Молочні зубчики

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 17 Грудень 2008.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Може бути. В нас ця одиничка, яка потім на третину покрошилася, була відразу з дефектом. Але фактично 2 роки ми її не рухали.
    За лікаря не знаю. Малий ще трохи Ваш син. Добре би було, як Флешка робила, ходити, знайомитися, звикати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Мені одна пані доцент казала: "Та тримайте їй трохи руки, я ж навіть подивитися не можу")
     
  3. happy story

    happy story Well-Known Member

    У нас вже десять молочних зубів. Побачила в малої інтерес до чищення зубів, бере мою щітку, раз їй показала що з нею робити , тепер пробує чистити. Хочу купити їй зубну щітку і пасту. Яку потрібно брати?
     
  4. milema

    milema Active Member


    У нас теж погані верхні одинички, я побачили світло-коричневі плямки біля ясен, думала що наліт, пішли до стоматолога виявились карієс. Ходили в рікоту, дитину заговорили, в ротик позаглядали, зробили фторування. Сказали що не катастрофічно. Призначили мазати тус-мусом кожен вечір три місяці і потім знову огляд. Мажемо вже 2 міс. За цей час погіршення не замічаю і це мене дуже тішить, бо доця полікувати не дасть ніяк.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @milema от в нас коричневі полоски теж, але на середині зуба, вони в нас дуууже довго вилазили
     
  6. milema

    milema Active Member

    в нас зявились якось дуже швидко за один два дні, до того, правда, були світло-білі плямки, але я навіть не думала що це так карієс починається(((
     
  7. invisible

    invisible Well-Known Member

    Може хтось у курсі, якщо дитина має атопічний дерматит невизначеного походження, чи можна лікувати зубки з місцевою анастезією? Маємо найближчим часом пломбувати 2 зуби. Боюся робити анастезію, бо зараз має загострення АД. Але з іншого боку, якщо в процесі їй щось заболить, то вся наша адаптація до стоматолога може піти насмарку... Вона дууже чутлива до будь-якого дискомфорту.

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Наша атопік і не тільки і на днях їй опухло від зуба. Ніхто й братися не хотів за анастезію без аналізів. Чистили канали наживо. Зробили аналізи і на всі найпоширеніші анестетики різко негативно. Я до того, що радьтесь з лікарем, він повинен знати обов'язково про все, а там вирішить.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    алергопроби треба робити на ті всі обезболюючі
    на них у пересічної людини може бути алергія чи мало не анафілактичний шок, а в алергіка нормальна реакція
    тобто нема прямого звязку з АД, зараз багато діток направляють щоб підібрати анестезію
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Читаю укр.ресурси про сріблення зцьів і бачу, що досить негативне ставлення. А мені в Польщі два стоматолони кажуть, що саме це вихід для карієсу зубків. Ну бо лікувати не вдасться ніяк, фторування чомусь не розглядають. Я ще чекаю візити в стоматолога у Львові, бо маємо завтра їхати і в понеділок йти на візиту. Але цікаво почути ваші думки про то сріблення. Допоможе встримати карієс? Серце мені крається від самої думки, бо ж передні зубки і чорні? :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    ми сріблили верхні 1 і 2 в 3 роки, витримали час до 4, тобто виграли рік, щоб дитина подорослішала і дала нормально полікувати ті 1, двійки досі не лікували, і вони ще не вилетіли,
    тобто те сріблення нам допомогло, хоч
    вони довго чорні не були, те срібло проникло, куди йому було потрібно і зупинило процес псування, а залишки через деякий час відчистилися
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я колись(більше 10 р.) сріблила зубки малій, але то були задні, карієс зупинило, тому це дійсно вихід для маленької дитини, яка однозначно не дасть полікувати зубки. Правда зараз то не дуже актуально, бо поголовно пропонують загальне знечулення і роби що хочеш, та я категорично проти такого, до речі, моя лікар також. Ну звичайно кожен сам вирішує, що краще робити, та і обставини різні бувають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    ,,
    і наша лікарка проти, казала що це вихід якщо є 8-10 зубків в дуже поганому стані, тоді це ще хоч трошки виправдано, але завжди радить таки пробувати лікувати і домовлятися з дитиною,
    моя мала колись, як тільки починала лікар щось робити то відкривала ротик і починала плакати, а потім в процесі переставала і все давала зробити,
    і коли витягали нерв в одиничках також перетерпіла, а це процедура не найлегша
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Ari

    Ari Well-Known Member

    чи можна ще десь робити ті алергопроби окрім клініки на Ужгородській, і яка вартість?
     
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дівчата, де купляли остатньо тус мус по хорошій ціні? в неті або нема в наявності або якісь підозрілі продавці
    я беру в лікаря зазвичай, але тут маю ще замовлення від родичів/друзів, тому шукаю оптовіше
     
  16. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Нещодавно ми вперше були в стоматолога, де виявилося, що в мого синочка (1,9) карієс вже на восьми зубах. Сказала лікар, що потрібно лікувати під загальним наркозом, який триватиме біля години часу.
    Я шокована. Скажіть, чи хтось лікував зубки таким маленьким діткам? Я так розумію, що в такому віці альтернативи загальному наркозу немає? Але, можливо, можна почекати трохи з лікуванням - до віку, коли дитинка дозволить полікувати 1-2 зуби за раз? Чи це неможливо?
    А якщо наркоз - єдиний вихід - то в якій клініці найкраще це робити? Важливо, щоб і стоматолог, і анестезіолог були професіоналами.
    Ми були в клініці Заблоцького, там таке лікування коштує дуже дорого. Чи справді в них найкраще? Який лікар там хороший?
    Буду дуже вдячна за відповіді!
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ми лікували 4 зуба у віці 2 роки. Тримали силою. Пломбувати канали.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Все можливо, правда ми лікували в 3.5 р., полікували 6 зубів, за чотири прийоми. Трохи плакала, але рот тримала відкритий. Ніяких стресів не було, тільки вставала з крісла і зразу посміхалася. Мусите спробувати, можливо трошки почекайте з лікуванням, якщо ситуація не критична.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Даринка в 2 рочки вже мала 9 пломб, без сліз, без вмовлянь, без наркозів.
    Ромчик в 2 рочки лікований під наркозом. 17 пломб, половина каналів, передні повністю нарощені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @fantazerka про Заблоцьких слава ходить , що вони одразу наркоз впарюють. Мій чоловік з нашою стоматолог говорив, жартома питає може то до Заблоцьких піти, а вона на оо " так так, вам одразу наркоз і полікують". Попитайте, де є хороші стоматологи дитячі, може дівчата щось порадять? В нас карієс на передніх двох, наразі фторуємл, в Польщі була у кількох стоматологів, ніхто про наркоз не говорив
    --- дописи об"єднано, 5 Лютий 2017 ---
    А це не завеликий стрес для дитини? Це ж їй страшно як, а ще може й заболіти, а її силою тримають? :sad: Я свою на огляді чи фторування силою тримаю, алетце хвилинка і то стільки плачу і потім ще хвилин 10 заспокоюється
     
    • Подобається Подобається x 1