Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Мило замість гелю для бриття , то не то, а особливо коли не завжди бритва,а гель/крем для деп.. Але дякую за пораду
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Знов переконалась, що не можу користуватись "сірим" туалетним папером. Правда, десь два тижні тому пила антибіотик, потім почала користуватись тим папером, і знов молочниця:girl_devil:. Щей кд почались:girl_emo:. Поставила Залаїн, випила Дифлюзол, тепер тиждень почекаю і може лікарю покажусь. Папір тільки білий тепер беру, до речі, інтимні вологі серветки теж мені підозрілі в тому плані.
     
    Останнє редагування: 1 Квітень 2013
  3. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Молочниця

    Хтось можливо чув або користувався свічками "мератил-комбі"? Чи дали бажаний результат?
    Чула , що ніби дуже помічні але сильно луплять по печінці.
     
  4. Seferi

    Seferi Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Користувалася свічками Мератин-комбі. Мені допомогли. Про вплив на печінку нічого не можу сказати
     
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Молочниця

    користувалася нео-пенотран. Теж помічні, але можливий побічний ефект - легке печіння
     
  6. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    В мене виникли симптоми молочниці десь 7 днів тому (перший ра такі відчуття).. До лікаря не наважуюся, та й часу немаю...Хотіла б попробувати гель Лактоцид (на початку теми прочитала)... Варто купляти?
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    не варто. спробуйте спочатку підмиватися розчином соди. якщо симптоми не сильні - то має зняти їх. розчин роблять по різному: від столової ложки соди на склянку води - і до значно міцнішого.
    і дотримуватись головних правил гігієни: ніяких щоденок, підмивання прохолодною водою, ніяких стрінгів, бавовняна білизна. можна зменшити кількість солодкого на день.
    ще можна спринцюватися відварами трав: дубова кора, ромашка, звіробій.
    якщо це все не допомагає - одна свічка ******** на ніч - і все (для мене особисто, я не лікар, щоб комусь радити використовувати ліки). але вони дорогі.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Липень 2013
  8. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    або *******8, теж одноразово, ціна приблизно така ж, здається.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Липень 2013
  9. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Молочниця

    А мені помагає секс :girl_crazy: Як тільки відчуваю що щось хоть чуть не так то все! Чоловік має роботу :girl_crazy::girl_crazy: Але треба щоб був оргазм. Тоді видно щось з гормонами робиться і в мене все проходить. Вже хіба як запущу то тоді ******** або ******** свічки.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Липень 2013
  10. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Молочниця

    Мені колись давно зовсім не допомогли. Мератин в формі свічок "по печінці не лупить" взагалі.
     
  11. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Молочниця

    від молочниці є новий препарат цей

    радила гінеколог, пити таблетки по схемі
     
  12. Joll

    Joll Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    В мене молочниця певний час була дуже частою; пізніше, як виявилося – то все внаслідок антибіотиків та препаратів, що приймалися у осінньо-зимовий період з метою лікування застуди, гриппу, ангіни і т.п. Лікувалась дідівськими способами – ванночками, що робила у поліклініці знайома медсестра. Допомагало. Ще приймала «Дифлюзол» за приписом лікаря. Помагало як мервому кадило. Після пологів якийсь час у мене була якась сверблячка – ні аналізи мазків, ні огляди, ні УЗД нічого не показали. Лікарка прописала препарат «Тержинан» (вагінальні таблетки) - і він мені дуже допоміг. Вже згодом, коли у мене виникав якийсь дискомфорт, я на ніч клала туди таблетку і вже протягом наступної доби всі симптоми сверблячки зникали і все минало. Досі так само рятуюсь – бувало, простудишся, поп’єш всякі там хімізовані чайочки, щоб швидше на ноги стати, а через 5-7 днів ось вона – молочниця. Заживаєш «Тержинан» (6 таблеток по 1 таблетці на ніч) – і все, проблеми дискомфорту немає. (Тільки препарат щоразу дорожчає, курс на 6 таблеток зараз коштує приблизно 70 грн, а курс на 10 таблеток – близько 100 грн).
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Молочниця

    Як я тішусь, що я забула про сильні виділення і взагалі що то таке молочниця. У мене трусики тепер зовсім не пацькаються, і то в мої то года. Хоча, правду кажуть, що помолоділа на 20 років.

    Кидайте дівчата хліб з пшениці і цукор, плюс смакуйте кисло-молочні продукти. І буде вам щастя. Ніякої хімії!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. strochka

    strochka Member

    Відповідь: Молочниця

    цього літа вперше з нею стикнулася, була з малюком на селі, тому аптечні засоби було важко організувати, випадково натрапила на рецепт з підручних засобів, мені допоміг одразу!! Ділюся: зробити ванночку з 1ч.л. соди та 1ч.л.йоду на літр води(я давала трохи більше) і посидіти в ній 15хв. так три дні. В цей період рекомендують не вживати дріджових виробів та солодкого.
     
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    і я останніх пів року неможу сбі з тим дати ради. Цілу минулу весну приймала різні препарати і мал не щотижня ходила мазок здавати. Ше й чоловіка відправила на аналізи і таблеточками з ним ділилася "на всякий"!! І ніц з того... спочатку ніби шось трохи помагає, а потім знов те саме...
    Останньо мені порадили митися з тетраборатом натрію (добре, що хоч дешевий). Спочатку було ефективно, а тепер дивлюся - за тиждень-другий воно всерівно повертається.... Лікарка сказала - нестабільний гормональний фон ... Але поначитувалася тут , бачу. що у багатьох воно так просто не проходить.
     
  16. semgalka

    semgalka New Member

    Відповідь: Молочниця

    Була сьогодні в аптеці, купляла зеленку, бо порізала палець, то переді мною 3 дівчини брали свічки від молочниці. Не можу сказати, шо якись конкретний препарат мені допоміг, просто перед родами попалася мені хороша палатна лікарка, два дні промивань якоюсь водичкою (знаю не дорога, до 20 грн величезна банка), і все як рукою зняло. А до того скільки я мучилася, спринцюватися не можна, бо вагітна. Свічки різні не допомагали.
     
  17. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Молочниця

    то єдиний засіб, який реально допомагає, направду, просто і дешево
     
  18. yulishka

    yulishka New Member

    Відповідь: Молочниця

    порадьте що краще помагає при молочниці? (турбує-печія, свербіж, біль, виділення)
     
  19. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Мені допомогли свічки Бетадин та Гінальгін, при чому я використала лише по 3 капсули кожної, а не 8 як приписав гінеколог. Просто швидко допомогли..
     
  20. loginka

    loginka Member

    Відповідь: Молочниця

    замітила, що я тільки змінюю гель для інтимної гігієни - відразу на 3 дні - молочниця.

    Тільки лактацид був ок. але - останніми тижнями він пропав - ні в ашані, ні в ДЦ його нема. Ні гелю, ні вологих серветок Лактацид. Просто пропав з полиць - чи то так всі розбирають, чи мои вока вже не бачать)))

    п.с. Приймала від молочниці - пімафуцин. поміг.