Молитви на всякі потреби

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем марі177, 27 Липень 2009.

 1. Kazkivnycja

  Kazkivnycja Well-Known Member

  8 грудня з 12-ї до 13-ї – Година ласк
  Завтра 1 година молитви
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. ForeverStar

  ForeverStar New Member

  Хочу поділитися своїм досвідом стосовно Дев'ятниці до Матері Божої, що розв'язує вузли.
  Відмовляла її декілька разів, але чи то було замало віри, чи ще щось, але не отримувала відповіді.
  Але недавно у мене виник конфлікт з близькою мені людиною, і я згадала, що такий "вузол" можливо буде розв'язати тільки Матінці Божій. З великою надією я почала цю дев'ятницю. І вже на наступний день все налагодилося.
  Дякую Матінці Божій за поміч і заохочую всіх, у кого виникають "вузли" проблем у житті молитися цю дуже помічну Дев'ятницю до Матері Божої, що розв'язує вузли.
   
  • Подобається Подобається x 3
 3. evita

  evita Member

  Переношу сюди своє запитання...дівчата,може хтось чув чи практикуе набоженство "легка дорога до неба"?
   
 4. AgnieszkaRoz

  AgnieszkaRoz Member

  Теж хочу поділитись про девятницю до Богородиці, що розв'язує вузли.
  Молилась часто (2 роки) поки чекала на розгляд моєї справи щодо громадянства. Незважаючи на всі косяки, пройшла успішно всі етапи, вивчила мову та отримала його.

  Також допомогало у різних інших проханнях також. Більш приземлених чи що. Одного разу помітила, що під пахвою вискочила гулька/шишка. В голову почали лізти різні негарні думки. А я ще любитель начитатись діагнозів в інтернеті. Вирішила піти до лікаря, коли відмолю девятницю. До кінця девятого дня вона просто розсосалась. Вже й не було з чим йти.

  Дуже вірю в силу цієї молитви. Була в храмі в Німеччині, де стоїть образ цієї Богородиці. Рекомендую для паломництва. Місто Аусбург, Баварія.
   
  • Подобається Подобається x 3
 5. TanjaM

  TanjaM New Member

  Молитва, чтоб забеременеть(читается чётко три раза,один раз в жизни, потом обязательно написать ее где то чтобы другие могли воспользоваться). "Святой Дух, решающий все проблемы, проливающий свет на все дороги, чтобы я смог пройти к своей цели. Ты, дающий мне Божественый дар прощения и забвение всякого зла. Содеянного против меня, во всех бурях жизни пребывающей со мной. В этой краткой молитве я хочу возблагодарить Тебя за всё и ещё раз доказать, что я никогда и ни за что не росстанусь с Тобой, не смотря ни на какие иллюзорности материи. Я хочу пребывать с Тобой в твоей вечной славе. Благодарю тебя за все твои благодеяния ко мне и моим ближним. Прошу Тебя дай шанс стать родителями здорового малыша".
   
 6. Це дев"ятниця, чи молитва? Скільки разів читати молитву?
  --- дописи об"єднано, 11 Липень 2018 ---
   
 7. Masja

  Masja Well-Known Member

  Я молилась не як дев'ятницю, а звичайно.
  Щодня.