Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. Lapatulya

    Lapatulya Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    А мене молочниця мучить після пологів. Вже напевно 4 раз. Лікувалася пімафуцином, ніби проходить, і за деякий час знов. Кажуть, що може бути від того, що годую грудьми. Хто знає, чи правдива це інформація?
     
  2. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Молочниця

    абсолютна згідна! також користуюсь лактацидом- він звичайно не панацея від молочниці!
    маю також проблему з молочницею! періодично в мене з'являється!
    ми правда з чоловіком не користуємось ніякими презервативами! лікарка в якої я консультуюсь казала що можливо впливає на появлення молочниці - моя ж слюна- після оральних контактів. тому виходить що я сама себе заражаю!
    приписали мені настоянку лаванди для купання! помагає!
     
  3. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Молочниця

    Можливо, щоб все-таки молочниця часто не проявлялась, потрібно ще й чоловіку пролікуватись. Наскільки я орієнтуюсь, чоловік може бути таким собі переносником хвороби.
     
  4. kuku

    kuku New Member

    Відповідь: Молочниця

    так, теж так розумію, що чоловік може бути переносником хвороби і партнери можуть один одного заражати весь час..
    а я маю на увазі чи можуть ті чи інші презервативи (якась їхня змазка) впливати на загострення молочниці чи виділень? чи не стикався хтось з таким або, може, хтось може порекомендувати найбільш "комфортні" в цьому плані презервативи?
     
  5. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Я б Вам не радила часто приймати дифлюзол, сильно б'є по печінці, та й взагалі має багато побічної дії, консільтувалась з лікарем казав тільки у крайніх випадках, краще працювати над профілактикою.
    Може краще сходіть до якогось хорошого лікаря.
     
  6. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    так, можуть - власне, змазка. якщо можете, купуйте без змазки. Але це привід, а не причина. Я роками мала проблему таку ж, а відколи прооперувалася (мала серйозні проблеми з шийкою, тому прооперувалася=правильно пролікувала - не саму молочницю, а хворобу, до якої вона "причіплялася"), забула, що таке молочниця. Всілякі ерозії та гормональні дисбаланси, а також стреси (типу "все болезни от нервов") сприяють проявам молочниці.
     
  7. Джина

    Джина Загублений

    Відповідь: Молочниця

    В мене після простуди, після антибіотиків, обов"язково з"являеться. Приймаю звичайний флкуоназол 150 1 капсулу і все проходить через кілька днів.
     
  8. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Молочниця

    так і чоловік звичайно є носієм молочниці!
    але звичайно ми лікуємось двоє завжди! навіть якщо немає ніяких ознак в чоловіка! ну і звичайно ніякого інтимного життя протягом часу лікування! лікар радить користуватись презервативами у час лікування!
     
  9. Lankoma

    Lankoma New Member

    Відповідь: Молочниця

    Обовязково повинні лікуватися обоє.
    Милі пані, а окрім медикаментозного лікування молочниці, є ще народні засоби лікування або профілактики цього захворювання? А то я вже стільки всього перепробувала, що не знаю,что ще може мені допомогти, позбавитися від цієї бяки раз і назавжди..
     
  10. shkodnica

    shkodnica New Member

    Відповідь: Молочниця

    Бетадин в свічках, і ніяких йогуртів, квашенини , грибів та ін.
     
  11. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Молочниця

    крім медичних засобів звичайно є багато інших народних засобів! на разі не маю під рукою книги в якій описані народні методи лікування багатьох недуг!
    один з методів яким я колись користувалась, це розчин води і лимонного соку! правда він є не завжди помічним, і у випадку частих молочниць, все таки раджу провести курс лікування медикаментами, які приписав лікар!
     
  12. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Молочниця

    раджу знайти того лікаря, який не буде пічкати хімією. бо хімія призводить до дисбактеріозу. а основна причина молочниці - дисбактеріоз в кишечнику. замкнуте коло! тому скільки її не лікуй кремами-мазями-таблетками - вона повернеться. аналізи/збалансоване харчування (про кисломолочні продукти краще скаже гастроентеролог. комусь їх можна - комусь - ні)/менше стресів і її не буде

    ---------- Додано в 19:32 ---------- Попередній допис був написаний в 19:29 ----------

    навіть не можливо, а точно! Це факт! Якщо вона є в одного - буде в другого

    ---------- Додано в 19:36 ---------- Попередній допис був написаний в 19:32 ----------

    і так щоразу? після кожної простуди флюконазол? ви її не лікуєте, а заліковуєте. а ви знаєте скільки побічних ефектів має флюконазол(фуцис)? він настільки сильний, що його призначають при запаленні легенів. потім будете лікувати все решту
     
    Останнє редагування: 25 Січень 2012
  13. rafaelka

    rafaelka New Member

    Відповідь: Молочниця

    Недавно мала історію зв’язану з молочницею...після стресу несподівано почало свербіти і білі виділення...передзвонила пані "гінеколог", яку мені порадили, в свою чергу та повідомила, що тільки через тиждень прийме....записалася...і кажу дуже неприємно чекати так довго щось підкажіть...а вона без аналізів не знаю......так ось знайшла в неті такий рецепт: в тазік з теплою водою (бажано перекип’яченою) додати 2 ст. ложки соди і пару капель йоду, я ще додавала настій трав: ромашку, календулу, шалфей, чебрець (заварювала окремо). Відмовилася від щоденних прокладок. 2 рази в день сиділа в такій ванні по 20 хв. і перед сном клотримазолом змазувала. Через 5 днів свербіж і виділення пройшли...а в гінеколога коли здала аналізи молочниці не було виявлено....і ніяких бактерій також.........що помогло не знаю....але такий засіб і не зашкодив))))))))
     
  14. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Молочниця

    rafaelka, надовго помогло? а причину молочниці знайшли?
     
  15. Marka

    Marka New Member

    Відповідь: Молочниця

    чи можна при молочниці завагітніти??
    Я помітила деколи у мене дискомфорт і свербіж, спочатку не звертала на це увагу, думала можливо білизна натерла, але потім прочитала про молочницю, до лікаря не зверталася, бо не має часу, завжди щось мішає. Може в когось була така проблемка.
     
  16. shkodnica

    shkodnica New Member

    Відповідь: Молочниця

    мене гінеколог заборонила тісну білизну, трусики-стрінки, облягаючі джинси. До без "вентиляції "гинуть наші захистні бактерії. і замість гігієнічних прокладок користуватись простими носовими хустинками, бо вони бавовняні
     
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Молочниця

    колись пробувала теж такий рецепт, але рецидиви все рівно були, і не те щоб часто, але не рідко..
    а загалом, стараюся користуватися органічними прокладками, і то тільки перед місячними та після них, щоб білизна сильно не страждала)))
     
  18. Marka

    Marka New Member

    Відповідь: Молочниця

    Дівчатка скажіть а які явні ознаки молочниці? Бо виділення це ж ще не причина що молочниця є.
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Молочниця

    свербіж, печія при сечовипусканні+ виділення - скоріш за все молочниця. але для точного діагнозу - візит до гінеколога
     
  20. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Молочниця

    з власного досвіду можу сказати, що перші рази, коли в мене проявлялась молочниця, то виділень не було, був лише неприємний свербіж, який трішки викликав дискомфорт!
    все таки раджу звернутись до лікаря, бо медикаменти пораджені в аптеці, або лише частково (або разово) вилікують ознаки молочниці, причину бувають різними, інколи дуже навіть серйозними!
    крім того при молочниці багато неприємний відчуттів, вже не говорячи, що можна передати захворювання партнерові, тоді лікуватись прийдеться обом!