Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем Незнайомка, 1 Жовтень 2008.

  1. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    так, але вони не ведуть всі групи, а так, як ви сказали , від середнього рівня + там дорожче.
     
  2. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Минулого року також ходила туда на курси англійської (зараз нажаль не маю можливості). Трохи знаю всі нюанси їхньої кухні. Для того, щоб стати викладачем в цій школі треба стільки пройти співбесід, навчань, потім їдеш в Київ де приїжджає найвище керівництво, яке вирішує підходиш ти їм чи ні. Тобто рівень викладачів там дуже високий. по друге ці курси єдині по всій Україні, які є визнаними в міністерстві освіти,при закінченні люди отримують диплом, який є дійсним по всьому світу. Ще є нюанси зв'язані з здаванням екзаменів ІДСЛ і ТОФЛ, но точно не пам'ятаю. Заняття там проводяться в доволі інтенсивному ритмі 3 рази на тиждень по 1,5 години. На уроках цікаво і весело, а не просто суха граматика. В кінці кожного рівня здаєш екзамен і по його результатм тебе, або переводять, або ні на наступний. Можливо там трохи дорожче, чим на інших курсах, але це того варто. Тому всім раджу.
     
  3. domino

    domino Well-Known Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Я зараз ходжу на курси англійської мови в мовну школу Liberti, задоволена страшенно, вони дуже гарно викладають , а завдяки методу Каллана, який вони використовують швидко можна вивчити чи підтягнути мову!
    Про метод Каллана мені сказала моя невістка, вона живе в Англії і на ті курси там ходила, казала що багато хороших відгуків про цей метод чула.
    Моя сестра також ходить в ту школу і теж задоволена.
     
  4. Azalia

    Azalia New Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

     
  5. Harmony

    Harmony Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Колись сама ходила на англійську з Американцями в церкву що на початку зеленої. Було не погано якщо не враховувати пісеньки на релігійну тематику
     
  6. Vukhastyk

    Vukhastyk Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    А які ціни в середньому на курсах вивчення англійської мови. Я її трохи знаю, точніше знала, коли закінчувала школу. Але після університету всі знання мають властивість зникати. От і думаю зараз куди піти згадати все і довчити.:dntknw:
     
    Останнє редагування модератором: 22 Вересень 2011
  7. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    я зараз ходжу в ІН(точніше доходжую те, що заплатила:) і скажу Вам відверто: заняття не інтенсивні, а часомарнуючі, бо на рівні advanced співати пісеньки і сладати папірці докупки...це як на мене смішно... ІМХО
     
  8. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Почула сьогодні в новинах цікаву інформацію про лінгвістичні клуби.
    Цікаво, чи є щось подібне у Львові?
     
  9. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Надіюсь ближчим часом буде :) Я як раз хочу йти на курси, ці б мені підійшли в самий раз)))
    А інформація звидки, в якому місті той клуб є?
     
  10. Аделя

    Аделя Active Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Я б також з радістю відвідувала такі клуби, якби вони були у Львові.:girl_in_dreams: Інформація з новин, наразі такі клуби є у Києві, сподіваюсь, скоро і до нас дійдуть.:girl_wink:
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    є :), контакти буду мати хіба в вересні. Це, як я зрозуміла, переважно молодь/студенти.
     
  12. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    о, я також хочу:) Коли матимете контакти - дайти знати
     
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    дівчата, а може хтось знає де можна піти на початкові курси з португалької?
     
  14. caujka

    caujka New Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Ці клуби називаються Toastmasters. http://www.toastmasters.org.ua/

    У Львові такий клуб також є: http://lvivtm.blogspot.com/

    Обмежень по віку, чи рівню володіння мовою нема, але все спілкування таки англійською. Основна мета — це навчитись виступати публічно, розвинути в собі лідерські якості. Подолання мовного бар'єру і вдосконалення володіння англійською — приємний бонус.
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    про той, що я говорила, то там не тільки англійська. Підозрюю, що ми про різні клуби говоримо.
     
  16. caujka

    caujka New Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Ну, я сказав про той, що мала на увазі Аделя. В Одесі, до речі, теж є клуб тостмастерів, але вони говорять російською.

    А ви мали на увазі Language Exchange Club? Типу такого http://languageexchangekyiv.ning.com/ ?
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    швидше за все :) - я просто знаю людину яка таким займається, а сама не була.
     
  18. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Ходила на курси в Грін Форест (початковий рівень) задоволена на всі 100%. Спочатку було в групі 15-20 людей, але то тільки 1-2й тижні коли набирається група (пробні безкоштовні заняття). В основному групи мають до 15-17чол. Викладачі всі молоді з філологічною освітою, і практично всі десь працювали за кордоном. Є уроки з носіями мови. Ще великий плюс, якщо не маєте можливості з певних причин продовжувати навчання, а хочете зупинити його до наступного семестру, то ваші залишкові кошти заморожуються, але не пропадають. Є групи для дітей. навчання проводиться по британських книжках, 2 уроки на тиждень по 110хв, 1 урок- спікінг 90хв, + факультативи та різні гуртки.
     
  19. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    Хм...а як це ви так рахували? Мені ну ніяк так не виходить...Якщо за рівень (3,5 місяці) 890 грн., то виходить 28 занять по 31 грн.
    Я зараз вибираю між Liberty та "Language Step", попробую пробні заняття, напишу відгук :)

    ---------- Додано в 11:56 ---------- Попередній допис був написаний в 11:50 ----------

    В "Language Step" щоб пройти пробний урок потрібно оплатити за семестр, і якщо після відвідування 1-2-х занять не сподобалось, гроші повертають.
     
  20. шоколадка

    шоколадка Active Member

    Відповідь: Мовні курси у Львові. Відгуки, рекомендації.

    і мене цікавить карта поляка. хто щось чув про підготовку? дякую.