Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. Ashana

    Ashana New Member

    Відповідь: Молочниця

    Краще перед родами пролікуватися, бо дитинка з родових шляхів позбирає ото всьо лишнє, і можуть бути проблеми з очками бактеріального характеру
     
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    а з ніку виглядає що ви за природні засоби))
     
  3. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    а які? бо колись мене трохи турбувала молочниця. позбулася я її за допомогою олійки чайного дерева. декілька днів робила ванночки і пройшло. правда тоді виділень не було, лише легкий свербіж час від часу. а от недавно з"явилися виділення і от думаю, що робити.
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    по-перше молочницю треба не лікувати, ліквідовувати
    ніяких прокладок, засобів для підмивання, булизна - не тісна і бавовняна, менше солодкого/мучного/гострого, підмивання холодною водою з содою (після кожного відвідування туалету), спати без трусів (якшо не КД), к апрони під джинси - заборонено,та й взагалі менше капрону - він електризується

    ---------- Додано в 18:29 ---------- Попередній допис був написаний в 18:29 ----------

    в мене у вагітність була така молочниця - аж до крові
    але таблеток я не пила
     
  5. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Молочниця

    я Бетадин застосовувала ( не знаю чи при вагітності можна)
     
  6. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    то міф
    в обидві вагітності мала молочницю і дуже сильну - нічого дітям не було
    від слова АБСОЛЮТНО
    ну і мудрі лікарі казали що нічого не станеться
     
  7. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    А я би перед родами постаралася її позбутися. Бо, наприклад, в мене під час вагітності вона теж була, спершу не сильно турбувала, а потім як розійщлася на останніх місяцях, постійно були подразнення і чомусь схильна думати, що якби не пролікувала перед пологами, то ті подразнення перетворилися в купу дрібних тріщин під час пологів. Може, я і помиляюся і хтось зараз скаже - нічого подібного, але якщо вагітній так комфортніше народжувати, то краще цього позбутися.
     
  8. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Мені призначили трохи дивне (чи може так здається) лікування: спринцуватись розчином борної кислоти+таблетка мікожинаксу. Хтось випробовува таку комбінацію на собі і чи це ефективно?
     
  9. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    ой, дівчатка, халепа ще та! З тим що пролікуватися вартує - не сперечаюся, але якби ж воно виліковувалося. Що тільки не призначали: Дифлюзол, Ліварол, ще якусь мару.. "До лямпочки" :umbrage
     
  10. Ashana

    Ashana New Member

    Відповідь: Молочниця

    Ну тут як кому пощастить, моя ляля після народження мала золотистий стафілокок на очках, сказали причина в мені.
     
  11. Відповідь: Молочниця

    Те, що причина у вас, цілком можливо. Стафілокок міг бути і у вас.
    Але до чого тут молочниця?
    Збудник молочниці - гриб candida. Стафілокок - бактерія.
     
  12. nastuna

    nastuna Загублений

    Відповідь: Молочниця

    Дівчата, помагайте, бо сил терпіти нема!!!! В мене кожного місяця тиждень перед місячними починається молочниця, і так вже більше року. Пробувала Флуконазол, Фуніт, спринцюватися дубом+ромашка+шавлія. Нічого не помагає. кожного місяця те саме

    поділіться довсідом якщо хтось бував в подібній ситуації
     
  13. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Можуть бути гормональні проблеми, перевірялися?
     
  14. Tsypulka

    Tsypulka Member

    Відповідь: Молочниця

    В мене так було, виявили кандидоз кишківника. Пролікувала і молочниця зникла.
     
  15. Skobik

    Skobik New Member

    Відповідь: Молочниця

    Лікувати треба обов’язково, тільки радитись з лікарем стосовно препарату. Врахуйте момент, що під час молочниці подзразнена слизова - а це більша ймовірність розривів та тріщин при пологах.
     
  16. Smerfetka

    Smerfetka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    А де можна перевіритись щоб довідатись про гормональні проблеми чи порушення? Це до гінеколога звертатись?
     
  17. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Молочниця

    а хто використовував китайські тампони "Clean point"? мені їх порекомендував лікар [​IMG]
     
  18. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Дівчата, у співробітниці молочниця починається після використання засобів для бриття. Гелів , деп.кремів і т.п. гінеколог єдине що порадив це не використовувати ці засоби. Але як то їх не використовувати ми не розумієм. Може хтось стикався з такими проблемами, як позбутись молочниці і використовувати вищеперелічені засоби??
     
  19. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    То в неї непероносимість саме "хімії! для бриття? я от використовую тіко бритву і тільки в душі на розпарену і мокру шкіру, потім крем чи молочко для тіла наношу для зволоження. І мені нормально, але може то я маю не сильно чутливу шкіру, хоч ті бритви тепер такі ніііжні, сховані леза і тд
     
  20. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Можне, як варіант, кристуватись в тому ділі звичайним милом?