Молочні зубчики

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 17 Грудень 2008.

  1. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Дівчата, хто зустрічався з вдавленим у ясна зубом, що робили з тим? У мого Матвійка, напевно, таке... Спочатку думала, що зламав, коли впав і вдарився, а тепер додивились, що зубчик вліз у ясну. Завтра їдемо до стоматолога.
     
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Порадьте мені доброго і недорого дитячого стоматолога)
     
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Якими пастами користуються дітки 1,5 р.?
    Ми поки без пасти чистили, просто щіточкою свої 10 зубчиків, але педіатр порадив почати чистити з дитячою пастою. Малий точно ще не буде виплювувати, тож треба таку, щоб міг ковтати.
    Радили мені Chicco
    Чи є кращі?
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Мені подобалася (її часто радять стоматологи не лише для здорових зубів, а й нам для трохи проблемних), добре чистила, смак не був неприємним для дитини, склад, здається, теж досить непоганий. Зараз ми поміняли на іншу чисто "для розмаїття", наступного разу, певно, знов Чіко візьму :)
     
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Чула за Веладу хороші відгуки. Але багато хто радить давати пасту з 2х років.
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в мого була сильна алергія((
    він звісно алергік, але на інші пасти не було реакцій
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, чи користав хтось реміналізуючий гель ROCS?
    Отакий
    [​IMG]
    Я так розумію, що принцип той самий, що й у ТузМуса, але ціна приємніша. І що скажете про зубні пасти для малят від цього бренду. Варті уваги?
     
  8. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    поговоріть зі мною про ТУс-Мус. є два варіанти - польській і японський. Який краще? На японський зайшла гарну ціну, 340 грн. польські від 380. Є між ними різниця?
     
  9. Monada

    Monada Active Member

    Тус-мус виготовляє фірма GC.Це японська фірма.Так що не має бути різниці чи польська , чи японська.Склад має бути однаковий
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата розкажіть щось мені про ті жовті плямки на зубчиках. Хоч то більше не плямки, а ніби жовтий наліт. То означає, що почався руйнівний процес на зубчиках і діло йде до лікування чи як? В малого майже всі зубки в тому нальоті. І він ніяк не чиститься. То значить що незабаром то все перейде в дірочки чи той наліт може бути і надалі, але зубчик не руйнуватиметься? Його можна якось зняти профметодом?
     
  11. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    @Dominika, не знаю, які у Вас плямки. Але це може бути і наліт по типу "зубного каменю" як в дорослих. Якщо це так, то в дитячого стоматолога можна зробити гігієну, той наліт почистять. Але надалі необхідно гарно зубчики чистити. Добре, щоб Ви допомогали. Особливо задні зубки. В будь-якому разі покажіться лікарю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. jylanda

    jylanda занууууда

    Поговоріть зі мною... Малюк від вчорашнього обіду дуже марудний, засинає на хвилю на руках, будиться в плачі, просто дуже ридає зі слізками, навіть дуже їсти вчора не хотів. Ясна набрякші вже давно, думаю на зуби, бо як легенько торкаюся до ясен, то ніби заспокоюється, плюс гризе все що бачить. Як йому трохи помогти? Скільки часу може тривати такий період? Спить по 20 хвилин на руках, як кладу його на ліжко починає сильно плакати, сонне, вимучене дитя, про себе вже мовчу.
     
  13. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    якщо зуби, то може помажте чимось ясна щоб зняти біль
    поки зуби не вилізуть)
     
  14. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Підкажіть де у Львові купити тус мус?
     
  15. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Поговоріть зі мною про пасти.
    Елмекс, Чіко, це те що на слуху. Вони без фтору? На ксилітолі? Що не надто солодке аби малюк його не їв?

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
  16. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Користуюсь елмексом вже з двома дітьми підряд, + самі тепер його з чоловіком використовуємо. Звичайно кожному своя вікова категорія, менший 0-6 має, фторовмісна 500 одиниць, вона не є фруктова, але і не противна ментолова, малий із задоволенням нею чистить зубки. Старший має 6+ і ми дорослу. Я наразі задоволена нею.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @lovikyou ми маємо зубний гель дитячий від Веледи. Без фтору. Органічний. Через це й купили. Бо все б малюк ще не вміє полоскати рот і випльрвувати добре. А в звичайних пастах склад залишає бажати кращого. Може як підросте, то купимо якусь більш простішу, а поки так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    не дитяча Веледа з календулою дешевша трохи і навіть по складу краща.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. SofiaR

    SofiaR New Member

    А яка в сережньому ціна веледи так шоб орієнтуватись хочем попробувати

    Надіслано від мого SM-J510H, використовуючи Tapatalk
     
  20. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Дивилась на Кідстафі 85-130 за однаковий тюбик

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk