Молитви на всякі потреби

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем марі177, 27 Липень 2009.

  1. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчатка, хотіла порадити молитися до Святого Герарда - Він великий заступник не лише матерів, але і всіх потребуючих.кожного разу звертаюся до Нього за допомогою і ще жодного разу моя молитва не була не вислуханою. То стосувалося і навчання і сімейних проблем і здоров'я. Крім того в Гніздичеві (то не далево від Жидачева) є монастир Святого Герарда.
    ось посилання на девятницю до Святого Герарда - http://molytva.at.ua/index/dev_39_jatnicja_do_erarda/0-171
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Підкажіть де то глянути молитви за новопредставленого? Помер дідусь, буде в морзі певно до понеділка.
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Сама й відповім. Була в церкві, розпиталась у священника. Каже, що якихось алгоритмів, спеціальних молитов не має і не потрібно. Проста щира молитва за померлого.
     
  4. Ромулька

    Ромулька New Member

    Я молюсь до святого Тадея, щиро дякую йому за допомогу!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    І я до цього святого молюсь. Дізналась про нього тут, на Посиденьках. Молитва до святого Тадея і є моєю молитвою на всі випадки життя. Молюсь до нього і щовечора, і у важких випадках дев'ятниці.
     
  6. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    [​IMG]
    Маю таку іконку і там є молитва до Матері Божої Помічниці під час родів. Вирішила тут поділитись.
    Всемогучий, милостивий Боже, Творче неба й землі, і всіх сотворінь, що сам зіслав на всі християнські супружжя благословення - дітей - плід лона жінки як спадок і нагороду від Господа. Даруй мені міць і силу для успішних родів, сприяй мені твоєю всемогутньою поміччю і полегши страждання мої, тому що це плід Твоєї всемогутності і милосердя Твого. Амінь.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Інформативно Інформативно x 2
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Випадково натрапила. То, напевно, не є "класична" молитва, але мені дуже відізвалася.

    Молитва Антуана де Сент-Екзюпері
    Господи, я прошу не про чудеса і міражі, а про силу кожного дня.
    Навчи мене мистецтву маленьких кроків.
    Зроби мене пильним і кмітливим, щоб в простоті буднів вчасно зупинятись на відкриттях і досвіді, котрі мене зворушили.
    Навчи мене правильно користуватись часом мого життя. Подаруй мені тонке чуття, щоб відрізняти першочергове від другорядного.
    Я прошу про силу утримання і міри, щоб по життю я не летів і не плив, а розумно планував перебіг дня, міг би бачити вершини і далі, і хоч іноді знаходив би час для насолоди мистецтвом.
    Допоможи мені зрозуміти, що мрії не можуть бути допомогою. Ні мрії про минуле, ні мрії про майбутнє. Допоможи мені бути тут і зараз і прийняти цю хвилину, як найважливішу.
    Вбережи мене від наївної віри, що все в житті повинно бути легко.
    Подаруй мені добре усвідомлення того, що труднощі, поразки, падіння і невдачі є звичайною частиною життя, завдяки якій ми ростемо і зріємо.
    Нагадуй мені, що серце часто сперечається з розумом.
    Пошли мені в потрібний момент когось, в кого буде досить мужності сказати мені правду, але сказати з любов’ю!
    Я знаю, що багато проблем вирішуються, якщо нічого не робити, тож навчи мене терпінню.
    Ти знаєш, як сильно ми потребуємо дружби. Дай мені бути вартим цього найпрекраснішого і ніжного Подарунку Долі.
    Дай мені багату фантазію, щоб в потрібний момент, в потрібний час, у відповідному місці, мовчки чи розмовляючи, подарувати комусь таке потрібне тепло.
    Зроби мене людиною, котра вміє достукатись до тих, хто зовсім «внизу».
    Вбережи мене від страху пропустити щось в житті.
    Дай мені не те, що я собі бажаю, а те, що мені дійсно потрібно.
    Навчи мене мистецтву маленьких кроків.​
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Cikavynka

    Cikavynka Member

    Молитва до Матері Божоі. Ця молитва мені дуже допомагає у житті:
    Маріє, що роз'вязуєш вузли, молися за нас!
    Мати чистоі любові, я прибігаю до тебе.
    Візьми в своі руки стрічку мого життя
    і поглянь на вузли, які зв'язують мене з гріхом , неспокоєм та безнадією.
    Я благаю Тебе, Матінко, силою Твого заступництва
    за допомогою Своіх люблячих і ласкавих рук
    розв'яжи вузли в моєму житті і в моєму серці.
    Звільни мене, щоб я могла любити так, як любить Христос.

    Молитва сильна і помічна.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. gospodunya

    gospodunya Member

    Дуже люблю Девятницю до Марії, що розв'язує вузли. Коли виникає проблема, то я знаю, що Марія мені допоможе і молю девятницю, а в інші дні просто відмолюю молитву до Марії, що розв'язування вузли.
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Молитва до святителя Спиридона, Триміфунтського чудотворця. (Цей святий допомагає у фінансових та житлових питаннях)
    [​IMG]

    О, преблаженний святителю Спиридоне, великий угоднику Христовий і преславний чудотворче! Молячись на небесах із чинами ангельськими біля Престолу Божого, поглянь милостивим оком на людей, що стоять тут і сильно твоєї помочі просять. Умоли, милостивий, Чоловіколюбця Бога, щоб Він не засудив нас за беззаконня наші, але вчинив нам по милості Своїй. Виблагай нам у Христа Бога нашого мирне та спокійне життя, здоров’я душевне і тілесне, багатство плодів земних і в усьому допомогу та благі дні. Нехай не на зло ми будемо використовувати блага, які отримуємо від Щедрого Бога, але на славу Його та на прославлення твого заступництва. Визволи всіх, що з вірою непохитною до Бога приходять, від усяких бід душевних і тілесних, від всіх мук та диявольських підступів. Будь для скорботних утішителем, для недужих — лікарем, в напастях — помічником, нагим — покровителем, вдовам — заступником, убогим — захисником, немовлятам — годувальником, похилим — опорою, подорожуючим — провідником, плаваючим — кормчим. Виблагай усім, які сильної твоєї допомоги потребують, усе, що для спасіння потрібне. Щоб ми, які твоїми молитвами проваджені та бережені, досягли вічного спокою і разом з тобою прославляли Бога, в Тройці Святій славимого Отця, і Сина, і Святого Духа, нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.
    Мені неодноразово допомагали молитви до цього святого, завжди приходила від Нього відповідь, коли б не просила. У церкві св. Миколая є ікона святого Спиридона, можна прийти помолитися і поставити свічечку:girl_angel:. Але не забувати подякувати, коли отримаєте відповідь на свої молитви:angel:
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Корисно Корисно x 1
  11. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Якраз цього тижня знайшла цю молитву. Відмолила два рази і нізвідки прийша пропозиція додаткового заробітку, коли це так необхідно. Вірю, що молитва сильна.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    І в мене так було, і теж несподівано, але коли я справді потребувала. Тепер завжди до Нього звертаюся, коли є потреба для себе чи близьких.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. gamma

    gamma Well-Known Member

    Не так давно натрапила на цей розділ. Дуже вдячна тим хто його наповнює, бо донедавна знала тільки "Отче Наш" та "Богородице діво"... Особлива подяка за молитву до св. Тадея, дійсно, виявилася дуже помічною та надала якогось душевного спокою.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    МОЛИТВА ЗА ТИХ,

    ХТО ПРОСИВ МОЛИТИСЯ

    ЗА СЕБЕ
    Іще молюся (молимося) за всіх тих, хто просив мене (нас), грішного (грішних), молитися за себе й близьких своїх, – Ти знаєш імена їх, Господи!

    Заступи, спаси, помилуй і охорони їх, Боже, Твоєю благодаттю. Покрий їх покровом крил Твоїх, і прихили до них Небо Твоє. Хай здійсниться на них свята воля Твоя, та виповниться милосердя Твоє, Господи.

    Дякую (-ємо) Тобі, що Ти почув голос моління мене (нас), недостойного раба Твого (недостойних рабів Твоїх), і вже змінюєш обставини їхнього життя. Бо праведний Ти у слові Твоїм, і справедливий у присуді Твоїм, і Тобі належить милувати спасати нас, Боже наш, і ми Тобі славу віддаємо: Отцю, і Сину, і Святому Духу завжди – нині, і повсякчас, і на віки вічні.

    Амінь.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. lady Yar

    lady Yar Well-Known Member

    Молилася про легкі пологи. Все було супер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. lady Yar

    lady Yar Well-Known Member

    Дівчата люблять молитися, хто не одружений , той молиться за майбутнього чоловіка. Коли щось сталося, моляться щоб відвернути.
    Мені дуже подобається молитва за чоловіка на кожен день

    Поглянь , Господи, на мого чоловіка(ім`я). Благослови його. Нехай його обминуть зло, погані обставини, недобрі люди. Помножуй його сили, веди Його Твоїм Святим Духом. Вчини, щоб сьогоднішній день був для нього добрим і радісним, щоб у різних подіях він зустрів твій промисел і любов. Прошу Тебе за нас. Допоможи нам ще більше кохати і краще розуміти один одного. Оберігай нас від гріха і допоможи Тобі вірно служити. Прошу за дітей (ім`я) і всіх близьких нашому серцю. Прийми нас і нашу родину під свій покрів.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    Поділились зі мною цією статею і молитвою, то і з вами ділюся: Молитва тата.
    Не може бути мами без тата. Татова молитва є так само важливою як мами. А якою має чи може бути молитва тата? Щоденна турбота – це перша молитва тата, друга – це молитва згідно окремо написаного молитовника. Святий Йосиф був покровителем святої Родини. Це була його молитва. Особиста молитва необхідна кожному мужчині для піднесення своєї гідності в суспільстві. Переважно чоловіки вдають, що не мають часу, а в ґрунті речі, то псевдо - сором, бо вони не хочуть відрізнятися від інших, від тих які не навчені молитися. Чоловік, який смиренно стоїть перед Богом, має найвищу цінність. Для того треба заохочувати мужчин, щоб вони знаходили контакт із Отцем – їхнім праобразом і сотворителем, а також із Сином – їхнім братом. Важливо є чоловікам бачити у Христі свого відважного та послідовного Брата, взірець для наслідування, Бога, однак подібного до кожного чоловіка. В такому разі буде корисним, щоб одні других заохочували, а ніхто того краще не зробить, ніж самі мужчини. В тому всьому треба пам’ятати, що все відбувається згідно Господнього плану, а також, що Його допомога в піднесенні гідності кожного чоловіка прийде, і не сумнівайтеся, це не буде запізно. Таке мислення і поведінка створює певність в чоловіка, що я маю нового приятеля, який мені завжди допоможе – це Ісус Христос! Можна Христа сприймати розумом, а можна серцем. Христос завжди перемагає. Христос завжди слухає і чує нашу молитву. Треба однак зрозуміти, що він є Господом і Він визначає час, момент…
    Все що скромне – це Боже. Ми мусимо переконати себе, що ми є на доброму місці. Таке знаходження свого місця, це є радісне підпорядкування Божій волі. Молитвою відкриваються Божі двері там, де і коли потрібно! На все є Божий час. Любити і молитися за дітей, це краще ніж повторювати нашим дітям ці речі, які ми вже їм говорили і вони вже не хочуть слухати. Наша відповідальність навчити їх підпорядковуватися родинному устрою, уникаючи жорстокості чи надмірної гостроти, бо дитяче життя переповнене своїми проблемами. Тут особливо треба пам’ятати, що простір, який ми не можемо заповнити своїми словами чи прикладом повинен заповнюватися молитвою і любов’ю при умові, що Бог є нашим Богом. Автор: о. Михайло Димид. htt: // viochurch. ua
    Щоденна татова молитва

    Боже Отців наших, дякую Тобі за дар батьківства і прошу, пробач мені, що іноді занедбую свій обов’язок – любити і обороняти свою родину.
    Господи, дай мені необхідну силу і провадь мене, щоб я сповнював належно своє покликання, щоб впізнав і прийняв своє місце в суспільстві як батько родини, наслідуючи в цьому св. Обручника Йосифа.
    Благаю Тебе, Отче, захисти всіх тих ( дружину і дітей ), яких Ти довірив мені; оборони їх від нападів ворожих.
    Благоволінням і благодаттю єдинородного Сина Твого, що з Ним Ти благословен єси, з пресвятим, і благим, і животворящим Твоїм Духом, нині, і повсякчас, і на віки вічні.
    Амінь. Молитва з сайту: risu. org. ua
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    image9F9BG9N5.jpg
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member


    Молитва під час подружньої кризи.

    Отче Наш, зі смиренням звертаємося до Тебе. Ти нас з'єднав нерозривним таїнством Подружжя і хочеш, щоб ми були вірні цим обітницям аж до смерті. Ми не думали, що люди, які люблять одне одного, зможуть так взаємно себе ранити. Боже, поспіши на допомогу нашим серцям. Вчини, щоб у щоденних труднощах та випробуваннях наша любов зміцнювалась і дозрівала. Отче, перед Твоїм вівтарем обіцяли ми одне одному взаємну любов і вірність. Дай нам силу, щоб ми могли взаємно одне одному пробачати. Просимо про благодать, щоб ми могли забути всі образи, і вчини, щоб в нашому домі знову панував мир, радість і злагода. Амінь.


    Молитва на уродини.


    Господи Боже, Владико всього світу видимого і невидимого, від Твоєї святої волі залежать усі дні й роки життя мого. Дякую Тобі, Отче Премилосердний, що Ти дозволив мені прожити ще один рік; знаю, що за гріхи мої я не гідний цієї милости, але Ти її даєш мені з невимовного чоловіколюбства Твого . Продовжи і ще милості Твої мені грішному, продовжи життя моє в доброчесності, в мирі з усіма рідними і в злагоді з усіма ближніми. Подай мені достаток плодів земних і все, що для задоволення потреб моїх необхідне. Найперше ж очисти совість мою, укріпи мене на дорозі спасіння, щоб я, йдучи нею, після довголітнього життя на цьому світі, перейшовши в життя вічне, удостоївся бути наслідником Царства Твого Небесного. Сам, Господи, благослови цей рік, що його починаю, і всі дні життя мого. Амінь.


    Молитва до свого Святого, ім’я якого носиш.


    Моли Бога за мене, святий угодниче Божий ( ім'я святого ), бо я щиро до тебе звертаюсь, скорого помічника і молитвеника за душу мою.
     
    • Подобається Подобається x 1