Молитви на всякі потреби

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем марі177, 27 Липень 2009.

  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. ratiana

    ratiana New Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    А хтось може порадити якісь молитви для віднайдення сили до праці та наполегливості. Буду дуже вдячна!
     
  3. Okunjo

    Okunjo New Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    я читала молитву девять вівторків до святої марти і мені помогло
     
  4. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Хочу викласти молитви до святого Йосифа, я неодноразово переконувалась в їх дієвості. Коротко опишу. Коли лежала в лікарні, привезли одну дівчинку якій прогнозували викидень через велику гематому, але після спільних молитов до святого Йосифа , їй все ж таки вдалося вберегти своє малятко. А ще , коли була епідемія, захворіла моя маюсінька племінниця (тоді їй було всього 6 міс) Ми цілий день не могли знайти педіатра, бо всі лікарі були дуже зайняті великою кількістю викликів. Після спільної молитви і лікар знайшовся і дуже скоро наша дівчинка виздоровіла. І я особисто багато чим завдячую святому Йосифу.
    Як сказано святою Христовою Церквою у молитвах: « Ще від віків не чувано, щоб святий Йосиф когось опустив без помочі.»
    Колись прочитала , що до святого Йосифа моляться за сім’ю. А ще в одному молитвеничку описано багато розповідей про оздоровлення і взагалі багато чуд за посередництвом цього святого.

    Отож:
    Господи Боже, Ти від віків вибрав і вдостоїв святого Йосифа, щоб служив він Єдинородному Сину Твоєму і Матері Його, та щоб міг зватися Обручником Пречистої Діви й Опікуном Слова Божого, просимо Тебе на заслуги Ісуса і Марії, подай нам ласку, щоб ми стали опіки його гідними;в небі ж тішилися заступництвом Його навіки. Амінь.

    Молитви до святого Йосифа у кожній потребі.
    Згадай, непорочний Обручнику Діви Марії, а мій наймиліший Опікуне, святий Йосифе, що ніколи не чувано, щоби хто, взиваючи Твоєї опіки і Твоєї помочі благаючи, залишився без потіхи. Оживлена цією надією, приходжу до Тебе та з цілим жаром духа Тобі віддаюся. Не погорди моєю молитвою, о вибраний Отче Спасителя, а зволь ласкаво прийняти її та вислухати. Амінь.
    Молитва до святого Йосифа у тяжних хвилинах.
    О добрий святий Йосифе! До Тебе ще ніхто не звернувся надаремно. Твої руки є завжди відкриті, аби прийняти всіх тих, хто Тебе просить у своїх потребах. Глянь оком співчуття на мою велику нужду. Ти це добре знаєш. Ти знаєш також про тяжкі випробування , які мене гнітять, та про мою гіркоту, якою сповнене моє серце. Я знаю, що своїми гріхами заслужила собі оці терпіння та випробування, оцей тяжкий хрест. Я жалую за гріхи з цілого серця. Але Тебе , о святий Йосифе, що так є близько Бога, прошу покірно заступництва у Твого Божественого Сина, яким ти завжли опікувався. Тобі Він не зможе відмовити у проханні, якщо ти проситимеш за мене. Тому-то ямаю повне довір’я, що ти прийдеш мені на поміч у цій моїй тяжкій потребі. В покорі і з набожністю прошу Тебе, добрий святий Йосифе,поглянь на мене та вислухай стогін мого серця. Вчини, щоб моє бажання було вислухане. Я не піду від Тебе, доки Ти не вислухаєш мене та не обіцяєш мені Твоєї опіки й допомоги у Бога. Добрий Отче Йосифе, поможи мені та благослови мене!. Пресвята Богородице , спаси нас!
     
  5. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Хочу викласти ще одну молитву, але спочатку про намірення і історію молитви.
    25-го березня 1945р. Пречиста Діва Марія появилася 1-й раз в Амстердамі і переказала ясновидячій Іді Пеедерман 60 післань до світу. М. Божа сказала Іді, що Вона прийшла захистити всіх людей з цілого світу від упадку в вірі, від загибелі, нещастя, біди та війни.: «Я наполягаю, щоб Рим і всі народи допомогли мені в боротьбі за діло Мого Сина, щоб врятувати світ і Христову церкву, а також і все людство, всі народи».М. Божа Іді подиктувала молитву і просила намалювати такий образ який вона бачить. І щоб цей образ і молитва були розповсюджені у всіх народах світу, і дала обітницю, що світ зміниться. «Завжди коли Ісус хоче відновити Свою Церкву, Він вибирає Собі Сам вибрані жертовні душі». М. Божа просить: «Станьте ви всі тими вибраними душами, відмовляючи цю молитву яку я вам поручила відмовляти перед моїм образом і називати її: Матір’ю Усіх Народів. Я хочу відновити світ, якому грозить покарання, катастрофа цього світу, без вас Я не врятую вас». Мати Божа через вибрані душі дає способи для рятування світу. Але людство через свої гріхи є засліплене, а розуми їхні затьмарені, і не чують голосу М.Божої. М.Божа по цілому світу плаче кровавими слізьми, бо хоче щоб кожне серце людське Ії почуло, як Вона просить допомогти Їй рятувати світ. М.Божа сказала: «Всім, хто буду молитися оцю молитву, яку Я вам дала, Я обіцяю прощення і спасення їм і їх дітям. Повторяю: обіцяю хоронити кожного в їх духовній і тілесній потребі. Я Мати Усіх Народів, прошу вас найбільше, як до тепер ще ніколи так не просила. Не чекайте, не зволікайте, бо буде пізно!».
    Молитва
    Господи Ісусе Христе! Сину Отця Предвічного! Зішли тепер Св. Духа на Землю. Вчини, щоб Св. Дух замешкав у серцях всіх народів і охоронив їх від упадку, загибелі, нещастя, біди та війни. Вчини, щоб Матір Усіх Народів, яка колись була Марією, була нашою Заступницею. Амінь. ( 27-ме послання М.Божої ) в Амстердамі з 1945р. по1959р.(Голландія)
    НАМІРЕННЯ: За відродження і врятуванняСв. Церкви Христової і цілого світу і зіслання Св. Духа через Непорочне Серце Марії
     
    Останнє редагування модератором: 1 Лютий 2010
  6. natalka-matias

    natalka-matias Well-Known Member

  7. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Купила собі молитовник в якому є безліч молитов. Хоч і він називається для матері, але тут є молитви і для тих хто планує дитину, і для тих хто виношує дитину, і за щасливі пологи, і за діток в різних життевих ситуаціях, і за померлих, всі не перелічити..... Купляла біля церкви Андрія.
    [​IMG]
     
  8. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Я вже на сторінках форуму викладала молитви до Св.Йосифа, дуже люблю я цього Святого і вирішила викласти розважання і молитви до Нього на місяць березень В цей місяць особливо треба молитися і прославляти Св. Йосифа.
    Добрі поради
    1.Слухати Службу Божу на честь Св. Йосифа у березні щодня, а в інші місяці один день у тижні, по можливості в середу.
    2.У кімнаті, де найчастіше перебуваємо, повісити образ Св. Йосифа, і коли молимось до Нього, світити перед образом свічку, або лампочку, чи прикрасити образ квітами.
    3. Відвідувати церкви та престоли, посвячені на честь Св. Йосифа.
    4. Прищепити своїм знайомим набожність до Св. Йосива, поширювати молитовники, образи, медалики, вервиці на його честь.

    Молитва перед розважанням
    Св. Йосифе, найчистіший Обручнику Марії, достойний Опікуне Ісуса, наймиліший мій покровителю! Сьогодні знову поновлюю докази своєї глибокої побожності й довір’я до Тебе. Благослови мої щирі наміри, щоб я міг Тобі служити. Надіюся, що ти мене й усіх тих, що Тебе прославляють, будеш і сьогодні охороняти від усякого гріха та проти небезпек, особливо допоможеш нам в годині смерті. Випроси для мене і всіх плануючих форумлянок від Ісуса особливу ласку , подай завагітніти, щасливо виносити і народити здорову дитинку.
    Господи Боже! Ти дарував мені Св. Йосифа заступником і покровителем. Глибоко дякую Тобі за це , і хоч я негідний того, надіюсь, що Ти для слави Його імені вислухаєш мою молитву. Амінь.
    День перший
    Походження
    «У Якова – Йосиф, чоловік Марії, з якої народився Ісус, що зветься Христос» (Мт. 1, 16).

    Святий Йосиф – нащадок царів Юдейських, Обручник Матері Божої, заступник вічного Отця, Опікун Ісуса – після Богородиці займає найвище місце в Небі, що його тільки створіння може досягнути. І цей надзвичайний чоловік жив зовсім незнаний. Не згадується жодна подія, ані слово, яким б Він увійшов в історію світу. Лише стосовно Марії та Ісуса згадується про Нього, і лише тоді, коли це потрібне для подання подій про Ісуса.
    О, якою пустотою є людська слава! Багато говорять про тих, що заслужили на забуття; а про правдиві заслуги дуже часто зовсім не згадують.
    Коли світ погорджує нами, не турбуймося, не звертаймо уваги на погорду світу. Не дивуймося тому, що світ про нас забуває, скоріше будьмо свідомі цього, бо світ уже багатьох забув!
    Любім долю бідних і погорджуваних, не забуваючи, що веде нас Провидіння Боже. Його намірів жодна людська мудрість не може звести нанівець.
    Господь понижає нас, але Він нас і підносить.
    Молитва.
    Твоя велич, святий Йосифе,наповнює мене пошаною й довір’ям до Тебе. О, коли б моє довір’я було б гідним Величі й слави Твоєї! О, коли б я міг бути подібним до Тебе! Ти такий великий перед Богом і людьми; випроси мені, щоб я, настільки малий перед Богом, не бажав бути великим перед людьми . Амінь.
    «Позаяк Бог вибрав Св. Йосифа, щоб при воплоченому Слові заступав Отця, можемо бути певні, що обдарував Його всіма ласками мудрості й святості, яких вимагало це велике призвання. Тому не сміємо сумніватись у тому, що Господь уділив йому всі ласки й гідності, даровані іншим Святим» (СВ. Альфонс Лігуорі)
    Місце Св. Йосифа у Небі
    Папа Пій IХ попросив намалювати образ Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії з нагоди проголошення догми Непорочного Зачаття.
    Митець виготовив ескіз образа й показав Святішому Отцеві.
    -А де Св. Йосиф? – запитує Святіший Отець.
    Митець вказує на групу намальованих постатей й каже:
    -Тут між ними хочу Його намалювати.
    -О, ні, - вівповів Святіший Отець і своїм пальцем вказав на місце біля Ісуса, додавши:
    -Лише тут Він має бути, бо Св. Йосиф і в Небі біля Нього.
     
  9. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Розважання й молитви на місяць березень
    День другий
    Благовіщення

    "...Послав Бог ангела Гавриїла...до Діви, зарученої чоловікові, на ім'я Йосиф, з Давидового дому; ім'я ж Діви було Марія" (Лк 1, 27).
    Син Давидів, нащадок царського роду, в очах світу був звичайною людиною, ремісником, який жив так бідно, що в поті чола мусів заробляти хліб насущний для Себе. Коли Бог має великі наміри стосовно когось, коли бажає , аби заясніла чиясь велич, то часто упокорює. Найбільше діло мудрості, доброти і всемогутності Божої - діло воплочення Сина Божого - довго залишалося в Таємниці. Так і тут. Дім Давида в оточенні інших родин Юдеї був незначним. Зоровавел був останнім нащадком великих царів, знаних з історії. Рід , що з нього походив Йосиф, став бідним. Чи не не найбільше принижує людину в очах світу вбогість. Саме тому Йосиф міг співпрацювати в найбільшому ділі Божому. Тож коли Бог упокорює, понижує,тебе, коли веде тебе до того, що нічого надзвичайного не можеш робити, не можеш сподіватися на жодний успіх, коли здавалося б, вже знищив тебе, - не піддавайся страхові. Бог хоче з тебе і через тебе зробити велике діло. Люди погорджуватимуть тобою або й забудуть тебе. Саме на те й чекає Бог, бо тепер може прийти до тебе сила Божа. Як колись Марію і Йосифа, так і тебе кличе Господь до співпраці в продовженні великого діла Божого, в поширенні благословень воплочення, в побудові Містичного Тіла Христового, тобто в поширенні панування св. Церкви, через неї ж - Христа Господа над душами й серцями людськими. Будь приготовлений до подібного Божого послугування тобою.
    Які небесні заручини Марії з Йосифом! Заручаються дві ангельські чисті душі! О, яке величаве явище перед ангелами Божими! О, коли б усі людські заручини були такими чистими!
    Йосиф мав стати обороною Пречистої Діви. Яке це визнання для Його чеснот! Кому можемо віддати з більшим довір'ям в оборону свою чистоту, як не тому, кого Бог визнав гідним і здатним обороняти невинність Марії. Ніщо не може нас так внутрішньо об'єднати з Богом, чистим духом, як чистота; ніщо інше не зробить нас більш подібним до Бога, більш милим перед Ним. Тому вибрав Собі Син Божий, прагнучи воплотитися, Діву за Матір і чисту людину за Опікуна.
    Молитва
    Радо вітаю Тебе, Св. Йосифе, на висоті Твоєї гідності, на яку Тебе Бог поставив: в гідності Обручника Пречистої Діви! Випроси мені в Бога ласку, щоб я Марію, Твою вибрану Обручницю, славив побожно та з любов'ю, щоб з дитячим довір'ям призивав на поміч, особливо, щоб я міг Її в чистоті ревно наслідувати. Амінь.
    У церкві з найдавніших часів панує переконання, що Св. Йосиф, ще з дитинства жив доброчесно та посвятив Себе служінню навіки Богові в чистоті.
    Набожність до СВ. Йосифа поручає Пречиста Діва Марія. "Донько, - говорила Марія до однієї зі своїх вірних слуг, - ти не можеш тепер зрозуміти святості Св. Йосифа. Люди тоді щойно пізнають, коли радуватимуться , бачачи Бога; тоді щойно зрозуміють і подивлятимуть цій тайні. В день суду засудженні гірко плакатимуть за те, що не пізнали цієї могутньої оброни спасіння, що погорджували нею. Світ не знає тих великих гідностей, якими Господь обдарував Мого Обручника. Звертайся в усіх своїх потребах до Його заступництва і намагайся збільшити кількість Його почитателів. Бог усе подасть на землі, чого Мій Обручник попросить у Небі".
    Коли преп. о. Болдіжар Альварез лежав хворий, один його товариш монах дав йому образ Св. Йосифа й порадив віддатися заступництву цього великого й могутнього Святого. На це отець відповів: "Маєте рацію, бо одного дня те саме сказала мені Марія". Прицих словах той монах , що супроводжував о. Альвареза в подорожі до Рима, пригадав що Альварез, коли вийшов з Лотеранської каплиці (з Назаретського св. дому) , сказав йому те саме, що тепер повторив. Правдоподібно, що Марія в Лотеранській каплиці прикликала цього вірного Свого слугу, вибрати собі Йосифа за особливого заступника.
     
  10. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Молитва за охорону дітей від небезпек

    Вселаскавий Ісусе! Вручаю своїх дітей Твоїй могутній опіці й охороні! Храни їх, Господи, від усього, що може нанести шкоду їх здоров"ю або наразити їх на небезпеку смерті.
    Але, передовсім, молю Тебе, найліпший Отче, хорони їх від небезпек, що загрожують їх душі. Відвертай, Боже, своєю всемогутньою рукою від моїх діте й усе те, що може мати лихий вплив на їх невинне серце або стати для них нагодою до злого. Храни, Боже, моїх діточок від гріха! Пішли, молю Тебе, своїх святих Ангелів, щоб стерегли їх на дорозі життя. Всемогутній Боже й Отче, переведи щасливо моїх дітей через усі туземні небезпеки та бурі й дай, щоб вони дійшли щасливо до пристані спасіння.
    Амінь.
     
  11. okeja

    okeja New Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Молитва до Матері Божої Милостивого Захисту
    О Пречиста Діво Маріє, я схиляюся перед Твоїм Найсвятішим Серцем, що було втіхою та відпочинком для Бога, Сер¬цем, сповненим покори, чис¬тоти та Божественної Любові. Я, нещасний(на) грішник(ця), прибігаю до Тебе серцем гріш¬ним та зраненим. О Милосерд¬на Мати, не відвернися від ме¬не в моїй потребі: поглянь на мене з ласкою та допоможи ме¬ні. Я не прошу багатства, по¬честей чи благ земних. Я шу¬каю лише милості Божої, з любов'ю до Твого Сина, спов¬нення Його Волі і приходу Цар¬ства Небесного в любові до Нього. Мати, не відштовхни мене. Неустанно молися за мене, поки не побачиш мене в безпеці у Небі біля Твоїх ніг, де я благословлятиму Тебе і дяку¬ватиму Тобі вічно. Амінь.

    ---------- Додано в 11:07 ---------- Попередній допис був написаний в 11:05 ----------

    О, Боже мій! Хочу любити Тебе не тому, щоб осягнути вічне небо, і не тому, щоб оминути пекло; люблю Тебе саме тому, що Ти - мій Господь, Ти - моє все. Дозволь мені воздавати Тобі, і не чекати нагороди; боротися за Тебе, і не дивитися на рани; працювати для Тебе, і не чекати заплати, в тім переконанні, що служу Тобі, мій Боже.

    Господи, я (ім’я) віддаю Тобі себе, чоловіка (ім’я), дружину (ім’я), дітей (імена), батьків (імена), хату, роботу, клопоти (назвати) і все те, що є в моєму серці. Все і всі повністю Твої. Ми Твої діти. Наповни моє серце Любов’ю і Люби через мене тих, хто поруч. Провадь, рятуй, лікуй мою сім’ю. Я назавжди твоя (твій).

    ---------- Додано в 11:08 ---------- Попередній допис був написаний в 11:07 ----------

    Новенна до св. Тадея
    (в повністю безнадійних обставинах)
    Це благання повинно бути відправлене як молитва 6 разів на день протягом 9 днів. Прохання буде вислухано не пізніше, ніж на 9 день.

    Щоб Найсвятіше Серце Ісуса було прославлене молитвою і любов’ю на кожному престолі аж до кінця часів. Амінь.
    Хай буде благословенне Непорочне Серце Марії.
    Хай буде благословенне Непорочне Серце Ісуса.
    Хай буде благословенний cв. Юда-Тадей на цілому світі і у вічності.
    Св. Юдо-Тадею, проси за нас. Вислухай наше прохання (вказати яке). Амінь.

    "Отче наш...", "Богородице Діво...", "Слава і нині..."
     
  12. okeja

    okeja New Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Молитва дівчини про заміжжя

    О, Всемилостивий Господи! Я знаю, що велике моє щастя залежить від того, як любитиму я Тебе всією душею і всім серцем моїм і виконуватиму у всьому Святу Волю Твою. Керуй же Сам, Боже мій, душею моєю і наповнюй любов’ю серце моє. Я хочу догоджувати Тобі Єдиному, бо Ти Творець і Бог Мій. Охорони мене від гордости й самолюбства. Розум, скромність і доброчесність нехай прикрашують мене. Лінощі є противними Тобі і породжують пороки, то падай же мені бажання до праці і благослови труди мої.

    Поскільки ж закон Твій Святий наказує людям жити в чесному подружжі, то приведи мене, Отче Святий, до цього освяченого Тобою стану, не для догоджуванню бажанню моєму, а для виконання призначення Твого, бо Ти сам сказав: не добре чоловікові бути одному і, створивши йому жінку на помічницю, благословив їх рости, множитися і населяти землю.

    Вислухай смиренну молитву мою, з глибини дівочого серця Тобі принесену, дай мені чоловіка чесного й побожного, щоб ми з ним в любові і злагоді прославляли Тебе, Милосердного Бога. Отця, і Сина, і Святого Духа нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь

    ---------- Додано в 11:49 ---------- Попередній допис був написаний в 11:44 ----------

    Молитва зітхання жінки-християнки, котра сподівається дитини

    О, Преславна Мати Божа! Змилуйся наді мною, бідною слугою Твоєю, і прийди до мене на допомогу в час моїх потуг і небезпек, з якими народжують дітей усі бідні Євині дочки. Згадай, о Благословенна з поміж жінок, з якою радістю й любов’ю Ти поспішала в Нагірну місцевість відвідати родичку Твою Єлизавету, коли вона сподівалася дитини, і як чудесно позначилося благодатне відвідування Твоє на матері й дитині. З невимовного благосердя Твого дай і мені, негідній слузі Твоїй, щасливо дочекатися дитини. Подаруй мені цю милість, щоб дитина, яка зараз перебуває під моїм серцем, прийшовши до пам’яті, з радістю, подібно до святого немовляти Івана, поклонялася Господу Спасителю, який з любови до нас грішних не погордив і Сам бути земною Дитиною. Невимовна радість, якою переповнювалося непорочне серце Твоє при погляді на новонародженого Твого Сина і Господа, нехай полегшить скорботу, яка чекає мене серед потуги народження. Життя світу, мій Спаситель, народжений Тобою, нехай врятує мене від смерти в час народження і нехай приєднає плід утроби моєї до числа вибранців Божих.

    Вислухай, Преславна Царице Небесна, смиренне благання моє і зглянься на мене бідну грішницю, оком Ласки Твоєї, не відкинь моєї надії на Твоє велике Милосердя і благослови мене. Помічнице християн, Цілителько немічних, покрий мене Твоїм материнським Покровом під час моїх терпінь, щоб і я сподобилася відчути на собі, що Ти є Мати Милосердя, і щоб я завжди прославляла Твою Ласку, яка ніколи не відкидає молитви бідних і немічних, а допомагає всім, хто звертається до Тебе під час скорботи й терпіння. Амінь.

    ---------- Додано в 11:52 ---------- Попередній допис був написаний в 11:49 ----------

    Молитва до Богородиці для допомоги жінкам у часі пологів

    Пресвята Діво, Мати Господа нашого Ісуса Христа, Ти знаєш про важкий стан матерів під час народження їхніх дітей, помилуй слугу Твою (ім’я) і допоможи їй народити дитину без труднощів. О Всемилостива Владичице Богородице, Ти не потребувала допомоги при народженні Сина Божого, але подай допомогу слузі Твоїй яка потребує її від Тебе.

    Подаруй їй благодатну силу в цей час, а немовляті, яке повинне прийти на цей світ, дозволь вчасно отримати світло розуму у Святому Хрещенні. До Тебе припадаємо, Матері Бога Всевишнього, і молимося: будь милостивою до цієї матері, коли прийде їй час народжувати, і випроси у народженого від Тебе, Христа Бога нашого, щоб укріпив її Силою Своєю з Неба. Амінь.

    ---------- Додано в 12:01 ---------- Попередній допис був написаний в 11:52 ----------

    Молитва подружжя, що не має дітей

    Вислухай нас, Милосердний і Всемогутній Боже, щоб за благання наше послана була благодать Твоя. Будь милостивим, Господи, до молитви нашої, згадай закон Твій про примноження роду людського і будь Милостивим Покровителем нашим, щоб за Твоєю допомогою зберігалося Тобою ж установлене. Могутньою силою Твоєю Ти з нічого все створив і поклав початки всього, що існує в світі, – створив і чоловіка за образом Своїм і високою тайною освятив союз подружжя як образ тайни єднання Христа з Церквою. Зглянься, Милосердний, на рабів Твоїх цих, союзом подружнім сполучених, коли вони благають допомоги Твоєї, нехай буде на них милість Твоя, нехай будуть плодовитими і побачать сини синів своїх аж до третього й четвертого роду, і до бажаної старості доживуть‚ і ввійдуть у Царство Небесне через Господа нашого Ісуса Христа, Якому належить всяка честь, слава і поклоніння із Святим Духом на віки віків. Амінь.
     
  13. okeja

    okeja New Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Молитва про дарування молитви

    Навчи мене, Господи, усердно молитися до тебе з увагою і любов’ю, без яких молитва не буває почутою. Нехай не буде в мене недбалої молитви, яка приводить до гріха. Амінь.

    Молитва про дарування розуміння

    Даруй, Господи, мені недостойному благодать розуміння, щоб розпізнати все те, що є Тобі приємним, і не тільки розпізнавати, але й виконувати його та не приставати до порожнього або гріховного, щоб співстраждати зі страждаючими і бути милосердним до всіх грішників. Амінь.

    Молитва про примноження любови та викорінення ненависти

    Ти, Ісусе Христе, зв’язав Апостолів Твоїх Союзом любови, тому і нас, вірних слуг Твоїх, до Себе цим Союзом прив’яжи, щоб ми виконували Заповіти Твої, щоб ми один одного нелицемірно любили, через наші молитви до Богородиці і всіх Святих. Амінь.

    ---------- Додано в 12:21 ---------- Попередній допис був написаний в 11:57 ----------

    Молитва до Архистратига Михаїла, щоб позбутися смутку й напасти

    О Архистратиже Михаїле, помилуй нас, грішних, які потребують твого заступництва, захисти нас, слуг Божих (імена), від всіх ворогів видимих і невидимих. Найперше укріпи нас від жаху смерті і від впливу диявольського і сподоби нас сміливо стати перед Творцем нашим під час страшного і правдивого Суду Його. О великий Архистратиже Михаїле! Не залиши нас, грішних, які звертаємося до тебе про допомогу і заступництво твоє в цьому житті й у майбутньому, але сподоби нас разом з тобою прославляти Отця, і Сина, і Святого Духа, на віки віків. Амінь.

    ---------- Додано в 12:37 ---------- Попередній допис був написаний в 12:21 ----------

    Літанія до святого Юди-Тадея
    (взята із стародавньої книжки 1794 р.)

    Господи помилуй, (Зр.).
    Отче наш Небесний, змилуйся над нами.
    Сину Божий, Спасителю, змилуйся над нами.
    Святий Духу Божий, змилуйся над нами.
    Пресвята Трійце, Боже Єдиний, змилуйся над нами.
    Пресвята Маріє, Мати Божа - молися за нас.
    Святий Йосафате - молися за нас.
    Святий Йосифе - молися за нас.
    Святий Тадею, радосте Твоїх батьків - молися за нас.
    Святий Тадею, прекрасо Святої Родини - молися за нас.
    Святий Тадею, близький родичу Ісуса, Марії і Йосифа - молися.
    Святий Тадею, який виховувався в Назареті разом з Ісусом Христом, нашим Спасителем - молися.
    Святий Тадею, якого Ісус Христос вибрав на Апостола - молися за нас.
    Святий Тадею, який став вірним наслідником Христовим - молися за нас.
    Святий Тадею, який на Тайній Вечері одержав з глибокою шаною Найсвятіші Тайни - молися за нас.
    Святий Тадею, який в день Зелених свят разом з іншими Апостолами прийняв Духа Святого - молися за нас.
    Святий Тадею, який своїми проповідями багатьох поган навернув до правдивої Христової віри - молися за нас.
    Святий Тадею, який за ласкою Духа Святого творив великі чудеса - молися за нас.
    Святий Тадею, який погордив погрозами безбожних й безстрашно ширив правдиву Христову віру - молися за нас.
    Святий Тадею, який з апостольською ревністю направлявся до Персії голосити слово Боже - молися за нас.
    Святий Тадею, який своїм посланням освітив Церкву святу - молися за нас.
    Святий Тадею, який з вінцем мученика був прийнятий до вічної слави - молися за нас.
    Святий Тадею, який за святу Христову віру поніс мученичу смерть - молися за нас.
    Святий Тадею, який в день страшного суду будеш разом з Ісусом Христом нас судити, просимо Тебе, вислухай нас!
    Святий Тадею, ми, Твої діти, просимо Тебе, вислухай нас!
    Святий Тадею, щоби Ти стеріг всіх вірних у витриванні в правдивій Христовій вірі, просимо Тебе, вислухай нас!
    Святий Тадею, щоби зволив всім правителям християнським, дати мир і злагоду, просимо Тебе, вислухай нас!
    Святий Тадею, щоби випросив у Бога навернення всіх заблуджених і невірних, просимо Тебе, вислухай нас!
    Святий Тадею, щоби скріпив нашу віру, надію і любов, просимо Тебе, вислухай нас!
    Святий Тадею, щоби віддалив від нас всякі грішні думки і підступні спокуси сатани, просимо Тебе, вислухай нас!
    Святий Тадею, щоби всіх, хто Тебе вшановує, зволив Ти взяти під Свою опіку і захистити, просимо Тебе, вислухай нас!
    Святий Тадею, щоби зберіг нас від тяжких гріхів і небезпечних нагод до них, просимо Тебе, вислухай нас!
    Святий Тадею, щоби боронив нас від злих наклепницьких язиків, просимо Тебе, вислухай нас!
    Святий Тадею, щоби перед нашою смертю зволив нам прийняти Найсвятіші Тайни, просимо Тебе, вислухай нас!
    Святий Тадею, щоби в останній годині зміцнив нас і зберіг від напастей злого духа, просимо Тебе, вислухай нас!
    Святий Тадею, щоби випросив Ти для нас у Божого Судді, Ісуса Христа, ласкавий вирок, просимо Тебе, вислухай нас!
    Святий Тадею, щоби запровадив нас в країну вічної радості, просимо Тебе, вислухай нас!
    Святий Тадею, щоби Ти надав допомогу всім душам християнським, а особливо Твоїм шанувальникам, просимо Тебе, вислухай нас!
    Святий Тадею, наш Опікуне і Заступнику, просимо Тебе, вислухай нас!
    Агнче Божий, що відкупив гріхи світу, Тебе благаєм, вислухай нас, Господи!
    Агнче Божий, що відкупив гріхи світу, Тебе благаєм, прости нам, Господи!
    Агнче Божий, що відкупив гріхи світу, Тебе благаєм, змилосердися над нами, Господи!
    Господи помилуй, 3 р.
     
  14. okeja

    okeja New Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    МОЛИТВА НАМІРЕННЯ
    на Великий тиждень

    Квітна неділя: Як Ісус постив 40 днів. Отче наш…(40 р.)
    Понеділок: Як Ісус жив 33 роки на землі. Отче наш…(33 р.)
    Вівторок: Як Ісус був проданий за 30 срібняків. Отче наш…(30 р.)
    Середа: Як Ісус отримав на святій Голові 15 кілець тернової корони. Отче наш…(15 р.)
    Четвер: Як Ісус мав 12 учнів, котрі зі страху повтікали. Отче наш…(12 р.)
    П’ятниця: Як Ісус отримав 5 Найсвятіших Ран. Отче наш…(5 р.)
    Субота: Як Ісус лежав 40 годин у гробі. Отче наш…(40 р.)
    Воскресіння: Як Ісус по Воскресінні 40 днів перебував ще на землі. Отче наш…(40 р.)
     
  15. okeja

    okeja New Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Благаю Тебе, вислухай мене ласкаво, коли стану перед Тобою, Боже мій.
    Всі мої гріхи мені надто остогиділи. Вже не хочу їх ніколи більше допускатися, каюся в них і буду каятися, доки буду жити; я готовий покутувати за них і надолужити, скільки буде в мене сили.
    Прости мені, Боже, прости мені гріхи мої ради імені Твого святого. Спаси мою душу, що її відкупив дорогою Своєю Кров`ю. Ось я здаюся на Твоє милосердя, вручаюся Тобі в руки. Чини зі мною по Своїй доброті, а не по моєму лукавству і по моїй неправоті.
    Жертвую Тобі також усі мої добрі вчинки, хоч їх так мало і вони такі недовершені. Ти виправ і освяти їх, щоб вони стали добрими і сподобалися Тобі; приводь їх завжди до кращого стану й мене, лінивого і бездарного слугу, доведи до блаженного і славного кінця.
    Жертвую Тобі також усі побожні бажання богомільних душ усі потреби батьків, приятелів, братів, сестер, усіх дорогих мені осіб і тих, що мені чи іншим людям з любові до Тебе вчинили щось добре.
    І тих, що бажали собі і просили мене, щоб я за них і за всіх їхніх осіб молився і жертвував Служби Божі, чи вони ще живуть на світі, чи вже цей світ покинули.
    Щоб усі вони почули в собі підмогу благодаті Твоєї, допомоги Твоєї втіхи, охорону від небезпек і звільнення від кар; хай вони, вийшовши з усіх бід, з веселим серцем складають Тобі величну подяку.
    Жертвую Тобі також молитви і жертви примирення особливо за тих, що мене чим покривдили, засмутили або зневажили, або зробили мені якусь шкоду чи прикрість.
    А ще й за тих усіх, що я їх коли-небудь засмутив, образив, утискав і згіршив словами чи вчинками, свідомо чи несвідомо. Щоб Ти всім нам простив наші гріхи і взаємні образи.
    Віддали геть із наших сердець усіляку підозріливість і все те, що може образити любов і зменшити братню милість.
    Змилуйся, змилуйся, Господи, над усіма тими, що благають Твого милосердя, подай благодать тим, що її потребують, і дай нам так жити, щоб ми гідні були тішитися Твоєю благодаттю і йшли вперед дорогою до вічного життя. Амінь.

    ( З книжки " Наслідування Христа" Фоми Кемпійського )
     
  16. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Молитва про любов
    Господи, що є Любов"ю, прийми мою молитву прохання про здатність любити. Прагну з Твоєю допомогою розвивати свою мужність (жіночність) згідно з моральним законом, який Ти вписав у серце кожної людини. Я прагну вдосконалювати свою душу, розвивати таланти, які допоможуть зробити моє навчання і роботу пліднішими, а людей обдаровувати лише добром. Дай мені здатність розпізнати дружбу і любов, щоб я вмів(ла) добре вибирати. Приготуй мене, Боже, до любові, щоб вчинити людину, яка мені призначена Щасливою. Дай мені, Господи, чистий погляд, який сягає глибини, так, щоб я бачив(ла) цінність людини, а не зовнішній образ. Дай думки, гідної прекрасної, відповідальної любові; мову єдності і розуміння, щоб я не ранив(ла) словом. І прагнення будувати такі стосунки, які завжди будуть джерелом нашої радості і школою любові для наших дітей. Любов"ю вчини моє життя. Амінь.
     
  17. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Чи є якісь молитви від перестраху в дитини? Чи краще до священника звернутися?
     
  18. Juliasia

    Juliasia Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Маю молитву до Св.Йосифа за майбутнього чоловіка і за гарну родину:

    Святий Йосифе, дякую Тобі за те, що я ще не вийшла заміж.
    Святий Йосифе, ти знаєш у Бозі того, хто буде моїм чоловіком, дай і мені його зустріти.
    Святий Йосифе, нехай це буде добрий і побожний чоловік, який буде мене любити і поважати так, як Ти любив і поважав Пречисту Діву Марію.
    Святий Йосифе, приведи до розірвання будь-якого знайомства, яке не миле Господу Богу.
    Святий Йосифе, обіцяю Тобі витримати в чистоті аж до шлюбу.
    Святий Йосифе, обіцяю Тобі дати своїй першій дитині, принаймні як друге, ім"я Йосиф.
    Святий Йосифе, обіцяю говорити і поширювати, що такого доброго чоловіка я маю завдяки Тобі.


    Ця молитва справді дієва - перевірено на собі і не тільки. Важливо виконувати обітниці, дані у ній. Я цю молитву молилась ще коли не була знайома зі своїм чоловіком, потім за неї забула, а згадала за кілька тижнів до народження сина, саме в той час, коли ми з чоловіком не могли визначитись з іменем для дитини. Священник після сповіді порекомендував молитись до Св.Йосифа за успішні пологи і подарував образок Св.Йосифа. Тепер я розумію, що це було "нагадування" згори. Я згадала за цю молитву. Прийшовши додому відразу знайшла її і перечитала, згадала за обітницю і питання з іменем вирішилось. А ще я була вражена наскільки мій чоловік відповідає тим проханням, які є в молитві!!

    Маю ще одну молитву до Господа за віднайдення своєї половинки:

    Господи, дай мені таку людину, яка б мене розуміла і перед якою я могла б відкрити своє серце.
    Дозволь мені зустріти таку особу, для якої справжня любов не є жарт.
    Боже мій, дозволь знайти таку людину, яка зробить моє життя щасливим і яка ніколи не залишить мене в біді і приниженні.
    Однак, допоможи і мені, Господи, щоб я вносила в життя більше радості і блиску.
    Господи, допоможи мені знайти любов сильну, вірну. Подібну до тієї любові, якою Ти нас огортаєш.
    Амінь.


    Найважливіше розуміти, що сама молитва (як вірш зачитані слова) чуда не зробить, до неї потрібна ваша віра!! Потрібно молитись не вустами, а серцем, душею - тоді отримаємо те, про що просимо :)
     
  19. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    МОЛИТВА ВІД ПЕРЕЛЯКУ

    (Коли розгніваєшся, злякаєшся, поганий сон побачиш, засваришся тощо).

    Хрест Христовий на весь світ освячений благодаттю і кров'ю Господа нашого Ісуса Христа даний нам зброєю на всіх ворогів наших видимих і невидимих в ім'я Отця і Сина, і Святого Духа. Амінь. (І хрестом хрестять на схід, захід, південь і північ вранці і ввечері).

    А також кроплять святою водою на всі чотири сторони і промовляють:

    Во ім'я Отця і Сина, і Святого Духа окропленням цієї води святої нехай відганяється все лукаве бісівське діяння. Амінь.
     
  20. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    МОЛИТВА ЗА ДІТЕЙ ДО ПРЕЧИСТОЇ ДІВИ МАРІЇ
    Пресвята Діво! Кому, по Бозі, маю поручити своїх дітей,як не Тобі, могутній Заступниці Християн!прийми, Владичице неба, моїх діточок, усіх разом і кожне зокрема,- прийми їх і будь їм найліпшою Матір'ю. Опікуйся моїми дітьми, Маріє, охорони їх від усього, що може заподіяти шкоду їхньому здоров'ю, особливо, молю тебе, Ласкава, охорони їх від падіння у гріх. Вчини, Мати Господа Ісуса, Своїми молитвами, щоб мої діти зберегли Божу ласку упродовж цілого життя, а колись славили Тебе, свою ласкаву Покровительку, в царстві Твого Божого Сина на віки вічні. Амінь.

    ---------- Додано в 08:25 ---------- Попередній допис був написаний в 07:54 ----------

    МОЛИТВА ПЕРЕД НАВЧАННЯМ.
    Преблагий Господи, зішли на нас благодать Духа Твого Святого, даруючого і скріпляючого наші душевні сили, щоби сприймаючи науку,якої нас навчають, зростали ми Тобі, нашому Творцеві, на славу, батькам же нашим - на потіху, Церкві й вітчизні - на користь. Амінь.