Молочні зубчики

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 17 Грудень 2008.

  1. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Клініка Зазадент). То я так написала незрозуміло (як говоримо, так і пишемо :girl_crazy:)
    Адреса: Кременецька 2, це бічна Антоновича, недалеко від будівлі Кінескопу.
     
  2. nuska

    nuska New Member

    Зрозуміло! І вони там йому наростили зубчики,чи просто запломбували?
     
  3. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Просто запломбували, підрівняли. На всю довжину зуба не нарощували. Сказали - можуть, але нема змісту, в дітей навантаження на передні велике (падають, товчуться, та й гризуть все підряд).. а сам зубчик маленький, може легко скришуватись... нема змісту мучити дитину.
    А я тоді й не настоювала. Можливо, зараз є інші міцніші препарати. Все-таки то було 5 років тому, в малого вже скоро ті передні випадати будуть)).
     
  4. ImplantDental

    ImplantDental New Member

    Звісно, що можна. У Львові є хороші дитячі стоматологи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. nuska

    nuska New Member

    Напишіть конкретніше хто візьметься?
     
  6. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну я в принципі, також знаю, і не раз чула від знайомих, але тут головний аспект на те, як зреагує дитина, хоча думаю і тут все буде в порядку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. ImplantDental

    ImplantDental New Member

    Добре, коли лікар знаходить підхід до кожного пацієнта, неважливо, дитина це чи дорослий...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    Сьогодні були на черговому огляді у стоматолога. Нижні передні 2 зубчики хитаються довший час і вже вилізли позаду на 2 мм. у висоту постійні. Стоматолог каже виривати молочні, щоб постійні росли так, як треба і то краще не відтягувати.
    я чомусь гадала, що молочні випадуть самі(((((
    У когось таке було? чекати чи рвати...
     
  9. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @silvia ми один рвали, бо підріс постійний так добряче і ріс всередину. Решту випадали самі
     
  10. pokytyanka

    pokytyanka Active Member

    У нас з 4 постійних два рвали два самі випали. Останній два тижні тому рвали, навіть скоріше викрутили)) Бо корінь був більший ніж той кусочок зуба що залишився в два рази. А позаду виріс наполовину вже постійний. Спочатку так страшно виглядало але зараз постійний однією стороною вже посунувся в ямку де був молочний, то чекаю ще щоб друга частина туди втікла. Я б радила рвати поки більша частина постійного не виросла. Думаю що дитині дошкуляє біль від того совгання зубом взад-перед.
     
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Дівчатка, не знаю чи то в тему, але дуже прошу порадити дитячого стоматолога десь в р-ні Личаківська-Пасічна, Винники. Такого щоб мав дуууже добрий підхід саме до дітей.
     
  12. Vinnytska

    Vinnytska люблю....


    В моєї доньки так було. Ні одного зіпсованого молочного, а позаду них постійні почали з'являтись як зверху, так і знизу. При чому молочні навіть не думали випадати. Видаляли по два за раз, всі молочні були з корінцями)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    ми вже видалили і що цікаво - не було вже корінців там. Тобто ще трошки і випали б .
     
  14. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Нам тільки виповнилося 5 років і дитина наступного дня каже- зуб болить. Дивлюся, а він хитається - нижній передній. Він, до речі, й перший виріс. Це вже зміна зубів починаєтьсмя? Щось я не думала, що то так рано буде...
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    так, це зміна зубів, і це не рано.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  16. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    поділіться,будь ласка,свіжими враженнями про цю клініку. Актуальне для нас питання
     
  17. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    @Ringo зуби роблять дуже якісно, досить швидко. Але дитина кричить, це логічно, до цього треба бути готовим. Устимку зуби робили 3 години. Більшість часу він плакав. Але я добре знаю свою дитину, він легко відходить від стресу. Тому дивіться по дитині. А загалом, лікар профі, персонал дуже приємний, все на вищому рівні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. mollka

    mollka New Member

    Дівчатка, є питання. У донькі випав зуб, а новий не расте вже місяць як. Це нормально, чі ні?
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    привіт. порадьте клініку, з мультиками під час лікування і хорошим підходом

    ходили в одну клініку близько дому, по рекомендації 2 мам, ну і рекламу бачили
    з плюсів - малий дав полікувати зубчик, побавився дитячою бор-машиною, подивився мультик - доволі задоволений як на перше лікування (хз яким буде друге тепер, бо недавно на звичайну консультацію просто до лікаря не дуже хотів йти))

    з мінусів - я нічим не задоволена, ні чистотою, ні підходом, ні адміністрацією... взагалі хотіла розвернутися і піти, якби малий не пішов добровільно лікувати зуб і все пройшло гладко
    в нас там є ще одна дірка великувата, яку я би дуже хотіла полікувати до Нового року і маю дилему - чи йти туди знов і дивитися на все крізь пальці чи шукати іншу клініку...

    знаю КАС, але поки не розглядаю
    в Рікоту в нас черговий огляд скоро, але я не памятаю чи є там мультики, ну і мене насторожують відгуки в цій темі, що пломби випадали швидко
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Смайлик?
    Є в естеті лікар Юліанна. Хороша для дітей і мультики є. Правда донедавна була в декреті.