Молочниця

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Burberry, 2 Липень 2009.

  1. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а чому брали мамі окремо складники?
    я от думала брати КАндіда сапорт комплекс, але чи не буде печії і тд, там в складі доволі активні компоненти, олія орегано, часник.. маю трохи трабли з травленням
    хліб, картопля, солодощі, алкоголь, крохмаль.. ще щось виключали?
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Виноград, кава (але чому кава - не пам'ятаю), капуста (?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    солодкі фрукти теж радять виключати
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а чимось заміняти їх? я розумію що треба теж, але якось слабо уявляю відмовитись на місяць
    а несолодкі є?))
     
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Зовсім несолодких, мабуть немає. Але вибрати можна, там де того цукру менше: полуниця, лимон, журавлина, чорниця, смородина, ожина..
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    цитрусові загалом можна.
     
  7. miminka

    miminka New Member

    Молочница... Долго мучилась этой проблемой, таблетки пила , и дорогие и не очень , сдавала всякие мазки , сидела на диете ..., но только понервничаю- снова появлялась молочница ! И как-то попала на прием не к своему гинекологу , такая пожилая женщина , посоветовала мне спринцеваться содовым раствором с добавление масла эвкалипта . Сделала пару раз и все прошло ! Теперь этот рецепт - моя выручалочка ! Флора восстанавливается быстро и все проходит ! А сколько мучений было и сколько денег потрачено !
     
  8. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    як думаєте Басейн і молочниця це дуже близькі речі, чи краще списати на щось інше?
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Якщо у вас особисто переохолодження може провокувати молочницю, то близькі. Це якщо ви в басейні переохолоджуєтесь. Але як правило - жодного стосунку.

    Страшно сказати скільки років стажу маю басейного - від басейну ніколи не було.
     
  10. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Стосовно використання тампонів можливо підкажете, це просто параноя чи в цьому є сенс?
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Тампони можуть провокувати молочницю. Дуже навіть.
    Про протяг не зрозуміла.
     
  12. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Отож, експериментальним шляхом виявила що після відвідин басейну з'являються симптоми молочниці. Хоча це швидше не молочниця а сильне подразнення, сухість і дискомфорт на ранок наступного дня (може продовжуватись більше тижня). Коли роблю перерву то все ок.
    В басейні дуже тепло (занадто, як на мій погляд) тому це не від переохолодження. Напевне причина в воді яка якимось чином подразнює там де не мала б. Не хочу припиняти відвідувати басейн але варіантів не багато(
    можливо в когось була схожа ситуація.
     
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Не в мене, але чула про таке. Спробуйте до і після митись не милом, а гелем для інтимної гігієни. Або ще тампон поставте (не знаю навіщо, бо я під час вагітності не плавала), але таке мені казала гінеколог
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А в який ви ходите?
     
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    в мене вона вилазить, коли я їду на моря-озера. Думаю, тут проблема в вологості, а не температурі. А взагалі вона в мене хронічна і багато на що реагує. Але найбільший зв"язок з гормонами. Під час вагітності - то сильніше проявлялось. Коли годувала - взагалі про неї забула. Ну а коли перестала, то і ПМС вернувся і молочниця в другій половині циклу. На щастя свічками і таблетками вдалось її загнати в ремісію.
     
  16. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Дівчата, в мене молочниця почалась за 2 дні до місячних, купила свічки Пімафуцин, бо не могла додзвонитися до лікаря і терпіти той свербіж, встигла використати лише 1 свічку. А сьогодні почались місячні... Прочитала що свічки не доречно при місячних, і додзвонилася до лікаря сказала що чекає мене на прийом після місячних, але кажу що свербить дуже, ну тоді можна Лівагін, хтось їх приймав під час місячних?
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    @smilechyk, мені виписували Дифлюзол, і пояснили, що місячні не проблема для свічок, продовжувати ставити
     
  18. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Підмийтесь кефіром, або медом помастіть, хоча кефір краще. Не змивайте. При місячних дуууже допомагає
     
  19. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Дівчата, здавала аналізи (молочниці не виявлено). Сказала мені гінеколог, що "все чисто", аналізи всі в нормі. Правда здавала мазок тоді, коли вже минув гострий період (от помилася разок содовим розчином- виділення пройшли). Аж після цього попала до лікаря і здала аналізи, які нічого не показали. Ну але, от знову мене турбує щось схоже на молочницю (по виділеннях, судячи з фото в інеті), правда ніякого зуду немає. В житті не мала навіть молочниці, а цього разу, мабуть після АБ, от такі "прєлєсті". То що треба йти здавати мазок як є "яскравовиражені виділення" щоб точно оприділили є молочниця, чи ні? Чи то видно по мікрофлорі в будь-якому разі (навіть коли немає виражених виділень)? Треба перездати щоб точно знати?
     
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    молочницю можу викликати інші інфекції, або кишечник, або стрес навіть (причин насправді дофіга). Якщо причина не в першому і третьому, пропийте пробіотики, виключіть солодке, присядьте на кисломолочку (тобто поправляємо кишечну флору в першу чергу).
     
    • Подобається Подобається x 2