Молитви на всякі потреби

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем марі177, 27 Липень 2009.

  1. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    МОЛИТВА ПРО ПОКРОВИТЕЛЬСТВО.


    Пресвята Богородице, введи мене в образ Твого небесного материнства. Вилікуй душевні й тілесні рани дітей моїх (ім'я) , моїми гріхами нанесені. Вручаю дитину мою всеціло Господу мому Ісусу Христу і Твому, Пречиста, небесному покровительству. Амінь.
     
  2. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    ПОЖЕРТВУВАННЯ СЕБЕ ПРЕСВЯТІЙ БОГОРОДИЦІ.

    Мати Божа, Непорочна Маріє! Поручаю Тобі тіло і душу, всі молитви і вчинки, радості і терпіння-все, чим я є і що маю. Радо віддаю себе Тобі в неволю любові.
    Залишаю Тобі повну свободу послуговуватися мною для спасіння людей і для допомоги святій Церкві, Матір'ю якої Ти є.
    Відтепер хочу все робити разом із Тобою, через тебе і для Тебе. Знаю, що власними силами я нічого не вдію. Ти, однак, можеш все, що є волею твого Сина, бо завжди премагаєш.
    Отже, вчини так, Пресвята Богородице і опікунко вірних, щоб моя родина, парафія і вся Батьківщина - Україна була правдивим Царством Твого Сина і Твоїм. Амінь
     
  3. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    АКТ ЖАЛЮ

    Отче, найліпший і наймилосердніший, перепрошую Тебе за всі мої провини , невірності та занедбання доброго.Будь милостивий до мене, грішного, допоможи, щоб і я простила тим, хто зробив мені кривду. Дозволь заснути в спокої та охороняй мені під час сну. А ти, Матінко Милосердя, будь мені допомого у боротьбі зі слабкістю душі чи тіла мого. Амінь.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    молитву знайшла в темі про алкоголізм на іному форумі. Виклала її дівчина алкоголік/наркоманка в зав"язці (колишніх не буває).
     
  5. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Молитва за лікарів, медсестер і медичний персонал
    Люблячий Отче, джерело усього життя, Твій Син приносив зцілення хворим і немічним. Допоможи усім лікарям, медсестрам і медичному персоналу розглядати своє життя як продовження зцілювальної місії Твого Сина. Допоможи їм захистити життя від зачаття до природної смерті. Подай їм розуміння, що добре здоров'я є даром від Тебе і що усе природнє зцілення базується на законах природи, які Ти створив. Дай їм мудрість і мужність дотримуватися Твого закону, ніколи не дозволяй їм зловживати своєю працею.
    Благослови їх і допоможи їм бути добрими і лагідними. Нехай вони допомагають хворим у їхньому поєднанні з хрестом Твого Сина, Який приніс вічне життя всьому людству. Ми молимося за це в ім'я Ісуса, у єдності зі Святим Духом, єдиний Боже , на віки вічні. Амінь.
     
  6. медведик

    медведик New Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Ранішня молитва, яку 14 років тому дала мені вагітна жінка, правда ім"я її не пам"ятаю (я перебувала в лікарні із запаленнями яйників, а вона на збереженні)

    Встала я зі сну, удаюся до Тебе мій Боже,
    і дякую Тобі, що Ти,
    хоронив тієї ночі тіло та душу мою.
    Поклін Тобі Божа Мати,
    що дала на небі сонечка діждатись,
    я хочу всю днину лиш добро чинити,
    і словом і ділом, все не оскорбити,
    Благаю вас щиро сповніть мої мрії,
    і заміри добрі і ясні надії.
    Благаю за себе,
    за (майбутнього) чоловіка (ім"я)
    за (майбутню) дитину (ім"я)
    за близьких (мама, тато, бабуся, дідусь і т.д),
    за друзів,
    за всю мою родину,
    БЛАГОСЛОВИ НАМ БОЖЕ ВСІМ ДОБРУ ДОЛЮ!Амінь.
     
  7. kira lv

    kira lv Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

     
  8. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Дівчатка, молімось до св.Юди -Тадея, знаю, він точно нас не покине,усе випрошувала в Бога через його заступництво,і він завжди допомагав!Зараз прошу дитинку,і вірю, що найблимжчим часом отримаю.Він мені ,неначе, хресний тато!Познайомились ми з ним невипадково, сам Бог мені Його послав:забігла я помолитись в церкву, а там побачила листочок на лавці, перегорнула, а там молитва до Юди-Тадея в особливо важких обставинах, як про мене сказано, в той же час в мене були певні проблеми.Це був знак.З того часу я і Тадей нерозлучні, скільки уже випросила - щасливе заміжжя за кохану людину, успішне навчання, одужання мами з страшної хвороби, і даліпрошу, що аж уже соромно перед святим!
    Моліться, дівчатка до нього, Бог вислуховує його прохання з особливою милістю, за довголітнє забуття, через те, що його імя досить часто переплутували з імям Юди зрадника, він радо вислухає нас!
    Вступні молитви

    "І приступили до Нього учні його і розбудили Його кажучи: "Господи, рятуй нас, бо загибаємо". І сказав їм Ісус: "Чого боїтеся, маловіри ? " Тоді встав, погрозив вітрам і морю, і настала велика тиша. (Матея 8, 5-26).
    В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.
    Боже, зглянься на мене!
    Господи, подай мені порятунок!
    Слава і нині. Амінь.
    Прийди, Святий Духу, наповни серце твоїх вірних, запали в них вогонь любові Твоєї. Ти, котрий зібрав різномовні народи в одній вірі і мирі своїм натхненням. Зішли Святого Духа і обнови лице землі. Господу помолімся. Боже який освітив серця вірних Святим Духом, дозволь нам в тому ж дусі, завжди правильно розпізнавати правду і вселитися Його радістю через Господа нашого Ісуса Христа. Амінь.

    Антифон

    "Взивати буде до мене, а я вислухаю його, з ним я, пригнічений, Його вирву".
    Господь близько до тих, хто Його взиває. До тих всіх, хто його взиває в правді, Господи, вислухай мою молитву. Хай моя молитва дійде до Тебе. Господу помолімся!
    Всемогучий і милосердний Боже ! Покірно благаю Тебе, щоби ми, які вшановуємо святого Юду-Тадея, вибраного Твого Апостола, одержали через його великі заслуги Твою святу ласку через нашого Господа Ісуса Христа. Амінь.

    Молитва до святого Юди-Тадея, яку можна відмовляти у всякій потребі

    Святий Юдо-Тадею, близький родичу з Найсвятішою Матір'ю Божою, великий Апостоле і Мученику, славний Чудотворче, який помагаєш своїм шанувальникам, віруючим у Твоє успішне заступництво. Перед Богом у важких особливих обставинах порятуй мене, благаю, прийди до мене з допомогою; Ти, який одержав від Бога привілей помагати в розпачливих і безнадійних обставинах, змилуйся наді мною. Моє життя - це безустанна хресна дорога. Кожний день приносить мені смуток і горе, а серце моє наповняється болем, бо у всьому находжу лише страждання. В цій постійній боротьбі бракує мені вже сил, падаю на дусі, тривога і розпука огортають мою душу і здається мені, що Провидіння Боже про мене забуло. Чи ж твоя доброта не змилосердиться над моїми злиднями? Благаю, вислухай мене. Випроси у Бога те, що прошу … а я до кінця життя з вдячністю буду вшановувати Тебе як мого особливого Опікуна і буду Богу дякувати за отриману через Тебе ласку й поширюватиму по світі пошану Твого імені.ї
    Молитва до апостола Юди Тадея
    у важких обставинах життя

    Святий Тадею! Ти мав щастя належати до сім'ї Христа Спасителя, преславний апостоле й мученику. Ти яснієш великими чеснотами, вірний заступнику тих, що тебе прославляють і до тебе з довір'ям припадають! Ти опікун і заступник наш у найтрудніших обставинах. Тому стаю перед тобою і благаю з глибини мого серця:
    Прийди на поміч мені своїм могутнім заступництвом, бо ти маєш від Бога ласку приходити зі скорою поміччю тим, хто втратив уже всяку надію на порятунок. Глянь на мене ласкаво!
    Моє життя - життя хрестів, а дні мого життя - море терпінь. Дороги життя мого вкриті терням і кожна хвилина його - свідок сліз і зітхань. А на збільшення мого нещастя чорні думки вкрадаються до мого серця. Неспокій, малодушність, брак довір'я, навіть розпука тиснуться до серця. Провидіння закрите перед очима моїми, і віра хитається в серці моїм. такі думки впроваджують мене у чорні хмари смутку. Не залиши мене в такому тяжкому стані, а прийди з поміччю мені!
    Прошу тебе покірно: Глянь милосердно на мене і не погорди моїм проханням. Хай довір'я моє не буде зраджене! Тебе обдарував Бог ласкою приходити на поміч тим, хто потрапив у безнадійне становище. Тому і я, що теж опинився у скруті, прошу тебе про заступництво перед Христовим Спасителем. Усе життя моє складати буду тобі мою подяку і прославлятиму ім'я твоє та шануватиму тебе як мого особливого опікуна. Дякувати буду Богові за ласки, одержані через твоє посередництво, і щосили моєї ширити буду славу імені твоєму. Амінь.
    А ще добре молити девятницю до святого! посиланняwww.ugcc-in-russia.narod.ru/.../molutvu10.htm
     
  9. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Сьогодня довідалась про самогубство дуже хорошого дитячого лікаря Олександра Миндюка, хотіла б за нього помолитись, але не знаю яку саме потрібно молитву, підкажіть будь-ласка.
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    У Католицькій Церкві немає особливої молитви за самогубців. Католицька Церква не вважає самогубство (за винятком ритуальних самогубств) за смертний гріх, а тому поминає їх так само, як і інших померлих.
     
  11. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Молитва за чоловіка (дружину)
    Поглянь, Господи, на мою дружину (мого чоловіка). Благослови її (його).
    Нехай не зустріне її (його) жодне зло, погані обставини, недобрі люди. Помножуй її (його) сили, веди Твоїм Святим Духом. Вчини, щоб сьогоднішній день був для неї (нього) добрим і радісним, щоб у різних подіях вона зустрічала (він зустрічав) Твою любов і Твій промисел.
    Прошу Тебе за нас. Допоможи нам ще більше кохати і краще розуміти один одного. Оберігай нас від гріха й допоможи Тобі вірно сужити. Прошу також за наших дітей і всіх близьких нашому серцю.
    Маріє, Мати наша і Ненько Небесна! Прийми нас і нашу родину під свій покров і випроси у Свого Сина для нас на землі життя, гідне християн, і всім нам щасливе перебування на небі. Амінь.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Дівчата, хто знає молитву на вервичці? Напишіть, будь-ласка.
     
  13. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Є різні вервички, коротко напишу стандартну:
    На хрестику: В імя Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь (3 рази) Слава Тобі, Боже Наш, слава Тобі!
    молитва "Царю Небесний..."
    На першому великому зернятку "Вірую"
    На першому маленькому : Слава Отцю , що нас сотворив , нині і повсяк час, і навіки вічні. Амінь .Богородице Діво...
    На другому маленькому: Слава і Сину , що нас відкупив , нині і повсяк час , і на віки вічні . Амінь. Богородице Діво...
    На третьому Слава і Святому Духу, що нас просвітив і в святій вірі утвердив, нині і повсяк час і навіки вічні .Амінь. Богородице Діво...
    Після того.
    Слава ОТцю і Сину і СВятому Духу, і нині , і повсяк час і на віки вічні .Амінь.
    На великих :Отче Наш і проказуємо перше Таїнство,
    на десятьох :Богородице Діво..
    Після десятки :Слава ОТцю і Сину і СВятому Духу, і нині , і повсяк час і на віки вічні .Амінь. О, мій Ісусе, прости нам наші гріхи, захорони нас від пекельного вогню, проведи всі душі до неба, особливо ті , що найбільше потребують Твого милосердя!
    і знов Отче Наш таїнство і 10 Богородице Діво
    На кінець вервиці: Достойно є воїстину величати Тебе , БОгородицю, присноблаженну і пренепорочну , і Матір Бога Нашого, Чеснішу від херувимів і незрівняно славнішу від серафимів , щот безотління Бога Слово породила, Сущу Богородицю, Тебе вечичаємо

    Таїнства напишу трошки пізніше!!!
     
  14. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Я щось не можу знайти цю молитву, якщо вам не тяжко напишiть, або скажiть де знайти.
     
  15. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Акафіст досить великий, займає 12 сторінок. Я маю книжечку "Зимненська ікона Пресвятої Богородиці. Історія та акафіст".
    Ось, щойно знайшла, що є і в Інтернеті тут: http://akafist.narod.ru/B/Zimnenskaya.htm і тут http://zvonnitsa.ru/didactic/akafis...se_v_chest_eya_chudotvornoy_ikony_zimnenskoy/
    Уривки з акафісту (правда, в моєму перекладі, бо він в мене російською) я публікувала під час великого посту в темі молитов за вагітних і плануючих
     
  16. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    МОЛИТВА ЗА ВИБІР ПОДРУГА

    Боже Отче, Творче всіх, усякого життя; Ісусе, Переможцю над усяким злом; Святий Духу, Світло моєї душі! Зішли Своїх ангелів, щоб вони знайшли особливу людину, яку Ти призначив для мене.
    Ісусе і Маріє, заступайтесь за людину, яка разом зі мною одного дня буде будувати сім'ю, подібну до родини в Назареті, і вже, починаючи відтепер, благословляй наші плани. Забери від мене всяке недовір'я, страх, небезпеку, хвилювання і сумнів. Отче, заспокой моє серце, щоб я міг/могла надіятись на Твої добрі часи, а не на свої.
    Святий Рафаїле, ти, який є списом і бальзамом божественної любові, подай цю славну зустріч і віднови мій запал до християнського життя.
    Господи, у цю хвилину я посвячую всі наші розмови і вчинки Твоєму Пресвятому Серцю і Непорочному Серцю Марії, щоб моє залицяння було згідне із заповідями Бога і святої Церкви. Нехай Святий Дух дарує нам дар дошлюбної чистоти аж до дня, коли перед Твоїм вівтарем ми з'єднаємось узами священного подружжя. В ім'я Ісуса і через могутнє заступництво Діви Марії.
    Амінь.
     
  17. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Дівчата, а хто знає молитву до святої Катерини?
     
  18. Karrizo

    Karrizo New Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    І я молюсь до Св.Юди Тадея, молитва дійсно дуже допомагає. Молилася девятницю до цього Святого і просила про лялю, Св.Тадей вислухав і я того ж місяця завагітніла. Тепер прошу в нього про добру вагітність і здоров'я для дитинки і вірю, що Св.Юда Тадей допоможе.
     
  19. Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Дуже чудова тема! І на жаль, чомусь незаслужено забута! :girl_sad:
    Ось тут - дев'ятниця до святого Партенія, який є покровителем міста Жовкви, і до якого можна молитися за будь-якої потреби!

    molytva.at.ua/index/dev_39_jatnicja_do_svjatogo_partenija/0-195
     
  20. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    1 я молюсь до Св.Юди Тадея, ношу також 1з собою його образочок.