Мультиварка :)

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Анута, 27 Лютий 2002.

  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    І я напрягла чоловіка і всіх його знайомих, які займаються технікою. Один казав, що спробує дістати, якщо буде нормальна ціна, то замовлю пару штук:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    бажаючі будуть ;) тільки ціну оголосіть і може я мужа намовлю на ще одну ;)
     
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    І мені, і мені!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
     
  4. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    І мені!!!!!!!!! Загаз подивлюся в календар, може знайду до якої б то дати подарунок замовити....
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    ДІВЧАТКА ПОЯСНІТЬ МЕНІ ПРИНЦИП РОБОТИ ТОГО ЧУДА.
    Кашу ясно-вода+каша.
    а тісто? а зупа? ви як інгрідієнта поступово туди закидаєте?
     
  6. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Надя, я б вам була безмежно вдячна, якби ви взнали ціну мульті :) Якщо ціна нижча київскої, я б залюбки взяля ще одну - однієї замало :xaxa:
    Буду чекати новин від вас :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    а де в Києві найшли? в інтенет-магазинах я не знайшла.
     
  8. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Ну ви і гамцяєте, сімейство:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Тісто ви самі робите, мультиварка тільки віпікає :)
    Зупу роблю так: на програмі "Випікання" засмажую цибулю з морквою (40 хв), після сигналу про закінчення програми закидаю усі потрібні інгрідієнти + воду, виставляю програму "Тушкування" на 2 - 2,5 години і йду гуляти :) Приходжу, обираю програму "Варка на парі" на 10 хв - вуаля! Суп готовий :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    :p
    ми не стільки гамцяємо, як просто любимо різноманітність у їжі :) Щоб на цілий день приготувати перше, друге і десерт однієї мульті малувато, доведеться готувати усе почергово. А з двома це можливо робити ОДНОЧАСНО :) Я ЗА комфорт і економію часу, тому вмовляю мужа на другого помічника (чудо-глечика) ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    я купляла у Львові :xaxa:
    ще раз дякую Надійці!!!! :y::y::y:
    але в Києві найчастіше бувають у мегамаксі. Та ціна - :8::8::8: ...
     
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    ого то такий троха довгий процес загалом зупа вийшла 0,4+2,0+0,1 =2,50 хв.
    але то напвно не все ж так довго готується.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    то щось довго 2,5 години зупу варити:xaxa::xaxa::xaxa:
    а чізкейк скільки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    як на мене то довго. а ви як думаєте?
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    я зупу роблю подібно, але часу менше (хіба з мясом дещо довше, але не настільки).
    програма випікання: зажарка (морковка, цибулька, олія). Закинула, хвилин через 10 перемішала і ще хвилин 5-10. За цей час готую решту компонентів. Закидаю все, заливаю водою, спеції по смаку і на Тушкування на годину. Люблю в зупку давати сметанку одразу (борщик тощо). Тому після завершення цієї програми додаю сметанки і на одну хвилину Варка на пару (тільки щоб закипіло). Вуаля :)
    За той час, що зупка вариться можна сміло йти з дитиною гуляти: не згорить, не втече, закінчиться программа - виключиться і буде чекати в режимі підігріву до мого приходу :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    Тобто це можна відкривати в процесі? І дивитися чи там пробувати? А не буває випадків що щось розварилося, якщо все разом закинути?
     
  17. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    так. усім разом відбовідаю, щоб не повторюватись :)
    моркву з цибулею запікаю так довго, бо дитини їсть усе м"яке і добре протушене. Те саме з м"ясом, тому зупа вариться джо тих пір, поки м"ясо не стане танути в роті. Кип"ячу не 2-3 хв, бо супи завше варю густі, тож треба щоб добре прокипіли, аби не скисли.
    Щодо довго-недовго. Касю, скажіть будь ласка, скільки триває прання у вашій пральці? ;) Ви ж не перете руками, правда? От і в мульті принцип той самий - готує не швидше, в деяких випадках навіть довше, але не потребує вашого втручання в сам процес.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    чізкейк випікається 65 хв ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    не про це йдеться. я питаю для того щоб зрозуміти принцип роботи, а не для того щоб заперечити. пралка в кожного різна, в мене старушка АЕГ тому 1,4 якщо Вам цікаво. але прати і варити їсти то для мене різне.
    я цікавлюся не просто так, а щоб вирішити чи мені це треба.

    нц і відповідно поки що вважаю, що це напевно довше ніж руками. але наприклад якщо манюсі дітки , то- мамцям зручно.
     
  20. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Мультиварка :)

    це зручно не тільки мамочкам з маленькими дітьми, а й людям, які живуть у шаленому темпі і на приготування їжі не мають можливості виділяти багато часу. Наприклад на ранок готую молочні каші - все з вечора закинула, виставила спати - і баіньки :) а зранку чоловік поспішає на роботу, тож щось готувати собі нема часу, навіть нашвидкоруч :sad: а тут така ляпота - свіженька, тепленька і смачненька каша :y::y::y:

    величезною перевагою вважаю догляд за мультьою - кастрюлька дуже легко миється, нічого до неї не прилипає, нічого не підгоряє. Я вже мовчу про те, що моя газова плита зараз виглядає ідеально! Бо ж нічого не витікає, з кришки не капає, жир не розбризкується :)

    А яка смачнюща випічка з мульті!!!!! Бісквіт виходить просто шикарний - високий, пухкий, підрум!янений :) Про чізкейк вже писала вище - це просто неперевершено!

    Щодо принципа дії мульті. Читала, що вона готує-тушкує при низькій Т, тобто продукти не варяться, а "томляться", тому зберігають в собі вітаміни і разом з тим ніжний смак :)

    Купляйте, не пошкодуєте! ;)
     
    • Подобається Подобається x 8