Молочні зубчики

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 17 Грудень 2008.

  1. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    .
    Верхні одинички якраз дуже довго лізуть. Моя старша так ходила пів року з таким великим проміжком. І тепер молодший теж так. Але для заспокоєння рентген можна зробити.
    П.с.в мене нема верхніх двійок, молочні випали, постійних не виявилося. І ще одне ікло не росло, зробили рентген, виявилося, що лежить горизонтально і не збирається вилазити. То все виправило довге носіння брекетів
    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 11 Квітень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  2. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    А що зробили брекетами? Підтягнули 3 до 1?
     
  3. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    По-перше, поставити брекет на то ікло, що лежало всередині ( розрізали ясна) і притягували його в зубний ряд, по-друге, коли ікло стало на місце, зісунули всі зуби, щоб рівно і без проміжків були. ( Так, трійки присунули до одиничок і всі решта відповідно).

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  4. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Дівчата порадьте стоматолога з підходом до дітей (бажано чоловіка). Малеча 3р навіть рота не дає подивитись, пробували вже 2і стоматології по кілька підходів. Зуби псуються, потрібно пломбувати мінімум 5 зубів різного ступеню зіпсованості. В мене руки опускаються. Дуже не хочу медикаментозний сон.
     
  5. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Дівчата, навіть не думала, що адентія (відсутність зубів) настільки поширена, навпаки, думала, що це рідкісне явище.
    Досі всі (в т.ч. стоматологи), хто бачив мого малого без нижніх одиничок, дивувалися, як таке може бути)) зараз вже легше, малий підріс (4,5р.), то всі думають, що молочні одинички вже випали))
    У нас з народження були на місці цих нижніх одиничок "зубки" такі дуже м'якенькі і крихітні, лікарі навіть направляли до хірурга, щоб вирізати, але якось самі перетерлись і відпали на пару місяців, потім ще раз виросли такі самі і самі відпали...Ходили до всіх стоматологів, показували, навіть до якоїсь професора з медінституту, всі казали, що такого ще не бачили.
    От мені й цікаво, чи будуть там постійні, бо то ж два підряд, розтягнути сусідні зуби не вдасться. Скоро на рентгені побачимо.
    А ще, виявляється, може й в інших місцях зачатків не бути, навіть якщо там були молочні. Лотерея якась з тими зубами)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    в мене досі нижня одиничка молочна стоїть))) зачатка постійного немає. Колись робили ренген.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Була з малою в ортодонта, зробили знимок на місці верхніх одиничок, на щастя ростуть постійні, а я трохи заспокоїлась:girl_smile: Заодно і прикус перевірили, поки що все ок.
    В мене, до речі теж право ікло так і не виросло, молочний був до 15 років, потім зіпсувся і видалили. Лікарі казали, що запізно вирвали молочний. Постійний досі є в десні, але так і не прорізався. Тому я так переймаюся зубами дитини і для себе вирішила, що буду чітко записувати коли який зуб в малої випав і коли який виріс.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Мені в 14 видали то ікло і витягували з ясен постійне брекетами. Я теж ,знаючи з досвіду що з тими зубами намучилася, дочку з першого класу до ортодонта, пластинку носили 1,5 роки, виправиляли прикус.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Дівчата, а хто видаляв своїм діткам молочну нижню "четвірку"? Щось ми її так довго лікуємо, що вона вже не піддається лікуванню, ясно від неї набрякає, лікарка каже, що корінь розсмоктується і вона мала б випасти. Але малого турбує, хочу видалити, але максимально безболісно. Які тепер є методи безболісного видалення і одразу порадьте лікаря? Бо наша не береться.
     
  10. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Дівчата, дуже прошу киньте контакти своїх дитячих стоматологів що працюють з лякливими дітьми (Вік 3+). Ми зробили 3 зуби в мого дорослого стоматолога (тих що легші), залишилось ще 4 (глибші дірки, але покищо не болять), але діло стало, просто їздимо до неї а мала як чує бормашинку одразу вплач, хоч раніше ми якось домовлялись. Стоматолог говорить про наркоз в медінституті, а я думаю що потрібно пробувати інші варіанти. Покищо зуби не болять але карієс дуже глибокий і скоро дійде до нерва.
    Хтось робив седацію газом? Як воно виглядає? Це діє лише від болю чи від страху бормашинки теж?
    Буду дуже вдячна за інформацію.
     
  11. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ми робили, пошукайте дописи вище. Дитині одягають масочку на ніс і вона дихає газом.
    Седація дещо розслаблює дитину, це швидше від страху, ніж від болю. Ми лікували складний зуб, ставили коронку, тож було багато маніпуляцій і трохи боляче, то додатково робили укол, але спершу маска з газом для розслаблення.
     
    Останнє редагування: 5 Червень 2019
  12. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    А які ціни в КАС і що таке психологічна адаптація і як її рахують?
    Якщо потрібен огляд і пломбування 1 зуба під газом то з чого буде складатись чек?
     
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ми платили за седацію 1000 грн., казали, що має подорожчати.
    Психологічна адаптація - це стоматолог знайомиться з дитиною, показує іграшки з зубками блаблабла, в крісло ще не садить. Нічого особливого)
    Пломбування зуба буде в р-ні 600 грн, це +/-, залежить чи 1 поверхню треба пломбувати чи 2.
    Це орієнтовно, ми так платили
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Сюрприз-сюрприз! Показалася одна двієчка! Звідки, як - уяви не маю! Молочний випав більше 2х років тому, на знімку 1,5 р тому не було видно зачатків - але зубчик є! Я так, певно, навіть першим молочним не раділа) дуже сподіваюся, що інша двійка теж нас здивує.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    У нас немає місця під пост.зубки. Пропонують пластинку для розширення щелепи. Чи варто у віці 7 років? Напрягає оте постійне знімання під час їжі. В школі 2 прийоми їжі, він ще сам собі з тим ради не дасть. Чекати 12 р. Для брекетів....теж таке...
     
  16. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    В доньки був поганий прикус і якраз в 7 рекомендували пластинку, бо виросли постійні і при поганому прикусі б почали стиратися. Носила 1,5 роки, все виправилося. І не треба пластинку знімати під час їжі, їдять з нею. Спочатку важко, незручно, але звикається.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Похничу. В Ясі вже теж 4 верхні зуби з гіпоплазією :girl_cray: нині побачила ямки.
    Нижні поки, здається ні...
    У Влада всі одинички в 1,5 роки вже довелося нарощувати. Інші зуби теж потихеньку кришилися-пломбувалися, але дуже сподіваюся, що дотримаються до постійних. І що постійні будуть трохи міцніші...
    А тут знов та ж історія :sad:
    Вести її кудись вже і пробувати фторувати? Чи почекати ще трохи, глянути що там з нижніми за місяць-другий буде? Фторують взагалі як кожен зуб вибірково, чи все, що є в роті? Бо з Владом ми так і не почали ту процедуру.
     
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В мого один верхній розкришився, я так розумію, лиш кусочок залишився. А на одиничках камінь..
    Завершимо період поїздок-святкувань і теж планую іти з тим кудись. Так не охота( і не знаю взагалі що з тим роблять

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    наша лікарка відраджувала фторувати, і ми нікому не фторували.
    Я бачила дітей яким і фторували і сріблили і зуби скришились набагато гірше ніж в моїх дітей. Я думаю, що вони так і так би скришилися. Просто зайві гроші і отрута в організм.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Повністю погоджуюсь, ми фторували 1раз і то нічого недало, зуби покришилися за два місяці, а фторувати потрібно раз на пів року
     
    • Подобається Подобається x 1