Молитви на всякі потреби

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем марі177, 27 Липень 2009.

 1. Kazkivnycja

  Kazkivnycja Well-Known Member

  • Подобається Подобається x 1
 2. ForeverStar

  ForeverStar Member

  Хочу поділитися своїм досвідом стосовно Дев'ятниці до Матері Божої, що розв'язує вузли.
  Відмовляла її декілька разів, але чи то було замало віри, чи ще щось, але не отримувала відповіді.
  Але недавно у мене виник конфлікт з близькою мені людиною, і я згадала, що такий "вузол" можливо буде розв'язати тільки Матінці Божій. З великою надією я почала цю дев'ятницю. І вже на наступний день все налагодилося.
  Дякую Матінці Божій за поміч і заохочую всіх, у кого виникають "вузли" проблем у житті молитися цю дуже помічну Дев'ятницю до Матері Божої, що розв'язує вузли.
   
  • Подобається Подобається x 4
 3. evita

  evita Active Member

  Переношу сюди своє запитання...дівчата,може хтось чув чи практикуе набоженство "легка дорога до неба"?
   
 4. AgnieszkaRoz

  AgnieszkaRoz Member

  Теж хочу поділитись про девятницю до Богородиці, що розв'язує вузли.
  Молилась часто (2 роки) поки чекала на розгляд моєї справи щодо громадянства. Незважаючи на всі косяки, пройшла успішно всі етапи, вивчила мову та отримала його.

  Також допомогало у різних інших проханнях також. Більш приземлених чи що. Одного разу помітила, що під пахвою вискочила гулька/шишка. В голову почали лізти різні негарні думки. А я ще любитель начитатись діагнозів в інтернеті. Вирішила піти до лікаря, коли відмолю девятницю. До кінця девятого дня вона просто розсосалась. Вже й не було з чим йти.

  Дуже вірю в силу цієї молитви. Була в храмі в Німеччині, де стоїть образ цієї Богородиці. Рекомендую для паломництва. Місто Аусбург, Баварія.
   
  • Подобається Подобається x 3
 5. TanjaM

  TanjaM New Member

  Молитва, чтоб забеременеть(читается чётко три раза,один раз в жизни, потом обязательно написать ее где то чтобы другие могли воспользоваться). "Святой Дух, решающий все проблемы, проливающий свет на все дороги, чтобы я смог пройти к своей цели. Ты, дающий мне Божественый дар прощения и забвение всякого зла. Содеянного против меня, во всех бурях жизни пребывающей со мной. В этой краткой молитве я хочу возблагодарить Тебя за всё и ещё раз доказать, что я никогда и ни за что не росстанусь с Тобой, не смотря ни на какие иллюзорности материи. Я хочу пребывать с Тобой в твоей вечной славе. Благодарю тебя за все твои благодеяния ко мне и моим ближним. Прошу Тебя дай шанс стать родителями здорового малыша".
   
 6. Це дев"ятниця, чи молитва? Скільки разів читати молитву?
  --- дописи об"єднано, 11 Липень 2018 ---
   
 7. Masja

  Masja Well-Known Member

  Я молилась не як дев'ятницю, а звичайно.
  Щодня.
   
 8. Sweet sunflower

  Sweet sunflower Well-Known Member

  Молитва до святого Партенія у всякій потребі,
  покровителя всіх, хто до нього звертається
  О, славний мученику Партеніє! Ти заслужив у Бога вінець слави неминучої. Тебе Господь покликав бути безвідмовним помічником і покровителем усіх, хто покірно звертається до тебе у потребі. Ласкаво прошу тебе, випроси в Бога для мене ласку, щоб він вислухав мій зболілий голос, зглянувся на моє прохання (...), просвітив мій затемнений розум, зцілив мою заплямлену душу, яка задихається від тягаря турбот щоденних, захистив її від ворога, що безнастанно полює на неї, і навернув її на шлях спасіння, щоб вона безнастанно співала йому -Алилуя! Св. Партеніє, поблагослови мій сьогоднішній день, усі мої починання й справи оберни так, щоб вони завжди були на більшу славу Божу й на спасіння душі моєї. А я взамін буду дякувати Богові за всі ласки, які він посилає через тебе та поширювати набожність до твого імені.
  Амінь
   
  • Подобається Подобається x 3
 9. ForeverStar

  ForeverStar Member

  Дякую Матінці Божій, яка розв'язує вузли за її допомогу.
  Ще раз заохочую усіх, у кого є якісь "вузли" у житті, з вірою і надією молитися дев'ятницю до Матінки Божої, яка розв'язує вузли, Вона обов'язково допоможе.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 10. Sweet sunflower

  Sweet sunflower Well-Known Member

  Згадай,о всемилостива Діво Маріє.
  Згадай,о всемилостива Діво Маріє,що від віків не чувано, щоби той, хто прибігав під Твій Покров, чи просив у Тебе помочі, чи молив про заступництво, поміч, був не вислуханий. У тім упованні і я прибігаю до Тебе, Діво понад усі діви й Мати Божа Неустанної помочі, приходжу і стаю перед Тобою, і каючись з моїх гріхів, прошу - Мати Слова, не погорди словами моїми, а послухай їх ласкаво і вислухай і поможи. Амінь.
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Sweet sunflower

  Sweet sunflower Well-Known Member

  Молитва - пісня
  Там, де в небі
  Там, де в небі Божа Мати,
  Наша втіха, наш покров,
  Там благаєм благодати
  Для всіх наших молитов.
  (2) Ще не чувано ніколи,
  Щоб вона не помогла,
  Чи у горю, чи в недолі
  Цього земного життя.
  О, Маріє, зоре зір,
  Ти даєш нам ласк безмір!
  Неустанний Твій покров
  Поміч дати все готов.
  Заки Син Твій вмер прибитий
  На Голготі в тьмі наруг,
  Він дав нас Тобі в опіку –
  Нас, дітей Своїх і слуг.
  (2) Тож по волі Твого Сина
  Бережи нас в цім життю
  Від гріха і від нещастя,
  А веди нас до раю.
  О, Маріє, зоре зір...
   
 12. Sweet sunflower

  Sweet sunflower Well-Known Member

  Господи просим Тебе про всіх дітей і також про дітей багатодітних сімей.
  Діти то нагорода від Тебе. Слава Тобі Господи.
  Просим благословення на всіх дітей і також на дітей багатодітних сімей.
  Хай буде Твоя охорона і захист над ними всіма, від всякого зла,
  від усяких хворіб нещасть душевних і тілесних.
  Нехай мають вони все необхідне для життя і науки,
  Нехай ніколи не закінчиться їжа в їхньому домі і також духовна.
  Нехай в їхніх домах завжди буде достатньо тепла, притулку,
  фінансової можливості для них і для добрих справ.
  Пошли Господи спасіння, здоров'я, віру, надію, любов.
  Опікуйся всіма дітьми разом, і кожним зокрема.
  Нехай святиться ім'я Твоє Пресвяте.
  А батькам цих всіх дітей пошли любові до дітей,здоров'я, сили,
  миру,терпіння, мудрості, Божої підтримки. Амінь
  (Молитву також можна говорити своїми словами
  від щирого серця).
   
  • Подобається Подобається x 1
 13. evita

  evita Active Member

  Так,знаю,сама до нього молюсь
  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG]

  МОЛИТВИ ДО СВЯТОГО ГЕРАРДА

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
  Молитва про материнство

  О ласкавий Герарде, могутній заступнику перед Богом і чудотворче наших днів, взиваю до Тебе й шукаю Твоєї помочі.
  Ти, ще коли жив на землі, завжди виконував Божі наміри, тож і мені допоможи сповнити святу Божу Волю.
  Через Тебе благаю Творця життя, від Якого всі предки походять: зробити мене плідною в наслідстві та допоможи мені так виховати дітей, щоб вони стали спадкоємцями Небесного Царства і Божої слави в майбутньому віці.
  Амінь

  [​IMG]

  ПАРАФІЯЛЬНА ТРИДЕНКА НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ҐЕРАРДА

  Молитва про особливу ласку


  О Пресвята Трійце, Твоє нужденне сотворіння дякує Тобі за всі дари й привілеї, якими Ти обдарувала Святого Ґерарда, особливо за ті чесноти, якими Ти прикрасила його на землі, і за славу, якою Ти наділила його в небі.
  Заверши, Господи, Твоє діло для більшої розбудови Святої Церкви, прослав його перед людьми і, задля його заслуг у сполуці із заслугами Ісуса й Марії, обдаруй мене ласкою, про яку я Тебе благаю (назвати яку).
  А Ти, мій могутній Посереднику, який завжди помагав усім, які відкликались до Тебе, молись теж за мене. Впади перед престолом Божого Милосердя і не відступай від нього, доки не будеш вислуханий.
  Тобі я довіряю це важке й невідкладне діло, прийми ласкаво мою справу в Свої руки й дозволь мені доти не припиняти цієї триднівки доки я в якийсь спосіб не переконаюся в успіху Твоєї опіки.
  Амінь

  [​IMG]
  Молитва для хворої особи

  О Боже, Ти наділив Святого Ґерарда даром оздоровлення всіх родів недуг, дозволь і мені прославити Твого слугу, який був сповнений милосердям до людського горя, через звільнення мене від моєї теперішньої хвороби.
  Даруй мені ласку, щоб я, через Господа нашого Ісуса Христа, будучи скріп¬лений на тілі, старався(лась) оминати гріхи й покинув(ла) мої грішні пристрасті та душевні немочі, які ведуть багатьох до вічної погибелі.
  Амінь

  [​IMG]
  Молитва для матері при надії

  Предвічний і Всемогутній Боже, Який через діяння Святого Духа приготував тіло й душу Преславної Діви Марії, Божої Матері, на гідну оселю для Твого Сина, і Який через того ж Святого Духа, освятив Івана Хрестителя перед його народженням; вислухай молитву покірної Твоєї раба(и), який(а) молить Тебе через заступництво Святого Ґерарда, Твого вірного слуги, оберігай мене в небезпеках материнства й захисти перед злим духом ніжний плід, який Ти зволив мені уділити, щоби через Твою спасаючу Руку він міг прийняти Святе Хрещення; дозволь теж, щоби по завершенні побожного християнського життя на землі і мати, і дитина осягнули вічне блаженство в небі.
  Амінь

  [​IMG]
  Молитва проти нищівних сил людського життя

  Великий Чудотворче наших днів Святий Ґерарде, могутній Опікуне матері та її ненародженої дитини, благаємо Тебе, проси Бога знищити нищівні сили людського життя і просвіти тих, які йдуть тою смертною дорогою, щоб вони побачили потворність свого гріха й вернулись до благородного зберігання Божих Заповідей.
  Молись теж за матерів, щоб вони цінили великий привілей материнства й виховували дітей у святій любові та страсі Божому, спасаючи свої власні безсмертні душі, й поширюючи честь і славу свого Творця, через Господа нашого Ісуса Христа.
  Амінь
  Молися за нас, Святий Ґерарде, щоб ми удостоїлись Христових обітниць.
  Всемогутній і Вічний Отче Небесний, який у Своєму всезнаючому Провидінні зволив винищити Святого Ґерарда, щоб він був славним Опікуном матерів і їхніх ще ненароджених дітей, зроби, благаємо Тебе, через могутнє заступництво Твого слуги, аби всі диявольські сили, що нищать життя людей, були навіки стерті з лиця землі, щоб християнська родина могла розвиватись на честь і вічну славу Твого Святого Імені.
  Про це ми просимо через заслуги Господа нашого і Спасителя Ісуса Христа, Твого Сина, Який живе і царює з То¬бою і Святим Духом як Бог цілу вічність.
  Амінь
  Богородице Діво...(3 рази)
  Слава Отцю...(3 рази) — 100 днів відпусту


  [​IMG]

  Молитва в різних потребах за навернення грішника

  Святий Ґерарде, Ти хоч не мав влади й гідності священства, однак, не зважаючи на це, Ти працював з апостольською ревністю для спасіння душ, молися, благаю Тебе, за (ім 'я), якого (якої) душа для мене така дорога.
  Подай йому (їй) ласку щирого навернення, щоб він (вона) міг (могла) завжди оминати дорогу погибелі.
  Згадай, що перетерпів Ісус Христос, щоб відкупити цю бідну душу.
  Не дозволь, щоб заслуги Ісуса Христа були для нього (неї) втрачені. Не дозволь дияволові тримати її далі в ярмі.
  Вирви від нього(неї) душу, яка не належить йому(їй), й приверни її до Ісуса, її вірного Господа й Владики. Вислухай мене, благаю Тебе, і в цьому наміренні жертвуй Христові Його власні страждання разом з терпінням Марії, Його Непорочної Матері.
  Амінь

  [​IMG]
  Молитва в журбі

  Подивугідний Брате, Твоє серце співчувало нещасним, Ти поміг багатьом убогим, оздоровив так багато хворих і потішив стількох пригноблених, заховай мене нещасного(у) і прибитого(у) горем у Твоїх стіп, бо я не знаходжу на землі потіхи.
  Де я не повернуся, зустрічаю тільки слабість і нещирість.
  Тому я відкликаюсь до Тебе, о люб'язний Брате, Ти такий могутній у небі: поможи ж мені ласкаво, щоби, будучи звільненим від журби, я міг славити Христа, дякувати й служити Йому з ще більшою любов'ю і ревністю.
  Амінь

  [​IMG]

  Молитва, щоб осягнути і зберігати невинність

  Святий Ґерарде, Ангеле невинності, який вибрав чистоту, як свою улюблену чесноту, і який, щоб зберегти її незаплямованою, не переставав умертвлювати своє тіло й оминати небезпеки світу, поможи мені відганяти кожну нечисту думку та уподобання і в спокусах негайно звертатись до молитви.
  Нехай Христова любов, Пресвята Євхаристія і Непорочне Зачаття Марії, сторожі твоєї ангельської чистоти на землі, також зберігають і охороняють мене у боротьбі, яку я вестиму, щоби відчувши, подібно як Ти, святу радість чистоти тут на землі, могти втішатися з Тобою блаженством, застереженим для чистих душ у Раю.
  Амінь

  [​IMG]
  Молитва за хвору дитину

  О Святий Ґерарде, який подібно до нашого Божественного Спасителя, виявив до дітей таку ніжну любов і стількох з них звільнив від різноманітних слабостей, а й навіть від смерті, зглянься ласкаво на стурбованих батьків, які молять Тебе привернути їхнім дітям здоров'я (якщо така воля Божа), обіцяючи виростити їх добрими християнами та зберігати їх у постійній пильності від фатальної прокази гріха.
  Ми благаємо Тебе про цю ласку, о співчуваючий Брате, через ту власну любов, якою Ісус і Марія оточили Твоє дитинство.
  Амінь
   

  Вкладення:

  • majella-6.jpg
   majella-6.jpg
   Розмір файлу:
   77,1 КБ
   Переглядів:
   7
  Останнє редагування: 16 Грудень 2019
  • Подобається Подобається x 3
 14. Sweet sunflower

  Sweet sunflower Well-Known Member

  Ісусова молитва.
  Господи Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй мене, грішного (грішну).
  Або скорочена: Господи Ісусе Христе, помилуй мене.
  (Святі Отці кажуть, що треба уважно, з покаянням промовляти цю молитву, і так молитися якнайчастіше, де б ми не були. Ця молитва — найсвятішим іменем Спасителя і Бога Ісуса Христа — перемагає всяке зло, і зовнішнє, і внутрішнє.)
   
 15. Sweet sunflower

  Sweet sunflower Well-Known Member

  Псалом 50
  Помилуй мене, Боже, по великої милості Твоєї , і з великого Милосердя Твого прости провини мої.
  Особливо обмий мене з беззаконня мого і від гріха мого очисти мене.
  Бо беззаконня моє я знаю і гріх мій є завжди переді мною.
  Проти Тебе Єдиного я згрішив і лукаве перед Тобою вчинив, отже правидний Ти в Слові Твоїм і справидливий у Присуді Твоїм.
  Ось бо в беззаконні зачатий я, і в гріхах породила мене мати моя.
  Бо Ти істину полюбив, невідоме й таємне Мудрости Твоєї відкрив Ти мені.
  Окропи мене ісопом - і очищуся, обмий мене -і стану біліший від снігу.
  Дай мені почути радість і веселість, зрадіють кістки мої упокорені.
  Відверни Лице Твоє від гріхів моїх і прости всі беззаконня мої.
  Серце чисте створи в мені, Боже, і духа праведного обнови в тілі моїм.
  Не відкинь мене від лиця Твого і Духа Твого Святого не відніми від мене.
  Поверни мені радість Спасіння Твого і Духом Могутнім укріпи мене.
  Я навчатиму беззаконників шляхів Твоїх, і нечестиві навернуться до Тебе.
  Визволи мене від вини кровавої, Боже, Боже спасіння мого, і язик мій радісно славитиме Правду Твою.
  Господи, відкрий уста мої, і язик мій Сповістить Хвалу Твою.
  Бо, коли б Ти жертви забажав, то приніс би я, але всепалення Ти не бажаєш.
  Жертва Богові – це дух упокорений, серцем скорботним і смиренним Ти не погордиш.
  Ущаслив, Господи, благоволінням Твоїм Сіон і нехай побудуються стіни Єрусалимські.
  Тоді буде бажана Тобі жертва правди, приношення і всепалення: тоді положать на Жертівник Твій телят.
   
  • Подобається Подобається x 2
 16. Sweet sunflower

  Sweet sunflower Well-Known Member

  Псалом 90
  Хто живе надією на Всевишнього, той під покровом Бога Небесного спочиває.
  Каже він до Господа: «Ти моє Пристановище і захист мій". Бог мій, і я надіюся на Нього».
  Він спасе тебе від сітки ловця і від пошесті згубної.
  Плечима Своїми Він захистить тебе, і під тінню крил Його ти надійно спочиватимеш. Обороною тобі буде Правда Його.
  Не побоїшся страху вночі, ані стріли, що летить удень.
  Ані пошестІ, що діє в темряві, ані напасти духа зла опівдні.
  Впаде коло тебе тисяча, і десять тисяч правобіч тебе, але до тебе не наблизиться.
  Тільки очима твоїми будеш дивитися і помсту над беззаконними бачити.
  Бо ти сказав: «Господь — Надія моя», і Всевишнього ти обрав за оборонця собі.
  Отже, не прийде до тебе лихо, і пошесть не наблизиться до оселі твоєї.
  Бо Він Ангелам Своїм звелить, щоб охороняли тебе на всіх стежках твоїх.
  На руках вони понесуть тебе, щоб нога твоя не спіткнулася об камінь.
  На гаспида й василіска ти наступатимеш і потопчеш лева й змія.
  Бо скаже Господь: «За те, що він любить Мене, Я охороню його і захищу його, бо він знає Ім’я Моє.
  Буде знати Мене, Я почую його; буду з ним у скрутний час, визволю його і прославлю його.
  Довгим життям обдарую його і дам йому спасіння Моє».
   
  • Подобається Подобається x 3
 17. Sweet sunflower

  Sweet sunflower Well-Known Member

  Псалом 26
  Псалом Давида
  Господь - Світло моє і Спаситель мій, кого мені боятись? Господь охорона життя мого - кого мені страхатися?
  Якщо нападуть на мене противники й вороги мої, щоб пожерти тіло моє, то вони спотикнуться й впадуть.
  Коли і військо проти мене стане, не злякається серце моє; коли й ціла Війна стане проти мене, і тоді я буду надіятися на (Нього).
  Одного прошу я у Господа, одного бажаю, щоб жити мені коло Дому Господнього у всі дні життя мого, дивитися на красу Господню, щоранку молитися у храмі Його.
  Бо Він сховає мене в Домі Своїм у день біди, сховає в Оселі Своїй, на скелю піднесе мене.
  Я піднесу голову мою вище ворогів моїх, що оточують мене. Принесу в Домі Його жертву хвали. Буду співати й прославляти Господа.
  Почуй, Господи, голос мій, що ним я взиваю до Тебе; зглянься на мене і помилуй мене.
  Від Тебе говорить серце моє:" Шукайте Господа!" Я шукаю Лиця Твого, Господи.
  Не відвертай же від мене Лиця Твого, і не відкидай у гніві раба Твого. Ти - Поміч моя, не відкинь мене і не покинь, мене Боже, Спасителю мій.
  Бо коли батько й мати покинули мене, то Ти, Господи, прийняв мене.
  Навчи ж мене, Господи, шляхів Твоїх і напути на стежки Твої за - для ворогів моїх.
  Не віддавай мене в руки ворогам моїм, бо встали проти мене кривосвідки і злобою палають на мене.
  Але я вірю, що побачу милість Господню на землі живих.
  Надійся ж на Господа і будь мужній. Нехай кріпиться серце Твоє.
  Чекай допомого від Господа.
   
  • Подобається Подобається x 1