Молитви на всякі потреби

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем марі177, 27 Липень 2009.

  1. elpis

    elpis New Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Я пропоную молитися Таємницю щастя. Сама молюсь на протязі року, і раджу всім кому бракує душевного спокою і хто прагне Божої благодаті. Це є хресна дорога, яка складається з 15 станцій. При відмовлені молитов одержуєте за кожним разом дочасний відпуст.Книжечку з молитвами можна купити біля церкви. Насправді молитва дуже сильна і помічна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. vikad

    vikad New Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    А чому б не молитися своїми словами. Адже те, що ти хочеш сказати Богові знаєш лише ти. А ті всі чиїсь молитви ніколи не передадуть ТВОЇХ думок, почуттів, бажань, вдячності... Адже кожна молитва має свою історію, і так би мовити свого "власника", ситуацію, в які вона була використана. Для чогог Богові слухати сто разів одне і те саме?
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Молитися можна, як своїми словами, так і готовими молитвами.

    І не треба робити поспішні висновки. Я безліч разів натрапляла на молитви, котрі передавали саме те, що я хотіла сказати. Так, ніби то я їх написала.
    О, то вже і псалмів не молитися? Бо Він уже то чує тисячІ років?

    Такий підхід називається "виливати з купіллю і дитину".
     
  4. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Дівчата. Розкажіть хто знає про ВИНАГОРОДЖУВАЛЬНу ДЕВ'ЯТНИЦю НЕПОРОЧНОМУ СЕРЦЮ МАРІЇ. Це перші 9 субот місяця.Тут посилання на неї. Трохи нижче на сторінці після ДЕВ’ЯТНИЦІ ДО НЕПОРОЧНОГО СЕРЦЯ МАРІЇ на 9 днів.

    Я вже давно про неї думаю. І ось уже наважилась почати. Тим більше що наступна перша субота місяця випадає на 7 квітня- Благовіщення. Таке гарне свято.
    Скажіть як правильно молитися цю девятницю треба. Перше молитви, а потім сповідь і Причастя? Чи перше сповідь , а потім молитви?
    Чи треба у ці суботи постити? У книжці пише: Вступна молитва на кожен день дев'ятниці. Це значить, що її треба молити девять місяців день у день? Чи суто в перші суботи місяця? Що буде якщо з якихось причин не получиться висповідатись у цю суботу?
    Дуже багато запитань, але хочу з усією відповідальністю приступити.
     
  5. Svitt

    Svitt New Member

    молитва

    підкажіть будь ласка молитву до Анни Марії Таїджі
     
  6. vikad

    vikad New Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Це слова і емоції. Чи є аргументована відповідь? (Аргументи зі святого письма, якщо можна".
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Аргументи до чого? Як можна молитися, а як не можна? Я вважаю, що кожен сам для себе визначає, що йому більше в конкретну мить пасує.
     
  8. vikad

    vikad New Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Молитва=медитація?
    Молитва=розмова з Богом?
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Так, до того ж, молитва = контемпляція.
     
  10. HrabowaH

    HrabowaH Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Молитва до Святої Марти на 9 вівторків

    Під час молитви повинна горіти посвячена свічка. Ця молитва така сильна, що перед закінченням тих молитов одержиш те, що собі випрошуєш, хоч би прохання було дуже складним.

    О Свята Марто, ти чудотворна, прибігаю до тебе за допомогою і цілком покладаюся на Тебе, що допоможеш в моїх потребах і будеш помічницею в моїх випробуваннях.
    З подякою обіцяю Тобі, що буду цю молитву всюди поширювати.
    Покірно, слізно прошу, потішай мене в моїх турботах і прикрощах.
    Заради великої радості, яка наповнювала твоє серце, коли ти у своєму домі в Витанії дала пристановище Спасителеві світу, благаю тебе, клопочися про мене і про мою родину, щоб ми зберегли нашого Бога в своїх серцях. І тим собі заслужили Спасенного Всевишнього посередництва у нашій потребі, передусім при тій турботі, яка мене тяготить...(вказати потребу)

    Свята великомученице Марто моя покровителько!
    Молю Тебе, будь неустанно моєю опікункою та провідницею до Неба; випроси для мене у Всевишнього небесного світла сили і мужності у спокусах.
    Скеровуй мої кроки, руки направляй мої до добрих справ, а серце і волю запалюй любов’ю до Бога та Ближнього.
    Поможи мені, аби до самої смерті я так вірно служила Богові, як Ти, св. Марто, Йому колись служила.
    Амінь

    Матінко Божа, прошу Тебе як помічницю в кожній нужді, допоможи, щоб за посередництвом святої Марти - перемогти ті мої тяготи і турботи, які я назвала, так, як Ти перемогла змія стародревнього і положила біля Своїх ніг.
    Отче наш...
    Богородице Діво...
    Слава Отцю...
    Свята Марто, проси за нас Ісуса ( 9 разів)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Підкажіть, будь ласка, це треба по разу кожну молитву 9 вівторків, чи по 9 разів кожну молитву 9 вівторків?

    Може хтось має цю молитву, не можу знайти ніяк.
     
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Молитва п’яти пальців Папи Франциска

    Цю молитву Папа Франциск написав, ще будучи Архиєпископом Буенос-Айреса. Пропонуємо до Вашої уваги п’ять кроків молитви.

    Крок 1 Великий палець є тим пальцем, що розташований найближче до тебе. Почни свою молитву, молячись за тих, хто тобі найближчий. Це ті люди, яких тобі найлегше пригадати. Молитись за тих, кого любимо є нашим «солодким обов’язком».

    Крок 2 Сусідній палець – вказівний. Помолись за тих, хто займається навчанням, вихованням і лікує. Ці люди потребують підтримки і мудрості, щоб вести інших у відповідному напрямку. Нехай вони будуть завжди присутні у твоїх молитвах.

    Крок 3 Середній палець є найвищим серед пальців. Він нагадує нам про наших керівників, лідерів, управителів, тих, хто є при владі. Ці особи потребують Божого проводу.

    Крок 4 Наступний палець – безіменний. Цікаво, що він є нашим найслабшим пальцем. Він нагадує нам, що слід молитись за слабких, хворих, засмучених, а також тих, хто обтяжений проблемами. Ці особи потребують твоєї молитви.

    Крок 5 На завершення – мізинець, найменший зі всіх пальців. Він повинен нагадувати про молитву за себе самого. Коли завершиш молитись за чотири згадані вище групи людей, то зможеш подивитись на власні потреби з іншої точки зору і будеш готовий помолитись за себе самого в більш правдивий і ефективний спосіб.

    Амінь.
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    я так думаю це Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові і нині і повсякчас і на віки віків Амінь
     
  14. erivef

    erivef New Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    доброго дня! підкажіть будь ласка якусь молитву, щоб повернути любов чоловіка або про благополуччя в сім'ї. дякую
     
  15. marife

    marife Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Чоловіка брат сильно п'є. Може хто знає молитву. Не сила вже на то дивитись.
     
  16. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Треба молитися до св.Кипріяна.Іще нехай хтось з рідних піде в 10 церков і дасть на службу Божу "За відвернення від алкоголю і прощення гріхів".Реально допомагає.Бажано на один і той самий час,але може бути і на 30 або 15 днів так як наприклад в церкві Андрія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. marife

    marife Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    З цим складно. Навіть нема тут 10 церков.
     
  18. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Молитва у терпінні
    Всемогутній Боже! Ти не тільки сотворив небо, землю і все, що в світі є, але Твоє провидіння опікується всім сотворінням, і ніщо в світі не діється без Твоєї волі чи твого допусту. Ти, Господи, знаєш мій біль і моє терпіння, бо в твоїй мудрості й любові хочеш через нього зробити мене подібним до твого Сина Ісуса.

    Отче небесний! Благаю Тебе в покорі мого серця, задля заслуг твого єдинородного Сина Ісуса Христа і за його прикладом: Не як я хочу, а як Ти бажаєш, так нехай станеться. Нехай буде воля твоя! Я з повним підчиненням твоїй святій волі приймаю всі ті терпіння та допусти, що їх мені зсилаєш, лучу їх з усіма терпіннями і страстями Спасителя нашого Ісуса і жертвую їх Тобі на більшу твою славу та повторюю за твоїм праведним слугою Йовом: «Нехай буде благословенне ім’я Господа мого!» Пошли мені, Господи, твою ласку видержати в надії й терпеливості так довго, доки це Тобі подобається. Прийми це моє терпіння як покуту за мої гріхи, нехай воно очистить мою душу і влегшить мені дорогу до неба.

    Найсолодший Ісусе, допоможи мені нести мій хрест. Навчи мене, як маю наслідувати Тебе і з тобою разом терпіти. Ти сказав: «Прийдіть до мене, всі струджені й обтяжені, і я впокою вас». Ісусе, потіш мене. Навчи мене, Ісусе, в кожній хвилині мого життя бачити божу волю і вірно виконувати її.

    Ісусе, кріпи мене в моєму терпінні. Мати Божа, виєднай мені у твого Сина ласку терпеливости. Амінь.
     
  19. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Є також християнські сайти де можна попросити про молитву священника.хіба тоді так спробуйте.Нехай Бог вам допомагає!
     
  20. marife

    marife Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби