Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Kosjana, 22 Листопад 2011.

?

Ваш досвід придбання:

  1. Марна витрата грошей

    42 голосів
    31,8%
  2. Мене врятував

    73 голосів
    55,3%
  3. А що це?

    17 голосів
    12,9%
  1. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    не кожна жінка може реально сцідитися руками. в мене, до прикладу, ніколи руками добре не виходило, це займало дуже багато часу, було для мене справжньою мукою, а молока націджувалося дуже мало. На мою думку, молоковідсмоктувач в екстренних випадках - дуже потрібна річ, головне, ним надто не захоплюватись, щоб і дуже не розігнати лактацію або навпаки не зменшити.


    Однозначно, краще механічний, а то тою грушею будете качати не тільки молоко, але й мязи))) насправді, коли правильно розмістити грудь і починати з легких рухів, поки молоко справді гарно не потече, то ніяких болючих відчуттів не мало би бути. а якщо сосок неправильно розміщений і його там трохи пережимає, то дискомфорт однозначно буде.
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    а Медела - ти перереплачуєш за бренд, чи вони справді кращі за інші?
     
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

     
  4. blakytnooka

    blakytnooka Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    у мене екстренне питання: взяла на прокат молоковідсмоктувач оттакий http://mamamag.kiev.ua/product_info.php/products_id/6951
    але у мене нічого не відсмоктує. Виглядає, що склала я його правильно. Він працює, злегка відтягує сосок, але молоко ні крапельки не йде, хоча є. Хто користувався молоковідсмоктувачами, підкажіть, у чому може бути проблема?
     
  5. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Проблема може бути в тому, що не всі груди можна зцідити модоковідсмоктувачем. Я пробувала різні - і механічні, і електричні, а виходить бодай щось зцідити тільки руками

    Отправлено с моего Fly_IQ442 через Tapatalk
     
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    треба груди до того підготувати: прийняти теплий душ чи обтерти груди теплим рушником, масажними рухами, якби підтягуючи молоко до соска, можна теплого чаю попити, сісти в спокійній обстановці і зосередитися на сціджуванні (я уявляла як молоко тече або як дитина їсть груди і все виходило).тут суть навіть може бути в обстановці і у вашому налаштуванні. я теж спершу думала, що сяду, поставлю молоковідсмоктувач і все. а ні. ви самі маєте собі налагодити отой процес.
     
  7. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    те саме стосується і зціджування і навіть самого процесу годування. дуже доречні поради. мені наприклад теж тепер вже важко зцідити, бо лактація внормувалася, є стільки, скільки треба дитині.
    а 3 роки тому, з донечкою я ще не мала практичного досвіду. то молоковідсмоктувач до речі Медела електричний, мене дуже виручив, бо було можливо зцідити ту всю велику к-сть молока, яка чомусь відразу в мене прибуває не на 3 добу, як у всіх нормальних людей ))) а на 2 і в такій к-сті, що мої груди - зовсім не мої груди, наче трійнят годувати зібралася)))
    вдруге якось дала раду без молоковідсмоктувача, і зціджую рідко, практично 1 раз за 3 місяці, бо малий постійно зі мною.
     
  8. toria

    toria Active Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    У мене - теж. Навіть руками було простіше. А Меделою справді зціджувати було найпростіше.
     
  9. morozyvo

    morozyvo New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    оно в сене Авентівський поршневий (здається так тип називається). Мала перші 2 місяці постійні лактостази, а в перші тижні то і швидка приїздила шоб температуру ту збити :sad: масажувала груди і вдень і вночі, мучилася без відсмоктувача (малеча все не виїдала). Потім купила його, лактація трішки встаканилась, і я вже не мала такої потреби, але буває що груди як бідончики коли багато рідини напюся, малий в шоці не може з ними справитися, і на допомогу приходить ВІН. Зручно, бо не мучишся руками, нічого ніде не капає/пирскає, чуть-чуть підцідила до облегшення, а далі все робить природа
     
  10. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    в мене майже така ж ситуація, з обидвома дітьми було ДУЖЕ багато молока. Зі старшим постійно приходилось сидіти і сціджувати молоко, в результаті появилися синяки,тоді і купили відсмоктувач який мене просто рятував. Купили механічний ,якщо не помиляюся LOVI,це було 7 років тому, але рятував мене і з другою дитиною
     
  11. cosmetichka

    cosmetichka New Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Мені мій лікар пояснював так, що молочко материнське поступає від міри смоктання дитинки. Тобто стіджувати не потрібно. Єдине без чого я не могла перші дні - це так звана "присосочка"... Але згодом все налагодилось. Хоча з "присосочкою" мені було краще:girl_smile:
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    зціжувати іноді потрібно, якщо мама відлучається на довго і пропускає годування. а якщо таке відбувається регулярно, то задовбаєшся руками зціжувати.
     
  13. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Менi було дуже не зручно молоковiдсмоктувачамi сцiджувати, мала ручний та електричний. Руками набагато зручнiше було, особливо там де затвердiння були. Але то мiй особистий доcвiд. I сцiджувалась я, як правило для себе, коли в вiдрядженнi була, а не для того, щоб дитинi лишити, але й таке бувало

    Отправлено с моего HTC One X через Tapatalk
     
  14. Shamna

    Shamna Мамуся

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    В мене молоковідсмоктувач ручний і спочатку взагалі не знала чи зможу ним користуватися , бо дуже болючі відчуття викликало сціджування , але потім зрозуміла , що то тільки спочатку так незвично . Тим більше сціджую тільки в тих випадках , коли маю відлучитися від доці . Але руками сціджувати взагалі не виходило , як результат - всі руки мокрі , а молока сцідженого нема , мало практики в мене ще з ручним сціджуванням:girl_nea:
     
  15. jMoondance

    jMoondance Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Мені також пригодився. Використовую коли мушу відлучитись, щоб лялька мала що гамульцяти. Але стараюсь по менше відлучатись, адже зціджувати всерівно задовбуєшся. Маю ручний. Пробувала руками, то не для мене, руки мокрі, циця мокра, молока мало. Молоковідсмоктувачем якось швидше та легше для мене.

    Надіслано від мого GT-S7562, використовуючи Tapatalk
     
  16. Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Вашій подрузі не потрібно відсмоктувач. Організм самостійно підлаштується під потреби малюка

    ---------- Додано в 15:01 ---------- Попередній допис був написаний в 15:00 ----------

    Мене відсмоктувач рятує так як донька відмовилась від груді
     
  17. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    З власного досвіду скажу, що інколи він необхідний. Інколи мій малюк довше спить і його аж ніяк не заставиш їсти. Груди набирають - болить. А так чуть підцідила і чекмю голодного синочка. Ну і супер штука пакети для заморожування молочка.
     
  18. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Хороша річ. Тільки ввн мені цідить частково,тобто переднє молочко сціджує без проблем, а от до жирного коли добираюсь, то ніяк, тільки руками.
     
  19. happylady

    happylady Well-Known Member

    Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    Дуже виручав спочатку, молока було купа, все текло, все боліло, футболки вічно в плямах(( я не знала що робити
    але той період ми вже трохи переросли )
    маю електричний філіпс, супер кльова річ, зараз користуюсь мало, але все-таки тримаю ще на господарстві, пригодиться думаю і не раз.
    особливо,як дівчата тут писали, коли треба йти кудись - зцідила,малого татові в одну руку, пляшечку в другу і гайда з хати:girl_crazy:
     
  20. Відповідь: Молоковідсмоктувачі. Чи пригодились вам.

    В свій час це була невід'ємна від мене річ.
    донька груди взагалі не взяла, а зціджуватися 9 місяців кожні 3 години вручну я би не змогла. Та ще і наморозила цілу морозилку (ще майже на 3 місяці вистачило).
    мала електричну Меделу