благає Тебе, Наймиліший Боже, народ щирий і побожний, щоб Ти відігнав злі сили і зняв напруження у громадян нашої країни, щоб вони керувались розумом, а не емоціями, щоб кожен зміг зробити правильний вибір, бо від цього залежить майбутнє нашої України та відношення світу до неї. Любий наш Боже, хай у нашій країні вічно панує любов, доброта, щирість, побожність. Не допусти, Боже, щоб тут панували фальш і лицемірство. У всьому хай виконується Твоя Свята воля, а не наша. Амінь.
     
  18. Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    Помолимося за наш багатостраждальний народ.Господи ,сотвори чудо ,дай розуму нашим можновладцям,наверни заблудших дітей наших--Ввешникібв і беркутят,бо вони не відають ,що творять.
     
  19. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом! - 3

    ПРОСИМО ВСІХ ЗАПАЛИТИ НА ВІКНАХ СТРІТЕНСЬКІ СВІЧКИ. О 17.30 І ПОСТІЙНО ЧЕРЕЗ 15ХВ МОЛИМОСЯ ЗА МАЙДАН ТА УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД.

    90-ий ПСАЛОМ Хто живе під охороною Всевишнього, той під покоровом Бога Небесного оселиться. Каже він до Господа: «Ти пристановище і захист мій, Бог мій, і я уповаю на Тебе». Він спасе тебе від сіті ловця і від пошесті згубної. Плечима Своїми Він захистить тебе, і під тінню Його крил ти надійно спочиватимеш. Обороною тобі буде правда Його. Не побоїшся страху вночі, ані стріли, що летить удень. Ані пошесті, що ходить у темряві, ані напасти дух зла опівдні. Впаде біля тебе тисяча, і десять тисяч праворуч тебе, але до тебе не наблизиться. Тільки очима своїми будеш дивитися і помсту над беззаконниками бачити. Бо ти казав: «Господь — надія моя», і Всевишнього ти обрав за оборонця собі. Отже, не прийде до тебе лихо, і пошесть не наблизиться до оселі твоєї. Бо Він ангелам Своїм звелить, щоб охороняли тебе на всіх путях твоїх. На руках вони понесуть тебе, щоб нога твоя не спіткнулась об камінь. На гаспида, і василиска ти наступатимеш і потопчеш лева і змія. Бо каже Господь: «За те, що він поклав надію на Мене, Я визволю його і захищу його, бо він знає ім'я Моє. Буде кликати Мене, Я почую його; буду з ним у скорботі, визволю його і прославлю його; довгим життям обдарую його і дам йому спасіння Моє». У кінці псалма Господь обіцяє людині довге життя під Його покровом.
     
  20. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за український народ у тяжку годину #Євромайдан

    ПРОСИМО ВСІХ ЗАПАЛИТИ НА ВІКНАХ СТРІТЕНСЬКІ СВІЧКИ. О 17.30 І ПОСТІЙНО ЧЕРЕЗ 15ХВ МОЛИМОСЯ ЗА УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД ТА МАЙДАН

    90-ий ПСАЛОМ Хто живе під охороною Всевишнього, той під покоровом Бога Небесного оселиться. Каже він до Господа: «Ти пристановище і захист мій, Бог мій, і я уповаю на Тебе». Він спасе тебе від сіті ловця і від пошесті згубної. Плечима Своїми Він захистить тебе, і під тінню Його крил ти надійно спочиватимеш. Обороною тобі буде правда Його. Не побоїшся страху вночі, ані стріли, що летить удень. Ані пошесті, що ходить у темряві, ані напасти дух зла опівдні. Впаде біля тебе тисяча, і десять тисяч праворуч тебе, але до тебе не наблизиться. Тільки очима своїми будеш дивитися і помсту над беззаконниками бачити. Бо ти казав: «Господь — надія моя», і Всевишнього ти обрав за оборонця собі. Отже, не прийде до тебе лихо, і пошесть не наблизиться до оселі твоєї. Бо Він ангелам Своїм звелить, щоб охороняли тебе на всіх путях твоїх. На руках вони понесуть тебе, щоб нога твоя не спіткнулась об камінь. На гаспида, і василиска ти наступатимеш і потопчеш лева і змія. Бо каже Господь: «За те, що він поклав надію на Мене, Я визволю його і захищу його, бо він знає ім'я Моє. Буде кликати Мене, Я почую його; буду з ним у скорботі, визволю його і прославлю його; довгим життям обдарую його і дам йому спасіння Моє». У кінці псалма Господь обіцяє людині довге життя під Його покровом.