Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. driade

    driade New Member

    Відповідь: Молочниця

    підкажіть,будь ласка, може хтось користувався "Пімафуцином"... на скільки він помічний? і чи довго лікує, бо хочеться якось пошвидше від неї спекатись:girl_mad:
     
  2. mpaseflora

    mpaseflora New Member

    Відповідь: Молочниця

    Я користувалась "Пімафуцином" під час вагітності. Допомагало, але тимчасово. Але це одні з небагатьох свічок, які можна під час вагітності. Проте це дуже індивідуально.
     
  3. Poludneva

    Poludneva New Member

    Відповідь: Молочниця

    Як на мене, то це не просто помічний метод, а з точністю до навпаки. Молочниця розвивається, коли рн-сереовище піхви є занадто кислим (соду застосовують при молочниці, щоб олужнити це середовище), а лимонний сік ще більше зсуває його в кислий бік. Логіки в цьому ніякої.
     
  4. Volna

    Volna New Member

    Відповідь: Молочниця

    Я думаю самолікування тут зайве, щоб лікуватись насамперед треба знати причину. Ну а без огляду спецаліста ніяк. Треба ретельно пройти обстеження, здати мазки і т.д.
    P.S. Це моє перше повідомлення.
     
  5. flight

    flight New Member

    Відповідь: Молочниця

    Мені допомагав під час вагітності лише Пімафуцин,а зараз вже щось не дуже,напевно резистентність на нього виробилась
     
  6. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Також при вагітності, і потім під час годування лікувалась крем + супозиторії вагінальні Пімафуцин, але свічки купляла 6 шт, бо три мені не допомагало, потім знову починалось, вже коли пройшла курс при шести то тьфу-тьфу, досі нема.
     
  7. ManyuManyu

    ManyuManyu New Member

    Відповідь: Молочниця

    мені лікар приписав спринцювання хлорофіліптом + св клотримазол. Помогло на місяць, потім молочниця знов повернулася.
     
  8. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Молочниця

    приймала ітраконазол та неопенотран(свічки). молочницю вилікували.
     
  9. murawka

    murawka New Member

    Відповідь: Молочниця

    Шляхом спостережень я вивила, що причиною молочниці у мене були звичайні ароматизовані прокладки. Навіть після курсів лікування, коли здавалось би, молочниця пішла, тільки я верталась до таких прокладок, все почиалось спочатку.
    Після курсу свого лікування, пролікувала чоловіка (для профілактики), перекип'ятила всю свою і його білизну.
     
  10. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Молочниця

    а вони запросто можуть провокувати молочницю.
    хоча сама користуюся щоденками, але еко і лише перед місячними та після них пару днів.
     
  11. siriuska

    siriuska Member

    Відповідь: Молочниця

     
  12. sciongirl

    sciongirl New Member

    Відповідь: Молочниця

    А що, як користуються щоденними прокладками то не миються?
     
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Молочниця

    знаєте, в мене як місячні минають, то ще два дня такі мазнуваті виділення.
    білизни шкода, особливо коли вона недешева(який би модний порошок не був, а не випирає ідеально повністю). а з екопрокладками та зона трохи та дихає.
    так і перед місячними - і аби не прогавити.

    а митися і міняти білизну - про ніхто навіть не говорить. це й так зрозуміло.
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    а якщо не вистачає на день? буває якщо без прокладки, то доводиться змінювати білизну 3-4 рази на день (без ночі).
     
  15. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    не знаю, я часто "ношу" щоденні прокладки, коли забуваю, то так без них, різниці принаймі в мене, ніякою, але їх носіння чи не носіння не впливає, на підтримання щоденної гігієни. Я маю свій рецепт боротьби з нею - просто стараюсь щодня пити кефір, не знаю, але коли вживаю його, то про молочницю забуваю
     
  16. Ydochka

    Ydochka Member

    Відповідь: Молочниця

    Дівчата,скиньте хтось, будь-ласка, фото яким має бути лактацид феміна гель, а то вибір велий, а я точно памятаю,що тут хтось скидав і не можу знайти. Не хочеться купити щось не те. Дякую!
     
  17. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Сьогодні третій день як з"явилась у мене молочниця, останній раз мала її 10 років назад. Поки що все терпимо, але неприємно.
    В мене таке запитання, я на днях злопала багато помідорків маринованих, то може бути від них?
    Вчора на протязі дня підмивалася ромашкою та содою, але покращення не бачу. То воно вже не настане від народних методів , братися за свічки?
    Призначили мені свічки Мікогал , а чоловікові крем Мікогал.
    Я хочу спробувати ще буру на гліцерині і підмиватися хлорофіліптом, чи краще не тратити грошей ? І як тоді бути з чоловіком, йому таки купити того крему чи може йому ваночки приймати? ))
     
  18. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Молочниця

    якщо призначення зробив лікар, то я би радила все таки скористуватись порадою, і пройти курс свічками, бо не завжди народні методи дають довготривалий результат! те саме і з чоловіком, якщо в нього вже є ознаки молочниці, тоді крем йому пригодиться! в чоловіків не завжди проявляється, але і не треба й ігнорувати таке захворювання!
     
  19. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Дівчата, мала д-о-о-овго цю проблему, поки не пішла до дільничого лікаря на Сихові (на той час вже з досить запущеною формою молочниці). Після лікування наразі не турбує 3 роки. Чоловік не лікувався, тільки я.
    Приймала дорогі свічки (лікар казала, що найсучасніші на даний час), зараз не можу пригадати назву, здається на літеру "з" (обов"язково допишу пізніше назву), таблетки фуцис в перший день протягом трьох менструальних циклів, крем клотримазол.

    ---------- Додано в 10:39 ---------- Попередній допис був написаний в 10:36 ----------

    до речі, щодо Лактациду, то чула таку думку гінеколога, що повинен бути куплений за кордоном, тому що в наших аптеках - то не то...
     
  20. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    tsiuma , я думаю, ви мали на увазі свічки "Залаїн". Вони справді непогані, але дорогі.