Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    У мене була така історія, що на шкірі виліз кандидоз, саме після прийому лактовіту, який я сама собі прописала - в аптеці запропонували замість ацидофільних бактерій. А я то дурепа, мені лікар виписав ацидофільні - зовсім інші, виходячи з моїх аналізів, а аптекар мене переконав, що це краще, я й купила. Так от, лікар дерматолог, яка мене потім лікувала, казала, що лактовіт, якраз і міг спровокувати кандидоз. Я не кажу, що лактовіт поганий, просто, можливо, що саме при такому дисбактеріозі як у мене, лактовіт спровокував ріст кандиди, там же рівновагу порушити легко. І до речі для відновлення флори дерматолог мені тоді виписувала ентерол - лікувальні дріжжі (які добре пригнічують ріст кандиди якраз). А взагалі, найкраще мені допомогло від молочниці - давно вже її не мала. 1) свічі гінофлор - навіть перед родами їх ставила, правда після того як 2 дні ставила пімафуцин 2) кокосова олія - споживати в їжу. Там містяться жирні кислоти, які знищують цю кандиду (каприлова і лауринова кислоти). Плюс каприлову кислоту я приймала як бад, але вважаю, що краще їсти олію просто. Або хоча би включити в раціон кокосову стружку, пекти кокосові печеньки і т д. ну і 3) їсти менше солодкого - не підкормлювати кандиду.
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    А мені вони навпаки ще більше посилити молочницю колись, призначила лікарка, а я не змогла навіть весь курс лікування ними пройти, мусіла потім доліковувати (а до них було навіть краще).
     
  3. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Молочниця

    Ну от, давно не було... Вилізло, і то в такій формі що не дуже мучить, але є... Поки підмиваюся водою з лимоном або водою з содою, або відваром ромашки і нагідок. Як думаєте, само пройти може чи мус щось приймати? Маю вдома вагінальні таблетки, але як подумаю про отой ужас з запиханням і дискомфортрм то вже нічо не хочу...
     
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Дієвіше було б прийняти 1 таблетку "Клотримазолу" нашого, ціна доступна і добре допомагає, навіть без вагінальних засобів. А оті всі підмивання можуть ще погіршити ситуацію. А найкраще, до лікаря сходити, на огляд, і мазок здати, тоді точно скажуть що вам краще ))
     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    при молочниці і кави не можна?
    а солодкого взагалі не можна? чи тільки цукру? мед можна?
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Ніякої випічки, солодощів, нічого що має дріжжі, що послаблює імунітет, що має в собі цукор.
    Зате налягати на кисломолочку, йогурти, кефіри, все в великих кількостях. Це сприяє швидкому зменшенню грибка, бо в кислому середовищі він жити не може.
    Я вже пять років всі рецидиви спокійно переборюю без жодної таблеточки чи свічечки. Справляюсь з доромогою корегування харування і посиленою гігієною під час дискомфорту.
    А були часи що місяцями щось ставила-пила, і всерівно все верталось.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Флешко, дякую.
    а мед? бо дуже хочу солодкого.
    і чи дуже критично, якщо я вип’ю хоч пару разів на тиждень каву?
     
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    не знаю на скільки критично, але я б утрималась.
    Точніше, я утримувалась, коли мала біду з тим. Воно мені так дошкуляло, що боролась по повній.
    А от щодо меду не можу сказати нічого. Думаю ложечка погоди не зробить, якщо вже аж так хочеться.
    По собі суджу - падає імунітет, збиваюсь з нормального більш-менш харчування, все, починаються перші дзвіночки.
    Як тільки все відкорегую - маю спокій.

    І ніяких лактоцитів і щоденних прокладок - то теж дуже важливо.
     
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    я гуглила - знайшла, що при молочниці мед навіть корисно їсти з метою підвищення імунітету. я якраз маю баночку від перевіреної пасіки.
    випила сьогодні кави і навіть з цукром - бо вже не можу з цими постійними обмеженнями їжі (через низький гемоглобін).
    я вже не пам'ятаю, коли востаннє користувалась щоденками чи лактацидом, маю виключно натуральну білизну. але імунітет зараз абсолютно на нулі: герпес, молочниця + ще якась зараза (тре до дерматолога, бо не знаю, що це).

    і за який час відчувається покращення, якщо лікуватися виключно народними методами? бо я вже тиждень лікуюсь, а останніх 3 дні так взагалі постійно щось роблю, а покрасшення нема((
     
  10. Chrystal

    Chrystal Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Свербіж при молочниці гарно знімає господарське мило,але треба підмиватись декілька разів на день. Пімафуцин помагає,але лише на тиждень,два,а потім знов то саме.

    Надіслано від мого GT-I9300, використовуючи Tapatalk
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    В мене мабуть знов молочниця:girl_cray:Думаю чи вже бігти в аптеку, чи ще почекати. Бо з симптомів тільки незначний свербіж всередині. не хочеться лишній раз хімією пічкатися. А клотримазол в таблетках, то їх орально чи вагінально приймати? Бо по дописах зрозуміла, що внутрішньо, а читаю інструкцію написано вагінально
     
  12. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    клотримазол або кандібене - такі таблетки для місцеваго застосування (крем або свічі-таблетки), а якщо приймати орально то ви мали на увазі певне флуконазол і всі його аналоги (наприклад - фуцис ...).
     
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    оцей допис збив мене
     
  14. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    думаю - опечатка просто.
    Флуконазол - найдешевший з того ряду протигрибкових (щось сайт аптека знахар нині не працює, але десь в середньому флуконазол 150 №1 вартує з 15 грн., може 20 ?!). Особисто його й купую (коли треба), бо ці всі фуциси і дифлюкани ...- те ж, але за рахунок іноземного чи крутішого виробника є дорожчими.
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Про флуконазол я в курсі, мабуть його й куплю, а то минулий раз брала дифлюзол, одна капсула 48 грн була, зараз напевне ще дорожче.
     
  16. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Молочниця

    Недавно довелось пройти курс лікування антибіотиком, досить тривалий - 14 днів. Так як колись в мене після антибіотиків завжди з"являлась молочниця, для профілактики всі ці дні пила кефір по пів літри на день, додатково приймала (пила) капсули з біфідо і лактобактеріями. Але все одно через декілька днів після закінчення курсу з"явились ознаки молочниці. Розвела олію чайного дерева (на 1 ч.л. звичайної рафінованої олії - 10 крапель олії чайного дерева), зробила тампон з бинту і ввела в піхву на 1 год. Наступного для почались місячні, тож лікування відклала. А після місячних ніяких симптомів не було, я й про молочницю забула. Минув місяць, все гаразд.
    В минулому не раз рятувалась олією чайного дерева, вводила тампон 1 раз на добу, на курс - 3-5 днів. Завжди допомагало.
     
  17. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Де ви її купуєте ?
     
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Молочниця

    Я питала в гінеколога, то вона сказала,що молочниця після антибіотиків це норма. Під час їх прийому треба брати протигрибкові засоби. Ліки від дисбактеріозу від молочниці не поможуть.
     
  19. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Молочниця

    В аптеках. "Ароматика", олія чайного дерева. Користуюсь їхніми аромаоліями давно, задоволена. І ціни доступні.
     
  20. Dobrafeja

    Dobrafeja Member

    Відповідь: Молочниця

    От і в мене, знову, ВОНА((( уже в третє за рік. ЇЇ взагалі можна повністю вилікувати? Від чого вона постійно повертається, при умові, що ніби все виконую?((( Першого разу ходила в Інтерсоно, поздавала всі аналізи, показало звичайну Молочницю. Лікарка виписала таблетки Мікомакс (перорально), Флуомізин і Лабілакт (вагінально). Результат був на третій день. Другий раз, я навіть не ходила- купила те саме, але то коштувало вже 300 з чимось гривень. От знов появилося і думаю, що робити, купувати все чи народними методами лікуватися...?!