Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Якось хочеться вірити, що лікарі все таки знають свою справу:scratch_one-s_head:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    мені його теж призначали - по 1 капсулі 2 р. на день 3 дні вроді, а потім і кпсулу в перший день КД 3-4 цикли. Щось вам зависоку дозу написали імхо.
    --- дописи об"єднано, 13 Травень 2016 ---
    І взагалі, я перед тим як щось брати уважно ще сама інструкцію читаю (бо лікарі іноді можуть "загнути" трохи), і роблю так щоб не відхилятись від офіційних рекомендацій на певний препарат.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    В чоловіків при регулярному митті милом протягом тижня нічого не буде. Не затримується воно в них в причинних місцях.
    Якщо під час лікування сексом не плануєте займатися, то пихати таблетками нема сенсу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

     
    Останнє редагування: 13 Травень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    До кого це ви ходили ? :girl_impossible:
     
  6. Demetra

    Demetra Well-Known Member

     
  7. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    На жаль, затримується, і навіть більше, першими грибком можуть заразитися чоловіки, а вже потім і жінка.
    В мене якраз так і було. Виявили в мене молочницю, чоловік пішов до шкірного- а в нього також грибок. На причинному місці були невеличкі червоні прищики.
    І не обов"язково пити таблетки- є мазі і креми.
    Якщо у Вас проблеми з печінкою, то необов"язково пити таблетки.
    Є генітальні свічки. Я користувалася canesten gyn once.
    Там взагалі тільки одна свічка і мазь для зовнішніх статевих органів.
    Хіба проблема в тому, що заражуєтесь через вмістиме кишківника. Тоді варто прийняти таблетки внутрішньо. Але то хіба здавати аналіз калу на грибки.
    Але в такому випадку молочниця була б частіше.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Ну, таке я почула від уролога до якого й звернулися з цим питанням. Що цікаво, погуглила (хоча звісно я не лікар), але прищиків нема у симптомах молочниці в чоловіків. Та і вражає вона їх дійсно коли в них дуже понижений імунітет.
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ну я в шоці. Я розумію, якби у вас була якась там затяжна молочниця... А тут перший раз. Я, звісно, не жертва реклами, але ж для початку можна справді спробувати той розрекламований пімафуцин -- 3 свічки 100 гривень. І щодо лікування чоловіків -- то, взагалі, брєд
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Я також не лікар, але надіюся, що дерматолог в Німеччині нам не збрехав, коли робив " скобок" чи як воно правильно називається на аналіз і виявив грибок кандиду.
    І чомусь після мазі з нистатином і прищики, і незначне почервоніння зійшло.
    Можна, кину Вам статтю нім. мовою, перекладіть собі( там і про прищики мова).
    Penispilz: Ursachen, Diagnose & mehr - NetDoktor.de
    Чи дуже понижений імунітет- не знаю, не хворіє взагалі, хіба 1 раз в рік, має, правда, псоріаз,- Сніду і гепатиту немає, перевірялися недавно.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я в середу здала -- у понеділок подивлюсь що там. Але в середу, коли мазок брали -- якраз перший день після ділов і ніщо не турбувало, а вже нині дискомфорт. Тому не знаю, чи показовий буде той аналіз. Може ще раз здати в період сверблячки?
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а це чому? :)
    --- дописи об"єднано, 13 Травень 2016 ---
    при пониженні імунітету буває так само, як у жінок
    а миття милом тільки сприяє
     
  13. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я під впливом тої ''почесухи'' від лікаря зразу в аптеку побігла, бо не сила було терпіти. Та вже як купила все, то буду приймати. Але вирішила приймати інтрунгар як в інструкції рекомендують, а не так як в рецепті лікаря. І взагалі якось я іду до лікаря, бо думаю, що він вміє і знає як лікувати хвороби. А виявляється все треба ще самій перевіряти і фільтрувати.
    Зараз вже трохи попустило - надіюся ніч пройде спокійно. Дякую всім за допомогу.
     
  14. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Мія гінеколог - завідуююча ЖК на Симоненка, Третьякова. Тут не одна форумчанка її знає. Саме Третьякова мені на моє запитання чи треба лікувати чоловіка сказала, що то не має змісту. Грибок є у всіх, а флора, що сприяє його розвитку і розмноженню, лише у жінок. І щоб ця флора розвилася мають бути певні фактори. Я їх вище написала. В мене ще плюс бурний секс, спека, АБ. В моєї коліжанки молочниця як реакція на презервативи. Тобто контакту зі спермою нема, а молочниця є. Кого лікувати в цьому випадку?
    --- дописи об"єднано, 13 Травень 2016 ---
    Але ж ні одна жінка не буде лікувати молочницю, коли нема симптомів. Отже, якщо нема симптомів, то що лікувати?
    І таки так, в чоловіків воно не затримується.
    --- дописи об"єднано, 13 Травень 2016 ---
    Однозначно.
     
  15. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Дуже спірне питання, чи потрібно лікувати чоловіка, коли молочниця у вас. Я теж цим питанням цікавилась, читала і переписувалась з подругою, що живе в Італії. Як я зрозуміла, залежить від типу молочниці. Адже, молочниця в тому розумінні як ми вжиємо це слово - це збірна симптомів. Тому, деколи приписують лікування і чоловіку - як у кількох подруг було. В мому випадку молочниця була наслідком прийому антибіотиків. Тому, звичайно, чоловік лікування не потребував.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Одного разу в мене була такка затяжна молочниця. Місяць через місяць. Моя Г прописала флуконазол 2 т. в тиждень/3 тижні і свічки клотримазол. Доза коняча, але мене попустило. Тепер, точніше до вагітності і ГВ, при перших симтомах я беру флуконазол 1т. і свічки. І всьо. А пімафуцин мені, як подути в хворе місце))))
    --- дописи об"єднано, 13 Травень 2016 ---
    Молочниця не ЗПСШ !!!!!!!!!!!!!!!! Грибки є у всіх. І причини, що провокують їх розмноження, виключно в організмі жінки.
    Але якщо вам не шкода своїх чоловіків і ви маєте зайві гроші - та на здоров"я.
     
  17. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    О як, до шкірного. Шкірний піськами (соррі за французьку) не займається, хіба уролог, гінеколог, венеролог. І тойво, грибок на шкірі/нігтях до грибка статевих органів відношення не має. Я питала.
     
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Lasti мені раз лікарка казала що чоловіку можна просто кремом Клотримазол мазатись і все, внутрішньо щось пити їм не треба. Грибок що викликає молочницю (кандидоз) умовно-патогенна флора, тобто є у всіх, і проявляється тільки коли його кількість перевищує допустимі межі (від стресів, ліків, в вагітних часто буває, від інших причин, забагато мучного чи солодкого з"їли), тому вернути все в норму жінкам треба, однозначно, але без фанатизму. Ясно, що якщо не лікуватись, то наслідки будуть серйозніші ніж свербіння просто. Тому якщо це сталось - вперед до толкового лікаря, здати мазок, пролікуватись, налагодити режим дня і харчування і все.
    --- дописи об"єднано, 13 Травень 2016 ---
    Не має, але ліки ті ж самі, той же Клотримазол і Інтрунгар і від грибка шкіри і нігтів виписують, тільки дози і схеми прийому інші - бо то той же вид збудника.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    і щось зробити зі стресом.
     
  20. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Дякую, що ще раз нагадали. Але я це все знаю))))))))))) А серйозніших наслідків не буде, бо я ще не бачила вар"ятки, яка б добровільно ходила з тою нелікованою заразою.
    --- дописи об"єднано, 13 Травень 2016 ---
    Яка різниця, які ліки? Я це писала до того, що якщо в чоловіка нема симптомів молочниці, то лікувати його - лише травити і збагачувати фармкомпанії. Бо грибок на шкірі/нігтях до молочниці відношення не має. Уявіть, чоловік ні на що не скаржиться, а ви його клотримазолом, клотримазолом і навздогін ітрунгаром)))))) До речі, як хто надумається лікувати партнера, флуконазол дешевше буде, а резалт то й же.