Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем Незнайомка, 1 Жовтень 2008.

  1. Vitabryk

    Vitabryk New Member

    Знаю, що LifeStyle щось теж пропонує для дітей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Дівчата, дякую за інфо про ІН. Три рази на тиждень заняття + домашка + дитина і робота і т.д. )))))) змушує задуматися як це все поєднати. Ви справді молодці.
    А хтось був на їх літньому інтенсиві?
    Я приватні уроки відвідувала два рази в тиждень, то всі вихідні домашку робила. А тут навіть не уявляю)))
    Який вік ваших одногрупників? Чи комфортно в групах при кількості людей 10 (як сказали в ІН)?
     
    Останнє редагування: 10 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  3. tinulka

    tinulka New Member

  4. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Була в Азбуці на пробному занятті. Щось цього одного уроку мало, щоб зрозуміти, чи мені все ок. Було нас шестеро, різного віку. Викладач Оксана.
     
  5. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    А ще таке питання, бачу деякі викладачі Грін Форест дають он лайн заняття, і міні курси. Типу "не від фірми" а особисто.
    Хтось пробував ??Може конкретного викладача порекомендуєте??
    Бо я з пошуком таких офлайн курсів здаюсь(
     
  6. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть хорошу англійську для дітей 3 роки та 6 років.
    Хотіли в Інтернешнл Хаус - вже не набирають (з вересня).
    Підкажіть щось в тому районі +- 30 хв дороги
    Буду вдячна.
     
  7. Guapa

    Guapa Active Member

    Порадьте, будь ласка, курси польської мови для підлітка 14 р. Можливо, хтось навчався в Білому Орлі, які враження?
     
  8. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Можу порадити дуже хорошу школу, якраз сьогодні почався в них курс польської для абітурієнтів, можливо, Вам підійде. Діти там різні, але десь так від 14 до 16-17 років.
    Мовна школа та Тренінговий центр KI School
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    не знайшла теми про вивчення англійської, нову не наважилася створити.
    цікавлять книжки англійською для читання, прості короткі оповідання (макс. intermediate level)ю Порадьте, де взяти ,або може хто відпродасть за непотрібністю.
    дякую
     
  10. sherry

    sherry Well-Known Member

    Польська для дітей де? хто? Водити не маю можливості. Вчителька в школі вже зайнята. Чи реально щоб репетитор приходив в школу на продовжену групу? Школа в центрі. Чи я забагато хочу?
     
  11. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    @sherry, таки багато хочеш:girl_wink:
    Навіть, як знайдеш людину, яка погодиться на твою пропозицію, дирекція не дозволить займатися сторонній людині з В. в школі.
    Тут або нехай няня водить-забирає. Або знайти ще когось зі школи, хто б теж мав таке бажання і водив ваших дітей разом (можна домовитися по черзі чи за невелику оплату). Або серед студентів університету попитати,щоб водили-займалися.
     
  12. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    3 рази на тиждень+домашка+2 дітей+гуртки-плавання-сходини-розїзди+домашні клопоти+віддалений підробіток...Реально, повірте.
    Групи 10 людей цілком комфортні. На більшість завдань ділимся на пари, пари час від часу змінюються, ходить зазвичай 6-8 людей, зима-віруси. Поки закікавлення не минуло.

    Надіслано від мого m3 note, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Guapa

    Guapa Active Member

    Дівчата, порекомендуйте, будь ласка, з власного досвіду курси німецької мови. Потрібно для підлітка 14 р. Дякую!
     
  14. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Дівчата, обираю для дочки ГрінФорест або АмериканІнглішЦентр. Щось можете порадити?
     
  15. Vitabryk

    Vitabryk New Member

    Можете глянути на мовні курси LifeStyle. Методика навчання подібна як в ГрінФорест, але ціни нижчі і людей менше в групах.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, шукаю репетитора, який зміг би допомогти мені підтягнути технічну англійську з B2 до С1-С2.
     
  17. StasjaZ

    StasjaZ Member

    Доброго дня! Порадьте ефективні курси курси німецької для підлітка 14 років. Займається з хорошим репетитором, це друга іноземна, але хочемо щоб вільно заговорив німецькою. Може хтось порадить літній табір німецькомовний
     
  18. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    На ФБ є група Deutsche Treffen, вони регулярно проводять мовні зустрічі у Львові.
     
  19. Solkash

    Solkash New Member

    Дівчата, шукаю хорошого репетитора з англ. мови.
    Потрібно допомогти мені підтягнути мої знання.
    Порадьте будь ласка!
     
  20. StasjaZ

    StasjaZ Member

    Дякую, правда думаю, йому трохи ніяково буде в компанії дорослих, йому лише 14 :) мені б табір німецькомовний знайти :sad: