Молитви на всякі потреби

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем марі177, 27 Липень 2009.

  1. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    Молитва за Батьків. Маму. Тата.

    Всемогутній Боже Твоя милість чуває над усім світом.

    Споглянь на моїх Батьків! Маму. Тата. Дай їм здоров'я, сили, укріпи

    допоможи їм, дай їм всякого добра, оберігай від всякого зла, дай

    їм сили перемогти всі труднощі. Благослови їх Господи довгим

    щасливим життям, зоопікуйся ними. В ім'я Отця, і Сина, і Святого

    Духа. Амінь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Zhorzhynka

    Zhorzhynka New Member

    Дівчатка, я теж хочу поділитися молитвами, які у свій час мені дуже допомогли, та все таки головне віра і щирість у промовлянні...

    МОЛИТВА ДО МАТЕРІ БОЖОЇ НЕУСТАННОЇ ПОМОЧІ:

    О Мати Неустанної Помочі! Клякаю біля Твоїх ніг, шукаю в Тебе опіки й всю надію на Тебе покладаю.
    О Мати милосердя, змилосердися наді мною! Чую, що всі називають Тебе захистом і надією грішників...
    Будь же мені захистом, будь моєю надією! Поможи мені ради любові Ісуса Христа!
    Подай руку нужденному грішникові, що Тобі поручається і віддається назавжди на Твою службу.
    Благословлю Бога й подяку Йому складаю за те, що в Своїм милосерді натхнув мене великим довір'ям до Тебе:
    це довір'я уважаю запорукою свого вічного спасіння.
    Признаю, що як давніше я так часто грішила, то це було тому, що я не шукала у Тебе захисту...
    Знаю, що з Твоєю поміччю переможу, знаю, що мені поможеш, якщо Тобі це поручу, боюся тільки,
    щоб у небезпечних спокусах я не перестала Тебе взивати і через те сама не спричинила своєї загибелі.
    Прошу Тебе, отже, й всім серцем благаю , щоб у всіх підступах пекла я завжди шукала у Тебе захисту і
    кликала: Маріє, рятуй мене! Мати Неустанної Помочі, не дозволь, щоб я втратила Бога...Амінь!

    АКТ ОСОБИСТОГО ВІДДАННЯ СЕБЕ ПІД ОПІКУ МАТЕРІ БОЖОЇ:

    Мати Божа, Непорочна Маріє! Це я (ім'я) посвячую Тобі тіло і душу мою,
    всі молитви і терпіння, все, чим є і що посідаю. З бажанням у серці
    віддаюся Тобі в неволю любові. Залишаю Тобі право розпоряджатися мною
    для спасіння людей і допомоги Церкві, якої Ти є Матір'ю.
    З цього часу прагну все робити з Тобою, через Тебе і для Тебе!
    Перекрнана, що власними силами нічого не зможу змінити, а Ти можеш усе,
    що є волею Твого Сина, бо завжди перемагаєш. Вчини так, Царице Неба,
    опоро вірних, аби моя родина, парафія і вся Україна були правдивим
    Царством Твого Сина!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Hatawa

    Hatawa New Member

    підскажіть будь ласка молитви при вагітності
     
  4. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

  5. iranchuk

    iranchuk Active Member

    [​IMG]


    ДЕВ’ЯТНИЦІ ДО МАТЕРІ БОЖОЇ НЕУСТАННОЇ ПОМОЧІ


    День перший
    О Маріє, Мати Неустанної Помочі, з радістю звертаюся до Тебе. Дай мені відчути кожної миті та в будь-якому місці Твою неустанну поміч. Уділи мені Свого захисту у всіх моїх спокусах, упадках, слабкостях, а найбільше - у годині смерті.
    Прошу, вислухай і випроси мені те, чого благатиму Тебе під час цієї дев'ятниці...
    Амінь.
    Богородице Діво... (Зр.)
    [​IMG]
    День другий
    О Маріє, Мати Божа і моя Матір, Ти після Ісуса - єдине моє прибіжище. До Твого серця завжди приношу свої молитви. О Маріє! Прагну постійно призивати Тебе! Дай мені Твоєї любові, завзятості у спасінні душ, запоруки у пожертвуваннях для Ісуса.
    Амінь
    Богородице Діво... (Зр.)
    [​IMG]
    День третій
    Царице моя! Змилосердися над Твоїм марнотратним дитям. Мати моя! Вислухай мольби дитини Твоєї. Серце моє облегшується, коли розказую Тобі про свою крайню біду.
    Чудо Тобі здійснити легко. Прошу Тебе: вчини його для мене, і нехай у цьому завдячую Твоєму Непорочному Серцю! Зроби так, щоб я став справжнім християнином і витривалим у доброму!
    Амінь
    Богородице Діво... (Зр.)
    [​IMG]
    День четвертий
    О Маріє! Душа моя, охоплена темрявою смерті, зависла над пропастю й кличе: "Почуй мої мольби, вислухай мої сумніві/'. Ти - бо, моя Мати, завжди була щедрою на Свої ласки. Тож, не покидай мене в самотності життя!
    Амінь
    Богородице Діво... (Зр.)
    [​IMG]
    День п'ятий
    О Найсвятіша Діво! Душа моя надіється на Тебе, і ніщо мого довір'я до Тебе не похитає, бо Його джерелом є Твоє милосердя. Нехай усі дні свого життя, а особливо в годині смерті, збережу довіру до Тебе!
    Амінь
    Богородице Діво... (Зр.)
    [​IMG]
    День шостий
    Царице моя! Припадаю до стіп Твоїх і виявляю всі потреби життя мого, побоювання на годину смерті, неустанну поміч у всіх моїх нуждах. О Мати моя! Благаю, нехай просьби мої дійдуть до Тебе, а Ти - вислухай їх ласкаво.
    Амінь
    Богородице Діво... (Зр.)
    [​IMG]
    День сьомий
    Душа моя переповнена слабкістю і нуждою. Ти - єдина, о Мати моя, до кого можу звернути свої очі і руки з мольбою й віддатися Твоїй опіці. Якщо Ти підтримуєш мене, то більше не буду ганьбитися своєї невірності, а неприятель моєї душі не зможе більше насміхатися з моїх марних зусиль. Жертвую і віддаю Тобі душу, тіло, серце і життя моє.
    Амінь
    Богородице Діво... (Зр.)

    [​IMG]
    День восьмий
    О Маріє! Нехай святе Ім'я Твоє буде завжди на моїх устах. У спокусах, сумнівах, у різних потребах, нехай пам'ять і любов Твоя мене потішає і замінює пусті розваги світу, щоб я завжди працював і терпів для Тебе.
    Амінь
    Богородице Діво... (Зр.)

    [​IMG]
    День дев'ятий
    О Мати Неустанної Помочі! В цей останній день дев'ятниці благослови дитя Твоє; благослови серце моє і душу, як Тебе завжди Бог благословив і вчинив благословенною .Благословенна Ти між жінками. Бо маю велику надію: коли благословитимеш мене в цьому житті, моя дорога Матір, буду поблагословлений і після смерті у хвалі вічній.
    Амінь
    Богородице Діво... (Зр.)
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    ДЕНЬ ПЕРШИЙ
    О Діво Неустанної Помочі, найсолодша Мати моя, у покорі схиляюся перед Твоїм святим образом і з дитячою простотою та довір'ям приходжу виявити Тобі мої сумніви, просити про Твоє заступництво й благати Тебе, щоби не відмовила мені в Неустанній Святій Помочі. Випрошую особисті ласки тим, які до Тебе прибігають, і благаю Тебе: зверни на мене свої милосердні очі.
    Я не гідний(а), щоби Ти мене вислухала, але маю надію на Твоє милосердя, яке набагато перевищує мою убогість. Благаю Тебе про уділеная мені ласки Неустанної Помочі під час дев'ятниці (сказати намірення своєї дев'ятниці).
    Непорочна Діво, Мити Божа і наша добра Матір, молися за нас до Ісуса.
    [​IMG]
    ДЕНЬ ДРУГИЙ
    О Мати Неустанної Помочі, улюблена Найсвятіша Царице, Милосердна Діво, що завжди з милосердям ставишся до покірних і сумних, дозволь вислухати просьби, які зі всією довірою Тобі поручаю. О Мати, Ти бачиш мою боротьбу, терпіння, труднощі й потреби, тому благаю Тебе: май милосердя наді мною, заступайся за мене, нехай Твоя Неустанна Поміч зав¬жди буде зі мною, щоби мене підтримувати, зміцню¬вати, провадити. Будь моєю потіхою в годині небезпеки, просвічуй мене у сумнівах, охорони перед неприятелем моїм. О моя кохана Мати, дай мені Твоєї неустанної присутності в кожній годині дня і ночі та вчини так, щоби любив Ісуса, Твого Господнього Сина понад усе, а також Тебе, Мати Непорочна, і служив Тобі з любові, і був вірним аж до останнього подиху.
    Непорочна Діво, Мати Божа і наша Добра Матір, молися за нас до Ісуса.
    [​IMG]
    ДЕНЬ ТРЕТІЙ
    О Найсвятіша Царице Неустанної Помочі, як же люблю я вдивлятися в Твій святий образ. Твій чуйний і милосердний погляд знайшов дорогу до мого серця. З дитячою довірою надіюся на все при Твоїм по¬середництві і Твоїй любові, приходжу до Тебе зі своїми клопотами та радощами, побоюваннями й тривогами, побажаннями й прагненнями.
    О Мати, вислухай мене, візьми участь у всьому, що поглинає моє серце, розворуш усе для більшого мого добра, бо Ти є сильна й добра.
    Не відведу погляду від Твого чудового образу до тих пір, поки не звернеш Своєї уваги на мене. Не перестану Тебе взивати, поки мені не скажеш: „Зрозуміла тебе, моя Неустанна Поміч завжди з тобою, будь щасливий і утішений".
    О Страждальна Мати, май милосердя до тих, хто плаче.
    Мати Неустанного Порятунку, заступайся за нас.
    [​IMG]
    ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ
    О Діво Найсвятіша, так милосердна й жаліслива. О Мати Неустанної Помочі християн, сповнена доброти і благодаті. Коли Ти з Ісусом жила в Назареті, Він був Тобі послушний. Чи може відмовити Тобі в чомусь, коли разом знаходитесь у Царстві Небесному? Ні, Він не може Тебе не послухати, бо Ти — джерело його Ласк. Він поручив Тобі місію допомоги опущеним, розради плачучим, єднання грішників з Богом. О Мати, не забувай, що Ти є всесильною, Благаючою, що Ти—Матір милосердя. Зворушся моїми смутками, проханнями та сльозами. О Мати Неустанної Помочі, виконай мої благання!
    Прошу Тебе, дай мені зрозуміти, скільки в Тобі сили. Мати Божа Неустанної Помочі.
    Діво Непорочна, Мати Божа і наша добра Матір, молися за нас до Ісуса.
    [​IMG]
    ДЕНЬ П'ЯТИЙ
    О Діво Неустанної Помочі! Скільки радості, довір'я і потіхи відчуваю, промовляючи Твоє Ім'я. Щасливий той, хто Тебе любить, щасливий той, хто до Тебе взиває! Чим більше прошу, тим сильніше усвідомлюю, як моє серце наповнюється надією на вислухання й отримання ласк від Найсвятішого Серця Твого Сина, про які Його благаю. Кохана Мати, опоро моя і надіє, укріпи мою віру в Тебе, у Твої ласки, які збільшують довір'я і любов до Тебе. О Найсвятіша Діво Неустанної Помочі, люблю Тебе всією душею. Вчини так, щоб моя любов до Тебе ніколи не згасала, а ласки Твої вели мене до ще більшої любові до Тебе.
    Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молися за нас до ісуса!
    [​IMG]
    ДЕНЬ ШОСТИЙ
    О Найсвятіша Діво Неустанної Помочі! Ти — єдиний притулок для грішників, потіха — зажуреним, надія — безнадійним. Коли навколо мене туманно й похмуро, коли всі покидають мене, тоді вдивляюсь у достойне Твоє Лице, підіймаю свої засмучені очі до Твого образу й бачу крізь сльози Твій співчутливий погляд, звернений і ніби промовляючий до мене: „Не втрачай відваги й надії, Я — з тобою!"
    О Мати! Не покидай мене ніколи. О Найсвятіша Діво Неустанної Помочі! З глибини душі кличу Тебе: прийди до мене з порятунком, вислухай мої просьби, звертаючись до Ісуса Христа!
    Діво Непорочна, Мати Божа і наша добра Матір, молися за нас до Ісуса.
    [​IMG]
    ДЕНЬ СЬОМИЙ
    Царице Ангелів і вибраних. Усі ці звертання говорять мені про те, що необхідно Тебе наслідувати, бажаючи дійти до неба. Ти — Провідниця, яка постійно направляє вірних слуг і дітей Своїх до Ісуса Христа. Благаю Тебе: заведи мене до того небесного дому й зроби так, щоб я завжди ступав тією дорогою, яка веде до нього. О Маріє, знаєш, як я потребую Твоєї Неустанної Помочі, бо журба моя — велика, перешкоди — багаточисельні, стежки — кам'янисті, а колючки життя — нестерпні. Провадь мене, чувай наді мною постійно, щоб не зійшов(ла) я з дороги, яка веде до вічного щастя.
    Діво Непорочна, Мати Божа і наша добра Матір, молися за нас до Ісуса.
    [​IMG]
    ДЕНЬ ВОСЬМИЙ
    О Найсвятіша Діво Неустанної Помочі, не перестану Тебе просити й довіряти Тобі. Ти—ранкова Зоря, яка веде до Ісуса. Ти освічуєш мій шлях посеред темної ночі. О Маріє, Мати моя, освічуй мене щораз більше. Нехай Твоє проміння осушить мої сльози й розігріє виснажене хворобою серце. О Мати, оживи мою відвагу, зміцни мої добрі постанови і вчини так, аби узгоджував(ла) свою волю з Божою, не лякаючись того, що мене чекає. Навчи мене впокоритися Божій волі у випробуваннях, а Твоя Неустанна Поміч нехай підтримує мене згідно з Божою волею. О Маріє, май милосердя і наді мною, будь Охоронцем і моєї віри, надії й любові, тримай мене завжди під своєю опікою.
    Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молися за нас до ісуса.
    [​IMG]
    ДЕНЬ ДЕВ'ЯТИЙ
    О Найсвятіша Мати, Діво Неустанної Помочі! Чи вислухаєш мої благання за всі дні дев'ятниці? Звертаюся до Тебе з безмежною довірою, прошу Тебе, щоб доброта й милосердя Твої були для мене невичерпними! Ти бачиш і знаєш краще, що мені потрібно для вічного щастя, для відпущення гріхів. О Мати, все віддаю у Твої руки. Надіюся, що Твоє серце не залишиться байдужим до моїх просьб. Якщо не уділиш мені тепер ласки, про яку Тебе нині прошу, то дай мені ту, котра для мене є найціннішою. О Маріє, Мати моя,
    будь благословенна і улюблена навіки! Нехай вічна вдячність моя буде з Тобою! Прошу Тебе: не обмежуй свого милосердя, уділи його всім, хто мені дорогий і близький. Благослови мене, благослови тих, яких люблю! Дай нам усім ласки витривання в доброму, ласки любові, оглядання і прослави упродовж цілої вічності Твого Божого Сина і Твоєї слави!
    Непорочна Діво, Мати Божа і наша добра Матір, молися за нас до Ісуса.
    Амінь



    --- дописи об"єднано, 5 Липень 2016 ---
    Дуже мені ця дев'ятниця допомогла. На 4 день знайшла хорошу роботу,яку довший час немогла знайти. Тепер постійно молюся.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, як молитися за здоров"я. Чи є якась особлива молитва, чи Отче наш і далі своїми словами? Дякую.
     
  7. Merry

    Merry Well-Known Member

    Може хтось знає розклад богослужіннь на сьогодні в храмі Ольги та Єлизаветти? Дякую!
     
  8. Diana

    Diana мрійниця

    не знаю чи цілом в тему, але хочу порадити всім церкву у м. Бориславі.
    У Бориславській церкві св. Анни зберігається понад півтисячі мощів різних святих. Наразі ж для загального огляду виставлено 187 реліквій, а найціннішу можна побачити переважно на великі свята чи коли до церкви приводять важкохворих — це мощовик, де зібрані 54 реліквії, пов’язані із життям Ісуса Христа. Подібної святині нема більше ніде у світі, вважають в цій громаді.

    Були минулих вихідних, дуже сподобалося. У суботу там правлять службу на оздоровлення та молитви до святих.
    Зі слів священника, вже зареєстровано 22 зцілення онкохворих.
    Знаю особисто про зцілення дуже хворої дитини, де до мощів прикладали маєчку, а потім дитина у ній спала та зцілилася.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  9. iranchuk

    iranchuk Active Member

    Молитва подяки за отримані ласки
    Господи Святий, Отче Всемогутній, Предвічний Боже, від Якого походить всякий дар довершений і всяке правдиве добро! Дякую Тобі за всі Твої добродійства, яких так багато подарував Ти мені, грішному, недосконалому і недостойному, та сердечно молюся до Тебе: позаяк тепер Ти милостиво вислухав мої молитви і виявив до мене Свою доброту, ласку і любов, так і назавжди виконуй мої добрі прохання і виявляй через мене велику Милість Твою до мого оточення та інших людей. Бо Ти - Щедрий і Чоловіколюбний Бог є, і я Тобі славу возсилаю - Отцю, і Сину, і Святому Духові, сьогодні, і повсякчас, і на віки вічні. Амінь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    Молитва до свв. мчч. Адріана та Наталії
    О, священна паро, святі мученики Христові Адріане і Наталіє, блаженне подружжя та хоробрі страждальці! Почуйте нас, що зі сльозами молимось до вас, і пошліть нам усе, що корисне для душ і тіл наших. Моліть Христа! Бога, щоб Він помилував нас і вчинив нам за милістю Своєю, щоб ми не загинули у гріхах наших.

    О, святі мученики! Прийміть голос моління нашого і визволіть нас молитвами вашими від голоду, згуби, землетрусу, потопу, вогню, меча, нападу чужинців та міжусобиці, від несподіваної смерті та всякої біди, смутку та хвороби. Щоб нині ми, зміцнені вашими молитвами та заступництвом, прославляли Господа Ісуса Христа. Йому ж належить всяка слава, честь та поклоніння з Безпочатковим Його Отцем і Пресвятим Духом на віки віків. Амінь.
     
  11. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    МОЛИТВА ДО СВ. МУЧ. НАТАЛІЇ.

    Дай нам, Боже, щоб молитвами Святої Мучениці Наталії

    наш нарід жив у справедливості й любові.

    Свята Наталіє, молися за нас і за спасіння душ наших.

    Амінь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    Допомога в дорозі.
    Молитви для водіїв транспортних засобів та подорожуючих знадобляться в дорозі та захистять Вас від неприємних випадків.
    Божественні сили завжди готові прийти на допомогу тим, хто про неї просить. Дорога є місцем підвищеної небезпеки. Щоб з водієм і пасажирами нічого не трапилося, існує спеціальна «Молитва водія».
    Вона являє собою звернення до Господа з проханням захистити людей, що знаходяться в дорозі. «Молитва водія» допоможе мандрівникам в поїзді і в літаку . Вбереже водія і пасажирів.
    Перед тим як сісти в транспортний засіб, слід осінитити себе хресним знаменням. Слід попросити у Господа дозвіл на поїздку. Для цього необхідно вимовити: «Господи, благослови». Тепер можна вимовити слова молитви водія.
    Після завершення поїздки водієві слід знову осінитити себе хресним знаменням і вознести подяку Господу за успішне завершення подорожі: «Слава Богу за все!»
    Молитва водія.
    Владико, Господи Боже наш, вислухай молитву мою, яку сьогодні Тобі приношу, і правицею Твоєю Святою благослови автомобіль цей, пішли Твоїх Ангелів Хоронителів, щоб усі, що схочуть на ньому подорожувати, були збереженими і захищеними від усіляких злих випадків. "Отче наш ...", "Богородице Діво...", "Слава і нині..."
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

  14. ARSLANA

    ARSLANA ПорЄдна чувиха )))

    [​IMG]
    ІСУСЕ, довіряю ТОБІ !

    КОРОНКА ДО БОЖОГО МИЛОСЕРДЯ

    Вона читається на звичайному розарії таким чином:

    Введення:

    Отче наш...

    Радуйся, Маріє...

    Вірую в Бога...

    На великих зернятках:

    Передвічний Отче! Жертвую Тобі Тіло й Кров, Душу й Божество улюбленого Твого Сина, Господа нашого Ісуса Христа, на вблагання за гріхи наші та всього світу.

    На малих зернятках 10 разів:

    Заради Його тяжких страждань будь милосердний до нас та всього світу.

    Закінчення:

    Святий Боже, Святий Кріпкий, Святий Безсмертний! Помилуй нас та весь світ (3 рази).

    Крове і Водо, що витекли із Серця Ісусового, як струмінь милосердя для нас! Я довіряю Вам!
     
    Останнє редагування: 19 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  15. iranchuk

    iranchuk Active Member

    [​IMG]
    Чудотворна ікона Божої Матері «Скоропослушниця»

    Молитва перша


    О Пресвятая Діво, Мати Господа вишнього, скоропослушна заступнице всіх, що до Тебе з вірою приходять! Споглянь з висоти небесної величі Твоєї на нас, недостойних, що припадаємо до святої ікони Твоєї, вислухай скоро смиренну молитву нас, грішних, і принеси її до Сина Твого, вмоли Його, щоб осяяв душі наші, мороком покриті, світлом Божественної благодаті Своєї і очистив розум наш від помислів суєтних, нехай заспокоїть і зцілить страждаючі від ран серця наші, нехай напоумить нас на добрі діла і укріпить трудитися перед Ним зі страхом, нехай простить все, що вчинили злого, нехай визволить від вічних мук і не позбавить небесного Свого царства.

    О Преблагословенная Богородице! Ти зволила назватися в образі Твоєму Скоропослушницею, і зволила всім приходити до Тебе з вірою, не зневаж нас, опечалених, і не попусти загинути нам в безодні гріхів наших, на Тебе після Бога всі ми уповаємо і надіємося на спасіння, і під Твій Покров і Заступництво вручаємо себе на віки віків. Амінь!

    Молитва друга

    Преблагословенная Владичице, Приснодіво Богородице, Бога Слова більше за всяке слово на спасіння наше породила, і благодать Його більше за всіх сповна прийняла, море з’явила Божественних дарів і чудес, Ти є вічнотекуча річко, що виливає благість всім, які з вірою до Тебе звертаються! До чудотворної Твоєї ікони припадаючи, молимось Тобі, всещедрій Матері чоловіколюбного Владики, вилий на нас велику милість Твою і прохання наші, що приносимо Тобі, Скоропослушниці, швидко до виконання всі приведи, щоб на користь та втіху і на спасіння кожному були. Відвідай, Преблагая, рабів Твоїх благодаттю Твоєю, подай немічним зцілення і здоров’я, тих хто хвилюється – тишу, ув’язненим – волю, і всіх, що від різноманітних хвороб страждають – заспокій. Визволи, Всемилостива Владичице, всяке місто і країну від голоду, пошесті згубної, землетрусу, потопу, вогню, меча та іншої кари тимчасової й вічної, материнською Твоєю сміливістю відвертаючи гнів Божий. Також від душевного розслаблення, пристрастей і гріхопадіння визволи рабів Твоїх, щоб без першкод у всякому благочесті проживши у цьому житті земному, в майбутньому вічних благ сподобились благодаттю і чоловіколюбством Сина Твого і Бога, йому ж подобає всяка слава, честь і поклоніння з Безначальним Його Отцем і Пресвятим Духом, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. ARSLANA

    ARSLANA ПорЄдна чувиха )))

    [​IMG]


    8 грудня з 12-ї до 13-ї – Година ласк

    У церковці міста Монтіхіарі (Італія) від 24 листопада до 8 грудня 1947 року одинадцять разів появлялася Пречиста Діва Марія сестрі-монахині Пєріні.
    Під час цих об’явлень Пресвята Богородиця сказала, що хоче бути знана у світі як «Містична Рожа», а також запевнила, що випросила у Свого Сина Ісуса Христа, щоб кожного року 8 грудня з 12 – 13 години була Година ласк.
    Марія пообіцяла, що багато духовних ласк і фізичних благословень та оздоровлень одержать ті, які безперервно будуть молитися цієї години. «Мій Божественний Син покаже стільки Свого безмірного Милосердя, скільки люди будуть молитися і просити. Під час цієї Години ласк найбільш затверділі грішники будуть торкнені ласками від Бога». Мати Божа пообіцяла, що навіть неможливі випадки будуть вислухані, якщо на те буде Воля Отця Небесного.
    Молитва має тривати 8 грудня з 12 до 13 години без перерви чи відволікання. В цей час не треба відповідати на телефонні дзвінки і не відчиняти дверей, бо це – перешкода молитві. Ці справи можуть почекати. Віддаймо хоч одну годину Господові, не зважаючи на наші клопоти, а доручімо їх всіх Йому у молитві. У цю годину можна випросити все для себе, для родини, для України і для цілого світу.
    На початок треба помолитися 3 рази 50-й псалом «Помилуй мене, Боже» із розпростертими угору руками як покута і винагородження, а решту часу можна молитися Вервицю чи інші молитви. Обов’язково випрошувати ласк для себе, своєї родини, парафії, держави і для всього людства.
    Це – особливий час, коли Господь хоче обдарувати нас, а через нашу молитву і все людство потрібними ласками. Так багато людей чекає на нашу молитву. Скористаймо з цього часу, поможімо через молитву тим бідним душам, які ще не пізнали Божу любов і є далекі від Нього, наблизитись і бути з Ним навіки. У цю годину океан Божого Милосердя і ласк відкритий для кожного, хто буде просити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. LannaS

    LannaS Member

    Доброго вечора, дівчатка.
    (не)Випадково натрапила на цю тему. Колись давно (років 3 тому) я вже переглядала цю тему і читала молитви тут надіслані, но якось все не могла зібратись. Згодом час на них сам мене знайшов.
    Хочу з Вами також поділитись своїми "свідоцтвами" (swiadectwami) та заохотити всіх тих, хто сумнівався в молитві, а також поділитися чудесними молитвами, котрі стануть в помочі усім.

    Свого часу почала молитися до Святого Йосифа, тоді мені здавалося, що все безнадійно і вже нічого не складеться, але коли я почала молитви до Святого Йосифа, то душа переповнилася такою ніжністю до Нього, що молитва перетворилася на потік душі і легкість. На наступний або через два дні ситуація абсолютно "перевернулась" не до людського зрозуміння. Тобто так швидко молитва почала діяти. Я тоді ще більше віддалася Богові, з такою ніжністю, легкістю, довірою. За останні 2-3 роки ситуацій у яких Святий Йосиф мене рятував було дуже багато (і завжди він вислуховував і допомагав). Я би назвала його "Швидка Небесна Допомога".

    Є така новенна (дев"ятниця) "До матері Божої, котра розв"язує вузли". Що таке вузли: це усі ті проблеми, з якими ми дуже часто живемо роками і не знаємо, як вирішити їх: «вузли» сімейних суперечок, нерозуміння між батьками і дітьми, недостаток поваги, насилля; «вузли» прикрості в подружжі, недостаток миру і радості в родині; «вузли» неспокою; «вузли» розпачу подружньої пари, що розлучується; «вузли» роз’єднання сім’ї; біль за дитину-наркомана, за хвору дитину, за дитину, яка пішла з дому або відвернулась від Бога; «вузли» алкоголізму та інших наших вад або вад людей, яких ми любимо; «вузли» причиненного болю іншим людям; «вузли» образ, які нас болісно турбують; «вузли» почуття вини, аборту, невиліковуємих хвороб, депресії, безробіття, страху, самотності… «вузли» недовіри, пихи, усіх наших гріхів, а також усі інші вузли, котрі нас "зневолюють", змушують нас до смутку, депресій, відчаю і т.д. Одним словом - це вузли. Ось тут є (розарій - це вервиця) як молитися - ДЕВ’ЯТНИЦЯ ДО ДІВИ МАРІЇ, ЯКА РОЗВ’ЯЗУЄ ВУЗЛИ Молітся щиро до Матінки Божої, Ісус коли вмирав на хресті вказав Марії "Це є син Твій" (вказавши на свого учня) - тим самим зробивши Марію матінкою усього світу. Марія обов"язково розв"яже кожен Ваш життєвий вузол.

    Одне з моїх найулюбленіших - це молитви до св. Йосифа. Святий Йосиф - це обручник Пречистої Діви Марії, але окрім того - він ще і Прекрасний Батько і той, хто виховував Ісусика. Він також є покровителем праці (Він був добрим теслею)(завдяки ньому я вимолила собі чудову роботу, про яку тільки могла мріяти) - а також покровитель чоловіків. До нього потрібно молитись для того аби він став Вашим покровителем у пошуках доброго чоловіка, той, котрий скерує на добру дорогу або коли у Вас якісь суперечки у стосунках чи просто труднощі чи проблеми - аби святий Йосиф своєю молитвою поспішив Вам на допомогу, аби Він молився за Вашого обранця, керував його своєю молитвою на добру дорогу. Одним словом, Святий Йосиф - це такий добрий Хресний Тато (я його так називаю), до якого завжди можна притулитись [​IMG]:) Він для мене - такий теплий, ніжний батько, котрий завжди (!!!) приходив і приходить на поміч, в якій би я ситуації не перебувала. Ділюсь з Вами чудесними до нього молитвами: спочатку, я починала до нього молитись так: Господи Боже, Ти від віків вибрав і вдостоїв Святого Йосифа, щоб служив Він Єдинородному Сину Твоєму і матері Його, та щоб міг зватися Обручником пресвятої Діви й Опікуном Слова Божого, просимо Тебе на заслуги Ісуса і Марії, подай нам ласку, щоб ми стали гідними Його опіки, а в небі ж радіти Його заступництвом навіки! Амінь а далі цими молитвами до Нього: - МОЛИТВИ ДО СВ. ЙОСИФА
    Свята Тереза казала: "О бідні грішники, яка б не була Ваша потреба, зверніться до Святого Йосифа з цим, ще такого не було, щоб він не вислухав".

    Є ще одна чудова річ - це коронка до Божого Милосердя. Це молитва, яку об"явив Ісус Блаженній сестрі Фаустині Ковальській. Тут є історія та молитва коронки МОЛИТВА - Вервиці до Божого Милосердя Оригінальна ікона Милосердного Ісуса знаходиться в Кракові в Lagiewnikach. Тут Transmisja on-line | Miłosierdzie Boże - Św. Siostra Faustyna - Dzienniczek - Jezu, ufam Tobie - ZMBM є онлайн-камера до санктуарію Божого Милосердя в Lagiewnikach у Кракові з іконою - де можна молитися до цієї ікони (камера на неї як раз спрямована) і послухати онлайн служби.
    Моліться цією чудовою молитвою кожного дня о 15.00 - отримаєте надзвичайні ласки. Знаю особисто приклади - яких люди дознавали ласк у своєму житті опираючись на цю коронку до Божого Милосердя і щоденно молячись нею для себе і за інших.

    Ще додам одну дуже сильну і коротку молитву, котра допомагає, коли все падає з рук і потрібно терміново підтримки. Вона коротенька. Не знайшла її на українській мові, є на польській, але в українському перекладі, вона звучатиме так: "Niech będzie wola Twoja. Jezu, ufam Tobie. Jezu, Ty się tym zajmij''. "Нехай буде воля Твоя. Ісусе, я довіряю Тобі. Ісусе, займись цим (Ісусе, прийди, візьмись за це). Тут є оригінал на польській - Wysłuchiwana, skuteczna modlitwa. Jezu, Ty się tym zajmij.

    Новенна Помпеянська - Помпейська новенна Це 54 дні в молитві таємницями вервиці. Це дуже сильна річ. Нею можна молитися в якомусь намірі, проханні. Будьте готові, що Ваше життя може змінитися за ці дні, посипатись. Просто довіртесь Господу. Так повинно бути. Сама назва свідчить про те, що Ви будете своїми молитвами "стукати в Помпеї". Тому віддайте усе Марії, бо через неї усе почалось. Вона занесе Ваші прохання до Господа і випросить для Вас усі необхідні ласки.

    І останнє, пам"ятайте (завжди):

    "Бо для Бога немає неможливої жодної речі" (Луки 1:37).
    Коли по-людськи справи, проблеми здаються не до розв"язання і по людськи здаються неможливими - то просто довіртесь (вірте до самого кінця), що у Господа немає абсолютно нічого неможливого.

    "Просіть і буде Вам дано" (Матвія, розділ 7).

    "Хай Господь буде розкіш твоя, і Він сповнить тобі твого серця бажання" (Псалм 36)

    і для мотивації: "Не молись якщо чекати не вмієш" (Ян Твардовський) :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 5
  18. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @LannaS це все звісно дуже гарно і чудово. І я теж маю багато випадків коли мої молитви були вислухані і я отримала те, про що просила. Але дуже важко коли ти молишся роками, і знаєш та відчуваєш, що тобі це потрібно і це буде на добре, але відповіді немає. І з'являється велике розчарування і внутрішня пустота, бо вже не маєш сили молитися, бо і так вже дуже багато молитов було і багато зусиль докладено. Але досі безуспішно. Що тоді?
     
  19. LannaS

    LannaS Member

    Віддати все у руки Господа - бо Він єдиний знає, що для Вас найкраще і що для Вас дійсно потрібне, покластися просто на Нього. А це найкраще, що може бути, віддати все те, що Вас турбує у руки Марії та Ісуса і повністю довіритись. Молитва не повинна бути стурбована, з переживаннями, з тремтінням на серці - а вона повинна бути легкістю. Вона повинна бути щоденною подякою. Є чудові слова Ісуса до одного італійського священника Доліндо Руотоло "Не будьте як хворі, які просять лікаря про лікування, але самі його йому і нашіптують, яким повинно бути те лікування. Не чиніть так, але моліться так як я Вас цього навчив в молитві "Отче Наш": "Нехай святиться Твоє ім"я" - означає "будь похвалений в тій моїй потребі", "Нехай прийде царство Твоє" - означає "Нехай все причиняється до слави царства Твого у нас і у цілому світі", "Нехай Буде Воля Твоя як на небі так і на землі" - "означає: Ти вирішуй у тій потребі, вчини те, що Ти вважаєш є кращим для нашого та вічного життя". Якщо Ви справді скажете "Нехай Буде Воля Твоя. Ісусе, займись цим" - "Я прийду з цілею своєю міццю і розв"яжу найважчі ситуації".
    Розчарування і врутрішня пустота - це все від злого (бо Господь ніколи не буде "знеохочувати" до того, щоб не молитись), а він (злий) завжди чатує, що всіяти у душу неспокій.
    Додавайте завжди до кожної молитви "Якщо це не суперечить Твоїй волі, Господи". "Нехай буде Твоя, а не моя воля". Старайтеся розпізнати Його, а не Вашу волю. Не зневіряйтеся і не падайте духом. Перегляньте при можливості фільм "Full of Grace" - фільм про Марію, це час після воскресіння Ісуса, коли вона бачилася з апостолами, котрі також падали духом, бо люди не вірили у воскресіння Ісуса. Марія тоді промовила до Петра "А пам"ятаєте, коли Ісус тут проходив 10 років тому з тлумами людей, то люди старалися хоча б доторкнутися до Його тіні - аби бути виздоровленим... А зараз їм і надалі потрібен знак".
    Просто довіртесь Йому, це є найсолодше, що може бути - віддати як дитя свій тягар, свої проблеми своєму Батькові.
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. crissola

    crissola Well-Known Member

    Не один раз святий отець Шербель мені допомагав. Мене вразило життя праведника і те, які речі відбувались з ним після смерті. Варто почитати про це. Вірте, і Він обов' язково донесе Вашу молитву до Господа!

    Молитва до Бога на оздоровлення душі і тіла за допомогою св. Шарбеля

    О Святий, Великий Божий Угоднику - Отче Шарбелю. Ти всеціло віддав своє Серце, свою Душу в руки Пресвятій Діві Марії, Богородиці, а Діва Марія віддала їх Возлюбленому Своєму Синові, Господу Ісусу Христу, нашому Спасителю. Так забраний з цього земного світу, будучи на землі, ти вже жив з Ангелами на Небесах. Жив ти в пустині щоб пустинником назватися, але пустинником був ти тільки для людей, бо щоденно ти приймав Господа Ісуса Христа в Пресвятій Тайні Євхаристії і з Ним ти розмовляв, жив Ним, тішився Ним…

    Ще за життя ти був обдарований дарами оздоровлення, зцілення хворих людей від тяжких недуг, а після смерті гріб твій яснів надземною ясністю і оздоровляв всіх, хто до тебе приходив протягом сорока днів. Ти оздоровляєш всіх і сьогодні, хто щирим серцем, з любов’ю приходять до тебе і гаряче просить, молить тебе.

    Допоможи і мені Владико, любий Отче Шарбелю, щиро прошу, благаю оздорови, зціли мене від тяжкої недуги, біди (висловити прохання), а я буду вдячний (-а) тобі, буду славити Ім’я твоє Святе, Ім’я чесне і всеціло віддане Богові на службу, буду всім розказувати про твоє Милосердя, про твою любов, співчуття до віх недужих, страждущих, а особливо до важко хворих, немічних людей.

    Господи, Ти надихнув Святого Шарбеля до святості, до вірності Богові, дай йому Ласку: силу оздоровляти, зціляти людей із тяжких недуг оберігати від нещастя. Господи дай мені любити, служити Тобі так , як служив Тобі Отець Шарбель. Допоможи мені Боже за заступництвом Отця Шарбеля, бути оздоровленим (-ою) і співати Тобі гімн Подяки через все моє життя і навіки вічні Амінь.

    "Отче наш ...", "Богородице Діво...", "Слава і нині..." (по 5 раз).

    Молитва читається 40 днів.

     
    • Подобається Подобається x 3