Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Kosjana, 22 Листопад 2011.

?

Ваш досвід придбання:

  1. Марна витрата грошей

    42 голосів
    31,8%
  2. Мене врятував

    73 голосів
    55,3%
  3. А що це?

    17 голосів
    12,9%
  1. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Звісно електричний, але чи ви націдите ним ту кількість молока, яка необхіна для дитини? Я не могла і електричним націдити, робила так:прикладала малу, вона посмоктала, подразнила соски, а коли йшов прилив то ставила моловідсмоктувач і цідила, але більше 100 гр не йшло ніяк. Дитя ще мале, тому не раджу на довго виходити з хати. Спробуйте погодувати з ложки, чи не буде виливатись. Моя вміла з ложки пити десь в 3 міс.
     
  2. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Brenda, а ви впевнені, що ваша дитина захоче залишитися з вашою мамою на стільки годин?
    Ми десь двічі ходили на весілля, коли малій було 5-6 міс. Я молока націдили завчасно - щоранку, інколи вночі ставала (тоді легше було сцідити) десь протягом двох тижнів, заморожувала його потім. З весілля додому на машині було десь 30-40 хв їхати. Але не все так було легко. Бо дитина відмовлялася їсти і зі шприца, і з ложки, випльовувала то все, плакала. Тато з мамою носили її, забавляли десь 20 хв - були вже холодні з того, подзвонили мені і я таки мусіла приїхати. До того я інколи лишала дитину на маму, але максимум на 1 годування. А на більше дитина просто може не захотіти лишитися, навіть якщо і матиме що поїсти. Краще беріть дитину з собою ну або будьте готові таки їздити, хоча не знаю, чи тоді взагалі треба йти на весілля.
    На щастя, друге весілля було дуже близько біля дому, тож я вже не бавилася у сціджування, а приходила, годувала, вкладала спати, бо навіть спати вкласти батьками не вдавалося.
     
  3. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Дівки, а скажіть чесно, чи варто отак цідитись, мучити дитину заради забави? Ну я ще зрозуміла б, якби дитині рік перевалив, і то ще від дитини залежить. Що таке весілля? Чи то я стара вже :). Маю розуміння того, що забав в моему житті буде ще огого, а те цідження, шприцування, лишання мальоти... ну ще б зрозуміла, якби маля штучне було, а так :girl_crazy:
     
  4. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.



    ---------- Додано в 00:12 ---------- Попередній допис був написаний в 00:10 ----------

     
  5. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Брендо, Вашій дитині тільки пару місяців, а вам вже дім і парк набридли :). але, впринципі, в кожного свое розуміння виходу в люди. Просто, направду, ще стільки тих виходів буде :). Всьому свій час, спробуйте все таки з мальотою, може якраз файно разом погуляеться :)
     
  6. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    я ось не розумію, що ви такого робите зі своєю дитиною вдома, чого не можна буде на весіллі? ну поспить 40 хв, погуляєте возиком по вулиці, потримаєте на ручках, погодуєтесь, потім знову засне, в чому проблема і нереальність?
     
  7. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Вона не поспить, на весіллі шумно :sad: Ми вдома двері закриємо і вона просипається... В тому то проблема, що то буде постійний плач, бо вона не зможе заснути... :sad:
     
  8. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Це тому що ви умови такі створюєте, щоб в тишині спала. Як мій спав маленьким я постійно мала включене радіо, музику, любе, щоб не звикав до ідеальної тишини.
    А на весіллі думаю засне, як втомиться, а коли сильно гучна музика буде дійсно заважати, можна на вулиці погуляти і чергувати прогулянки з чоловіком. Мій і під музику засинав в залі біля циці, коли дійсно спати хотів.
    Хоча моя думка тут потрібно вирішити що може зашкодити більше-залишити дитину на когось і не відомо як дитина буде себе вести (можливо гірше а ніж з вами на весіллі) чи похід з вами на забаву, ІМХО.
     
  9. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Неправда. Була на весіллі вперше, коли малому було 2,5 місяці, малому моєї куми було чи то 3 чи то 4 тижні. Так, ми не були від дзвінка і до дзвінка , годувались-переодягались в машині, але дитина і нормально собі лежала на руках, коли ми за столом сиділи, і потім в візку спав нормально, хоч і музика грала нормально так. І двоє дрібосеньких діток весілля не зірвали :) Зрозуміло, що я в такому віці дитини йшла на забаву не сама бавитись, а привітати молодят. На весілля без малого пішли, коли малому було десь 2 рочки, повернулись серед ночі - малий успішно нас чекав.
     
  10. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Моя в такому віці спала в слінгу під будь який шум чи музику, головне щоб циця була і мама була поруч, а у візку і в ліжку не спала, бо не комфортно було без мами. Тому я брала малу в слінг і спокійно могла йти куди заманеться.

    [/COLOR]
    В слінгу не буде плакати і засне, я впевнена. Спробуйте.
     
  11. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Дякую дівчата, що відрадили... будемо думати, що робити....
     
  12. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    мені теж так здається
    я свого малого брала на ДН в суботу (в кафе), то він спокійно собі спав в мене на грудях, коли прийшов час їсти проснувся, погодувався, я з ним на вулицю вийшла трохи погуляла і він знову заснув... так що слінг наше все :)
     
  13. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    З такою маленькою на весілля? ну не знаю, як на мене то або з бабцею, або дома залишити. Я півричну залишала на маму. До церкви з візочком, потім до дому, а тоді на забаву. Молочко націдила, користувалась молоковідсмоктувачем. І зараз скажу страшну річ - моя мама годувала не з ложечки, не з шприца, а банально - з пляшечки. Потім я приїхала, щоб дитину вкласти спати і назад поїхала.
    А по темі молоковідсмоктувача, то тільки перших півроку і користувалась, а дальше ну точно вже потреби не було. Чи можна було обійтись - можна і то льогко, але мені так було зручніше.
     
  14. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    А я кажу, що молоковідсмоктувач потрібен. Мені дуже був потрібний, бо я руками ніяк не могла націдити. Малявка не витягував всього молока і я чула, що груди твердли - це в перший місяць, потім, щоб уникнути молочної кризи, зціджувала на 3-му місяці. І мала спокій, бо є заморожене і мама при потребі могла нагодувати. Але ми соски не знали вооопчє, тому нагодувати ложечкою - процес довгий і нудний, тому було "таксі-годування-таксі" :girl_haha: То ми в тому молоці хіба купались :) Мені було дуже треба той агрегат. Зараз основне, шо мені треба після народження другої дитини, - молоковідсмоктувач.
     
  15. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Дуже потрібна річ особливо коли дитина цицю брати не хоче. Дуже хороші молоковідсмоктувачі фірми МЕДЕЛА, ті що повністю механічні. Треба лише з перших разів проловчитись, після процес дуже механізаваний. Ніяких натискань чи ін. маніпуляцій. Відкорегували швишкість і силу витягування молока і все.
     
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

     
  17. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Все це правильно, але у моєму випадку було так. Моя дитинка народилась і її забрали у зв"язку з певними обставинами. Підгодовували, а я вчилась жити далі. Тому мене ця річ врятувала. Питання стояло чи пригодилось ВАМ? Я відповіла те, що стосується мене. У Вас можливо інакше...
     
  18. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Так описуйте всю ситуацію зразу: коли і чому пригодилось ВАМ, ато прийдуть майбутні мами, почитають тут таку безапеляційну дурню і діти потім страждатимуть.
     
  19. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Усі майбутні мами мають голову на плечах. І самі вирішують, що їм треба.
    Не всі однакові. Когось може зацікавити, комусь стане необхідним. А описувати усе, то часу не вистачить. Кого цікавить спитає - відповім. Не чіпляйтеся до сліб, будь ласка.
     
  20. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    От Ви, тьотя, пишете аналогічно безапеляційно і ніц! Хай краще ті майбутні мами мають застої, пробують самі цідитись, а це незавжди виходить (кажу зараз про себе) і адекватного масажиста-лактолога знайти в кожному районі кожного окремого міста можете??? Давайте список в студію!!! Будемо вельми вдячні. А як зле їх розмасують, то хай йдуть пити антибіотики і мають ризик оперативного втручання? Так, кажете, буде легше їхнім діткам?
    Тепер про мій випадок. Я активно користувалась відсмоктувачем і сина годувала до 3-ох років. Криз молочних не відчула, бо була до них готова і відповідно поводилась. Але ж це для Вас "дурня"