Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. magic

    magic Well-Known Member

    Давно маю молочницю, але вона мене не турбувала ніякими своїми проявами, тому не рухала її особливо.. а от останнім часом почався зуд і плюс до нього ще й зуд та печія біля заднього проходу (сорі, за деталі). Купила свічки - зуд ніби пройшов, а ззаду ні(( Ні знаю чи йти з цим до гінеколога чи вже потрібен проктолог?! Хелп, в кого продібне було?
     
  2. vikitoria volyn

    vikitoria volyn Well-Known Member

    здайте аналізи на паразити
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Майже вперше розпочалася молочниця, але до лікаря в найближчі кілька днів не потраплю. Якщо таблетка флуконазолу ефекту не дала (випила вчора ввечері), то відвар ромашки і розчин соди теж вже ефекту не дадуть? Чи можна/варто після флуконазолу купляти ще свічки? Чи то вже краще кілька днів перечекати, а тоді до лікаря?
    І ще: причини появи не знаю, але грішу на душову в спортзалі або новий гель для душу. Впринципі вважала душову кабіну безпечною, (ну бо там чисто, резинові тапочки ношу, мочалка-рушник свої і чисті) але вичитала, що таки справді спори можуть бути на кранах в душових. Наскільки реально там заразитися і як себе вберегти?
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Можна місцево і таблетку плюс ромашка, сода і т.п. Власне краще в комплексі.
     
  5. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Душова? Йой Боже))))) Ну, ви ж не сувалися інтиним місцем по тій душовій, правда?
    Спори є всюди. ВСЮДИ і в вас в тому числі. Лише проблеми у власному організмі дають можливість тим спорам множитися - перегріття, стрес, ліки, синтетична білизна, бурний секс, засоби для інтимної гігієни (той же гель для душу, якщо ви ним підмивалися).
    Ну чому, симптоми знімуть. Можете помастити тримістиновою маззю - теж добре знімає печіння.
    Але якщо флуконазол не допоміг - чи то молочниця?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Alstroemeria шоб заразитися спорами з крана то треба імунітет на нулю мати...
    ви впевнені що це молочниця? багато бактерій можуть давати подібні симптоми.
     
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    сода дуже знімає зуд -- отак всипала в черпак з теплою водою і підмилась (навіть не спринцювалась) -- і все ок. Загалом до мене молочниця після 4 пологів приходила, як діла -- щомісяця. Рятувалась розрекламованими ліками, які можна при ГВ -- три свічки -- і місяць спокою. Але лише місяць... А от закінчила із ГВ, купила якісь свічки (не памятаю назви) -- 6 штук -- і вже пару місяців спокій. Але сода -- то моє все! Коли не знала про соду, то ще запихала тампон вимочений у кефірі -- теж легше ставало. Або медом помастити
     
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Може, тержинан?
     
  9. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Результатів аналізу ще не отримала, тому на 100% не впевнена, але по характерних виділеннях припустила, що це молочниця. , До лікаря тільки вчора потрапила, то всі симптоми вже практично пройшли, тому свічок-мазі вже не виписував, призначив тільки БіоГая від дизбактеріозу (хоча дизбактеріоз теж під питанням).
    В мене сода навпаки чомусь посилювала неприємні симптоми.
    Сама не вірила в цей метод, але допоміг тампон з алое (шматок алое очищувала від шкірки і замотувала в стерильну марлеву серветку).
     
  10. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Недавно приймала 5 днів антибіотик від гаймориту, а зараз бачу почалась молочниця (аналізів не здавала, по проявах подібно). Може бути після антибіотика? Поставила свічку Залаїн, чи треба ще таблетки якісь пропити? Але зайвого пити не хочеться, і так після антиьіотика організм ослаблений. Може є якісь ще методи щоб молочниця пройшла ? Ще маю капсули Біойогурт (канадський) і вітаміни Біон3, вони з біфідобактеріями. варто таке брати зараз чи почекати?
     
  11. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Дівчата, писала тут колись і напишу ще раз. Мені (4 роки поспіль лікувала молочницю різними свічками та таблетками) і моїй мамі з молочницею допоміг справитися комплекс Candida Support з айХербу.Now Foods, Candida Support, Intestinal Health, 180 Veggie Caps
    Більше того, я пила саме цей комплекс, а мама пила складові окремо: Pau D'Arco і Caprylic Acid .
    Я пропила курс ще 3 роки назад. Народила і зараз молочниці нема навіть по аналізу фемофлор (хто здавав, той знає, як в ньому все детально розписується). Почитайте про Caprylic Acid і молочницю.
    Також, коли пила курс, то виключила хліб (все-все дріжжове), картоплю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Ситуація така:
    пішла я на плановий огляд до гінеколога (довідку в спортлайф робити) -- скарг у мене ніяких. Моєї лікарки не було, була інша, яка казала "що в мене такі руки-такі руки"))) Так смішно, як гінеколог свої руки рекламує -- ну ок -- дивіться. Отже вона сказала, що у мене є молочниця. Така легенька, яка мене не турбує, то вже, певно, хронічна. І виписала лікування. Що я думаю про це лікування? Я думаю, що я куплю в аптеці які-небуть недорогі свічки, -- закладу всі, що в пачці -- і забуду. Ну принаймні раніше на 5-6 місяців забувала. Бо ну щось зовсім мені не подобається стільки ліків у себе вливати? Чи виправдане таке масштабне лікування, коли у сама молочниця не сильна, не напряжна.

    1) Отже -- спринцюватись "Цитеаном" 10 днів
    2) 1 таблетка "Флузамеду" внутрішньо (у інструкції написано, що п"ється вона одноразово і то тоді, коли місцеві засоби не допомагають, а мене ж вони беруть), через 3 дні ще 1 таблетка, і ще 4 місяці по таблетці після кожних місячних. ЧОЛОВІКУ ТАКИЙ САМИЙ ГРАФІК.
    3) Після місячнихз -- Свічки "Флуомізин" 6 штук, свічки "Гінофлор" -- 10 штук
    4). Бактерії -- Опефера, біфітен чи ще щось -- 15 днів.

    То що пропити? Чи ні? Я поки схиляюсь до "ні". Але ж якби воно реально вивело?
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Kandya дивні призначення☺ Цитеало спринцюватись всеоедині не можна! Це як миючий засіб антимікробний - тільки ззовні! Потім свічки Гінофлор - в більшості викликають рецидив, почитайте відгуки про них в неті! Таблетка вам ще може і виправдана і свічки від грибків, але то по аналізах дивляться. Чоловіку те саме ? (надіюсь без спринцювання:girl_smile:) Чоловікам теж іноді таблетки виписують якщо в пари хронічна запущена молочниця але частіше їм зовнішної мазі вистачає (Клотримазол чи щось таке), бо ті таблетка на шлунок і печінку б'ють. А ще комусь іншому показатись не хочете?
     
    Останнє редагування: 23 Червень 2017
  14. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    колись як я була молода-дурна, то лікувала молочницю, яка взагалі не мала симптомів (ну мож теж якісь легенькі) і після того вона вже в мене постійно проявлялась у всій красі( так що не раджу
    до речі, про гормональну молочницю. до вагітності мала таку, що починалась в другій фазі циклу, незадовго до місячних. були переважно тільки несильні виділення, без інших симптомів. Поки годувала і не було місячних - все було супер. В грудні минулого року місячні вернулись і теж спочатку було ок. Але через пів року знову та напасть((( Певно, і не вилікуєш, коли воно отак чітко простежується, як гормональне
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Вона казала розводити водою у співвідношенні 1 до 10
    а реально -- навіщо мені таблетка, якщо мені свічки допомагають? якби свічки не знімали зуд і виділення -- тоді можна. А так то я спробую все ж таки місцево
    звісно, що хочу
    та я не думаю, що чоловік має стосунок до моєї молочниці)
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    А маєте час-можливість здати в іншого лікаря? Це не те щоб хтось з лікарів шахрай
    Пошукайте блог Наталі Лелюх (лікар-гінеколог), там в двох словах пояснено, чому від способу взяття мазка залежить його результат.

    Лікування для чоловіка маю підстави вважати невиправданим. Скоріше за все, кандида живе в його організмі так само, як і в організмі більшості людей. Ми ж лікуємо прояви, які, як правило, є супутніми до чогось вірусного-нервового-гормонального. А якщо в нього нема проявів...
     
  17. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    @Kandya його зазвичай розводять але він тільки для зовнішього використання! Там же речовини що піняться є. Подивіться інструкцію. В інтернеті є повна (з нашими лікарями так і по краще самі перечитайте. Чоловікам теж лікування призначають бо якщо така часто хронічна модочниця то і він теж до того дотичний і може бути носієм, а так то правда - кандида і усіх є але в нормальних межах а коли її забагато то появляються всі симптоми. Свічки можуть помагати але якщо часті рецидиви то рекомендують і внутрішньо пролікувати нормально. Найкраще перездати ще десь аналіз і в іншого лікаря проконсультуватись
     
    Останнє редагування: 23 Червень 2017
  18. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    В мому випадку Цитеал взагалі неефективний. Тільки баквагіноз собі ледь не заробила.
     
  19. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Фармакодинаміка. Піноутворюючий антисептичний розчин для зовнішнього застосування, має антибактеріальну, протигрибкову і анти паразитарну дії. Хлоргексидин – катіоновий антисептик, синтетичний бігуанід; гексамідин –катіоновий антисептик з групи діамідинів; хлор крезол – антисептик з групигалогенофенолів.

    Источник: ЦИТЕАЛ, інструкція, застосування препарату ЦИТЕАЛ Розчин для зовнішнього застосування по 250 мл у флаконах № 1
     
  20. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    короче, купила собі 5 свічок ліваролу -- буду закладати) в мене нема таких сильних скарг, щоб так серйозно і довготривало лікуватись