Мультиварка :)

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Анута, 27 Лютий 2002.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я накидаю інгредієнтів, як звичайно варила в кастрюлі і стільки води.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  2. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Дівчата, а моя мулінекс схоже вже "накрилась" чи що? Включаю програму тушкування на 20 хвилин, а мені запускає тільки на 1 хвилину і вже йде сигнал закінчення програми. Що це і чому?
     
  3. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Може бути, що мало рідини.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Ні, навпаки багато було рідини. Може, через це?
    Я спочатку в режимі Жарка посмажила м'ясо з цибулею і морквою, додала гриби, відвар з грибів, сметану, вершки і хотіла потушкувати таку підливу. Рідини там було багацько.

    Тепер он включила пароварку, перевіряла, чи працює, то вже час відліку пішов так, як я встановила.

    Треба буде ще раз спробувати щось на режимі тушкування, мабуть?
     
  5. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Спробуйте. Може забагато було? Хто її зна. Про мало рідини знаю. Про багато О ще не було в мене таких ситуацій.
    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    В мене таке було, коли все-таки замало рідини. А у Вас мультиварка-скороварка, чи просто мультиварка? Бо в мене скороварка, то таке іноді буває. Просто даю більше води. У Вас по ходу ще й купа "густого" було - морква, гриби, м"ясо, цибулька...
     
  7. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Так, в мене мультиварка-скороварка.

    В мене стався такий прикол перед тим, що я поставила варити гречку, забувши ту кришку покласти (я її мила і назад в мультиварку не поставила). Мультиварка ту гречку довго мучила, поки я зрозуміла, що щось не те і не побачила кришку в сушці для посуду .

    Відповідно думаю, чи та пригода не пошкодила взагалі мені мультиварку.
     
  8. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    дівчата в яких мультиварки-скороварки, а підкажіть но мені темній в цьому питанні, захотіли ми купити мультю, а нам пропонують скоромультю, подруга мене лякає, що там коли відкривають клапан то пара виходить з великим напором аж до стелі, нарозказувала мені всяких страхів, а я послухала і дай думаю запитаю бувалих, дякую за відповіді
     
    Останнє редагування: 22 Вересень 2016
  9. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    треба зачекати трохи, щоб скороварка сама знизила тиск, тоді ніякої пари не буде.

    в теперішні часи дорогих тарифів на електроенергію, я не бачу змісту в просто мульті. Якщо для якоїсь страви конче треба, щоб воно булькало 2-3 години, то це і в скороварках можна організувати
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    і ще і дуже гаряча. там же ж всередині тиск, щоб швидше зварити. ви як піднімаєте кришку кастрюлі, пара теж іде? а там до всього ще і маленький отвір. тому ніколи не відкриваю клапан одразу після закінчення програми, через 10хв - саме легенько відкривається без жодних вибухів пари)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Та де. По-перше мультиварка не розблокує замок доки там високий тиск (у моїй принаймні так). По-друге, якщо ви спішите, то є спеціальна кнопка спуску пару, який не б'є гейзером. Так, пар виходить швидко, але в мене ні разу опіків не було. І вазони, що стоять поруч ще не постраждали, а я спішу часто. Якщо ви боїтесь за дітей, то не бачу причин, бо готувати на підлозі ви не будете, а прослідкувати за дитиною, щоб не вилізла на тумбу не важко. Не думаю, що у багатьох діти бавляться на кухонних тумбочках.
    І по-треті у звичайній я взагалі не бачу сенсу, бо все те ж можна зробити і за допомогою звичайної плити з духовкою.
    Суть мудьтиварки-скороварки в тому, що звичайні страви вона готує швидше: тушковані страви, холодці, бульйони. І без постійного контролю.

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Montmartre

    Montmartre Well-Known Member

    Знавці мультиварок, підкажіть))
    Якщо запхати в мультю м'ясо, картоплю, моркву, кабачки, перчик ( ну рагу таке) то воно мені не розварить овочі поки буде готуватись м'ясо? чи то все треба по черзі кидати, спочатку м'ясо сире - бо довго вариться, потім (по мірі готовності м'яса) картоплю ,моркву, і в кінці кабачки ?
     
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я завжди тушу овочі разом з м'ясом одночасно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Все разом кидаю. Якщо мені м'ясо не таке- вмикаю ще раз. Все добре виходить. Але можна спершу м'ясо обсмажити з усіх боків(я так і роблю).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    можна м"ясо меншими шматочками(звісно залежить ще від м"яса - який вид і частина тіла:) час просто виставляєте котрий розрахований на приготування м"яса(я ставлю тушкування 40хв) . або можна спершу протушити м"ясо, а потім досипати овочі:)
    --- дописи об"єднано, 23 Вересень 2016 ---
    в мене раз було, але то не мультя винна:) я варила вівсянку і дуже поспішала. коли мультя закінчила варити я з дуру зняла клапан - ну каша дещо полетіла на всі боки і стелю.прийшлось чекати поки не вийде вся пара. але якщо користуватись нормально,як люди - то все буде добре:) зручно і швидко,і смачно:)
     
  16. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    якщо я дуже поспішаю, то накриваю клапан губкою (та що вже вологою продається запакована, не знаю, як грамотно називається), вона добре впитує, і під нею довгими щипцями обережно поступово відкриваю клапан.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Почала в мультиварці чаша пригорати. Нічого не можу тепер на режимі "випічка" зробити:sad:
    Чаша керамічна, 1,5 роки чесно відслужила. Може її можна ще врятувати якимись чарами? Чи то вже все?
     
  18. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Довго думала-вибирала і таки придбала мультиварку-скороварку MOULINEX CE501132 , тут, здається, хтось писав про цю модель. В мене виникло кілька питаннь. Як перший раз вмикати її: зразу щось готувати чи просто воду проварити? Як доглядати за чашею і чим її можна мити(чашамає керамічне покриття)? Зрозуміла з написаного в цій темі, що покриття дуже ніжне і якщо пошкодити його, то все буде пригорати-прилипати?
     
  19. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Я би просто гарненько її помила і все.
    Щодо чаші: не мийте в посудомийці. Бо я помила і вона ззовні вкрилася білим нальотом. Мене то правда не хвилює, але не красиво)
    То певно в мене така) така біленька, без рогів?

    Надіслано від мого Redmi Note 3, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. rgim

    rgim New Member

    В мене теж така проблема - то я кладу пергаментний папір для випічки на дно і нічого не пригорає
     
    • Подобається Подобається x 2