Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Молочниця

    Ви лікуєте симптоми, а треба причини: середовище, гігієнічні засоби, спосіб харчування, інтимні засоби. Почніть з них.
     
  2. Marianaaaaaa

    Marianaaaaaa New Member

    Дівчатка, в мене така ж сама проблема:girl_sad:і це перший раз, ніколи такого не було. Мені тільки 18 років це вперше:girl_cray: я страшенно боюся(( Купила таблетки Орнізол. Почала їх пити. Тільки переживаю чи допоможе(
     
  3. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    @Marianaaaaaa ви самі собі їх призначили чи лікар? Краще звернуся до фахівця, який вас огляне і визначить оптимальне лікування.
    --- дописи об"єднано, 18 Січень 2015 ---
    Ви хоч інструкцію читали? Орнізол-це антибактеріальний засіб, а молочниця спричиняється грибками.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Bacchante

    Bacchante Member

    Цей препарат дійсно нічого спільного з молочницею не має. Йдіть до лікаря, безконтрольне самолікування може бути не ефективним і,щонайгірше, погано пролікована інфекція може перерости в хронічну.
     
  5. Marianaaaaaa

    Marianaaaaaa New Member

    Скажіть ще будь-ласка якщо піхва опухла і є білі виділення, це можуть бути симптоми молочниці?
     
  6. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Та все може бути, ті виділення мають характер сирних (той що "творог") часточок і навіть таких згустків, запах опари-тіста. Як не лікувати, то їх кількість збільшується кожен день. Чешеться, пече в ... і опухлість слизової тут. Ну може прояви у тої чи іншої пані свої, але в загальному так є.
    Але то діло би добре показати доктору, хоч аналіз візьмуть (так має бути) та він вам одразу скаже чи то кандидоз.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    сходіть до гінеколога. це найрозумніший варіант. І взагалі візьміть за звичку ходити до гінеколога раз в рік хоча б.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Ви напевно переплутали з флюконазолом? Від молочниці приймається разово 150 мг. Але він досить токсичний тому краще щоб призначав лікар, він розпитає чи нема у вас до нього протипоказів, і взагалі визначить чи молочниця це взагалі. Деколи молочницю вдається вгамувати і місцевими засобами. Свічки пімафуцин наприклад. Обмежте солодке особливо ввечері, грибок активізується в темний час доби і тільки і чекає, щоб його покормили солодким.
     
  9. ladybagira

    ladybagira Well-Known Member

    мушу пожалітись в цій темі: вже 3 рік страждаю від страшної молочниці і втратила надію її позбутися.. відходила до 4 лікарів, державні поліклініки, госпіталі, інтерсоно, параскевія... тисячі гривень на таблетки, свічки, креми.. лікувала партнера, сиділа на дієтах, ношу тільки натуральну білизну і використовую натуральні прокладки... і нічого! у мене закінчились варіанти, просто мучусь майже кожен день, з невеликими перервами протягом 3 років... навіть почала звикати до цього стану.. чи в когось була тут така ж біда?
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    а загальний стан організму який ? чи часто хворієте банальними грз і чи маєте хронічні процеси? тому що млочниця вилазить лише на фоні зниженого імунітету. тобто вона- вже наслідок. а не причина
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. ladybagira

    ladybagira Well-Known Member

    за рік можу двічі застудитися, чи якусь ангіну злапати, коли епідемія ходить ... але загалом я здорова! взагалі молочниця мені вилізла на фоні приймання таблеток типу "колдфлю" і стресу, але хоча вже після того тих таблеток не вживаю і встигла від стресу відпустками вилікуватись, то не розумію в чому справа. Знаю тільки, що проблема напевно внутрішня, проблеми з флорою.. але як з цим боротися мені невідомо (пробіотики неодноразово приймала)
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    проблеми з флорою- це наслідок. ТОму, при можливості, пройдіть повне обстеження організму. Є якась внутрішня проблема, якийсь внутрішній процес. Поки вона буде- пробіотики ніц не дадуть. А лікування синтетичними медикаментами ще більш поглиблюватиме проблему.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. ladybagira

    ladybagira Well-Known Member

    та напевне так і потрібно зробити, пройти повне обстеження, здати розгорнутий аналіз крові... тоді постає питання, де краще всього це зробити, хто порадить?
     
  14. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Через послаблений імунітет вилізла бяка - сухість і печіння, свербіж але без будь-яких виділень. Чим рятуватись в домашніх умовх? До лікаря хз коли попаду.
    Клотримазол не проканав. Стало хужее, довелось виймати.
     
    Останнє редагування: 11 Лютий 2015
  15. Bacchante

    Bacchante Member

    Вам і лікар заочно не скаже що це, а що вже прості форумляни....Це може бути все що завгодно, тому постарайтесь виділити час на похід до лікаря, здайте мазки, пролікуйтесь і не тицяйте зайвими ліками в свій організм.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Я в таких ситуаціях миюся ромашкою, буває допомагає або покращує стан)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    зараз он вже ніц не чую, а вчора капец був. Я знаю, що то все чез таблетки, лікування орз. організм вже геть офігів від того всього от і викидає коники...
     
  18. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    якщо вам треба дня 2-3 протягнути до місячних - то можу порадити Вагікаль - свічки із календулою.
    Склад лікарського засобу:
    діюча речовина:Calendula officinalis;
    1 супозиторій містить Calendula officinalis Ø – 150 мг;
    допоміжні речовини:макрогол 400, макрогол 1500, макрогол 4000.


    А щоб до гінеколога прийти і був результат, має бути загострення - тобто і свербіж, і виділення. Інакше на бакпосіві нічого не буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Gabriela Khristina

    Gabriela Khristina New Member

    Дівчата, підкажіть будь-ласка лікарів-гінекологів по консультації чи лікуванні молочниці ( мучить уже 1,5 тижня), до яких можна звернутись після 18.00 з пн-пт, або в суботу, бо дуже зараз завантажена роботою і можливості в інший час немаю піти до лікаря. Я проживаю у Львові, але прописки львівської немає, хотіла би попасти до кваліфікованого лікаря, бажано державного або можна і приватного але з нормальними цінами. Буду вдячна за відповідь!
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Є тема про гінекологів, там пошукайте, там їх до вибору, до кольору