Молочні зубчики

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dimalozz, 17 Грудень 2008.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я от недавно дізналася, що дітям з гіпоплазією не варто ретельно вичищати зуби по 2 рази в день, бо ще швидше стиратимутся. Здається, Владові зуби зі слабкою емаллю врятувала моя лінь :girl_crazy:бо зазвичай я згадувала про чищення його зубів раз на кілька днів. Зараз йому по-трохи пломбуємо найбільш розвалені і зіпсовані трійки-четвірки і сподіваємося, що достоять до постійних.
    Доречі, перший зуб (з тих нарощених в 1,5 роки одиничок) в нього як випав рік тому, так досі новий не виріс :scratch_one-s_head:Ще трохи почекаю і почну нервувати і рентген йти робити :girl_in_dreams:
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Не нервуйте - я з вами за компанію. Випало два нарощених зубів 1,4 роки тому і ще не видно нових (верхні одинички). При чому нижні одинички нещодавно випали і виросли вже нові (дитині 5,2). А також хилитвється верхня двійка.
    Давайте не будемо світити дітей.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    У мого випав один верхній, на сам ДН в 5 років рівно, а потім десь пів року тому один нижній (по діагоналі :) ). Ні там, ні там, поки не видно щоб щось росло... Наразі ще чекаю :)
     
  4. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Вилікували нарешті зуби малечі. Довелось під наркозом бо виявилось що молочні псуються дуже швидко і окрім пломб видаляти корені в 6 зубах. Епопея з пошуками "того самого лікаря" закінчилась.
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, поговоріть зі мною. В малого чомусь сильно псуються 4 не и і 5ки. От, ніби щапломбувпли і вже знов дірка в новому місці. Та вже ладно з тими молочними, я за постійні переживаю. То так може бути, що молочні швидко псуються, а постійні будуть добрі чи то кальцію в організмі бракує і треба щось робити?
     
  6. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В нас у старшого верхніх 4х зубів не було, чорні пні стирчали. Зараз вже є постійні, то каже лікар, що хороші, дуже міцна емаль.

    Спитаю заодно.
    В доні випала верхня одиничка. Мала дуже гострий край і поки випадала, так добряче розрізала ясна. Так той вертикальний розріз і є. То якось виправиться/затягнеться, чи треба кудись йти, щось робити? Але що тут можна зробити?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В ротовій порожнині все швидко заростає/затягується/заживає. Все буде добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    На те і сподіваюся, просто зараз то недобре виглядає , але маю надію, що ті краї розрізу таки якось стягнуться докупи.
     
  9. silvia

    silvia Well-Known Member

    @KAPUCHINKA ми постійні кутні одразу й герметизували. На черговому огляді лікар сказав, що якби не це, то в 7,5 вже би пломбували постійні....( купили електричну щітку і ретельно вичищаємо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @silvia а що таке гермитизували? У нас давно електрична щітка.
     
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    @KAPUCHINKA герметизація фісур. Почитайте в неті.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нє, я не можу на це спокійно дивитися. Підкажіть хто у Львові взявся би щось зробити з зубами з гіпоплазією в 1,5 річної дитини. Вже 4 повністю без емалі (кілька місяців тому почала облізати :sad: ). Нині вранці ще й від переднього вже шматок відколовся, аж плакати хочу як на нього дивлюся. А ще боляче мене царапає коли смокче. Куди податися?
     
  13. lula

    lula Member

    у нас в 3 рочки стали псуватися зубки, заразх вже всі з пломбами і нічого не можемо вдіяти
     
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я морально дозріла до лікування Ясі зубів під наркозом. За кілька місяців треба щось вирішити (і назбирати 12-18 тис :girl_cray:) бо в неї від верхньої щелепи вже мало що залишилося :sad:
    Розкажіть хто у Львові недавно лікував своїм дітям чи чув від знайомих відгуки про нарощування зубів під наркозом? В яку клініку йти питатися-консультуватися?
     
  15. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ми лікували зубки під наркозом в 2р.5міс. За декілька годин полікували 13 зубів, в т.ч. нарощували верхні зубки (тт тримаються добре вже два з половиною роки), пломбували канали. Робили в КАС.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Akina робили доньці пломбування під наркозом в 5 років. 10 зубів. Робила в Рікоті (лікар Музика Т.). Задоволена на 100%. Від того часу в них спостерігаємось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Як зуби у Влада?
    У моєї доці постійний лізе, повільно, дуже широкий, але вже видно, що він там є. Виходить, що майже 2 роки пройшло (пройде, поки вилізе) від випадіння молочного нарощеного.
     
  18. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    в ПЕРСОНА-ЛЮКС ДЕНТ раджу запитатись . Ми там робили лікування під наркозом, думаю що нарощування там теж роблять. Ціни більш демократичні були ніж в клініці Марти (в рази) чи інших клініках. Все обладнання дуже сучасне (перед цим теж були на огляді в стоматології медінституту то є з чим порівняти) і дуже лояльне відношення персоналу на всі батьківські питання в стані стресу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Дівчатка, побачила в малої вчора нарив на яснах чим то змастити? Чи пройде само?
     
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Полоскати содовим розчином))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1