Мужчинка-хлопчинка + дитинка-перлинка, можливо когось зацікавить "комплект"

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем dizzy, 18 Лютий 2019.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А ви сподівалися на шквал попиту від дівчат? Ну тут он в іншій темі сестра брата сватала (неодружений, 30+, з власним житлом, машиною, без дітей і т.п.) , то не сильно дівчата бігли.
    Це ж не сайт знайомств, а форум. Хочете реального знайомства, то так за помахом чарівної палички, чи просто від того, що ви написали :" ау, беріть нас в комплексі" - не буде. А хочете спілкуватися, то пишіть в інших темах, які вас цікаві, питайте, розповідайте. Як ця тема може жити, якщо нема чого сказати? Ви і про себе нічого конкретного не пишете, то чого від теми хочете?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Та нє, всі просто зрозуміли що Ви маєте не увазі під "шукаю розраду" - хочете щоб Вас "врятували"? Взяли на ручки і пошкодували, перепитували тут щодня "і як ти там, невідомий форумлянин - чи ти їв, чи ти спав, головця не боліла?". Мало хто спокуситься при здоровому глузді ввязузуватися в забавку в "жертву і рятівника" з невідомим чоловіком. Та ще й через форум, прочитавши 3 з половиною рядки тексту від вас. Ладно ще там десь в поїзді "начнет выпытывать купе курящее" - скучно, може очі у Вас красиві і феромонами пахнете, то ще, може, хтось на "мужчинку-хлопчинку" і клюне. А тут-во на ДП дівчата в основному не глупі (Ви ж інші теми не читали, то й не знаєте :girl_wink:)
    "Спасение утопающего - дело рук самого утопающего" - так що працюйте, працюйте, а не жалійтеся
    Кажу ж капець сумнівний комплектик - 2 дитини різновікові, а старший ще й наївно сподіваються щоб його тут-во бавили "бєзвозмєздно" абсолютно чужі цьотки. Нудне, нудне кіно тут - ні мелодрами, ні комедії, самі титри і ті якісь куценькі і чорно-білі. Сходіть хоч в "Мамо, але я дурна" подивіться - от де пристрасті та інтриги часом закручуються :girl_crazy:, а тут-во - нема що й почитати під чай з канапкою :nea:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    насправді в житті різне буває :) Я знаю сім'ю де походи на дискотеку це і є хоббі, і кожного дня це скоріше норма (влітку правда), і при тому що чоловіку 50+, і він далеко не діджей. Його теперішня дружина його і вподобала за любов до дискотек :) 2 дітей також не є перешкодою для цього :)
    Так що хоббі, вподобання - це важливий пунктик :)
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @dizzy бачу ви на форумі з 2011 року зареєстровані. Що шукали в той час тут?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Для кого? Тут кожна/кожен своє.
    Для мене чоловікове хоббі не прийнятне вже 13 років)). Та, я знаю чому дивлюсь на це крізь пальці і розуміюче намагаюсь ставитись взагалі до поняття хоббі.
    Яке хоббі, наскільки вагоме місце в житті людини одруженої воно займає і т.д?. Все має значення, особливо для жінки:girl_yes:.
     
  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Але ви дивний. Говорити про що?
    Тут вам не бабки під під'їздом, яким для бла-бла-бла вистачить суто появи Персони.
    Інтересів нема, діти невідомі, хто ви не зрозуміло, чого прийшли теж не ясно. Питань нема, зацікавлення теж. То чого ви чекали?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. dizzy

    dizzy Member

    Тема про сватання брата, ясна річ значно грандіозніша та більш розвинута, хоча інформації про "претендента" шаблонно -скуповато мало...
    Частково можу погодитись з такою подачею інформації. На мою думку викладати в темі свою автобіографію та пачку фото для широкого загалу мабуть не зовсім розумно. А на запитання, які виникають, під час розвитку теми можна відповідати і по ходу
     
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ну на запитання ви не сильно конкретно відповідаєте. Навіть свій точний вік не кажете;)
    Складається враження, що дівчатка-жіночки мають писати вам просто тому, що їх більше, згідно статистики. Вас чоловіків менше, то ви плануєте, що тут буде типу шоу Холостяк?)
    Ну з однієї сторони можна зрозуміти, що ви не знаєте хто тут самотня, хто заручена, а хто заміжня, тому всім писати в приват не будете.
    Але щоб вам хтось написав, то треба зацікавити.
    І то не такий аж широкий перший крок ви зробили тим, що заявили про себе. Розкручуйте себе.
    Хоча, якщо чесно ( не хочу вас образити), але легко ви тут дружину не знайдете. Не той форум)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. dizzy

    dizzy Member

    Шукали-де,у кого народжувати...
     
  10. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ой, рідко я пишу тут тепер, але щось мені Вас шкода стало, хоч, мабуть (надіюсь), Ви не за цим сюди прийшли...
    А є у Вас друзі-чоловіки? З ким можна було б на пиво/інше, наприклад, час від часу вибратись/розвіятись/пожалітись/напитись/видихнути і знову стати гарним татком. Бажаю знайти те, що шукаєте:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  11. dizzy

    dizzy Member

    "шукаю розраду" - вроді і не писав...
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Вроді писав, а вроді і не писав.
    Ну так, то типу "до прикладу" Вами сказано було і все таке... Але інших мотивів Вашого перебування тут ми так і не почули :)
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Та ви нічого не писали і тему не розвиваєте. Кого шукаєте не вказуєте. В темі про дівчину для брата було весело, але безрезультатно, як ви помітили. Хоча я впевнена, що якби сестра наважилася на конкретику то побачення з форумлянкою би відбулося.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @dizzy та ви точніше напишіть для чого шукаєте...для створення родини чи для просто стосунків, хай і серйозних. Більше напишіть про себе, вам корона з голови не впаде через це. Хоббі, вік, ще якісь нюанси. Пишіть чітко і лаконічно. Бо тему можна розмусолити так, що потім не згадаєте чого сюди зайшли. І якщо ви не троль, то бажаю вам успіху в такій делікатній справі.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. dizzy

    dizzy Member

    Та не шукаю я легких шляхів, був зареєстрований на форумі єдиному такого плану, щоб знову зайти(були бурні дебати з модератором) довго згадував пароль.
    трохи почитав про вибір школи (навіть написав)- відповіді так і не дочекався.
    Створив цю тему, бачу назва багатьох веселить. Зараз назвав би зовсім по іншому.
    Конкретно ж не писав: "Самотній батько з дитиною шукає домашнього затишку і всього з цим пов"язаного "
    Батько, як батько, все робить чого ситуація вимагає. І на роботу ходить, і в дорослі забавки (хоббі) бавиться, і з друзями різної статі по мірі можливості зустрічається. Але чогось бракує, нажаль...
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ну то конкретно ви нічого не очікуєте, то для чого ця тема?
     
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    А чому не написати якщо так воно і є? Іміджевих втрат від того не буде. Навпаки
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @dizzy , НМСД - ваша доня навряд чи готова до появи "тьоті" у своїх 6 ...та й по часу це для неї ще важкувато буде.
    Можливо з дит.психологом поговорити? Воно ж вам не тре" +1=-1." ...
     
  19. dizzy

    dizzy Member

    А Ви впевнені що після скількохсь років життя, зформованого -організованого і таке інше. Коли в дуже короткий період все змінилось людина зможе швидко перейти на нову модель життя, чітко зформулювавши усі свої потреби та бажання?
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я не впевнена, але ж ви створили тему для чогось. Якщо вам важко, просто спілкуйтеся, приглядайтеся. А тут ви заявили про себе як кандидатуру для розгляду ( правда ніхто не знає в якому плані, і ви самі не знаєте)
    А для чого кожну тьотю впускати в життя дитини?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2