Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    але ти Злючка молодець, я тед той список перейшла. але не запамятала всі назви.. і ніц. грибок в кожному мазку.
    я вже спираю на кишково-*шлунковий тракт. пила Лактовіт-Форте, то вроді краще було.

    Ороні - це гель до інтимної гігієни. теж купувала з поради лікаря. мені подобається і зеленим чаєм. продається в аптеках ДС.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    трохи офтопну:в мене теж в кожному щось знаходдили і ніц на то ради не було,то мені один гінеколог порадив класного лаборанта,він все закордоном але то якраз був ,я зїздила до нього по його шпателі скельця-словом все супер якісне і привезла йому свій аналіз і в сухому і в вологому варіанті-і ми разом в пів метровий мікроскоп на метровому екрані їх роздивлялись.Він мені пояснив всі клітиночки,і казав що в мене ніц нема,навпаки що я препаратами вимила всю флору так,що таке враження ніби я перед аналізом там "3години всередині госп.милом вишкрібала".Заборонив приймати всі препарати,бо як він пояснив:
    в лабораторіях мал.мікроскопи і проста техніка,а в мазку масса всього є,і коли вони роздивляються його під своїм "мізером"то все що не підпадає під "ідеальний мазок"-автоматом стає вагинальним кандидозом(тобіш молочницею),а все що має відхилення й від неї-автоматом стає або онко або венеричними хворобами.І людина лікується лікується і в результаті лікує вже наслідки власного лікування.От!Маю гіркий досвід такого лікування,а потім за 3 місяці витрачених грошей ,часу та нервів мені сказали що напевне діагноз хибний!Власне після того завжди перевіряю всі виписані препарати і консультуюсь ще в 2-3 лікарів.Тому тепер й не хворію)))))))))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Молочниці ТТТ не мала (не відчувала), але одного разу все ж мені поставили такий діагноз. По результату мазку. Виглядало це так - в вас трішки забагато отих бактерій, тож пийте оце, це і ось це, а тоді знов на перевірку. Гарненько я подякувала і пішла собі геть. Чого ж мене лікувати, коли виділення в нормі, тай дискомфорту ніякого. Розумію що і за прийом хочеться гроші, і процент від продажу ліків та вітамінів що мені навиписували. При чому коли переглядала брошурки що вона дала, то виявилося що рекомендована доза вдвічі менша ніж мені виписали, при тому що її слова були, що бактерій в мене ТРОХА більше норми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Взагалі то, якщо хочете вилікувати молочницю за раз, то треба її лікувати відповідними антибіотиками, тобто здати аналіз на чуттєвість до різних типів антибіотиків і лікуватись відповідним. Часто так буває, що лікарі призначають ті самі свічки, а вони ніц не дають результату, а ви тільки флору корисну вбили та й гроші викинули. Потім ще треба "засілити" флору корисними бактеріями, ну і профілактика - ні сінтетиці і тісному одягу, зміцнювати імунітет, ну і Лактацид - я за нього)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Молочниця

    Дівчата, а в роддомі на Батальній теж погана лабораторія? Я здала он вчора, чекаю на "хороші" новини....
     
  6. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    річ навіть не стільки в поганій лабораторії,а в скурпульозності персоналу.Якщо там порядний лаборант він десять разів перевірить перш ніж написати "заключення",а якщо "якесь-ніяке конвеєрного типу"то "Почекайте 5 хв.в коридорі " і одним глазком глянув..з шаблоном звірив:підійшло-норма,здорові,не підійшло-відхилення.Просто впевненості і довіри нема:бо мо дійсно хвора-а не лікуватимеш?погано!А як не хвора ,а залікують?теж зле!Тут не вгадаєш.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    страждала я цією проблемою в універі,чим мене тільки не лікували.... я все на кишківник спираю тепер і на студентський спосіб життя.... як згадаю як ми харчувались - нов комментс, правильніше сказати "як ми не харчувались"...

    зараз,ттт, останніх років 3-4 забула,що то таке. восени здавала аналізи, то лікар сказав:"у вас або чоловік дуже чемний,або користуєтесь дорогими презервативами,аналізи просто ідеальні":girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 8
  8. bezpalik

    bezpalik Member

    Відповідь: Молочниця

    Ой,дівчата,привіт!
    Ось читаю ваші коментарі і думаю...
    Просто не знаю як написати.Вже декілька днів мене турбує дискомфорт.Вже починаю хвилюватись чи не молочниця...
    Бо симпоми ніби ті,але не впевнена...До гінеколога не йду,бо мають початися місячні, а я все чекаю.

    Просто мені тільки 21.А це так страшно.
    Моя подруга зараз вагітна і також страждає цією недугою...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    ну це вже й не так страшно.:girl_cool:Просто дискомфортно:girl_in_dreams:.Не переживайте,з тим стикаються майже всі жінки.А перевіритеся все одно варто:girl_spruce_up:.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 4
  11. Virunya

    Virunya Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    А такий препарат як "Дифлюзол" хтось використовував??????? Чи бувають від нього якісь побічні ефекти , і чи , дійсно, отак прийняла оду -дві капсули і все - ніяких тобі дискомфортних відчуттів.. Бо щось мені не дуже в те віриться....
     
  12. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Приймала. За день-два всі симптоми зникли. Але цього разу купила Флуконазол, ефект не гірший, тай вдвічі дешевший. Але всі ці препарати дійсно б'ють по печінці, але що робити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Кошеня

    Кошеня Member

    Відповідь: Молочниця

    І у мене таж проблема: виділення просто капець які!!! Випила вчора Дифлюзол, не знаю, чекаю результату.
    Р.S. Пила сама, без рецепту, бо з такою проблемою стикалася не вперше. напишу чи допомогло.
     
  14. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    дівчатка,але ж сильні виділення не свідчать про те, що у вас 100 % молочниця...:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Побічна дія. Можливі нудота, біль у ділянці живота, діарея,шкірний висип, головний біль; алопеція, лейкопенія, тромбоцитопенія (у осіб зпослабленим імунітетом); алергічні реакції, що вимагають відміни препарату.

    (весь текст http://mozdocs.kiev.ua/likiview.php?id=5453 )

    особисто приймала його без консультації з лікарем, прокинулась вночі, бо кинуло в холодний піт і бігом побігла в туалет. такої жахливої діареї в мене за все життя не було. молочниці, до речі, той Дифлюзол до одного місця, як була так і є. тому наступного разу добре подумаю і попитаю якихось нормальних лікарів, що робити, перш ніж щось приймати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Linet

    Linet Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Дівчата незабувайте,що після лікування молочниці потрібно закріпити результат треба наситити мікрофлору молочними бактеріями для цього є в аптеках спеціальні капсули з бактеріями які ви використрвуєте як вагінальні свічкі також можна шприцуватися біокефіром ,але справжнім ,незабувати про харчування кефірчики,йогурти,а ще краще є такі ампули з біфідобактеріями лактиврадіофарм .І ви забудете про молочницю.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    а я всім кажу - ніяких мил при інтимній гігієні, просто прохолодна вода, якшо є виділення - з содою декілька разів на день підмиватись. відмінити щоденки. синтетичну білизну. джинси рідше носити
     
    • Подобається Подобається x 14
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Олюся.
    А [​IMG] не підходять для спринцювання? [​IMG]

    Гм-м-м...
    То був її перший і останній допис...
    Починаю турбуватися... :no:
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Молочниця

    Ой levandivka насмішив :girl_crazy:


    Дівчата якщо по-хорошому то всі гелі для інтимної гігієни вимивають мікрофлору - хоч би які вони там не були супер-пупер нейтральні. І хороші гінекологи не радять таким користуватися. Я розумію, що ви вже так звикли, але постійно лікуватися від молочниці як на мене гірше. Митися можна з дитячим милом, а якщо ви миєтесь більше 1 разу на день то лише теплою водою.


    І про виділення, які не турбують Коза-Дереза правильно написала - це норма, просто в когось їх буває більше-менше. Також вони змінюються в залежності від дня циклу і під час вагітності.

    Ащоб спеціально заселяти флорою в свічках - то вже коли "дело дрянь" після термоядерних антибіотиків чи чогось такого.

    Чоловіку лікуватись обов'язково - бо він може бути носієм і постійно вас заражати повторно (при цьому він жодних симптомів мати не буде).

    І ще якщо в мазку є кандида, але вас нічого не турбує, то лікуватись не обов'язково (багато жінок є носіями і ніяк це не проявляється).


    О тільки додивилась, що Natorella написала +10
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    альоооооооо, народ, перед місячними майже у всіх є кандидоз, в когось проявляється, а в інших непомітно. це є варіант норми. але після місячних мікрофлора сама внормовується
     
    • Подобається Подобається x 2