Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Так, ті самі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Скажу з особистого досвіду: і свербіло, і виділення, і до лікаря ходила... ніби молочниця. Ліки поприймала, але симптоми тіж. Навіть до абсурду доходило - лікар сказала що то в мене "в голові свербить":girl_haha: А завагітніти то хотілося, але з тою бідою якось страшно. Коротше, тільки в пологовому порадили (як на мене) дійсно дієву річ - свічки "бетадин". Хоча в інструкції прямо не вказано на молочницю, мені помогло. Тай ціна дуже прийнятна, на відміну від розрекламованих Ліваролів і т.п. Спробуйте, може якраз.
     
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Мені їх колись призначили, але не змогла ними користуватись - вони викликали подразнення, дискомфорт, і вони на основі йоду, то теж не кожному підійде, плюс сильно "течуть" коли розчиняються всередині, тому якщо ставите їх на ніч, то запасіться трусиками , прокладкою і терпінням)) Мені з свічок подобались Пімафуцин (його вагітним можна і дієвий), і Залаїн - його вагітним не можна, але то дуже дієвий препарат. Та останнім часом я вже знаю що викликає молочницю в мене ( і просто цього уникаю), і при потребі приймаю й капсулу нашого Флуконазолу (ціна там надцять грн.) і все стає нормально.
     
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Якщо не секрет, то що саме? А то от в мене було від антибіотиків, а цього разу не відомо від чого, і можна приписати сюди все що хочеш, бо білизну ношу синтетичну, і багато здоби впродовж двох тижнів було, і вологими серветками користуюся, і не висипаюся, і перемучена, і ніч любві була дуже активна. Блін, ну не хочеться щоб ця фігня стала моїм постійним супутником
     
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    побічні ефекти читали? я читала, є навіть один "цікавий" - смерть!
     
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Зараз якраз тримаю інструкцію в руках, і такого не написано. Але всі страшні побічні реакції є в усіх медикаментах. То мабуть уже кожен для себе вирішує приймати чи ні
     
  7. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Мені допомагає флуконазол + свічки клотримазол (польські) №6.
    Одного разу в мене молочниця була місяць через місяць. То був повний ппц. Дохторова мені прописала якісь свічки і флуконазол шість таблеток, по одній раз в три дні. Я не тільки не вмерла, я як на світ народилася. Стосовно побічних ефектів я чіплялася до лікарки, а вона каже, що то вмисно стільки всього пишуть, страхуються і перестраховуються.
    А от щодо лікування молочниці в партнера, то це дурниці, бо гриби, що викликають молочницю є в організмі будь-якої людини і будуть завжди. Просто, щоб розмножуватися і викликати симптоми їм потрібне сприятливе середовище. Слабкий імунітет і порушена мікрофлора в піхві найперші причини молочниці. Толку годувати партнера хімією, якщо проблеми у власному організмі?
     
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А яка ж то доза була, бо я приймаю одну 150мг і усьо
     
  9. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    теж 150... одноразово мені не помогла((((((((( я сильно тим мучилась, в мене був хронічний тонзиліт, імунітет весь працював на нього, от і гриби розпоясалися.
     
  10. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    :clapping:Ви цесерйозно написали чи жартуєте?
    Бо проблеми можуть бути і в партнера. З організмом, так сказать
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Почитайте побічні ефети до інших препаратів, які без рецептів продаються, там теж багато цікавого знайдете:girl_smile: Просто до будь-якого, препарату, навіть визнаного і хорошого, може бути індивідуальне несприйняття, алергія (навіть з анафілактичного шоку, що є фатальним). Тому навіть прийнявши банальний аспірин чи анальгін, чи навіть ліки з трав, можна отаке отримати. А як лікувати молочницю має підказати лікар, плюс треба знати індивідуальні особливості свого організму:girl_smile:
    Теж читала інструкцію і такого там не має:girl_smile: От мені флуконазол колись виписували і то в дозуванні 100 мг 2 рази в день 5 днів (не від молочниці), і нічого не сталось:girl_crazy:
     
  12. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Я це абсолютно серйозно. Скажіть, а як в чоловіка може виявитися молочниця? Виділеннями, свербінням? ЖОДНОГО разу в мого чоловіка нічого подібного не було. А це тому, що гормональний фон чоловіків, а також будова зовнішніх статевих органів такі, що сприятливі умови для проживання грибка, що викликає молочницю, не створюються. Це мені підтвердила і моя гінеколог.
     
  13. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    А хто говорить, що прояви молочниці в чоловіка так, як у жінки? Чоловік просто носить це "щастя" на пару з достоїнствами. І якщо ви пролікуєтесь, а чоловік ні, то молочниця буде проявлятись знову і знову.
    Хоча, яке мені діло? В мене молочниці ніколи не було
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Це "щастя" кругом і всюди. Ні жінка, ні чоловік не стерильні. А молочниця буде знову і знову, якщо ЖІНКА не наведе порядок у СВОЄМУ організмі - зміцнить імунітет, усуне гормональний дисбаланс і дисбактеріоз, викине всю синтетичну білизну і вузькі джинси, а також подивиться на склад інтимного гелю.
    Хоча, яке мені діло? © Маєте бажання нагодувати мужа хімією і збагатити фармацевтичні компанії - завжди будь ласка.
     
  15. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Дискусія про кота. Мені по барабану, хто, кого і чим годує, тому ваша порада недоречна
     
  16. Lasti

    Lasti Well-Known Member

     
  17. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

     
  18. Lasti

    Lasti Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 5 Липень 2015
  19. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Кому шо, а йожику панамка. Дааа, досвіду лікування молочниці в мене немає, чого і всім бажаю . Тому наразі залишусь при думці, що лікувати оте діло потрібно обидвом партнерам.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Ну удачі.
    https://otvet.mail.ru/question/22077769 - почитайте. Для досвіду, ага.
    :girl_bye2: