Молитви на всякі потреби

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем марі177, 27 Липень 2009.

  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Акафіст до святого Миколая Чудотворця
    АКАФІСТ ДО СВЯТОГО МИКОЛАЯ

    Кондак 1
    Чудотворче дивний i преславний угоднику Божий, святителю Миколаю,
     
    Останнє редагування: 12 Вересень 2013
  2. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Поясніть мені будь ласка як то правильно треба молитись.

    А потім? Другий, третій і далі?
     
  3. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Молитися 40 днів підряд
    Ні, просто перший ікос і перший кондак на завершення. Додала ще молитву на завершення акафісту. вона є на всіх сайтах після акафісту, напевно теж входить до нього
     
  4. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Що робити, коли маєш фінансову скруту?

    Читати св.Письмо ЩОДНЯ :girl_in_love:

    Улюблений,— я молюся, щоб добре велося в усьому тобі, і щоб був ти здоровий, як добре ведеться душі твоїй.
    3 Івана 2

    Я був молодим і постарівся, але я не бачив, щоб Господь праведника покинув, і щоб нащадки його просили хліба.
    Псалом 37:25

    Левчуки бідні й голодні, а ті, що шукають Господа, не будуть зазнавати недостатку ні в якому добрі.
    Псалом 34:10

    Господь — Пастир мій, я в недостатку не буду.
    Псалом 23:1

    І прийдуть на тебе всі оці благословення, і досягнуть тебе, коли ти слухатимешся голосу Господа, Бога свого. Благословенний ти в місті, і благословенний ти на полі.

    Благословенний плід утроби твоєї, і плід твоєї землі, і плід худоби твоєї, порід биків твоїх і котіння отари твоєї. Благословенний твій кіш та діжа твоя. Благословенний ти у вході своїм, і благословенний ти в виході своїм. Господь учинить, що вороги твої, які повстають на. тебе, будуть побиті перед тобою,— вони однією дорогою вийдуть навперейми тебе, а сімома дорогами втікатимуть перед тобою.

    Господь накаже Своєму благословенню бути з тобою в коморах твоїх, та в усьому, чого доторкнеться рука твоя, і благословлятиме тебе в Краю, що Господь, Бог твій, дає тобі.
    Повторення закону 28:2—8

    І Господь дасть тобі добрий приріст у плоді утроби твоєї, і в плоді худоби твоєї, і в плоді поля твого на тій землі, що Господь заприсягнув був батькам твоїм, щоб дати тобі.

    Господь відчинить для тебе Свою добру скарбницю, небеса, щоб дати дощ для Краю твого в часі його, і щоб поблагословити всякий чин твоєї руки. І ти позичатимеш багатьом народам, а сам не позичатимеш ні в кого. І вчинить Господь тебе головою, а не хвостом, і ти будеш тільки верхом, а не будеш долом, коли будеш слухатися заповідей Господа, Бога свого, що я сьогодні наказую тобі, щоб додержувати й виконувати.
    Повторення закону 28: 11—13

    Давайте — і дадуть вам; мірою доброю, натоптаною, струснутою, й переповненою вам у подолок дадуть. Бо якою ви мірою міряєте, такою відміряють вам.
    Луки 6:38

    А першого дня в тижні нехай кожен із вас відкладає собі та збирає, згідно з тим, як ведеться йому, щоб складок не робити тоді, аж коли я прийду.
    1Коринтянам 16:2

    Уздоровляйте недужих, воскрешайте померлих, очищайте прокажених, виганяйте демонів. Ви дармо дістали, дармо й давайте.
    Матвія 10:8

    Принесіть же ви всю десятину до дому скарбниці, щоб страва була в Моїм храмі, і тим Мене випробуйте,— промовляє Господь Саваот; чи небесних отворів вам не відчиню, та не виллю вам благословення аж надмір? І ради вас насварю Я все те, що жере, і воно не понищить вам земного плоду, і не заб'є винограду вам на полі, говорить Господь Саваот.

    І будуть всі люди вважати вас блаженними, бо будете ви любим Краєм, говорить Господь Саваот.
    Малахії 3:10—12

    А до цього кажу: Хто скупо сіє,— той скупо й жатиме, а хто сіє щедро,— той щедро й жатиме. Нехай кожен дає, як серце йому призволяє,— не в смутку і не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає.

    А Бог має силу всякою благодаттю вас збагатити, щоб ви, мавши завжди в усьому всілякий достаток, збагачувалися всяким добрим учинком.
    2Коринтянам 9:6—8

    І кожен, хто за Ймення тие кине дім, чи братів, чи сестер, або батька, чи матір, чи діти, чи землі,— той багатокротно одержить і успадкує вічне життя.
    Матвія 19:29

    Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі.
    Ісуса Навина 1:8

    Бо людині, що перед лицем Його добра, дає Він премудрість і пізнання, і радість; а грішникові Він роботу дає, щоб збирати й громадити,— щоб пізніше віддати тому, хто добрий перед Божим лицем. Марнота і це все та ловлення вітру.
    Еклезіяст 2:26

    Добрив залишає спадщину і внукам; а достаток грішника зберігається для чесного.
    Притчі 13:22

    Бо Господь, Бог твій, уводить тебе до Краю хорошого, до краю водних потоків, джерел та безодень, що виходять у долині й на горі, до Краю пшениці, й ячменю, і винограду, і фіги, і гранату, до Краю оливкового дерева та меду, до Краю, де достатком будеш їсти хліб, де не забракне нічого, до Краю, що каміння його — залізо, а з його гір добуватимеш мідь.

    І будеш ти їсти й наситишся, і поблагословиш Господа, Бога свого, у тім добрім Краї, що дав Він тобі.

    Стережися, щоб не забув ти Господа, Бога свого, не пильнуючи Його заповідей, і законів Його, і постанов Його, що я сьогодні наказую тобі, щоб, коли ти будеш їсти й наситишся і добрі доми будуватимеш, і осядеш у них, а худоба твоя велика та худоба твоя мала розмножиться, і срібло та золото розмножаться тобі, і все, що твоє, розмножиться, то щоб не загордилося серце твоє, і щоб не забув ти Господа, Бога свого, що вивів тебе з єгипетського краю, з дому рабства.

    І будеш ти пам'ятати Господа, Бога свого, бо Він Той, що дає тобі силу набути потугу, щоб виконати Свого заповіта, якого присягнув Він батькам твоїм, як дня цього.
    Повторення закону 8:7—14, 18

    Отож, не журіться, кажучи: Що ми будемо істи, чи: Що будемо пити, або: У що ми зодягнемось? Бож усього того погани шукають: але знає Отець ваш Небесний, що всього того вам потрібно. Шукайте ж найперш Царства Божого й правди Його,— а все це вам додасться.
    Матвія 6:31—33

    А мій Бог нехай надолужить вашу всяку потребу за Своїм багатством у Славі, у Христі Ісусі.
    Филип'янам 4:19
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  6. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Від Тебе, Господи, одержуємо всі дари благі. Благослови нашу сім’ю, нехай будуть усі члени нашої сім’ї до вподоби Тобі, нехай царює і ній мир і християнська любов.
    Амінь.
    ***
    Боже, Творцю людей та їхній милосердний Цілителю, Ти благоволив, щоб сім'я, створена подружнім союзом, стала образом союзу Христа і Церкви.
    Молимо Тебе: подаруй Своє благословення цій сім'ї, яка зібралася в Твоє ім'я. Нехай у ній перебувають любов, єдність, палання духу, ревність у молитві, турбота одне про одного та про всіх нужденних братів.
    Господь Ісус Христос, який жив у Назареті разом зі своєю Родиною, нехай завжди перебуває у цій сім'ї, береже її від усякого зла та допомагає нам бути єдиним серцем і єдиною душею на віки вічні.
    Амінь
    ***
    Господи Боже наш! Піклуючись про спасіння людей, Ти завітав до Кани Галилейської і цим показав чистоту шлюбу. Сам і сьогодні слуг Твоїх (імена), яким Ти дозволив з’єднатися одне з одним, збережи в злагоді та однодумстві, їхній шлюб чесним покажи, ложе їхнє неоскверненим збережи, допоможи їм провадити життя в непорочності і сподоби їх дожити до глибокої старости та з чистим серцем виконувати Заповіти Твої. Бо Ти є Бог наш, Бог Милості і Спасіння, і Тобі ми славу возсилаємо з Предвічним Твоїм Отцем, і Всесвятим, і Благим, і Животворним Твоїм Духом нині, і повсякчас, і на віки віків.
    Амінь
    ***
    Ще знайшла молитву, яка певно читається ще до охрещення новонародженої дитинки:
    Молитва за неохрещену дитину

    Боже, Отче Всемогутній, Джерело всілякого благословення! Ти увінчав подружній союз даром і радістю народження потомства. Поглянь милостиво на цю дитину, і сподобися відродження її Водою і Святим Духом, щоб вона була співпричетною до Твого народу. Сподоби її прийняти дар Хрещення, щоб вона стала співучасницею
    Твого Царства і разом з нами в Церкві славила Тебе, через Ісуса Христа, Господа нашого.
    Амінь
     
  7. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Чудотворна молитва
    Господи Ісусе, я приходжу до Тебе такою (таким), як я є. Я жалую за мої гріхи, прошу - прости мені.
    В Твоє Ім’я, я прощаю всім тим, що мені щось зле зробили. Я відрікаюся сатани і всіх злих духів, і всіх їх діл.
    Я віддаю себе цілковито для Тебе, Господи Ісусе, тепер і на все життя. Я запрошую Тебе до мого життя, Ісусе, я приймаю Тебе, як мого Пана, Бога і Спасителя. Оздорови мене, зміни мене на душі, тілі, дусі.
    Прийди, Господи Ісусе, закрий мене Твоєю Пресвятою дорогоцінною Кров’ю і наповни мене Твоїм Святим Духом.
    Я люблю Тебе, Господи Ісусе, я прославляю Тебе, Господи Ісусе, і хочу наслідувати Тебе кожного дня мого життя.
    Маріє, Мати Моя, Царице миру, всі ангели і всі святі, поможіть мені, моліться за мене.
    Амінь.
    (цю молитву відмовляти щоденно від щирого серця)
    Відчуєте зміну у своєму житті
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Класно!!
    Це ж молитва покаяння, чи молитва грішника!

    Так, якщо від щирого серця, то зміни точно прийдуть. Я особисто пережив це на собі.
    На рахунок, "відмовляти щоденно", то не зовсім згідний з цим... Але то моя думка...
     
  9. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    ДЕВ'ЯТНИЦЯ ДО СВЯТОЇ МАРТИ (на 9 вівторків) - Св. Марта є покровителькою домогосподинь і усіх тих, хто переживає у своєму житті важкі труднощі.
    (Під час молитви повинна горіти посвячена свічка. Ця молитва така сильна, що перед закінченням тих молитов одержиш те, що собі випрошуєш, хоч би прохання було дуже складним).
    О Свята Марто, ти чудотворна, прибігаю до тебе за допомогою і цілком покладаюся на Тебе, що допоможеш в моїх потребах і будеш помічницею в моїх випробуваннях.
    З подякою обіцяю Тобі, що буду цю молитву всюди поширювати.
    Покірно, слізно прошу, потішай мене в моїх турботах і прикрощах.
    Заради великої радості, яка наповнювала твоє серце, коли ти у своєму домі в Витанії дала пристановище Спасителеві світу, благаю тебе, клопочися про мене і про мою родину, щоб ми зберегли нашого Бога в своїх серцях. І тим собі заслужили Спасенного Всевишнього посередництва у нашій потребі, передусім при тій турботі, яка мене тяготить...(вказати потребу)
    Свята великомученице Марто моя покровителько!
    Молю Тебе, будь неустанно моєю опікункою та провідницею до Неба; випроси для мене у Всевишнього небесного світла сили і мужності у спокусах.
    Скеровуй мої кроки, руки направляй мої до добрих справ, а серце і волю запалюй любов’ю до Бога та Ближнього.
    Поможи мені, аби до самої смерті я так вірно служила Богові, як Ти, св. Марто, Йому колись служила.
    Амінь
    Свята великомученице Марто моя покровителько!
    Молю Тебе, будь неустанно моєю опікункою та провідницею до Неба; випроси для мене у Всевишнього небесного світла сили і мужності у спокусах.
    Скеровуй мої кроки, руки направляй мої до добрих справ, а серце і волю запалюй любов’ю до Бога та Ближнього.
    Поможи мені, аби до самої смерті я так вірно служила Богові, як Ти, св. Марто, Йому колись служила.
    Амінь.

    ---------- Додано в 18:04 ---------- Попередній допис був написаний в 18:01 ----------

    Ділюся цією молитвою, бо вона мені помогла і в молитві є обітниця поширювати цю Дев’ятницю. Особисто я її молилася з молитовника, купленого у "Добрій книжці" на вул. Куліша.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Теж у скруті молилася до св. Марти. А ще ходила до костелу св.Антонія м. Львів, вул. Личаківська - 9 вівторків треба (я відходила 3 дев"ятниці). Попередньо написала прохання до св. Антонія за яке також моляться священники. Став моїм заступником, я відчуваю його підтримку вже майже рік. Прохання моє було вислуханим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Дуже помічною у питаннях уздоровлення є дев*ятниця до св. отця Шарбеля
    Вступна молитва на кожен день дев'ятниці
     
  12. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Дівчатка,дякую Вам за молитви з якими Ви тут поділились....дуже треба...покладаюсь лише на Бога
     
  13. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    ДЕВ'ЯТНИЦЯ ДО СВЯТОЇ МАРТИ
    (на 9 вівторків)

    (Під час молитви повинна горіти посвячена свічка. Ця молитва така сильна, що перед закінченням тих молитов одержиш те, що собі випрошуєш, хоч би прохання було дуже складним).


    О Свята Марто, ти чудотворна, прибігаю до тебе за допомогою і цілком покладаюся на Тебе, що допоможеш в моїх потребах і будеш помічницею в моїх випробуваннях.
    З подякою обіцяю Тобі, що буду цю молитву всюди поширювати.
    Покірно, слізно прошу, потішай мене в моїх турботах і прикрощах.
    Заради великої радості, яка наповнювала твоє серце, коли ти у своєму домі в Витанії дала пристановище Спасителеві світу, благаю тебе, клопочися про мене і про мою родину, щоб ми зберегли нашого Бога в своїх серцях. І тим собі заслужили Спасенного Всевишнього посередництва у нашій потребі, передусім при тій турботі, яка мене тяготить...(вказати потребу)


    Свята великомученице Марто моя покровителько!
    Молю Тебе, будь неустанно моєю опікункою та провідницею до Неба; випроси для мене у Всевишнього небесного світла сили і мужності у спокусах.
    Скеровуй мої кроки, руки направляй мої до добрих справ, а серце і волю запалюй любов’ю до Бога та Ближнього.
    Поможи мені, аби до самої смерті я так вірно служила Богові, як Ти, св. Марто, Йому колись служила.
    Амінь


    Матінко Божа, прошу Тебе як помічницю в кожній нужді, допоможи, щоб за посередництвом святої Марти - перемогти ті мої тяготи і турботи, які я назвала, так, як Ти перемогла змія стародревнього і положила біля Своїх ніг.
    Отче наш...
    Богородице Діво...
    Слава Отцю...
    Свята Марто, проси за нас Ісуса ( 9 разів)
     
  14. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Який саме абзац молитви до св. Марти треба молтися 9 разів?
     
  15. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    ось це 9 раз
     
  16. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Дівчата,може хтось знає молитву від лінощів? Якщо є така :girl_tender:
     
  17. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби


    Молитва 5-та, св. Василія Великого
    Господи Вседержителю, Боже Небесних Сил і всякої плоті, що на небі живеш і нас, смиренних, доглядаєш, серця й думки випробовуєш і те, що є таємне в людині, добре бачиш; Безпочаткове і Вічне Світло, в Якому немає ані тіні зміни або перетворення, Сам, Безсмертний Царю, прийми молитви наші, які ми в цей час грішними нашими устами творимо, на безліч щедрот Твоїх сподіваючись, і прости нам гріхи наші, чи словом, чи ділом, чи думкою, свідомо чи несвідомо заподіяні, і очисти нас від усякої скверни тіла й духу; і дай, щоб ми в бадьорості серця і тверезості розуму прожили всю ніч цього життя, очікуючи світлого і явленого дня Єдинородного Сина Твого, Господа Бога і Спаса нашого, Ісуса Христа, коли Він зі славою прийде, Суддя всіх, відплатити кожному по його ділах. Нехай не в розслабленні і лінощах, а в бадьорості і щирій праці ми з'явимось готовими і ввійдемо з Ним у Божественне Царство Його слави, де голос невмовкний тих, що святкують, і невимовна утіха всіх, що бачать неосяжну доброту лиця Твого. Бо Ти є істинне Світло, що освітлює і освячує все, і Тебе славить всяке створіння на віки віків. Амінь.

     
  18. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    ГгГ:girl_impossible: Дякую
     
  19. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: Молитви на всякі потреби

    Можете також молитися "Отче наш", чи молитву до улюбленого святого з проханням позбутися лінощів.
     
  20. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: Питання, відповіді, пояснення...

    Скажіть, будь ласка, як молитися дев"ятницю? Чи дев"ять днів поспіль, чи (як, наприклад, в костелі Св.Антонія) раз в тиждень в якийсь конкретний день?