Мультфільми для дітей

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Жовтень 2007.

  1. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Фільми, які я раджу переглянути:

    Останнє, що залишило слід в душі-мультик "Вольт" з укр. дубляжем. Просто ульот! Сам Вольт (Остап Ступка) посередній, але кішка (Ірма Вітовська (Леся+Рома)) та хом"як (на жаль, ніде не можу знайти, хто його озвучував:sad:)-просто бомба! Навіть росіяни спеціально дивляться укр. варіант.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    А я надалі "скидаю шляпу" перед Міядзакі. Ніякі інші мультфільми так не піднімають настрій і ніколи не набридають. Я вже писала на ЛФ, що обожнюю його "Унесенные призраками". Тепер і "Тоторо" у нас є - теж супер.
    А з нещодавніх американських мене не розчарував "Кунг-фу Панда". "Кунг-фу Панда2" на автономний мульт не котить, але як бонус до першого може бути.
    Вольт мене не вразив, але можливо тому, що дивилась екранну копію, що може вплинути на адекватне сприйняття.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Дівчатка, киньте ,будь ласка, лінка на всі серії мультика про крота - фанатіють діти від недавна, сил вже моїх нема.
     
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    я качала через торент (ось посилання на сторінку http://powertracker.org/torrent/forum/viewtopic.php?t=18538) і там не всі серії
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    а де можна скачати? взагалі скажіть де ви качаєте україномовні мультики, нас цікавить переважно радянські. Я сама нуджуся біля тих американських, та і малий не взахваті.. Вчора скачала "Про справедливих курчат" "Про те як котик і песик підлогу мили" " Про те що всі потрібні на землі" "Про жадібність" я й сама вже призабула ті мультики а тут така купа позитиву... Зараз в нас в фаворі "Бременські музманти" ми любимо музикальні мультики...:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Іруська, я своїй показую звідси http://www.youtube.com/view_play_list?p=624C0645D490F443
    добре, що мультики зібрані серіями, то не трема мамі вставати включати наступну серію.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Galyna555

    Galyna555 Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    І в нас ті музиканти цілими днями крутяться, вже 2 дні кричить що тільки їх хоче. Мені вони вже так надоїли, що пішла тай купила їй новий диск з мультами, включила, а в хаті такий крик піднявся і шо ви думаєте, далі сидить і дивиться ті музиканти. Ще правда про Капітана Врунгеля теж полюбляє, ці мульти у нас чергуються.
     
  8. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Взагалі то, я Лиса Микиту купувала:) 5 dvd-дисків за 150 гривень:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Правильно! Тре підтримувати національного виробника, бо нічого нового випускати не будуть!
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Я скачала з torrents.ru а малий не дивиться :)
     
  11. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    а нашо нам нового, ми шоб то все шо є передивилися... 150 грн. за мультик:suicide:
     
  12. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Перепрошую за п'ять мультиків. Загальний час перегляду 15 годин. Купили після того, як діти передивились і одобрили.
    Зрештою, я нікого до нічого не примушую!!! :confused:
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    А як Вам український карлсон? чи дивляться менші дітки? Рататуй нам дуже подобається, тішуся, що купили компакт, думаю чи купувати Карлсона, або які ще гарні укр. мультики є?
     
  14. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    я теж...:)
     
  15. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    "Карлсон" - так собі - посередньо я Скрипку не дуже люблю, і Лорак не в тему
    Ще люблю компакт-диски за те що можна на трьох мовах послухати і вибрати кращу інтерпретацію:)
    З "добрих" мультів діти люблять ще "Хортона".
    А "Лиса Микиту" Ясочка цитує частинами, що в мами гордість велику викликає :naci:
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    В коліжанки донька задивилась до дірок, при тому що є страшним холериком.
     
  17. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Загалом нічого,Юстинці подобався.
    Але є один цікавий момент.
    Карлсон говорить:
    -А хай його шляк трафить :ninja:.Чи то нічого страшного :confused:?
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Він не український, він швецький чи чий. Наші лише переклали. Доволі кострубато.
    Та яке! То просто атас!! От що значить дати робити переклад тим, хто мовою на щодень не користується й не має власне відчуття мови. :8:
    Ми через це перестали Даркові показувати той мультик.

    Десь раніше хтось шукав чеського кротика.
    Я нині Даркові якраз 6 дисків стягнула звідси.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Лілю, я знаю, що виробництво не наше :) просто бігом писала коментар
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Мультфільми для дітей

    Мому подобається Кротик(чешський),:y:Бернардік(там про мішку смішного),:y:Футбольний трікс і флікс,радянські спортивні,словом вищенаведені-дивиться з захопленням.:)А вони ще й повчальні..:)