Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Молочниця

    О!
    А у Львові хтось бачив ТАНТУМ РОЗА (TANTUM ROSE) benzydamine?
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    а вам воно для чого?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Молочниця

    Запах подобається! [​IMG]

    А серйозно, то користала Іруська, свого часу. З Польщі возив. Та й в любий момент знадобитися може.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Молочниця

    Спеціятєльно бігав, вкладиш приніс:

    Фармакологическое действие

    НПВС для местного применения. Оказывает противовоспалительное, анальгезирующее и антиэксудативное действие. Механизм действия связан с ингибированием циклооксигеназы и нарушением синтеза простагландинов, а также со стабилизацией клеточных мембран.

    Препарат оказывает также антибактериальное действие за счет повреждения клеточных структур, нарушения метаболических процессов и лизиса бактериальной клетки.


    Код:
    Показания
    
    — бактериальный вагиноз;
    
    — специфические вульвовагиниты (в составе комплексной терапии);
    
    — неспецифические вульвовагиниты и цервиковагиниты любой этиологии, включая вторично развившиеся на фоне химиотерапи и радиотерапии;
    
    — профилактика пре- и постоперационных осложнений в оперативной гинекологии;
    
    — в качестве [B]гигиенического средства в послеродовом периоде.[/B]
    
    
    Режим дозирования
    
    Препарат применяют интравагинально.
    
    Для 1 спринцевания используют весь объем флакона (140 мл). Перед введением раствор следует немного подогреть на водяной бане. Процедуру следует проводить лежа, жидкость должна оставаться во влагалище несколько минут.
    
    Содержимое 1 пакетика с порошком перед применением растворяют в 500 мл воды.
    
    При бактериальном вагинозе вагинальные орошения проводят 1-2 в течение 7-10 дней.
    
    При неспецифических вульвовагинитах и цервиковагинитах любой этиологии, включая вторично развившиеся на фоне химиотерапи и радиотерапии, при специфических вульвовагинитах препарат применяют 2 в течение 10 дней.
    
    Для профилактики пре- и постоперационных осложнений в оперативной гинекологии и в качестве гигиенического средства в послеродовом периоде спринцевания проводят 1 раз/ в течение 3-5 дней.
    
    
    Побочное действие
    
    При применении по показаниям и в рекомендуемых дозах [B]побочные эффекты не наблюдаются.
    [/B]
    При продолжительном местном применении возможно возникновение аллергических реакций.
    
    
    Противопоказания
    
    — детский возраст до 12 лет;
    
    — повышенная чувствительность к препарату.
    
    
    [B]Применение при беременности и кормлении грудью
    
    Возможно применение препарата Тантум роза при беременности и в период лактации по показаниям.
    [/B]
    
    Особые указания
    
    При появлении аллергических реакций применение Тантум роза следует прекратить и назначить противоаллергическую терапию.
    
    
    Передозировка
    
    В настоящее время [B]о случаях передозировки препарата Тантум роза не сообщалось.
    [/B]
    
    Лекарственное взаимодействие
    
    Не установлено клинически значимого взаимодействия препарата с другими лекарственными средствами.
    
    
    Условия и сроки хранения
    
    Список Б. Препарат следует хранить в защищенном от света, недоступном для детей месте при температуре не выше 25°C. [B]Срок годности - 5 лет.[/B]

    Бачите, кока хороша штука? Сам би користав... :xaxa::xaxa::xaxa:
     
    Останнє редагування: 28 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    то вам для дієти -0,5 літра???????:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. MaryF

    MaryF Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Ага...це від карієсу "Препарат оказывает также антибактериальное действие":lol::lol::lol:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Даремно Ви смієтеся.
    Їден 100-літній дід казав:
    -Карієс - фігня! От геморой - 100 больних зубів в дупі...

    Нє!
    То вам, жінкам (рози, читай, "бабє цвєти"). :)
    І вагітній Ірусьці помічним було, і після пологів непогана рідина для полоскання. ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Кошеня

    Кошеня Member

    Відповідь: Молочниця

    Дифлюзол не допоміг, хіба зняв виділення, а зуд залишився. На другий день випила Флюконазол і ніби все пройшло. За рекомендаціями форумчанок купила Лактацид femine. Зараз все добре. Але від того "щастя" не вбережешся, тому дам пораду: записуйте в блокнот ті таблетки, які допомогли, бо всеодно знадобляться ще раз.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Молочниця

    А ще луччє - в медкарту. :)
    (тоді й лікар знатиме [​IMG] )
     
  10. Tinela

    Tinela Active Member

    Відповідь: Молочниця

    Привіт дівчатка...
    Маю ту саму проблему...
    Була колись....випила за порадою дівчат-Флюконазол з партнером...і все пройшло..була щаслива....
    але через пару місяців знов вернувся....я нічого не робила бо надіялась що пройле після місячних...але мої мрії не збулись....
    Цілий тиждень була страшна головна біль....я думала що це від компютера, мобільного телефона)))))))) але зараз ці виділення мені дуже нервують і я думаю що це від молочниці все...і що треба знов випити таблєтку...але після того що прочитала що він впливає на печінку недуже хочется....
     
  11. Tela

    Tela Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Кожен вечір пийте стакан кефіра, але після нього нічого не їште і не пийте, на печінку це дуже добре, і не буде турбувати ніяка молочниця. Я вже пів року так роблю, зуд повністю пройшов, нічого не турбує, та ще й похудала на пару кілограмів, але я пю кефір в 5 год, і вже тоді нічого не їм
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. Tinela

    Tinela Active Member

    А бувало так шо ви не говорили партнеру шо у вас молочниця...пролікували і все...бо якось стидно..подумає якась СЛАБА З БОЛЯЧКАМИ))))) :girl_haha::girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Молочниця

    слухайте як ви вже маєте з ним статеві стосунки то і повинні нести (обидва) всю відповідальність за наслідки з цим пов'язані


    а без партнера лікувати молочницю - мертвий номер
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    чоловіку сказала - купила таблетку собі і йому
    після того - то вже не була молочниця
    а знімаю все як писала пару сторінок назад
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Молочниця

    Ой ,і я пишу в цю гілочку...Вже другий день виділення і старшенний дискомфорт...
    Мабуть вона... Дівчата,чи приймав хтось антимікозні препарати(флуконазол,дифлюзол) коли був на грудному вигодовуванні? Підмивання содою поки безрезультатні...Що робити?
     
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Як була вагітною і мала такі проблеми то мені прописували біфідобактерії Лактовіт та ін. в капсулах, на третьому триместрі мератин-комбі.
    Але я б Вам радила відвідати лікаря і переконатися що це дійсно молочниця!!! Бо під видом "безобідної" молочниці може бути щось інще і самолікуванням можна змазати картину.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    З самогопочатку необхідно відвідати лікаря, і зробити мазки. Щоб переконатися, що це молочниця, бо виділення можуть бути і від ерозії. Мені давно старенька лікарка (нажаль вже на пенсії) порадила, ністатінові свічки і спринцовання день ромашкою, на другий біо-кефір розведений водою і так 10 днів. Молочниця до мене більше не навідується.
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    от і я теж такому лікуванню довіряю,10років не мала молочниці.а місяць тому ні з того ні з сього,а на тобі,а я ще й на ГВ-пімафуцин купила-не поміг,а там де я була є 3 аптеки і крім пімафуцина більше нічого не було,купила мазь по-моєму клотрімазол,ніби помогла,але і водні процедури з содою+йод також,поміняла білизну і от ніби тттттт.Але звідки вона у мене появилась,для мене загадка!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    о, я як тільки відмінила щоденні прокладки, змінила олвейс на беллу, і перестала користуватись тампонами (крім одиничних випадків) - мене вона теж перестала навідувати! звісно, коли лікар сказала замість прокладок використовувати туалетний папір, я усмхнулась.. Бо все таки 21 століття на дворі)) Та підмиваюсь теж водичкою теплою. Якщо дууууже треба, то можу підкласти просто марлічку в кілька разів зігнуту, замість щоденної. Усім раджу!
    І лікування однозначно з партнером проходити треба! Хто встидається - нема чого. Партнер може теж бути винним у молочниці. Причини ж не лише нечистота, а й стреси наприклад, просто брак чогось в організмі, знову ж таки - ті всі прокладки (вони повітря не пропускають)..
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    , як розводити кефір і що з ним робити пити чи спринцувати