Молочні зубчики

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 17 Грудень 2008.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    бачите, навіть називати не треба було, по характеристиці можна здогадатися
    щодо Естету то гугл нічого конкретного не видає
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Вони в новобудові на вул Окружній. Біля Кульпарківської. Пішла по рекомендацїї куми. З троьх лікарів, де були там найбільш сподобалося. В естеті потрапили раз не до дитячого. Але малу добре бавили і без мультиків.
    --- дописи об"єднано, 17 Грудень 2017 ---
    От мене теж чистота прибила І зауваження в кабінеті. Там мені нарадили Марту з чорним волоссям, але потрапили до іншої. Яка зразу запитала, чого балаган у прийомній. В дитячій стоматології!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    5 років і місяць. Дивлюсь, ніби яблучка кусочок застряг у роті - а то вже корінний виріс практично в висоту молочного :).
    Я перелякалась, дзвоню знайомій стоматологу, а вона каже, що то ОК: вік абсолютно підходящий, якщо молочний ще не хитається, то бажано за декілька днів його розхитати та вирвати.
    Малий делікатний, просто зуба не чіпав, а виявилося, що молочний аж бігом як хитається, що я за декілька секунд безболісно його виловила ниткою.
    Майже за місяць корінний гармонійно встав в ряд з усіма (перші тижні було неприємне видовище: ямка і здоровенний корінний позаду).
    Зараз хитається поруч молочний нижній, видивляюсь...
     
  4. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Так, у нас теж вже показався корінний, але він значно ширший і мені здається, що йому вже тісно. І розташувався він трішки позаду. А сусідній молочний ще не хитається(
     
  5. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Чи лікував хтось зубки діткам у КАС із застосуванням седації? Йдеться не про введення в глибокий сон, а про поверхневу седацію, при якій дитина все розуміє, реагує, може говорити, але дещо розслаблена. Нам п. Юлія пропонує такий варіант для пломбування 1 зуба. Каже, що вона абсолютно безпечна, дитина дихає через маску і препарат відразу виводиться.
     
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Чи утворювався в чиєїсь дитини поліп на зубі? Передісторія така, що п'ятірка була завжди слабенька, ми її 3 роки пломбували, чистили поверхнево, але через 2-3 місяці ставало знов погано. Наша стоматолог порекомендувала дочекатися, коли заболить (я ніколи до цього не допускала), випити знеболююче, а коли нерв відімре, то можна буде гарно загерметизувати. В неділю зуб нарешті розболівся, я дала знеболююче, але зранку щока спухла. Ми поїхали до стоматолога. Нерв то відмер і все би ґуд, але утворився поліп. Є варіанти такі: видаляти зуб, пити АБ або полоскати в надії, що гній вийде і набряк спаде. Канали відкрили вчора і полощемо, на ранок набряк збільшився (може бути після ночі), але я щось сумніваюся, що обійдеться промивками. От чекаю 2-3 годинки, чи прийде в норму. Температури і болю немає. І що робити? Просто пропити АБ і рятувати той зуб? Чи таки погодися на видалення? Шістірка збоку ще не повністю прорізалася, поповзе весь зубний ряд без того зуба:girl_impossible:
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    я б рятувала, потім набагато проблемніше буде то рівняти, то я з свого досвіду, але мені в свій час такого не пропонували(
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Monada

    Monada Active Member

    Звичайно попробуйте рятувати.Але якщо не вдасться , то небіда.Лікар на місці видаленого зуба може поставити так звану "розпорку"Її прикріплять на 6 постійний і 4 молодший.І коли буде час появитися постійній 5 , то її забере.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та нема поки до чого кріпити. 6-ка лише починає прорізатися. А 4-ка поруч теж проблемна, ми її підтримуємо вже 2 роки.
     
  10. катенок

    катенок Well-Known Member

    Допоміжіть бо в мене паніка
    малому лише 2 рочки на днях
    Десь бавились з старшою і впав і наче не сильно плакав
    Потім бере банан і щось не хоче істи..печенько на бік ість
    Не дає в в рот подивитись але бачу що біля десни таке щось синювате
    І саме основне два нижні передні зубчики похитуються!!! Я в шоці
    2 рочки
    Читаю в неті що так буває і ті зубчики укріплюються як їх не рухати
    Що скажете?
     
  11. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Не знаю в яку тему, тому запитаю в цій. В малої просто безкінечним потоком течуть слюні :girl_impossible:, скоро мабуть скупимо всі слюнявчики, що є в місті ))), адже міняти їх доводиться кожні 15-20хв. тай не завжди вони допомагають - мокре абсолютно все. Підскажіть до котрого віку це має внормуватися?
     
    Останнє редагування: 26 Лютий 2018
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    залежить, коли зуби вилізуть. Але з віком воно зменшується. Мій слинився десь до 2, а може й довше. Але найбільша жара то якраз була в тому віці, що ви пишете. Тільки те й робила, шо міняла кофти, бо слюнявчики був такий період, що здирав
     
  13. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Як зубки?
    Моя мала в 1,1р впала, загнавши два передніх верхніх в ясна. Один частково надбився, другий-глибоко пішов, і хитались. Ми в паніці теж не знали куди податися. В приватника казали не рухати, а у медінституті їх нерівності підпиляли і казали, що можливо випадуть. Але ттт зубки ще росли, стало значно краще десь за півроку. Зараз якби чуть закороткі або зїдженими виглядають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. катенок

    катенок Well-Known Member

    Виглядають нормально як і нічого не було але похитуються.....
     
  15. olromashka

    olromashka Active Member

    Доброго вечора! Чи є тут в кого дітки, в яких перші зубки виросли після року і коли саме?
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в двох знайомих сімях в дітей - в рік і 2.. казала стоматолог, що часто при пізному прорізуванні потім кращі зуби, менше псуються
     
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    У нас не спрацювало :) Перший зуб виліз в 10,5 міс, малий в рік з копійками мав 4 зуби і всі ті "одинички" одразу ж почали кришитися (гіпоплазія), в 1,5 ми вже нарощували їх.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    в старшої зуби почали лізти в 10 місяців, в рік мала 6 зубчиків, останні 5-ки аж 2.10 прорізалиь. Зараз їй 4.8 то лікували на днях обидві нижні 5-ки, ще влітку лікували дві четвірки.
    У меншої зуби прорізались в 9.5 місяців, нижні 1-ки,в рік протягом місяця вилізло ще 4 зубчика, так і ходила півроку з 6-ма зубами, і лише минулого тижня прорізались верхні 4-ки, то має тепер 8 зубчиків в 1,6. Нижні двійки і четвірки на підході.але вони вже 3-ій місяць під ясною видніються,а пролізти не можуть. В мене теж пізно зуби почали лізти - в 11 місяців,дівчата в тому питанні взяли мої гени
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    то не є пізне прорізування... є раннє прорізування, перший зуб - до 6 міс, звичне, перший в проміжку 6-12 (чи 10?) міс, і пізнє, відповідно після 10-12 міс. (читала в статті, не памятаю точно).. і це просто особливості організму, а не варіанти норми,ненорми
    ну трішки пізніше перший зубчик, але в рік 4-6 зубів)) як тут пишете, то абсолютно не є пізнє прорізування
    пізнє це коли після року навіть в яснах невидно))
     
  20. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Де купити туз муз? Він буває різних виробників? Хтось користувався?


    Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk