Моніторимо ціни на одяг/взуття

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Svjatkova, 7 Вересень 2015.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    мати Василева. Ото я від життя відстала. Жабка "дусь-дусь" за сумку дати 1500-2000.
    З замінника дивлюсь на Алі. там знижки до річниці. За 300-400 грн такі нічого можна знайти.
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я би брала, як подобається. Я колись теж хотіла тільки шкіряні, ну мала 2-3 натішилась. Воно ж і щ моди виходить, і набридає. То хіба дуже класичні і базові брати і дуже якісні, щоб на роки були ф час від часу "добувати " їх на світ. А зараз беру не дуже дорогі і з замінника, щоб різні були на різні сезони, різного розміру і фасону, на роботу і на вихід. Зносилось, набридло - не шкода поміняти. Якось так...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я теж так думаю))))) У мене більшість сумок з замінника. Ну і чесно зі шкіри знайти сумку такого дизайну, щоб мені сподобалось, дуже важко. Вони всі переважно дууууже "класичні", для тьоть))) А мені тільки 38:girl_crazy:Де я, а де - тьотя.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    Тут самі «тьоті» позбирались)))

    Хороші шкіряні сумки купувала на 6pm, в Зарі мож було купити маленьку замшеву за 700 (глянути якість в магазині і замовити з іспанського сайту дешевше).

    В M&S мені «Миколай» якось купував з замінника за 500. Там якість була дуже хороша. Витримала три роки сумка.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Тупо! Тупо! x 1
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Я замовила шкіряну сумку тут на форумі, то вже стільки ношу, що надоїла. І до 1000 точно
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Insolence

    Insolence Living The Dream

    купувала шкіру, середно-малий розмір. укр.виробник (благо їх зараз дуууже багато). ціна питання +- 1000 тис.грн., рюкзак близько 2000-2500, гаманці +-600. для мене ціна прийнятна.
    китайський дермантіній на Галицькому базарі +- 600.
    якось так
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    якщо можна - здайте точку(у відгук). буду вдячна.
     
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @Insolence
     
  9. Insolence

    Insolence Living The Dream

    пишу всім назви і що купувала
    Crazy horse - сумка, гаманець, Львів
    BlankNote - тревел кейси - то в нас "дєжурний" подарунок всім на іменини/д.н.
    Potynska (в ІГ) - сумка, тревел кейси, гаманці, ключниці
    Squirrel's Bag - сумки
    ще купували в когось рюкзак, але забула назву

    ціни описала постом вище
    стосовно відгуків. я люблю шкіру типу Crazy horse, тому всі вироби з тієї шкіри мені ну дууууже моє, і зазвичай вони викликаюь захоплення у отоуючих.
    і щодо купівлі. врахуйте, що майже всі шиють під замовлення, тому час очікування 2-3 тижні
    ..
    UPD. згадала, ще є один вітчизняний бренд торб. в ІГ катеріна фокс, мені там одна модель ну дуууже давно в"хотєлках", але є одне але, чому відкладаю покупку. чекаю коли буду заробляти стільки, що за торбу віддати 4 тис. мені буде недорого ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    Я поклала око на її саквояжі, це моя любов, за 4000, та)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

    і моє :heart: частіше б'ється від кожної її нової фотки
    і майклкорсів/фурли мені не треба ;)) хоча вони на розпродажах дешевші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Rona

    Rona Мама-йожик

    Шукаю собі сумку, їздила нині в "Вікторію гарденс". Таке враження, що можна змінювати назву на "Все по 4000 грн.". Може в 2-х магазинах притомні ціни, решта показились. Я зрозуміла, чому люди їздять на шопінг за кордон.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    О, то я так на кеди білі дивилась :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я вже "забила" на "знайти сумку" в магазині. Немає ні часу, ні настрою ходити. Ну і ціни теж не тішать. Тому купила на Алі з заму дві сумки. Тепер чекаю... А оті з інсти магазини, що вище викладали, поставила в закладки. Буду збирати гроші)))
     
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Скажіть, будь ласка, а можна десь подивитися вживу? Виявила, що коліжанка має цієї ж фірми, але вона суто онлайн замовляла, казала, що індивідуально можна кольори підібрати й розміри. Я десь наче бачила інфу про їхній шоу-рум на Личаківській 92а, але не пам"ятаю де я таке бачила, бо на сайті нема контактів. Примітила одну сумочку, й ціна там до 1000 грн получається. Дуже хочу її, але в іншій кольровій гаммі.
     
  16. Insolence

    Insolence Living The Dream

    На збіговиськах аля вандейшоп вони бувають. Про шоурум не чула. Кольори шкіри відповідають кольорам на фото.
     
  17. Olga Letsdance

    Olga Letsdance Well-Known Member

    На минулому тижні моніторила львівських виробників шкіряних сумок...В КрейзіХорс телефонувала (на сайті внизу є розділ контакти), вони на Личаківській трохи вище Мєчнікова. Дівчина пояснила, що не всі моделі і не у всіх кольорах м.б. в наявності, але загалом якість- колір можна побачити, до тижня часу відшивають потрібну модель. Але я туди не доїхала... Купила в Мастак (мастак-лезер.ком.юа), на Зеленій, в них тільки інтернет-магазин, але у Львові продають на місці. Наразі дуже задоволена.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  18. Judice

    Judice Закохана в гори ))

    Знаючі шопери, скажіть, будь ласка, у Форумі в чорну п'ятницю можна надибати реальні знижки чи то буде лиш окозамилювання? Цікавить Зара, Резервд і тому подібне