Молочні зубчики

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 17 Грудень 2008.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Треба вирішувати: тримати чи наркоз. Ми вибрали НЕ наркоз. Плакала десь перших хвилин 10 процедури, а потім заспокоїлась. Не боліло їй, бо коли сверлили, то навіть не рухалась (місцева анестезія була). Забула те все швидко, каже, що хоче ще до лікаря лікувати зубики. Ще й пам'ятає подарунок від лікаря. А тоді так, був страшний стрес.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    А як вам так вдалося? Дитина спокійно відкривала ротик і тримала відкритим, аж поки полікували зубчик? Мій малюк навіть не давав нормально оглянути стан зубів: плакав, виривався.
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Так. Сиділа і все давала лікувати.
    Маючи гіркий досвід з старшим, і помітивши перші зародки карієсу в меншої, ми почали ходити до лікаря в рочок просто побавитись. В рік і 3 вона вже давалась фторувати, а в рік і 9 вже спокійно давалась ставити пломби, сиділа з відкритим ротиком поки посушать лампою і т.д.
    А зараз їй вже цікаво коли ставлять кольорові пломби, вибирає розколірки і з радістю біжить до тьоті Іри.
     
    Останнє редагування: 5 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 3
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Хто що чув про пасту Biorepair Junior? :girl_flag_of_truce:Особливо цікавить думка тих, у кого діти мають проблеми з емаллю

    Я малому купила для різноманітності (перед тим мали Chicco, мені подобалася), а ця натуральна і відгуки непогані (але від дітей що мають не дуже проблемні зуби а у Влада гіпоплазія). Вже зараз вичитала що без фтору, а йому наче бажано з фтором, бо емаль слабка. Чи достатня буде мінералізація від неї чи краще замінити на якусь іншу?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    За фтор Віка не знаю) фтор ніби бореться з карієсом, але на емаль саму він не є добрий. Колись дівчата про це писали

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Якщо мінералізація то потрібен тус мус і ще від Роксу бачила і спеціальні гелі мінералізуючі

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Тус мус в мене лежить оно, вже, певно, прострочений :girl_in_dreams:- купила ще як Владу рік був, він категорично протестував, сплячому не виходило мазати і поки на ГВ був то щось я не придумала коли його втулити...
    нам про нього стоматолог казав, але я щось наразі ніяк не зберуся пошукати (казали наче на Котика - бічна Личаківської є магазин зі стомат.обладнанням, бо в неті щось теж поки не надибала, чи я якось не так по назві шукаю...)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Ми користувалися тус мусом 2 роки, і він був добрий, казав лікар що там нема як такого терміну. Правда я порушила якісь правила гігієни, то він дістав як спорчений присмак, викинула, куплятиму новий

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Та в неті купа Роксу і на всіх майже стійках з засобами для зубів, в КК, Вамі, Тц Роксолана, але через нет дешевше

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Погуглила. Нє, брешу, не рокс, а якесь Паро нам стоматолог рекомендувала і я його щось не знайшла. Ну і рокс той москальський - не хо...:girl_nea:
    --- дописи об"єднано, 5 Лютий 2017 ---
    Піду попробую, мо, і правда наш ще не скис :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    на Котика я не впевнена, що є магазин, часто там гуляю, не бачила ніколи. А от в мене на вулиці є такий. Вулиця Ніжинська - бічна Личаківської, напроти Лайфу і військової частини. Там невеликий мгазин, але вибір є. Погугліть телефон, спитайте чи є те, що вас цікавить. ТузМус там був у листопаді по 350 грн і інші схожі засоби є.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    мені здаєься що все-таки найоптимальніший варіант то Тус мус, хоч він і дорожчий, тому що там є кальцій фосфор, а є ще тус мус з фтором, якщо є потреба, тої ж фірми, трохи інакше називається, Мі Пасте чи якось так
    ті паро то простий фтор, і не такий вже дешевий... маю багато зауважень.. в деяких описах бачила обмеження з 6 років..доза фтору там просто гігантська
    12500 pmm при тому як в дитячих зубних пастах 500, і їх дозволяють коли дитина якісно полоще зуби і спльовує, без винятків на якусь забаву тіпа, ой я зїв пасту , фтор у великих кількостях шкідливий
    і в жодному описі я не бачила щоб фтор укріпляв емаль, бореться з карієом іто так... ну і раз при проблемах з емаллю потрібна боротьба з карієсом то може дійсно пасти з фтором дитячі чи гелі з меншим дозуванням
    Роксом я малому не мастила, бо там парабени є, але і ціна, як назло, хороша
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Наче наразі не дуже потрібна, просто емаль на всіх зубах дуже тонка і потрохи злазить...
    Ясно, буду тус мусом мастити. Сьогодні спробувала - на смак як жуйка, солодкий і трошечки солоний, значить ще годний виходить? добре що запитала бо я його вже рази 3 викинути збиралася :)
     
  14. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я по опису не підкажу, в себе просто відчула зміну в смаку
    не викидай такі речі, можна бло собі мастити, мені подобається емаль після них
     
  15. milema

    milema Active Member

    Дівчата, а скільки часу можна тус-мусом користуватись? требе робити перерву?
     
  16. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Тут думки стоматологів розходяться. Одні радять щопівроку робити перерву, а інші кажуть, що це без потреби, і користуватись можна постійно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Almariel то таким малим теж місцеву дають анастезію? Я не знала, ну то в такому випадку ясно, що краще потримати і полікувати
     
  18. milema

    milema Active Member

    Тут думки стоматологів розходяться. Одні радять щопівроку робити перерву, а інші кажуть, що це без потреби, і користуватись можна постійно.


    ясно, дякую...
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    нам стоматолог казав мастити постійно
    в неті бачила якось місяць через місяць, або 3-4 мастити і місяць перерви
    думаю тут залежить від проблеми
     
  20. milema

    milema Active Member

    дякую, підемо на консультацію