Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Lasti я не вам особисто писала) І ніде не писала що чоловікам треба пити щось від молочниці))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    @Supernatural, перепрошую, але ви мене в тому дописі згадали :pardon:

    Так , але я пишу, що чоловікам взагалі нічого не треба робити, якщо нема симптомів (виділень, почервоніння, печіння), навіть якщо у жінки гостра фаза.
     
  3. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Ну, не можу я обдурювати і писати, що ходив чоловік до уролога, якщо він в дерматолога був.
    Не знаю, в кого і що Ви питали, але в Німеччині саме дерматолог займається хворобами шкіри і венеричними захворюваннями.
    Якщо підете до уролога, він звичайно виганяти не буде, але вони там більше простатами і сперматозоїдами займаються.
    Тут, щоб мене не вважали відсталою від життя:
    дерматология и венерология в Германии | Лечение в Германии
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @famenlviv праві, молочницю успішно лікують не тільки гінекологи (найчастіше жінки саме до них і йдуть), а й дерматовенерологи теж (вони цю тему теж вивчали і теж цим займаються).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Тобто якщо в мене ГВ -- то моє спасіння лише пімафуцин(добре, що він мені допомагає хоч на місяць-два)? Я так зрозуміла, що ті всі ліки ви до ГВ мали.

    І ще раз перепитаю: а молочниця мусить обов"язково мати багато виділень (бо в мене такого навіть близько немає), чи може бути просто сверблячка і мінімум виділень (я би навіть сказала норма, лишень із таким білуватим забарвленням)
     
  6. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Так, ліки до ГВ. На ГВ я ставила флуомiзин, бо пімафуцином давно не бавлюся (бо для мене це звичайний фуфломіцин), але результату тож не на довго вистачило(((( Тому навіщо платити більше?
    Моя молочниця виглядала так - печіння, набряклі статеві губи, сироподібні виділення з кислим запахом виділення.
    Те, що я після родів (точніше воно з"явилося після перших післяпологових місячних) називала молочницею мало лише свербіння і виділення були трохи більше норми, але на вигляд не відрізнялися. Як пояснила лікар, це в мене ерозований ектропіон (виворіт ШМ при пологах) давав запалення, звідси надлишкові виділення і сверблячка.
    --- дописи об"єднано, 14 Травень 2016 ---
    Ага. А не просто дерматологи. Це як терапевт і педіатр - ніби одне і те ж, але одні не лізуть на територію інших.
     
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    цього немає взагалі

    а це є
    А це як виявити? Якісь додаткові обстеження?

    Бо мене в середу оглядали, нічого особливого там не побачили.
    Короче, чекаю понеділка. Подивлюсь на аналізи. Але сили терпіти немає -- то послала чоловіка за пімафуцином. Сказати, щоб купив
    ?

    То те ж саме?
    --- дописи об"єднано, 14 Травень 2016 ---
    Ну але вони однаково коштують: і пімафуцин, і флуомізин
     
  8. Khoma

    Khoma Member

    Дівчата, а не простіше здати в бак.лабораторію аналізи, щоб поставили чутливість до протигрибкових препаратів-і знати що саме вам підійде.

    Надіслано від мого HTC Desire 200, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    в лютому 6т. коштували 250 грн.
    Пімафуцин ніби дешевше. Просто для мене його не існує, тому не знаю.
    Ектропіон побачила дільнича на плановому огляді на кріслі. Та дохторка, до якої я йшла вже конкретно з тим, підтвердила лише при огляді кольпоскопом. Але якщо в вас візуально нічого особливого, то мабуть того нема. Чекайте на результати мазків, хоча цитологія (а це власне дослідження клітин ШМ) довго робиться.
    А свербіння добре знімає підмивання содою і смарування тримістиновою маззю.
     
  10. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Під час мого лікування ні з того ні сього і трохи зашвидко почалися місячні. Дивно:scratch_one-s_head:. Як бути з свічкою яку прописали поставити на 7-ий день лікування, а він припадає на місячні ще. Ставити? Шкоди не буде? Чи й користі теж?
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Коли була на огляді в лікарки Довгань в поліклініці медінституту теж робила мазки власне на молочницю і цитологію. Результат з лабораторії забирала за годину:girl_yes2:Це нормально? чи що то за результати за годину часу?:girl_mad:
     
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    читайте інструкцію. Деякі препарати не ставиться під час місячних, деякі можна без проблем
     
  13. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Можливо, в меді є своя лабораторія, де швидко роблять цитологію, бо я роблю в поліклініці, а вони везуть кудись, погані результати приходять до тижня, нормальні - до місяця. А мазок на флору(молочницю) за годину і в поліклініці роблять.
    --- дописи об"єднано, 18 Травень 2016 ---
    Якщо місячні не сильні, то можна ставити, шкоди швидше за все не буде. А як сильні - витече(((
     
  14. KovNata

    KovNata New Member

    При лікуванні молочниці потрібен особливий підхід.Маю свої результати у війні з цим вірсом,і дякувати Богу у цій війні перемагаю Я.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  15. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Я так залишу свої думки,
    десь років ще зо 5 тому молочниця - то був мій "друг", вона втікала-поверталась і так по колу. Лікувала стандартно - флуконазоли, пімафуцини і шо не попадя. Результати були короткотермінові.
    Потім я трохи змінила підхід,
    перше - відмовилась від щоденних підкладок, будь-яких, гелів для інтимних гігієн, ну і зрозуміло білизна натуральна, не тісна,
    друге - я потрохи змінила харчування на більш-менш здорове і додала хоча б мінімальні фіз. навантаження.

    До чого я це все - молочницю я маю вкрай рідко, хіба останній рік тричі мала, причому я точно знаю коли - коли у мене надто перевантажений ритм життя і у мене сильно падає імунітет, тоді вона і з"являється, борюся гомеопатією, тою яка в гомеоп. аптеці за призначенням лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    а молочниця не вірус, єслішо)))))))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    до речі згідна!!!! я три місяці як ходжу на аеробіку. може співпадіння, але ці три місяці жодного разу не було натяку на молочницю. раніше стабільно хоч раз на два цикли!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    В мене молочниця теж як наслідок стресу, або прийому антибіотиків. Помітила, якщо з антибіотиком приймати бактерії - ратабіотик, наприклад, ситуація значно краща.
     
  19. Diaz

    Diaz New Member

    Доброго вечора дівчата,хочу у вас поради) З молочницею не дружила взагалі,після першої дитини, а як родилась друга ще до 8-ми місяців не було. Як перестала годувати то так зачастила що очі лізуть на чоло. Виглядає воно так: кожного місяця 2 тижні перед менструацією вона приходе в гості!!!!!!! і то якби без особих виділень,тільки наглий свербіж і набрякають великі статеві губи. Приходять місячні і вона зникає як і не було!!!??? Що тільки не пила,свічкі від дорогих і дешевих пробувала,сода, ромашка ніякого результату((((( Саме головне лікарка брала мазок чистий ,і впевнено говоре що це молочниця!? Може хтось стикався з таким??
     
  20. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    В мене таке деколи бувало, теж перед місячними. І теж мазки здавала - все добре. Потім якось само пройшло.